Aktivitet: Utvecklingsläger Gul & Orange 2024
Anmälan är stängd.
Aktivitet | Utvecklingsläger Gul & Orange 2024 |
---|---|
Arrangör | Stockholms OF |
Information | Nu är det dags att anmäla sig till StOF:s utvecklingsläger som i år hålls vid Ågesta folkhögskola i Farsta. Som föregående år finns det lägertillfällen både i juni och augusti och att varje läger betecknas efter nivå. De gula lägren riktas huvudsakligen mot DH12 medan de orange är riktat endast mot DH14. Syftet med detta är att alla DH12-åringar ska få plats på ett läger samt att 13-14-åringar som föredrar att träna på gul nivå ska kunna delta i gult läger i mån av plats. Precis som förra året finns det två läger både för orange och gul. Du har också möjlighet att ange ett första- och ett andrahandsval vid anmälan i och med att det finns två läger för varje färg. Utifrån detta tillämpar vi "först till kvarn"-principen vid fördelning på lägerveckor om vi blir tvungna att gå på andrahandsval. Läs mer i inbjudan |
Anmälningsstopp | onsdag 15 maj 2024 klockan 23:59 |
Starttid | tisdag 18 juni 2024 klockan 9:00 |
Kontaktperson | Per Forsberg |
Antal anmälda deltagare | 134 |
Anmälningar
Namn | Namn | Välj läger, förstahandsval | Välj läger, andrahandsval | Jag är anmälningsansvarig ledare för min klubb |
Melker Avelin Wänelöf | OK Södertörn | Orange läger juni | OK Södertörn | |
Deniz Basol | Täby OK | Orange läger juni | Täby OK | |
Kuzey Basol | Täby OK | Orange läger juni | Täby OK | |
Lisa Berndolf | Waxholms OK | Gult läger 2 augusti | Waxholms OK | |
Julius Bursjö | Sundbybergs IK | Gult läger 2 augusti | Sundbybergs IK | |
Edvin Carlstein | IFK Lidingö SOK | Orange läger juni | IFK Lidingö | |
Alfred Eklund | Skogsluffarnas OK | Gult läger 1 augusti | Skogsluffarnas OK | |
Elin Eng | Järfälla OK | Orange läger augusti | ||
Alvin Forsgren | Söders-Tyresö | Orange läger juni | Söders-Tyresö | |
Ingemar Färm | Tumba-Mälarhöjden OK | Orange läger augusti | Tumba-Mälarhöjden OK | |
Johan Hardell | Järla Orientering | Gult läger 1 augusti | Järla | |
Viva Heijbel | OK Ravinen | Gult läger 2 augusti | OK Ravinen | |
Irma Helgars | Täby OK | Orange läger juni | Täby OK | |
Meja Helgars | Täby OK | Orange läger juni | Täby OK | |
Maria Henriques | OK Södertörn | |||
Milian Hjälle | Skogsluffarnas OK | Gult läger 1 augusti | Skogsluffarnas OK | |
Svea Häggqvist | OK Ravinen | Gult läger 2 augusti | OK Ravinen | |
Elisia Karlström | Gustavsbergs OK | Gult läger 2 augusti | Gustavsbergs OK | |
Ernst Kurosz | OK Ravinen | Orange läger juni | ||
Tage Lindqvist | Skogsluffarnas OK | Gult läger 1 augusti | Skogsluffarnas OK | |
Edgar Maltzman | Skogsluffarnas OK | Gult läger 1 augusti | ||
Harry Norell | Snättringe SK | Orange läger augusti | Snättringe SK | |
Matilda Nyman | Snättringe SK | Gult läger 2 augusti | ||
Alicia Olson | Sundbybergs IK | Orange läger juni | Sundbybergs IK | |
Nils Palmqvist | Järfälla OK | Gult läger 2 augusti | Järfälla OK | |
Joar Persson | Sundbybergs IK | Gult läger 2 augusti | Sundbybergs IK | |
Livia Quas | Waxholms OK | Orange läger juni | Waxholms OK | |
Albin Sandeberg | Waxholms OK | Orange läger juni | Waxholms OK | |
Sigrid Sandström | Gustavsbergs OK | Gult läger 2 augusti | Gustavsbergs OK | |
Liv Ställberg | Tullinge SK | Orange läger augusti | Tullinge OK | |
Vera Sundberg | Sundbybergs IK | Orange läger augusti | ||
Sixten Tjärdal | Tullinge SK | Gult läger 2 augusti | Tullinge OK | |
Kasper Torstensson | Söders-Tyresö | Orange läger augusti | ||
Saga Wallner | Attunda OK | Gult läger 2 augusti | ||
Freja Winby | OK Södertörn | Orange läger augusti | OK Södertörn | |
Truls Ågren | Snättringe SK | Orange läger augusti | Snättringe SK | |
Amanda Åkesson | IFK Lidingö SOK | Gult läger 2 augusti | IFK Lidingö | |
David Öhman | OK Ravinen | Orange läger augusti | OK Ravinen | |
Hugo Öhman | OK Ravinen | Gult läger 1 augusti | OK Ravinen | |
Hannah Andersson Tsygan | Skarpnäcks OL | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | |
Viola Andersson | Tullinge SK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Tullinge OK |
Emma Asplund | IFK Lidingö SOK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | IFK Lidingö |
