Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Rikslägret Sommar 2016

Anmälan är stängd.

Aktivitet Rikslägret Sommar 2016
Arrangör Svenska Orienteringsförbundet
Information

Anmälan till Rikslägret Sommar 27 juni till 2 juli.

Anmälan är stängd!

Följ uppdateringar kring lägret på Rikslägerbloggen: https://rikslagret2016.wordpress.com/

Det kommer även gå att efteranmäla sig, detta kostar dock 250 kr extra! Efteranmälan är från och med 27 maj till och med den 3 juni kl 23:59.

Anmälan dig nedan till Rikslägret Sommar. Deltagandet kostar 2850 kr per person. Anmälan senast den 27 maj.

Anmälningsformuläret är skapat så du kan anmäla en eller flera deltagare. Ca tre veckor innan lägret startar kommer du att få ett PM med mer information till din e-post.

Inbjudan hittar du här.

Om du har några frågor är du varmt välkommen att kontakta:
Malin Carlsson, malin.carlsson@orientering.se; Johanna Wallinder, Johanna.wallinder@orientering.se; Susanne Cox, Scox@telia.com

Vi ses i Sälen!

Anmälningsstopp fredag 3 juni 2016 klockan 23:59
Starttid måndag 27 juni 2016 klockan 16:00
Kontaktperson Malin Carlsson
Antal anmälda deltagare 427

