Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: NOF-Läger 2022

Anmälan är stängd.

Aktivitet NOF-Läger 2022
Arrangör Norrbottens Orienteringsförbund
Anmälningsstopp torsdag 9 juni 2022 klockan 23:59
Starttid fredag 17 juni 2022 klockan 19:00
Kontaktperson Björn Samuelsson
Antal anmälda deltagare 64

Anmälningar

Namn Namn Namn på anmäld Klubbtillhörighet Född år Ledare/förälder/deltagare
Majken Abrahamsson OK Sarven
Henry Barsk Övertorneå IF Anna-Karin Emanuelsson Övertorneå IF 1974 Förälder
Ellen Bergkvist OK Renen Ellen Bergkvist OK Renen 2010 Deltagare
Jan Berglund Piteå IF Orienteringsklubb Jan Berglund Piteå IF Orienteringsklubb 1973 Ledare
Meja Breheim OK Renen Meja Breheim OK Renen 2010 Deltagare
Irene Danielsson Piteå IF Orienteringsklubb Elis Nordberg Piteå IF Orienteringsklubb 2012 Deltagare
Lisa De Graaff Övertorneå IF Lisa De Graaff Övertorneå IF 2011 Deltagare
Hjalmar Edin OK Renen Hjalmar Edin OK Renen 2009 Deltagare
Lina Emanuelsson Övertorneå IF Lina Emanuelsson Övertorneå IF 2011 Deltagare
Axel Engström OK Renen Axel Engström OK Renen 2008 Deltagare
Emma Engström OK Renen Emma Engström OK Renen 1978 Ledare
Isak Erikshammar OK Vargen Isak Erikshammar OK Vargen 2006 Deltagare
Ivar Erikshammar OK Vargen Ivar Erikshammar OK Vargen 2009 Deltagare
Jarkko Erikshammar OK Vargen Jarkko Erikshammar OK Vargen 1971 Ledare
Linda Erikshammar OK Vargen Linda Erikshammar OK Vargen 1976 Ledare
Alfred Fabricius OK Sarven Alfred Fabricius OK Sarven 2009 Deltagare
Sara Fabricius OK Sarven Sara Fabricius OK Sarven 1978 Ledare
Mira Fredriksson OK Sarven Mira Fredriksson OK Sarven 2009 Deltagare
Agnes Friskopp OK Sarven Agnes Friskopp OK Sarven 2009 Deltagare
Liv Friskopp OK Sarven Liv Friskopp Ok Sarve 2012 Deltagare
Elsa Granlund OK Renen Elsa Granlund OK Renen 2012 Deltagare
Linda Granlund OK Renen Linda Granlund OK Renen 1983 Förälder
My Haapaniemi Larsson OK Sarven My Haapaniemi Ok Sarven 2013 Deltagare
Mats Hansson Bergnäsets AIK Anton Lu Hansson Bergnäsets AIK 2007 Deltagare
Eric Hasselström OK Renen Eric Hasselström OK Renen 2006 Deltagare
Kjell Henriksson Seskarö IF Lo Karbin Seskarö IF 2008 Deltagare
Axel Jonsson OK Renen Axel Jonsson OK Renen 2011 Deltagare
Vidar Jänkänpää OK Sarven Vidar Jänkänpää OK Sarven 2008 Deltagare
Lo Karbin Seskarö IF Peter Karbin Seskarö IF 1977 Förälder
Bosse Keränen Övertorneå IF Bosse Keränen Övertorneå IF 2012 Deltagare
Malin Kronholm Bergkvist OK Renen Malin Kronholm Bergkvist OK Renen 1976 Förälder
Elias Levén Engström OK Renen Elias Levén Engström OK Renen 2010 Deltagare
Elsa Lindblom OK Renen Elsa Lindblom Ok Renen 2010 Deltagare
Karl Lindblom OK Renen Karl Lindblom Ok Renen 2007 Deltagare
Erik Lindgren OK Sarven Erik Lindgren OK Sarven 2009 Deltagare
Torkel Lund Jung OK Renen Torkel Lund Jung OK Renen 2011 Deltagare
Cecilia Lund OK Renen Cecilia Lund OK Renen 1976 Ledare
Astrid Lundqvist OK Sarven Astrid Lundqvist OK Sarven 2009 Deltagare
Kerstin Lundqvist OK Sarven Kerstin Lundqvist Ok Sarven 2011 Deltagare
Isak Mansikka Övertorneå IF Isak Mansikka Övertorneå IF 2011 Deltagare
Jessika Miernik OK Sarven Jessika Miernik Ok Sarven 2011 Deltagare
Emrik Nilsson Lindblom OK Renen Emrik Nilsson Lindblom OK Renen 2010 Deltagare
Ann-Catrine Nordberg Piteå IF Orienteringsklubb Ann-Catrine Nordberg Piteå IF Orienteringsklubb 1971 Förälder
Victor Osipov OK Renen Victor Osipov OK Renen 2009 Deltagare
Karl Persson OK Renen Karl Persson OK Renen 2007 Deltagare
Olov Persson OK Renen Olov Persson OK Renen 2009 Deltagare
Pernilla Sirviö Övertorneå IF Pernilla Sirviö Övertorneå IF 1975 Ledare
Runa Sirviö Övertorneå IF Runa Sirviö Övertorneå IF 2011 Deltagare
Alfred Sperens Piteå IF Orienteringsklubb Alfred Sperens Piteå IF Orienteringsklubb 2010 Deltagare
Sandra Sperens Piteå IF Orienteringsklubb Sandra Sperens Piteå IF orienteringsklubb 1978 Förälder
Karin Spett OK Renen Karin Spett OK Renen 1976 Förälder
Svea Spett OK Renen Svea Spett OK Renen 2010 Deltagare
Lova Spiral OK Sarven Lova Spiral OK Sarven 2009 Deltagare
Zoé Spiral OK Sarven Zoé Spiral Ok Sarven 2012 Deltagare
Ville Sundqvist OK Renen Ville Sundqvist OK Renen 2010 Deltagare
Vendla Svahn Övertorneå IF Vendla Svahn Övertorneå IF 2012 Deltagare
Lena Turesson OK Renen Lena Turesson OK Renen 1972 Ledare
Minna Turesson OK Renen Minna Turesson OK Renen 2007 Deltagare
Johan Utsi Häggrud OK Sarven Johan Utsi Häggrud OK Sarven 2008 Deltagare
Josefin Utsi Häggrud OK Sarven Josefin Utsi Häggrud Ok Sarven 2011 Deltagare
Karl-Axel Utterström OK Renen Karl-Axel Utterström Ok Renen 2007 Deltagare
Daniel Winell Gammelstads IF Daniel Winell Gammelstad IF 1984 Ledare
Idun Winell Gammelstads IF Idun Winell Gammelstad IF 2011 Deltagare
Vinston Åkerlund OK Sarven Vinston Åkerlund Ok Sarven 2010 Deltagare

Annonser

Bagheera