Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Rikslägret Sommar 2018

Anmälan är stängd.

Aktivitet Rikslägret Sommar 2018
Arrangör Svenska Orienteringsförbundet
Information

Anmälan till Rikslägret Sommar 24 juni till 29 juni.

Innan du påbörjar anmälan säkerställ att din profil i IdrottOnline innehåller din korrekta e-postadress. Det är via den som vi skickar ut kallelsen med program för lägret.

Anmälan dig nedan till Rikslägret Sommar.

Efteranmäla är nu öppen, den kostar 250 kr extra! Efteranmälan är öppen från och med 24 maj till och med den 1 juni kl 23:59.

Deltagandet kostar 2850 kr per deltagare och 2950 kronor per ledare. Orinarie anmälan senast den 23 maj.

Anmälningsformuläret är skapat så du kan anmäla en eller flera deltagare. Ca tre veckor innan lägret startar kommer du att få ett PM med mer information till din e-post. PM publiceras även på Svenska Orienteringsförbundets hemsidan under Rikslägret Sommar.

Som ledare kan du även i år, mot en extra avgift, beställa ett exemplar av vardera svårighetsgrad på övningarna. I så fall väljer du ledarpaket vid val av Svårighetsgrad.

PDF-inbjudan hittar du här.

Om du har några frågor är du varmt välkommen att kontakta:
Malin Carlsson, malin.carlsson@orientering.se
eller Johanna Wallinder, Johanna.wallinder@orientering.se

Följ uppdateringar kring lägret på Rikslägerbloggen: https://rikslagret2018.wordpress.com/

Vi ses i Idre!

Anmälningsstopp fredag 1 juni 2018 klockan 23:59
Starttid söndag 24 juni 2018
Kontaktperson Malin Carlsson
Antal anmälda deltagare 467