Anmälningar

Namn Namn Typ av deltagare Svårighetsgrad Boendeönskemål
OK Tyr Ungdom Orange
Lukas Aarnio OK Linné Ungdom Orange OK Linné
Anna Aasa Övertorneå IF Ungdom Orange Tillsammans med Tina Ylipää och Sofia Lundqvist (OKVargen)
Tobias Abrahamsson Sundbybergs IK Ungdom Violett Med Sundbybergs IK
William Adamsson Rånäs OK Ungdom Orange OK Roslagen och Uppland
Elsa Aderstedt Althoff Kungälvs OK Ungdom Violett Kungälvs OK, GOF
Erik Aderstedt Kungälvs OK Ledare Violett Kungälvs OK, GOF
Elsa Albinsson OK Tyr Ungdom Orange Vill bo med Värmlands OF
Emmy Albinsson Järfälla OK Ledare Violett Järfälla
Eva Albinsson OK Tyr Ledare Violett Tillsammans med Värmlands OF
Amanda Alfredsson OK Tyr Ungdom Orange Med Värmland
Viktor Alfredsson OK Tyr Ungdom Violett Med Värmland
Wilma Alm Järla Orientering Ungdom Orange Övriga D14 från Järla
Anna Andersson Piteå IF Ungdom Violett Med TULO
Frida Andersson Göteborg-Majorna OK Ungdom Orange Ellen Blennow och GOF
Jenny Andersson Gotlands Bro OK Ledare Orange Tillsammans med Gotlands OF
Josefine Andersson Täby OK Ungdom Violett Täby OK D16 tjejerna
Oscar Aneland OK Ravinen Ungdom Orange Med Ravinen
Elliot Angelsiöö OK Linné Ungdom Orange OK Linné
Henrik Anängen Nyköpings OK Ledare Violett Isak Anängen
Isak Anängen Nyköpings OK Ungdom Violett Tillsammans med Karl och Melker Lundin Katrineholms OK
Timothy Arkwall-Lindqvist Järla Orientering Ungdom Orange Vill gärna bo med Järla If
Frida Arnesson Skarpnäcks OL Ungdom Violett Med Skarpnäcks OL och övriga Stockholm
Arvid Aronsson OK Kroppefjäll Ungdom Violett Tillsammans med Viktor Jellvert Börjesson Göteborg-Majorna OK
Olivia Asketun OK Roxen Ungdom Orange ÖOF
Emil Auselius Bredaryds SOK Ungdom Violett Med Håkan Auselius BSOK, Isak Ericsson och Gustav Runefors Växjö OK.
Håkan Auselius Bredaryds SOK Ledare Orange Med Emil Auselius BSOK, Isak Ericsson och Gustav Runefors Växjö OK.
Samuel Axelson OK Tyr Ungdom Violett Med Ok tyr och värmlands orienteringsförbund
Thea Bad Kils OK Ungdom Violett Med kils ok
Otto Balck Täby OK Ungdom Violett Bor med Täby OK, Stockholmsdistriktet
Marie-Chantal Ballnus Bromma-Vällingby SOK Ungdom Violett med Haninge
Karolina Bergh Papasikas Skarpnäcks OL Ungdom Orange Med Skarpnäcks OL och övriga Stockholm
Erik Berglund Skarpnäcks OL Ledare Violett Med Skarpnäcks OL och övriga Stockholm
Magnus Berglund Vittjärvs IK Ledare Violett Tulo
Markus Berglund Skarpnäcks OL Ledare Orange Med Skarpnäcks OL och övriga Stockholm
Maximilian Berglund Länna IF Ungdom Violett Länna IF, uppland
Victor Berglund Vittjärvs IK Ungdom Orange TULO
Wilhelm Bergman Tullinge SK Ungdom Orange Önskar bo med Robin Björklund, Tullinge SK.
Axel Bergström OK Rodhen Ungdom Violett Uppland
Emilia Bergström OK Rodhen Ungdom Orange Med Uppland
Ellinor Björklund Järfälla OK Ungdom Violett Med järfälla ok
Robin Björklund Tullinge SK Ungdom Orange Önskar boende i rum tillsammans med Wilhelm Bergman i klubben.
Alva Bladh Tullinge SK Ungdom Orange Tillsammans med övriga från Tullinge SK
Ellen Blennow Falköpings AIK OK Ungdom Violett Tillsammans med Sellgren GMOK
Magnus Blennow Falköpings AIK OK Ledare Violett Tillsammans med Ellen Blennow Faik
Axel Blom Frölunda OL Ungdom Violett
Albin Blomberg Segersta OK Ungdom Orange Tillsammans med Wille Långberg, Hudiksvalls OK och Forsa OK
Kajsa Bogren Sundbybergs IK Ungdom Orange Med Sundbybergs IK
David Borg Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Med SNO
Erik Borglund Härnösands OK Ledare Violett Tillsammans med föreningen och Skogslöparna OK (Övik) som vi åker till lägret med.
Seth Borglund Härnösands OK Ungdom Violett Tillsammans med föreningen och Skogslöparna OK (Övik) som vi åker till lägret med.
Erik Bovallius Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla OK
Emelie Brudin IFK Mora OK Ungdom Violett
Laban Bryngelsson Tullinge SK Ungdom Orange Med andra från TSK
Ruben Bryngelsson Tullinge SK Ungdom Violett Med andra från TSK
Annika Bygdén Södertälje-Nykvarn OF Ledare Violett Tillsammans med Södertälje-Nykvarn och Södermanland
Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange Tillsammans med Södertälje-Nykvarn och Södermanland.
Felix Bäckstäde Visborgs OK Ungdom Violett Tillsammans med Gotland
Elsa Bäsén IF Thor Ungdom Orange If Thor Uppland
Hugo Bäsén IF Thor Ungdom Violett If Thor Uppland. Husdjursfritt boende.