Eskil Bergh | Tullinge SK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Tullinge OK |
Clara Ek | OK Ravinen | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | OK Ravinen |
Malte Fogeby | Järfälla OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Järfälla OK |
Tjalve Fröberg | Nynäshamns OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | |
Harald Grettve | Solna OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Solna OK |
Melker Hallman | Attunda OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Attunda OK |
Elvin Hedman | Snättringe SK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 1 augusti | |
Stig Helander | Tullinge SK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Tullinge OK |
Olivia Hållstedt | OK Södertörn | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | |
Ida Kastenholm Tenn | Attunda OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Attunda OK |
Max Leire | Mälarö SOK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 1 augusti | Mälarö SOK |
Märta Levinson | Tullinge SK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Tullinge OK |
Adam Lundin | Järfälla OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Järfälla OK |
Hedda Mogensen | OK Ravinen | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | OK Ravinen |
Hedda Montgomerie | Täby OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Täby OK |
Sixten Näsman | Tullinge SK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Tullinge OK |
Sixten Ottosson | Skogsluffarnas OK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 1 augusti | Skogsluffarnas OK |
Melker Palmgren | Täby OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Täby OK |
Isak Persson | Täby OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Täby OK |
Elise Riseth | Tullinge SK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Tullinge OK |
Robin Rosenblad | Järfälla OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Järfälla OK |
Elliot Sandström | Haninge SOK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Haninge SOK |
Filip Sone | Attunda OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Attunda OK |
Lovisa Starenius | Snättringe SK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | |
Vera Ställberg | Tullinge SK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Tullinge OK |
Kai Söderbaum | Skarpnäcks OL | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | |
Alvar Törnlöv | Väsby OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | |
Irma Westerdahl | Täby OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Täby OK |
Hjalmar Wåhlin Sjöberg | Tumba-Mälarhöjden OK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 1 augusti | Tumba-Mälarhöjden OK |
Simon Amblie Tarandi | IFK Lidingö SOK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | IFK Lidingö |
Rakel Dahlgren | IFK Enskede | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | IFK Enskede |
Wilhelm Gryzelius | Skogsluffarnas OK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | Skogsluffarnas OK |
Victor Hallendal | Söders-Tyresö | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | IFK Enskede |
Rasmus Hermansson | Täby OK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | Täby OK |
Siri Holmgren | IFK Enskede | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | IFK Enskede |
Edith Klasén | IFK Lidingö SOK | Gult läger 2 augusti | Gult läger 2 augusti | IFK Lidingö |
Ester Lauri | Sundbybergs IK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | Sundbybergs IK |
Maja Libérth | Haninge SOK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | Haninge SOK |
Mira Mårsell | Tumba-Mälarhöjden OK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | Tumba-Mälarhöjden OK |
Erik Sand | Järla Orientering | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | Järla |
Hilma Sand | Järla Orientering | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | Järla |
Johannes Strandås | Skogsluffarnas OK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | Skogsluffarnas OK |
Mattias Westermark | Täby OK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | Täby OK |
Clara Widin | IFK Enskede | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | IFK Enskede |
