Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Sommarläger 20-21 augusti 2022

Anmälan är stängd.

Aktivitet Sommarläger 20-21 augusti 2022
Arrangör OK Ravinen
Information

OK Ravinen sommarläger för 7/8, 9/10 och 11/12-grupperna. 
Rössjöbadens camping: http://rosjobaden.se/ Egen transport dit. 


Träning, lek och bad på lördagen. Gemensamt tävlingsdeltagande på söndagen: https://eventor.orientering.se/Events/Show/36732 Vi försöker samordna transport dit. 

Förläggning i stuga eller tält. 

Avgift barn 150 kr och vuxna 400 kr. 
Vid frågor kontakta Daniel Johansson på 070-360 7502 eller jd_johansson@yahoo.se

Anmälningsstopp söndag 14 augusti 2022 klockan 0:00
Starttid lördag 20 augusti 2022
Kontaktperson Daniel Johansson
Antal anmälda deltagare 32

Anmälningar

Namn Deltar som Boendealternativ Ev särskilda kostbehov Mailadress Kommentar
Sonja Arnrup Barn ola@arnrup.com Sonja kommer inte att övernatta, utan deltar bara på lördagen
Carla Bayer Barn Medhavt tält
Thea Berger Barn Medhavt tält Andershellner@hotmail.com
Anna Ek Ledare Stuga Anna.sc.ek@gmail.com
Clara Ek Barn Stuga
Frida Ek Barn Stuga
Erik Ekblad Barn Stuga
Torun Ekblad Ledare Stuga torun.ekblad@gmail.com
Edvin Heikkilä Timmerman Barn mia@miaheikkila.se Edvin är med endast på lördagen, utan förälder
Ingrid Beata Hellner Barn Medhavt tält Andershellner@hotmail.com + Förälder
Ilon Holmström Barn Stuga
Signe Häggqvist Barn Medhavt tält haeggqvist@yahoo.com
Svea Häggqvist Barn Medhavt tält haeggqvist@yahoo.com
Albert Irwe Barn Stuga
Johan Irwe Ledare Stuga johan.irwe@gmail.com
Daniel Johansson Ledare Medhavt tält jd_johansson@yahoo.se
Oscar Karlsson Andersen Barn Stuga niklas@akkaro.se tvillingbror med William
William Karlsson Andersen Barn Stuga niklas@akkaro.se tvillingbror med Oscar
Niklas Karlsson Förälder Stuga niklas@akkaro.se
Ernst Kurosz Barn Medhavt tält jd_johansson@yahoo.se
Hjalmar Kurosz Barn Medhavt tält jd_johansson@yahoo.se
Anna Lennheden Förälder Stuga anna-lena@lennheden
Ulf Lennheden Ledare Stuga ulf@lennheden.com
Isac Lundström Barn Stuga
Agnes Lübcke Barn Stuga
Peter Lübcke Förälder Stuga Peter.lubcke@telia.com
Allan Mogensen Förälder
Ledare
am@combineering.se Åker hem lördag vid läggdags
Hedda Mogensen Barn Åker hem lördag vid läggdags
Börje Persson Ledare Stuga
David Öhman Barn Stuga Nej David@ohman.ws
Hugo Öhman Barn Stuga nej hugo@ohman.ws
Martin Öhman Förälder Nej. Gärna lö lunch men inte lö middag eller sö frukost martin3@ohman.ws Pratade löst med Börje om ok att lämna killarna med honom över natten, ska kolla med honom igen när det närmar sig. Tält eller stuga funkar vilket som men stuga lät ju lite enklare. Vi har prylar. Vi har upp till 4 platser lediga i bilen om Daniel & co eller nån annan vill åka med

Annonser

Bagheera