Thea Bökman Helsingborgs SOK Ungdom Orange Med Skåne (FK Boken m.fl.)
Sigrid Carlsson Sundbybergs IK Ungdom Orange Med Sundbybergs IK
Amanda Cedstedt Vallentuna-Össeby OL Ungdom Orange Med Niklas Cedstedt, Vallentuna Össeby OL och Uppland
Niklas Cedstedt Vallentuna-Össeby OL Ledare Violett Med Amanda Cedstedt, Vallentuna Össeby och Uppland
Elsa Christoffersson OK Renen Ungdom Violett TULO
Ludvig Classon NAIS Orienteringsklubb Ungdom Violett
Erik Cnattingius Länna IF Ungdom Orange Länna IF, Uppland
Ann-Charlotte Dahl Visborgs OK Ledare Violett Tillsammans med Gotland
Elin Dahl Visborgs OK Ungdom Violett Tillsammans med Gotland
Hugo Dahlberg Haninge SOK Ledare Violett Med övriga i Haninge
Kristian Dahlström IFK Mora OK Ledare Violett
Agnes Damberg IFK Lidingö SOK Ungdom Orange Vill bo med Signe Hillerhag och Lisa Thunell (och övriga Lidingö)
Agnes Edgren Skarpnäcks OL Ungdom Orange Med Skarpnäcks OL och övriga Stockholm
Åsa Edgren Skarpnäcks OL Ledare Orange Med Skarpnäcks OL och övriga Stockholm
Elin Edström Härnösands OK Ungdom Violett Tillsammans med föreningen och Skogslöparna OK (Övik) som vi åker till lägret med.
Lea Edvardsson Umeå OK Ungdom Orange
Sofia Edvardsson Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla OK
Inez Eklund Skarpnäcks OL Ungdom Violett Med Skarpnäcks OL och övriga Stockholm
Marcus Ekman Täby OK Ungdom Orange Med Täby OK
Tove Ekström Linköpings OK Ungdom Violett ÖOF
Filip Elihn OK Linné Ungdom Violett OK Linné
Lova Elnegård Linköpings OK Ungdom Orange ÖOF
Melker Elofsson OK Njudung Ungdom Violett Tillsammans med OK Njudung
Tilde Engberg Härnösands OK Ungdom Violett Tillsammans med föreningen och Skogslöparna OK (Övik) som vi åker till lägret med.
Gunnar Engström Linköpings OK Ungdom Violett ÖOF
Moa Engström OK Renen Ungdom Orange Tulo - Norrbotten
Irmelie Enström Sundsvalls OK Ungdom Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Emma Ericsson Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Orange ÖOF
Isac Ericsson Växjö OK Ungdom Violett Önskar bo med Emil & Håkan Auselius (BSOK) och Gustav Runefors (VOK)
Agneta Eriksson OK Kolmården Ledare Orange ÖOF
Erik Eriksson OK Älgen Ungdom Violett Värmland
Isak Eriksson OK Nolaskogsarna Ungdom Violett Vill bo med Tulo, Härnösand och Skogslöparna.
Julia Eriksson OK Kolmården Ledare Orange ÖOF
Måns Eriksson Östersunds OK Ungdom Violett Alla ifrån Jämtland vill bo i närheten av Gotland och ha samma mattider som dem.
Mårten Eriksson Umedalens IF Ungdom Orange Med övriga deltagare från Umedalens IF
Patrik Eriksson Strängnäs-Malmby OL Ungdom Orange Södermanland Strängnäs-Malmby OL
Rasmus Eriksson Umeå OK Ungdom Orange Med västerbotten
Tova Eriksson OK Djerf Ungdom Violett Bor med Värmland
Malte Eveborn OK Roxen Ungdom Violett Med ÖOF
Malva Eveborn OK Roxen Ungdom Violett ÖOF
Tuva Falk Sundbybergs IK Ungdom Orange Med de andra i Sundbybergs IK
Arvid Feil Lindmark Skellefteå OK Ungdom Orange Umeå OK alt TULO
Philip Forngren Täby OK Ungdom Violett Med Täby OK
Oskar Forsberg Tullinge SK Ledare Violett Tullinge SK
Elvira Forslund OK Renen Ungdom Violett Tulo Norrbotten
Jakob Fredby OK Renen Ungdom Orange TULO
Jakob Gadefors-Nau Haninge SOK Ungdom Violett Tillsammans med övriga Haninge SOK.
Albin Gezelius IFK Mora OK Ungdom Orange
Jonas Giding Vallentuna-Össeby OL Ledare Violett Tillsammans med upplandsklubbarna.
Sofia Giding Vallentuna-Össeby OL Ungdom Violett Tillsammans med de andra upplandsklubbarna.
Johan Grahn IK Uven Ungdom Violett Gärna med herr Blom och Lamm (FOL)
Amanda Granqvist OK Ravinen Ungdom Orange Med OK Ravinen
Ellen Grantinger IF Thor Ungdom Orange IF Thor, Uppland
Ellika Groth Kungälvs OK Ungdom Violett Kungälvs OK
Andreas Grunder Järfälla OK Ledare Violett
William Grunder Järfälla OK Ungdom Violett
Emil Gustafsson Järfälla OK Ungdom Violett Järfälla, gärna Anton och Niklas
Linnéa Gustafsson OK Hällen Ungdom Violett Tillsammans med OK Hällen och Södermanland
Pontus Gustafsson OK Linné Ungdom Orange OK Linné
Alice Hallmén Järfälla OK Ungdom Violett
Aksel Halvarsson Östersunds OK Ungdom Orange Alla ifrån Jämtland vill bo i närheten av Gotland och ha samma mattider som dem.
Ellinor Hamberg Järfälla OK Ungdom Orange Vill bo med Marie Chantal Ballnus från Järfälla OK och Nina Persson från Haninge SOK.
Lovisa Hambäck Långhundra IF Ungdom Orange Med L-100
