Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Gemensam bussresa till Rikslägret i Idre

Anmälan är stängd.

Aktivitet Gemensam bussresa till Rikslägret i Idre
Arrangör Stockholms OF
Information

Här anmäler du dig endast till den gemensamma resan med buss till Rikslägret i Idre. Anmälan till själva lägret gör du till SOFT på denna sida.

Här är inbjudan till denna bussresa

 

Anmälningsstopp söndag 15 maj 2022 klockan 23:59
Starttid söndag 26 juni 2022 klockan 9:00
Kontaktperson Per Forsberg
Antal anmälda deltagare 114

Anmälningar

Namn Namn
Simon Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK
Sigrid Alm Järfälla OK
Elin Almgren Söders-Tyresö
Samuel Andersson Järfälla OK
Malte Bellander Gustavsbergs OK
Emma Berg OK Ravinen
Edvin Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK
Edvin Björklund Järfälla OK
Wera Björklund OK Ravinen
Emily Blyth Attunda OK
Erica Blyth Attunda OK
Molly Boman Mälarö SOK
Max Boström Järfälla OK
Alexander Bäckman Tumba-Mälarhöjden OK
Sven Börjesson Järla Orientering
Sigrid Carlsson Sundbybergs IK
Emilia Dargin Täby OK
Sofia Dell'Orto Sundbybergs IK
Arvid Edwardsson IFK Lidingö SOK
Olle Ekenberg Tumba-Mälarhöjden OK
Johan Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK
Oskar Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK
Terese Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK
Maja Falk Sundbybergs IK
Tuva Falk Sundbybergs IK
Anna Frankling IFK Lidingö SOK
Alva Gawell IFK Lidingö SOK
Ida Gawell IFK Lidingö SOK
Hampus Glanshed Haninge SOK
Tomas Glanshed Haninge SOK
Stefan Granath Väsby OK
Victor Granath Väsby OK
Ludvig Hagwall Järla Orientering
Olof Hagwall Järla Orientering
Anton Hedström Söders-Tyresö
Janne Hedström Söders-Tyresö
Alice Hellberg Sundbybergs IK
Noel Hellberg Sundbybergs IK
Emelie Hellström Tumba-Mälarhöjden OK
Albin Hessle Tullinge SK
Filippa Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK
Freja Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK
Benjamin Hjertén Järfälla OK
Tuva Holmer OK Ravinen
Elisabeth Hovmöller Söders-Tyresö
Elmin Hovmöller Söders-Tyresö
Ebba Hultqvist Mälarö SOK
Aron Höglund Tullinge SK
Malte Ihlis Mälarö SOK
Bodil Johansson Sundbybergs IK
Folke Johansson Sundbybergs IK
Ingrid Johansson Sundbybergs IK
Lucas Johansson Tullinge SK
Arvid Kylberg Mälarö SOK
Erik Käll Tumba-Mälarhöjden OK
Sophia Larsson OK Österåker
Vanja Lif Tumba-Mälarhöjden OK
Maja Lilja IFK Lidingö SOK
Matilda Lindh Sundbybergs IK
Martin Lindskog OK Ravinen
Ture Lindskog OK Ravinen
Martin Lindvall Haninge SOK
Peter Lindvall Haninge SOK
Sara Liwång IFK Lidingö SOK
Ella Ljungdell Täby OK
Nina Lundberg OK Ravinen
Hilda Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK
Viggo Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK
Åsa Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK
Wilma Mårtensson OK Ravinen
Linus Nilevi Haninge SOK
Jonathan Nilsson Gustavsbergs OK
Erik Norin Söders-Tyresö
Håkan Nygren Väsby OK
Viktor Nygren Väsby OK
Hugo Nyström OK Ravinen
Mikael Nyström OK Ravinen
Stella Näsman Landh Sundbybergs IK
Betty Persson Sundbybergs IK
Moa Persson Täby OK
Hannes Pihlo OK Ravinen
Arvid Rundström OK Ravinen
Alice Ruthström Järla Orientering
Jerker Ruthström Järla Orientering
Freja Saers Tumba-Mälarhöjden OK
Ebba Sahlstedt Söders-Tyresö
Ingrid Samrud IFK Lidingö SOK
Petri Santalius Väsby OK
Theo Santalius Väsby OK
Ella Sigstedt OK Ravinen
Botvid Simonsson Sundbybergs IK
Isabella Sjögren OK Ravinen
Astrid Skantze IFK Lidingö SOK
Elin Smeds Väsby OK
Iben Stattin Väsby OK
Erik Steen Sundbybergs IK
Linda Strömqvist Attunda OK
Sara Strömqvist Attunda OK
Selma Sundberg Sundbybergs IK
Meya Tengblad Järla Orientering
Elin Theander Haninge SOK
Elias Trossing Täby OK
Martin Trossing Täby OK
Hedda Tunblad Mälarö SOK
Edvin Wallner Attunda OK
Jenny Wallner Attunda OK
Tuva Westerback Haninge SOK
Eskil Widehag Sundbybergs IK
Irma Widehag Sundbybergs IK
Egon Wistedt Sundbybergs IK
Viktor Wistrand Tullinge SK
Ville Åman Klasén IFK Lidingö SOK
Henrik Österberg Gustavsbergs OK
Max Österberg Gustavsbergs OK

Annonser

Bagheera