Anmälningar

Namn Namn Typ av deltagare Svårighetsgrad Boendeönskemål
Ahti Aasa Övertorneå IF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Norrbotten - Västerbotten
Anna Aasa Övertorneå IF Ungdom Violett Med Norrbotten - Västerbotten
Matilda Aasa Övertorneå IF Ungdom Orange Med Norrbotten - Västerbotten
Fredrik Ahlberg Täby OK Ungdom Orange
Sara Ahlman Ådahl Umeå OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västerbotten/ Norrbotten
Alexander Ahlsén Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange Med Södertälje-Nykvarn Orientering
Maja Ahlström Västerås SOK Ungdom Orange Västmanlands OF
Elsa Albinsson OK Tyr Ungdom Violett Värmland
Eva Albinsson OK Tyr Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Värmland
Meja Alenius Nyköpings OK Ungdom Violett Södermanland
Emma Alfredsson OK Tyr Ungdom Orange Med övriga Värmlandsklubbar, OK Tyr
Moa Algers Omholt Skogspojkarnas OK Ungdom Orange Med ÖOF / Skogspojkarnas OK
Jonatan Anderson Järfälla OK Ungdom Orange Bo med Järfälla ok
Axel Andersson IF Thor Ungdom Orange If Thor/Uppland
Ebba Andersson Sundsvalls OK Ungdom Orange
Jakob Andersson Umeå OK Ungdom Orange Med Norr och Västerbotten
Linn Andersson OK Tyr Ungdom Orange OK Tyr
Ingrid André Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange
Nova Anundborg Sidensjö IK Ungdom Orange Skogslöparna/Ångermanland
Hanna Anängen Nyköpings OK Ungdom Orange Med Sörmland
Henrik Anängen Nyköpings OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Sörmland
Isak Anängen Nyköpings OK Ungdom Violett Med Sörmland
Justus Arenander Skarpnäcks OL Ungdom Violett Skarpnäcks OL
Axel Arnesson Östersunds OK Ungdom Orange Med Östersunds OK
Elsa Arnesson Östersunds OK Ungdom Orange Med Östersunds OK
Pontus Axell IFK Enskede Ungdom Violett med klubbkamrater
Hugo Backlund Tullinge SK Ungdom Orange
Axel Balck Täby OK Ungdom Orange Bo med Täby OK
Marcus Barboza Attunda OK Ungdom Orange Med Attunda OK
Sofia Bengtsson Sundbybergs IK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Sundbybergs IK
Felix Bergbom Söders-Tyresö Ungdom Orange
Tim Bergbom Söders-Tyresö Ungdom Violett
Frida Berggren Östersunds OK Ungdom Orange Ihop med Östersunds OK
Emilia Bergman Tullinge SK Ungdom Orange Bo med övriga i klubben
Peter Bergman Tullinge SK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Emilia Bergström OK Rodhen Ungdom Violett Med Uppland
Filippa Bernsten Östersunds OK Ungdom Orange Med östersunds OK
Alva Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange Med klubben (TMOK)
Gustav Björklund IFK Enskede Ungdom Violett
Jonathan Blomlöf IFK Lidingö SOK Ungdom Violett IFK Lidingö SOK
Greta Blücher Östersunds OK Ungdom Violett Med Östersunds Ok
Kajsa Bogren Sundbybergs IK Ungdom Violett Sundbyberg och Emma Ling.
Mattias Boman Tumba-Mälarhöjden OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) med Tumba Mälarhöjden
David Borg Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Med SNO (Södertälje Nykvarn Orientering)
Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Med Södertälje-Nykvarn Orientering
Seth Borglund Härnösands OK Ungdom Violett Tillsammans med Ångermanland och Sundsvalls OK
Axel Bratt OK Orion Ungdom Orange Tillsammans med Blekinge - OK Otion
Niklas Bratt OK Orion Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med Blekinge - OK Orion
Tilde Brederman Väsby OK Ungdom Orange Med Väsby OK
Thobias Brodin IFK Mora OK Ungdom Orange Med klubben
Albert Brohede OK Tyr Ungdom Orange Bor med Värmland, OK Tyr
Daniel Brohede OK Tyr Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Bor med Värmland, OK Tyr
Annika Bygdén Södertälje-Nykvarn OF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Södertälje - Nykvarn och Södermanland
Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Tillsammans med Södertälje Nykvarn Orientering
Stina Bygdén Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange Tillsammans med Södertälje Nykvarn Orientering
Arvid Bylund IF Thor Ungdom Violett IF Thor
(och kompisar från andra Upplandsklubbar)
Love Bylund IF Thor Ungdom Orange
Erik Byström OK Nolaskogsarna Ungdom Orange Helst tillsammans med övriga norrlandsdistrikt
Felix Bäckstäde Visborgs OK Ungdom Violett Tillsammans med Gotland