Manne Hammarberg Järfälla OK Ungdom Violett Tillsammans med Järfälla OK
Fredrik Hane OK Tyr Ungdom Orange Med Värmland
Mattias Hane OK Tyr Ungdom Violett Med Värmland
Erik Hannrup IF Thor Ungdom Violett IF Thor, Uppland
Elina Hanson Kungälvs OK Ungdom Violett Tillsammans med Kungälvs OK
Malin Hansson Täby OK Ungdom Orange Med Täby OK
Simon Harden FK Boken Ungdom Violett med skåne
Sara Hede Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange Sofia Wigle
Carl Hedegård OK Kolmården Ungdom Orange
Nickolina Hedenlund Täby OK Ungdom Violett Med Täby OK D16 Tjejer
Emma Hedlund OK Renen Ungdom Orange Vill bo med Elsa Christoffersson
Anna Hedström Ringvall Östersunds OK Ledare Orange Tillsammans med Östersunds OK/Jämtland-Härjedalen
Axel Hedström Östersunds OK Ungdom Orange Tillsammans med Östersunds OK/Jämtland-Härjedalen
Lisa Heldt Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange Med SNO och Sörmland
Sofia Heldt Södertälje-Nykvarn OF Ledare Violett Med SNO och Sörmland
Arvid Henning Härnösands OK Ungdom Violett Tillsammans med föreningen och Skogslöparna OK (Övik) som vi åker till lägret med.
Emanuel Herberthson Linköpings OK Ungdom Violett ÖOF
Kristin Herberthson Linköpings OK Ungdom Orange ÖOF
Elsa Hermansson IFK Mora OK Ungdom Orange
Signe Hillerhag IFK Lidingö SOK Ungdom Orange med sina klubbkompisar; Agnes Damberg, Lisa Thunell
Moa Hjort OK Roxen Ungdom Orange Öof
Ida Hofstedt Täby OK Ungdom Violett Med Täby
Viktor Holmgren Umeå OK Ungdom Violett med Umeå OK eller TULO
Nora Holmgård Kils OK Ungdom Orange Värmland
Emil Hornliden Umedalens IF Ungdom Violett Med TULO Västerbotten klubbkompisar
Ronja Hugg Forsa OK Ungdom Violett Forsa OK samt Maja Mörth, Leksands OK
Edvin Hägglund OK Nolaskogsarna Ungdom Violett TULO, Skogslöparna och Ångermanland
Gustaf Hägglund OK Nolaskogsarna Ungdom Violett TULO, Skogslöparna och Härnösands OK
Tobias Hällman OK Tyr Ungdom Orange Med Värmland/OK Tyr
Nina Ivers Attunda OK Ledare Violett Jag vill bo tillsammans med min dotter Sofia Ivers. Ihop med Järfälla OK och Veronica Redtzer
Sofia Ivers Attunda OK Ungdom Violett Vill bo med min mamma Nina Ivers, Attunda OK ihop med Järfälla OK
Lisa Jakobsson Sundsvalls OK Ungdom Orange Bor tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Alexander Jansson OK Djerf Ungdom Orange Bor med Värmland
Per Jansson OK Djerf Ledare Violett Bor med Värmland
Pål Jansson OK Roslagen Ledare Violett Tillsammans med Ok Roslagen.
Viktor Jansson OK Roslagen Ungdom Orange Tillsammans med OK Roslagen.
Ludvig Jarlemark IFK Lidingö SOK Ungdom Orange
Viktor Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK Ungdom Violett Tillsammans med Arvid Aronsson Kroppefjäll OK
Frida Johansson OK Djerf Ungdom Violett Bor med Värmland
Ingemar Johansson OK Nolaskogsarna Ledare Orange Tillsammans med Härnösand, Skogslöparna och Tulo
Klara Johansson Västvärmlands OK Ungdom Orange Bo med Värmlands OF
Linnea Johansson Täby OK Ungdom Violett Täby OK D16 tjejer
Samuel Johansson OK Nolaskogsarna Ungdom Orange Tillsammans med Härnösand, Skogslöparna och Tulo
Simon Johansson OK Kolmården Ungdom Violett OK Kolmården och/eller Linköpings OK.
Stina Johansson OK Bävern Ungdom Violett Bo tillsammans med Elin Svensson, OK Älme och Lovisa Nord, SOL Tranås
Sven Johansson Täby OK Ledare Orange Täby OK
Thomas Johansson OK Renen Ledare Violett TULO
Ylva Johansson OK Djerf Ungdom Orange Bor med Vörmland
Anna Johnsson Skogspojkarnas OK Ungdom Violett ÖOF
Erik Johnsson OK Kolmården Ungdom Orange OK Kolmården
Carolina Jonsell Vallentuna-Össeby OL Ledare Violett Med Upplandsdistriktet
Emil Jonsell IF Thor Ungdom Violett Tillsammans med IF Thor i samma ålder (16)
Hanna Jonsell IF Thor Ungdom Orange IF Thor, Uppsala
Svante Jonsell Vallentuna-Össeby OL Ledare Violett Med Uppland
Vendela Jonsell Vallentuna-Össeby OL Ungdom Violett Upplandsdistriktet
Vilde Jonsson Wold Sundbybergs IK Ungdom Orange Med Sundbybergs IK
Alva Jonsson Långhundra IF Ungdom Violett L-100 IF/Uppland
Erik Jonsson Strängnäs-Malmby OL Ungdom Orange Önskar bo med killar från Södermanlands distrikt (SMOL)
Amelie Josefsson Skogslöparna Ungdom Violett Vill bo med flickorna från Ångermanland
( Skogslöparna, Härnösand OK, OK Nolaskogsarna )
Per-Johan Josefsson Skogslöparna Ledare Violett Tillsammans med föreningen och Härnösands OK (som vi åker till lägret med) och OK Nolaskogsarna.