Vilgot Åstrand | Skogsluffarnas OK | Gult läger 1 augusti | Gult läger 2 augusti | Skogsluffarnas OK |
Felix Ahlström | IFK Enskede | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Lukas Amblie Tarandi | IFK Lidingö SOK | Orange läger juni | Orange läger augusti | IFK Lidingö |
Vilhelm Askehed | Täby OK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Täby OK |
Alina Asplund | IFK Lidingö SOK | Orange läger juni | Orange läger augusti | IFK Lidingö |
Vidar Berg | Snättringe SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Liam De Boussard | IFK Enskede | Orange läger juni | Orange läger augusti | IFK Enskede |
Jon Forsberg Rundström | IFK Enskede | Orange läger juni | Orange läger augusti | IFK Enskede |
Sophie Haeberlein | Bromma-Vällingby SOK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Bromma-Vällingby SOK |
Erik Hagel Von Heijne | IFK Enskede | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Ida Hellberg | Sundbybergs IK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Sundbybergs IK |
Saga Hellberg | Sundbybergs IK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Sundbybergs IK |
Melvin Hellestig | IFK Lidingö SOK | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Malte Holmquist | IFK Enskede | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Vide Hrastinski | Snättringe SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Signe Häggqvist | OK Ravinen | Orange läger augusti | Orange läger augusti | |
Emil Libérth | Haninge SOK | Orange läger augusti | Orange läger augusti | |
Erik Ljungquist | Täby OK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Täby OK |
Lilly Lundqvist | Mälarö SOK | Orange läger augusti | Orange läger augusti | |
Signe Martinelle | Söders-Tyresö | Orange läger juni | Orange läger augusti | Söders-Tyresö |
Stina Martinelle | Söders-Tyresö | Orange läger juni | Orange läger augusti | Söders-Tyresö |
Cloe Matthews | Tullinge SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Tullinge OK |
Aston Normark | Tullinge SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Tullinge OK |
Cornelia Näsman Landh | Sundbybergs IK | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Esther Oliv | Sundbybergs IK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Sundbybergs IK |
Holger Persson | Tullinge SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Tullinge OK |
Tilda Pousette | Tullinge SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Tullinge OK |
Erika Remén | Snättringe SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Vanja Remén | Snättringe SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Jamie Roller | Järfälla OK | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Lina Silén | IFK Lidingö SOK | Orange läger augusti | Orange läger augusti | IFK Lidingö |
Lilly Slars Paulsson | Sundbybergs IK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Sundbybergs IK |
Ellinor Starenius | Snättringe SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | |
Nora Tunblad | Mälarö SOK | Orange läger augusti | Orange läger augusti | |
Elsa Wanek Terry | IFK Lidingö SOK | Orange läger juni | Orange läger augusti | IFK Lidingö |
Filip Wimmer | Snättringe SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Snättringe SK |
Isak Wimmer | Snättringe SK | Orange läger juni | Orange läger augusti | Snättringe SK |
Simon Ahlström | IFK Enskede | Orange läger juni | Orange läger juni | |
Ester Cumming | OK Älvsjö-Örby | Orange läger juni | Orange läger juni | |
Erik Eklöv | Tumba-Mälarhöjden OK | Orange läger augusti | Orange läger juni | Tumba-Mälarhöjden OK |
Noel Hedman | Snättringe SK | Orange läger juni | Orange läger juni | |
Max Hutnik | IFK Lidingö SOK | Orange läger juni | Orange läger juni | |
Primus Lindström | OK Österåker | Orange läger augusti | Orange läger juni | OK Österåker |
Märta Nilsson | Waxholms OK | Orange läger juni | Orange läger juni | Waxholms OK |
Alexander Nimrodsson Engblom | OK Älvsjö-Örby | Orange läger augusti | Orange läger juni | OK Älvsjö-Örby |
Edvin Olsson Åhlén | OK Österåker | Orange läger augusti | Orange läger juni | OK Österåker |
Hugo Rundlöf | Väsby OK | Orange läger augusti | Orange läger juni | Väsby OK |
Cajsa Sundén | OK Älvsjö-Örby | Orange läger juni | Orange läger juni |