Klara Bäckstäde Visborgs OK Ungdom Orange Tillsammans med Gotland
Elsa Bäsén IF Thor Ungdom Violett Uppland
Elis Bönner Björkfors GOIF Ungdom Orange Att få bo tillsammans med Arvid Svensson
Leif Carlsson Skarpnäcks OL Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Skarpnäcks OL och Stockholm
Fanny Cedstedt Långhundra IF Ungdom Violett Med Uppland
Lucas Chavda Söders-Tyresö Ungdom Violett med klubben
Elsa Christoffersson OK Renen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Norrbotten och Västerbotten
Anna Sara Claesson Umeå OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Norr och Västerbotten
Anders Clarhäll Söders-Tyresö Ledare Violett Jag har en hund med och vill därför ha en stuga där det är OK att ha hund. Från Söders Tyresö kommer ledare Göran Thimberg vara med de två första dagarna. Jag löser av Göran eftersom han inte kan stanna hela veckan.
Ivo Cousins Clarhäll Söders-Tyresö Ungdom Violett tillsammans med klubbkamraterna från Söders Tyresö
Ann-Charlotte Dahl Visborgs OK Ledare Violett Tillsammans med Gotland
Filip Dryselius Skarpnäcks OL Ungdom Orange Med Skarpnäcks OL
Mathias Dryselius Skarpnäcks OL Ungdom Orange Med Skarpnäcks OL
Lovisa Dufva Sundsvalls OK Ungdom Orange
Daniel Duhlbo IFK Mora OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Klubbens ungdomar.
Lisa Edén Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange Med Södertälje-Nykvarn OF
Agnes Edgren Skarpnäcks OL Ungdom Violett Tillsammans med Skarpnäcks OL.
Elise Edler OK Hammaren Ungdom Orange
Hanny Edström Härnösands OK Ungdom Orange Tillsammans med Ångermanland och Sundsvalls OK
Lea Edvardsson Umeå OK Ungdom Violett Tillsammans med Västerbotten-Norrbotten
Oskar Edvardsson Järfälla OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Järfälla OK
Sofia Edvardsson Järfälla OK Ungdom Violett Järfälla OK
Linnea Ehnberg Sala OK Ungdom Orange Tillsammans med Västmanland
Sixten Ekbladh Sol Tranås Ungdom Violett Tillsammans med OK Njudung
Kimberly Ekenstedt Tullinge SK Ungdom Orange Med Tullinge...
Jonas Eklund OK Rodhen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) OK Rodhen och Uppland
Malin Ekman Sala OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västmanland
Marcus Ekman Täby OK Ungdom Violett Med Täby
Olof Ekman Finspångs SOK Ungdom Violett Östergötland
Henrik Elnegård Linköpings OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Gärna med ÖOF / Linköpings OK
Vilgot Elnegård Linköpings OK Ungdom Orange Med Linköpings OK, eller ÖOF
Marie-Louise Engberg Härnösands OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med Ångermanland och Sundsvalls OK
Nils Engberg Härnösands OK Ungdom Orange Tillsammans med Ångermanland och Sundsvalls OK
Alva Engström OK Renen Ungdom Orange
Moa Engström OK Renen Ungdom Violett Tillsammans med norrbotten
Nora Engström OK Nolaskogsarna Ungdom Orange Med de andra tjejerna i ok nolaskogsarna
Arvid Eriksson OK Tyr Ungdom Orange
Elsa Eriksson OK Nolaskogsarna Ungdom Orange Boende med Ångermanland och övriga norrlandsdistrikt
Oskar Eriksson Ronneby OK Ungdom Violett Tillsammans med OK Orion
Oskar Erlandsson Sundsvalls OK Ungdom Orange
Hampus Erlingsjö IFK Enskede Ungdom Orange
Albin Eronn Linköpings OK Ungdom Violett Med Östergötland
Ludvig Eronn Linköpings OK Ungdom Orange Med Östergötland
Sofie Ettling Skogspojkarnas OK Ungdom Orange ÖOF/Skogspojkarnas ok
Malte Eveborn OK Roxen Ungdom Violett Östergötland
Magnus Falkenström Skogsluffarnas OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Skigsluffarna
Åke Falkenström Skogsluffarnas OK Ungdom Orange Skogsluffarna
Ludvig Ferdman Tullinge SK Ungdom Orange Med Tullinge SK
Simon Flankegård Tjalve IF Norrköping Ungdom Orange ÖOF
Milla Forkéus OK Tyr Ungdom Orange
Philip Forngren Täby OK Ungdom Violett Bo med Täby OK
Elis Forsberg Rundström IFK Enskede Ungdom Violett Med IFK Enskede
Nils Forsberg Rundström IFK Enskede Ungdom Violett Med IFK Enskede
Edvin Forsberg OK Ravinen Ungdom Orange Med Ravinen
Linus Forsberg OK Ravinen Ungdom Orange Med Ravinen
Per Forsberg IFK Enskede Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med IFK Enskede
Elin Forsgren OK Nolaskogsarna Ungdom Violett Nora Westerlund
Erik Forsgren OK Tyr Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med OK Tyr och övriga Värmlandsklubbar