Jonathan Jylltorp Linköpings OK Ungdom Violett Egen klubb och distrikt
Marita Kallur OK Ravinen Ledare Orange Med Ravinen
Olle Kallur OK Ravinen Ungdom Orange Med Ravinen
Alva Kappling OK Kolmården Ungdom Orange Tillsammans med andra från OK Kolmården
Simon Karlsson Holmer IFK Mora OK Ungdom Orange
Agnes Karlsson Älvsby IF OK Ungdom Violett Övriga violetta tjejer i Norrbotten /OK Renen
Anton Karlsson Länna IF Ungdom Orange Länna IF, Uppland
Chatarina Karlsson Umeå OK Ledare Orange
Tove Karlsson Järla Orientering Ungdom Orange Järla Orientering
Gunnar Karlström OK Linné Ledare Violett Med OK Linné
Lukas Katvala OK Älgen Ungdom Violett Värmland
Matviy Khotyaintsev IF Thor Ungdom Violett IF Thor, Uppland
Rasmus Kihl Sundbybergs IK Ungdom Violett Med Sundbybergs IK
Hugo Kindborn OK Hällen Ungdom Orange Vill gärna bo med Karl o Melker Lundin samt Isak Anängen.
Cornelia Kindlund OK Tyr Ungdom Orange
Johanna Kindlund OK Tyr Ledare Violett
Elin Kjellman Linköpings OK Ungdom Orange Bo med Lova Elnegård och Kristin herbertsson
Amanda Kleijn Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Med Södermanland
Andreas Krafft Länna IF Ledare Violett Länna IF, Uppland
Cornelia Krafft Länna IF Ungdom Orange Länna IF, Uppland
Erik Kärrlander Umedalens IF Ungdom Violett TULO
Hanna Lagerberg OK Södertörn Ungdom Violett Täby OK D16-tjejerna
Jesper Lagerberg OK Södertörn Ledare Violett Tillsammans med Täby OK
Sara Lagerman Strängnäs-Malmby OL Ungdom Orange Södermanland Strängnäs-Malmby OL
Martin Lamm Frölunda OL Ungdom Violett Femstjärnigt lyxhotell med Johan Grahn, Elias Ljungqvist och Axel Blom.
Elsa Lampinen Selånger SOK Ungdom Orange Boende med Selånger SOK, Medelpad och Ångermanland.
Johan Langerak Järfälla OK Ungdom Orange Bor gärna med stockholm
Alva Larsson Sundsvalls OK Ungdom Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Gabriel Larsson Gammelstads IF Ungdom Violett Norrbottenskillarna, Albin Noren, Oskar Lundgren mfl
Alma Laudon Vännäs OK Ledare Orange Men övriga från TULO, speciellt Västebotten
Ester Laudon Vännäs OK Ungdom Orange TULO Västerbotten
Katja Leickt Tullinge SK Ungdom Orange Tillsammans med Tullinge
Axel Leijon Thorell Långhundra IF Ungdom Violett Med L-100 IF eller IF THOR Uppland
Hannes Lindahl Sundsvalls OK Ungdom Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Emmie Lindbäck OK Renen Ungdom Orange Tillsammans med TULO-ungdomar
Alva Lindell IF Thor Ungdom Violett IF Thor, Uppland
Ebba Lindell IF Thor Ungdom Orange IF Thor Uppland
Fredrik Lindell IF Thor Ledare Orange IF Thor, Uppland
Albin Lindgren Visborgs OK Ungdom Violett Tillsammans med Gotland
Matilda Lindh Sundbybergs IK Ungdom Orange Med klubben (SIK)
Kajsa Lindqvist Selånger SOK Ungdom Violett Boende med Selånger SOK, Medelpad och Ångermanland.
Nicklas Lindqvist Selånger SOK Ledare Orange Boende med Selånger SOK, Medelpad och Ångermanland.
Albin Lindskog OK Ravinen Ungdom Violett med ravinen
Vincent Lindvall Strängnäs-Malmby OL Ungdom Orange Södermanland Strängnäs-Malmby OL
Anna Lithell OK Linné Ungdom Violett OK Linné
Jonne Liukkonen Sundsvalls OK Ungdom Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Pessi Liukkonen Sundsvalls OK Ledare Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Kerstin Ljungemyr OK Kolmården Ungdom Orange ok kolmården
Elias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb Ungdom Violett Med Gabriel Sturesson, Martin Lamm, Axel Blom och Johan Grahn
Helen Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb Ledare Violett
Linn Lugne Kils OK Ungdom Violett Tillsammans med Värmland
Linnea Lund OK Kolmården Ungdom Orange OK Kolmården/ÖOF
Hanna Lundberg OK Renen Ungdom Orange Tulo
Pia Lundberg OK Bävern Ledare Violett Tillsammans medStina J, OK Bävern, Marie N och Lovisa N, SOL Tranås och Elin S, OK Älme
Johan Lundbäck Järfälla OK Ungdom Violett Tillsammans med Järfälla OK
Jonna Lundbäck Järfälla OK Ungdom Violett Tillsammans med Järfälla OK
Oskar Lundgren Vittjärvs IK Ungdom Violett
Isak Lundholm Umeå OK Ungdom Orange med TULO / Umeå OK
Karl Lundin Katrineholms OK Ungdom Violett Isak Anängen Nyköpings OK
Melker Lundin Katrineholms OK Ungdom Violett Isak Anängen Nyköpings OK
Johanna Lundkvist OK Vargen Ledare Orange Med Tuloledare/ ungdomar
Sofia Lundkvist OK Vargen Ungdom Orange Med Tina Ylipää och andra ungdomar från Tulo.
Mats Lundquist Östersunds OK Ledare Violett Alla ifrån Jämtland vill bo i närheten av Gotland och ha samma mattider som dem.
Isa Lundqvist Järfälla OK Ungdom Violett Järfälla Ok
Mårten Lundqvist Sundbybergs IK Ledare Violett
Wille Långberg Hudiksvalls OK Ungdom Orange Albin Blomberg i Segersta och Forsa OK
Alfred Längheim Tullinge SK Ungdom Orange Tillsammans med Tullinge SK
Lovisa Längheim Tullinge SK Ungdom Violett Tillsammans med Tullinge
Simon Markström OK Renen Ungdom Orange Tulo
Alice Marmelid OK Roxen Ungdom Orange ÖOF
Agnes Mattsson Tandsbyns IF Ungdom Violett Med Östersunds OK/ Jämtland/Härjedalens OF, nära Gotlandsklubbarna
John McLelland OK Rodhen Ungdom Orange Med Klubbkamraterna Kevin Sjölander, Emila Bergström och David Melin
Alvar Melin Haninge SOK Ungdom Orange med Haninge
David Melin OK Rodhen Ungdom Orange Med OK Rodhen
Sven-Anders Melin Södertälje-Nykvarn OF Ledare Violett
Fabian Mellberg Svaide Roma SOK Ungdom Orange Bo ihop med övriga Gotlandsklubbar och nära Östersund.
Nicolina Moberg OK Tyr Ungdom Orange Med värmland
Karin Modin Bromma-Vällingby SOK Ungdom Violett Täby OK D16-tjejerna
Allan Mogensen OK Ravinen Ledare Violett Med Ravinen
Smilla Mogensen OK Ravinen Ungdom Orange Med Ravinen
Selma Moqvist Lerums SOK Ungdom Violett med Kungälvs OK
Egil Morast Haninge SOK Ledare Violett Övriga Haninge SOKare
Axel Målargård Täby OK Ungdom Orange Med Täby OK
Oskar Mårtensson Sundsvalls OK Ungdom Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Tilda Mårtensson OK Ravinen Ungdom Orange Med Ravinen
Martina Mäkelä Haninge SOK Ungdom Violett Tillsammans med HaningeSOK
Klara Möller OK Linné Ungdom Violett OK Linné
Maja Mörth Leksands OK Ungdom Violett Med Ronja Hugg och Ella Olsson
Algot Najvik OK Pan-Kristianstad Ungdom Violett Skåne
Thomas Najvik OK Pan-Kristianstad Ledare Violett Skåne
Anders Nau Haninge SOK Ledare Violett Tillsammans med övriga Haninge SOK
Eleanore Nealis Länna IF Ungdom Violett Med klubben eller distriktet
Elin Netz OK Kolmården Ungdom Orange OK Kolmården
Tuva Nikolausson Svaide Roma SOK Ungdom Violett Bo ihop med övriga Gotlandsklubbar och nära Östersund.
Ulrika Nikolausson Svaide Roma SOK Ledare Violett Bo ihop med övriga Gotlandsklubbar och nära Östersund.
Edvin Nilsson Gotlands Bro OK Ungdom Violett Vill bo tillsammans med Gotlands OF
Erik Nilsson Gotlands Bro OK Ungdom Orange Vill bo med Gotlands OF
Evelina Nilsson Högåkers OK Ungdom Orange TULO
Hanna Nilsson VK Uvarna Ungdom Orange Med Selånger SOK, SOK. Sara Nilsson VK Uvarna
Irmalinn Nilsson Härlövs IF Ungdom Violett Önskar bo med övriga från Skåne.
Jakob Nilsson Umeå OK Ungdom Violett Med Umeå OK / TULO
Johanna Nilsson Kungälvs OK Ungdom Violett Kungälvs OK
Mattis Nilsson NAIS Orienteringsklubb Ungdom Violett ÖOF
Oskar Nilsson Järfälla OK Ungdom Orange Järfälla OK
Sara Nilsson VK Uvarna Ungdom Violett Med Selånger SSOK o Sundsvalls OK
William Nilsson Nyköpings OK Ungdom Violett Bo med Södermanland
Gustav Nirvin Haninge SOK Ungdom Violett Haninge SOK
Lovisa Nord Sol Tranås Ungdom Violett Bo tillsammans med Pia Lundberg och Stina Johansson OK Bävern, Elin Svensson OK Älme och Marie Nord SOL Tranås.
Marie Nord Sol Tranås Ledare Violett Bo tillsammans med Pia Lundberg och Stina Johansson OK Bävern, Elin Svensson OK Älme och Lovisa Nord SOL Tranås.
Julia Nordlander Sundsvalls OK Ungdom Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Anna Nordström Kils OK Ledare Violett Med Värmland
Ella Nordström Kils OK Ungdom Violett Tillsammans med Värmland
Hampus Nyholm Strängnäs-Malmby OL Ungdom Orange Tillsammans med de andra från Smol
Oskar Nyman OK Tyr Ungdom Violett Med övriga Värmland
Pär Nyman OK Tyr Ledare Violett Med övriga Värmland
Alva Nyström IF Thor Ungdom Orange IF Thor Uppland
Sven Nyström OK Linné Ungdom Orange OK Linné
David Näslund OK Roslagen Ungdom Orange Tillsammans med OK Roslagen
Ove Näslund OK Roslagen Ledare Orange Tillsammans med OK Roslagen
Sofie Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Med Sörmland i mysiga stugor
Lukas Olm Kils OK Ungdom Violett Vill bo med Värmland
Robert Olsson Kihlborg IFK Lidingö SOK Ungdom Orange
Isak Olsson Stigsökarna Ungdom Violett Vill bo med Arvid Aronsson och Viktor Jellvert Börjesson tillsammans med IFK Mora OK. Ledare Kristian Dahlström.