Julia Forsgren OK Tyr Ungdom Orange Med OK Tyr och övriga Värmlandsklubbar
Emelie Forslund Kristinehamns OK Ungdom Orange Tillsammans med OK Tyr och Värmlands orienteringsförbund
Emil Franzén Sundbybergs IK Ungdom Orange Tillsammans med klubben Sundbybergs IK
Valter Fredriksson Tjalve IF Norrköping Ungdom Violett ÖOF
Axel Friberger Järla Orientering Ungdom Orange Med Ivar Genz
Tomas Fröman OK Linné Ungdom Orange Tillsammans med Uppland
Moa Fröstadius Sundbybergs IK Ungdom Orange Sundbybergs IK
Natalie Gardelin Gotlands Bro OK Ungdom Orange Tillsammans med övriga Gotlandsklubbar (Visborgs OK & Svaide Roma SOK)
Ivar Gentz Järla Orientering Ungdom Orange Bo med Axel Friberger från Järla
Axel Gidlund OK Linné Ungdom Violett Tillsammans med Uppland
Madeleine Granath Väsby OK Ungdom Orange Med Väsby OK
Stefan Granath Väsby OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Väsby OK
Elsa Granholm Sundsvalls OK Ungdom Orange
Marcus Grunder Järfälla OK Ungdom Orange Med Järfälla OK
Alma Gustafsson SOK Aneby Ungdom Violett Tillsammans med OK Njudung
Katja Gustafsson Trosabygdens OK Ungdom Violett Södermanland
Jenny Göstas Källman Söders-Tyresö Ungdom Orange
Lovisa Göstas Källman Söders-Tyresö Ungdom Violett
Kajsa Hall Västerås SOK Ungdom Orange Vill bo med Västmanland
Alice Hallmén Järfälla OK Ungdom Violett
Lovisa Hambäck Långhundra IF Ungdom Violett Med Långhundra/Uppland
Manne Hammarberg Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla OK
Arvid Hammarbäck Skogsluffarnas OK Ungdom Orange Tillsammans med andra från skogsluffarna
Malin Hansson Täby OK Ungdom Violett med Täby OK
Maja Harrysson Finspångs SOK Ungdom Orange
Ludvig Hasler Surahammars SOK Ungdom Orange Tillsammans med Surahammars SOK och Västmanland
Rebecka Hasler Surahammars SOK Ungdom Violett Tillsammans med Surahammars SOK & Västmanland
Sara Hede Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett
Carl Hedegård OK Kolmården Ungdom Violett
Elsa Hedin OK Linné Ungdom Orange Tillsammans med Uppland
Anna Hedström Ringvall Östersunds OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Östersunds OK
Anton Hedström OK Renen Ungdom Orange Bor med Norrbotten
Axel Hedström Östersunds OK Ungdom Violett Med Östersunds OK
Lisa Heldt Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Bo med Södertälje Nykvarn Orientering
Joakim Helgars Täby OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Täby OK
Noa Helgars Täby OK Ungdom Orange Täby OK
Alma Hellström Attunda OK Ungdom Violett Tillsammans med Attunda OK.
Ida Hellström Attunda OK Ungdom Orange Tillsammans med Attunda OK. Malin Strömqvist och Vilma Nilsson
Liv Herne Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange Tmok
Ida Hjort OK Roxen Ungdom Orange Finspångs SOK
Moa Hjort OK Roxen Ungdom Violett Östergötland
Karl Hjärtsjö Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Orange Tillsammans med Tgok ungdomar. Ludvig Carlqvist, Emil Söderberg och Daniel Jonsson
Gustaf Hofstedt Täby OK Ungdom Violett Med Täby
Ida Hofstedt Täby OK Ungdom Violett Med Täby
Loke Holmgren OK Hammaren Ungdom Orange OK Hammaren
Viktor Holmgren Umeå OK Ungdom Violett
Nadine Huss Landström OK Linné Ungdom Orange Tillsammans med Uppland
Filip Håkansson OK Orion Ungdom Violett Tillsammans med övriga från OK Orion och Hanna Ring från Ronneby.
Jenny Håkansson OK Orion Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med övriga från OK Orion och Hanna Ring från Ronneby.
Oliver Håkansson OK Orion Ungdom Orange Tillsammans med övriga från OK Orion.
Jonatan Hälldal Skogslöparna Ungdom Orange Boende med Ångermanland
Ebba Hörling Sundbybergs IK Ungdom Orange Sundbybergs IK
Cornelia Hörnquist Örnsköldsviks OK Ungdom Orange Vill bo nära andra klubbar från Örnsköldsvik.
Lisa Hörnquist OK Renen Ungdom Orange
Emma Höök IFK Lidingö SOK Ungdom Orange IFK Lidingö SOK
Doris Iko Täby OK Ungdom Orange Med Täby OK
Elis Ivers Attunda OK Ungdom Violett Med Attunda OK
Sofia Ivers Attunda OK Ungdom Violett Med Attunda OK
Lisa Jakobsson Sundsvalls OK Ungdom Violett
Maja Jakobsson Sundsvalls OK Ungdom Orange
Tobias Janzon Sjöstedt OK Måsen Ungdom Violett Med Sörmland
Ludvig Jarlemark IFK Lidingö SOK Ungdom Violett IFK Lidingö SOK