Viktoria Olsson Svaide Roma SOK Ledare Orange Bo ihop med övriga Gotlandsklubbar och nära Östersund.
Håkan Palm FK Boken Ledare Orange Med övriga från Skåne
Sofia Palm FK Boken Ungdom Orange Med Skåne
Tore Palmgren Sundsvalls OK Ungdom Orange Bor tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Gustav Perman OK Tyr Ungdom Orange Vill bo med Värmland
Lotta Perman OK Tyr Ledare Orange Tillsammands med Värmland
Lova Perman OK Tyr Ungdom Orange Vill bo med Värmland / Ok Tyr
Hedda Persson Vildir Skarpnäcks OL Ungdom Violett Med Skarpnäcks OL och övriga Stockholm
Felix Persson Haninge SOK Ungdom Violett Bor gärna med klubben om inte annat, helst med fantastisk utsikt, inte nödvändigtvis för högt, men typ övrevåningen? Går inte det så funkar det utomordentligt bra men gott sällskap.
Nina Persson Haninge SOK Ungdom Violett Med Haninge SOK
Karl Petersén OK Njudung Ungdom Violett Tillsammans med OK Njudung
Simon Petersson OK Roslagen Ungdom Orange Tillsammans med OK Roslagen.
Beata Pettersson Gotlands Bro OK Ungdom Violett Vill bo ihop med alla från Gotlands OF
Erik Pettersson OK Denseln Ledare Violett ÖOF
Mildred Pettersson Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange
Rasmus Pettersson OK Djerf Ungdom Orange Bor med Värmland
Lina Pontén Selånger SOK Ungdom Violett Boende med Selånger SOK, Medelpad och Ångermanland.
Julius Puke Ystads OK Ungdom Violett Bo med Skåningarna
Jesper Ramebäck Umeå OK Ungdom Orange Med Umeå OK
Louise Ramebäck Umeå OK Ungdom Violett Med de andra från Tulo i samma ålder
Kajsa Rask Kungälvs OK Ungdom Violett
Veronica Redtzer Attunda OK Ungdom Violett Vill bo med Järfälla OK och Sofia & Nina Ivers Attunda OK
Astrid Rex Sundsvalls OK Ungdom Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Duncan Robertson Svaide Roma SOK Ungdom Violett Bo ihop med övriga Gotlandsklubbar och nära Östersund.
Louise Rohdén Sundsvalls OK Ledare Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Anders Ruhn OK Roslagen Ungdom Violett
Gustav Runefors Växjö OK Ungdom Violett Önskar boende med Håkan Auselius (BSOK), Emil Auselius (BSOK) och Isac Ericsson (VOK)
Sverre Röjgård OK Kolmården Ungdom Orange Med OK Kolmården eller andra östgötar
Hanna Röstin Söders-Tyresö Ledare Orange Med Söders, Hedda Röstin och övriga Stockholm
Hedda Röstin Söders-Tyresö Ungdom Orange Med Söders, Hanna Röstin och överiga Stockholm, gärna Järla eller Lidingö
Victor Sadarangani Järla Orientering Ungdom Violett Järla
Frida Sahlman Linköpings OK Ungdom Violett ÖOF
Linnea Samuelsson NAIS Orienteringsklubb Ungdom Violett Öof
Smilla Sandström Härnösands OK Ungdom Violett Tillsammans med föreningen och Skogslöparna OK (Övik) som vi åker till lägret med.
Alva Sellgren Göteborg-Majorna OK Ungdom Violett Gärna med Ellen Blennow från Falköpings OK och GMOK
Anton Silier Järfälla OK Ungdom Violett Järfälla OK
Nicolas Simonin IFK Lidingö SOK Ledare Violett Tillsammans med dem övriga från IFK Lidingö (samt att alla ungdomar från klubben bor tillsammans )
Astrid Simonsson Sundbybergs IK Ledare Violett Med Sundbybergs IK
Ella Sjöberg Tullinge SK Ungdom Violett Tillsammans med övriga från Tullinge SK
Jessica Sjöberg Tullinge SK Ledare Orange
Tove Sjöberg Tullinge SK Ungdom Orange Tillsammans med övriga från Tullinge SK
Kevin Sjölander OK Rodhen Ungdom Orange Med Klubbkamraterna John McLelland, Emila Bergström och David Melin
Maria Sjölander OK Rodhen Ledare Violett Bor med OK Rodhen om det är möjligt
Ida Skantze Sundbybergs IK Ungdom Orange Klubbkompisar (Kajsa Bogren, Sigrid Carlsson, Ronja Ståhl)
Ellen Skuncke Täby OK Ungdom Violett Med Täby OK
Matilda Skuncke Täby OK Ledare Violett Med Täby OK
Joakim Skärlén Haninge SOK Ledare Violett
Martin Skärlén Haninge SOK Ungdom Violett Med Haninge SOK
Tobias Snell OK Renen Ungdom Violett TULO
Nora Staafjord Umeå OK Ungdom Orange TULO/Umeå OK
Oskar Stenvi OK Linné Ungdom Violett OK Linné
Tommy Stenvi OK Linné Ledare Violett
Gabriel Sturesson Lerums SOK Ungdom Violett Lyxvilla med Johan Grahn, Elias Ljungqvist, Martin Lamm och Axel Blom.
Ronja Ståhl Sundbybergs IK Ungdom Orange Sundbybergs IK
Oskar Sundblom Rånäs OK Ungdom Orange Med OK Roslagen och Uppland
Johanna Sundström Järla Orientering Ledare Violett Järla Orientering
Åsa Sundström Järla Orientering Ungdom Orange Med Järla.
Hanna Svanberg OK Renen Ungdom Violett TULO Norrbotten
Folke Svangren Gotlands Bro OK Ungdom Orange Tillsammans med Gotlands OF
Olle Svangren Gotlands Bro OK Ungdom Violett Tillsammans med Gotlands OF
Ylva Svangren Gotlands Bro OK Ledare Orange Vill bo ihop med Gotlands OF
Alva Svensk Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Orange ÖOF
Elin Svensson OK Älme Ungdom Violett Gärna tillsammans med Stina Johansson & Lovisa Nord
Niklas Svensson Järfälla OK Ungdom Violett Järfälla
Gunilla Svärd IF Thor Ledare Violett Tillsammans med IF Thors härliga ungdomar
Hillevie Svärd Strängnäs-Malmby OL Ungdom Orange
Lina Svärd IF Thor Ungdom Violett I en stor och fin stuga med IF Thor, sköna sängar
Anton Söderberg Sundsvalls OK Ungdom Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Susanne Söderholm Strängnäs-Malmby OL Ledare Orange Södermanland Strängnäs-Malmby OL
Rebecca Take OK Tyr Ungdom Orange Med Värmland
Richard Take OK Tyr Ungdom Violett Med Värmland
Maja Tenghagen Härlövs IF Ungdom Violett Med Skåne
Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK Ungdom Violett Deluxesvit med jacuzzi med Sundbyberg och Järfälla
Benjamin Terent Forsa OK Ungdom Violett Forsa OK
Kristina Tholerud Övertorneå IF Ledare Orange Med övriga från tulo
Lisa Thunell IFK Lidingö SOK Ungdom Orange
Carl Tiemer Sundbybergs IK Ungdom Violett Tillsammans med andra SIKare.
Kajsa Toftner OK Kompassen Ungdom Violett Med övriga från Skåne
Albin Toll OK Njudung Ungdom Violett Med OK Njudung
Dennis Toll OK Njudung Ledare Violett Med OK Njudung
Jon Trägårdh IFK Umeå Ungdom Orange med umeå ok
Kalle Tuuri OK Renen Ungdom Violett Med Norbotten
Jonathan Uller Kils OK Ungdom Violett Med Kils OK/Värmland
Arvid Umegård Långhundra IF Ungdom Violett Med L-100 IF
Viktor Waernqvist NAIS Orienteringsklubb Ungdom Violett ÖOF
Noel Waldenfjord Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla OK
Oliver Vallerius Gamleby OK Ungdom Violett Med Västervik
Johanna Wallinder Göteborg-Majorna OK Ungdom Violett Alv, Ellen o Frida
Jenny Wegebro Umeå OK Ungdom Violett TULO/Umeå OK
Anna Wehlin Skogspojkarnas OK Ledare Orange ÖOF
Johan Wehlin Skogspojkarnas OK Ledare Violett
Emil Weiselius OK Linné Ungdom Orange OK Linné
Lukas Werner IFK Lidingö SOK Ungdom Violett Med övr fr Lidingö
Isak Westring Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla OK
Lotta Weyhenmeyer IF Thor Ungdom Violett IF Thor, Uppland
Emelie Wiberg Skogslöparna Ungdom Violett Vill bo med flickorna från Ångermanland
( Skogslöparna, Härnösand OK, OK Nolaskogsarna )
Ida Wickberg OK Nolaskogsarna Ungdom Violett Vill bo med flickorna från Ångermanland
( Skogslöparna, Härnösand OK, OK Nolaskogsarna )
Eskil Widehag Sundbybergs IK Ungdom Orange Tillsammans med Sundbybergs IK
Joakim Wigertz Långhundra IF Ledare Violett L-100 IF
Lovisa Wigertz Långhundra IF Ungdom Violett L-100 IF
Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Underslaf med närhet till kylskåpet i Sörmlands elitstuga
Sofia Wigle Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett I liftkorg nummer 53 med några från sörmland så jag har nära till träningarna
Erik Wikström NAIS Orienteringsklubb Ungdom Violett Med övriga NAIS are
Frida Vikström Sundsvalls OK Ungdom Violett Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Medelpad
Isak Wikström OK Tyr Ungdom Orange Med övriga Tyrare
Olov Vikström Sundsvalls OK Ledare Violett Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Oskar Vikström Sundsvalls OK Ungdom Orange Tillsammans med Sundsvalls OK och Medelpad
Henrik Willamo Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Tillsammans med SNO
Vincent Wipp Järla Orientering Ungdom Orange Vill bo med Järla
Sara Wänström Finspångs SOK Ungdom Orange ÖOF
Tina Ylipää Bergnäsets AIK Ungdom Orange Sofia Lundkvist, Ok Vargen, Anna Aasa, Övertorneå och andra från Tulo
Frida Zeijlon OK Hällen Ungdom Violett Bo med Södermanland!
Sofia Zilling OK Södertörn Ungdom Violett Täby OK D16-tjejerna
Jon Åkesson Forsa OK Ledare Violett Forsa OK
Alexandra Ölund Umedalens IF Ungdom Orange Med TULO/Västerbotten
Sven Örnerling OK Renen Ledare Orange TULO
Adam Österdahl Visborgs OK Ungdom Orange Tillsammans med Gotland
Mattias Österdahl Visborgs OK Ungdom Violett Tillsammans med Gotland
Sigrid Östling Järla Orientering Ungdom Orange Med klubbkamrater
Fanny Östlund OK Kolmården Ungdom Orange OK Kolmården
Gabriel Östlund Länna IF Ungdom Orange Länna IF, Uppland

Annonser