Torbjörn Jarlemark IFK Lidingö SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) IFK Lidingö SOK
Viktor Jemth IF Thor Ungdom Violett Med Uppland
Alfred Jeppsson OK Hammaren Ungdom Orange Med OK Hammaren
Magnus Jeppsson OK Hammaren Ledare Orange Med OK Hammaren
Alice Johansson Finspångs SOK Ungdom Orange Tillsammans med övriga tjejer från Finspångs SOK samt Ida Hjort Roxen.
Emilia Johansson OK Nolaskogsarna Ungdom Orange Gärna tillsammans med övriga från klubben och norrlandsdistrikten
Emma Johansson Sundsvalls OK Ungdom Orange
Klara Johansson Västvärmlands OK Ungdom Violett Jag vill bo med Värmland.
Lukas Johansson Sundsvalls OK Ungdom Violett
Erik Johnsson OK Kolmården Ungdom Violett Öof
Arvid Jonforsen Hallstahammars OK Ungdom Orange Boende med Surahammars SOK
Daniel Jonsson Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Orange Tillsammans med Östergötland, TGOK.
Tindra Jonsson Skarpnäcks OL Ungdom Violett Med Skarpnäcks OL
Amelie Josefsson Skogslöparna Ungdom Violett Boende med Ångermanland
Per-Johan Josefsson Skogslöparna Ungdom Ledarkartpaket (80 kr extra) Boende med Ångermanland
Wilma Josefsson Väsby OK Ungdom Orange Med Väsby OK
Ludvig Karlqvist Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Orange Med Östergötland H 14
Jannick Karlsson Brabie Järfälla OK Ungdom Orange
Agnes Karlsson Älvsby IF OK Ledare Violett Vill bo med gänget från Norrnotten
Alva Karlsson OK Kolmården Ungdom Orange Tillsammans med Yrsa Röjgård, Annie Lund (OK Kolmården)
Edit Karlsson Älvsby IF OK Ungdom Violett Vill bo med Norrbottensgänget.
Emil Karlsson Väsby OK Ungdom Violett Med Väsby OK
Jonas Karlsson Väsby OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Väsby OK
Rasmus Karlsson OK Denseln Ungdom Orange Tillsammans med klubbkompisar
Stefan Karlsson OK Denseln Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Amanda Karmetun OK Njudung Ungdom Violett Med OK Njudung
Joakim Karmetun OK Njudung Ledare Violett Tillsammans med OK Njudung och SMOF
Per Kempe OK Denseln Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Östergötland
Vilgot Kempe OK Denseln Ungdom Orange Med Östergötland
Ellen Killmey Vittjärvs IK Ungdom Violett Tillsammans med Norrbottensklubb.
Hugo Kindborn OK Hällen Ungdom Violett Med Södermanland
Mikael Kindborn OK Hällen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Södermanland
Klara Kivijärvi OK Renen Ungdom Orange Med Norrbotten, OK Renen
Albin Kjellberg Björkfors GOIF Ungdom Orange Tillsammans med ÖOF
Magnus Kjellstrand Tumba-Mälarhöjden OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Matilda Kohtamäki Finspångs SOK Ungdom Violett Tillsammans med Linda och de andra tjejerna från Finspång
Ebba Kolmodin Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange Med Tumba Mälarhöjden
Carl-Johan Krook Söders-Tyresö Ungdom Orange Med klubben
Ellen Kårén Sundsvalls OK Ungdom Orange
Emmy Kärrlander Umedalens IF Ungdom Orange Västerbotten, Norrbotten
Stefan Kärrlander Umedalens IF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västerbotten/Norrbotten
Ludvig Lange Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Violett Med Attunda OK
Mindra Langer OK Roxen Ungdom Orange ÖOF, med Fanny Waltersson
Albin Larsson Gotlands Bro OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med övriga gotlandsklubbar (Visborgs OK & Svaide Roma SOK)
Alice Larsson Umeå OK Ungdom Orange Västerbotten/Norrbotten
Elisabeth Larsson OK Södertörn Ungdom Violett TMOK
Lovisa Larsson OK Linné Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Uppland/Ok Linné
Mattias Larsson Sundsvalls OK Ungdom Orange
Melker Larsson OK Orion Ungdom Orange tillsammans med Ok Orion
Wilhelm Larsson Linköpings OK Ungdom Violett Med Östergötland
Ester Laudon Vännäs OK Ungdom Violett Med övriga deltagare från Västerbotten
Wilma Leickt Tullinge SK Ungdom Violett Tullinge SK
Maja Lilja IFK Lidingö SOK Ungdom Orange IFK Lidingö SOK
Simon Lilja IFK Lidingö SOK Ungdom Violett IFK Lidingö SOK
Elsa Lindahl Härnösands OK Ungdom Orange Tillsammans med Ångermanland och Sundsvalls OK
Hannes Lindahl Sundsvalls OK Ungdom Violett
Oscar Lindblom Västerås SOK Ungdom Violett Vill bo med Västmanland
Emmie Lindbäck OK Renen Ungdom Violett NOF/VOF
Tova Lindbäck OK Renen Ungdom Orange NOF/VOF
Ebba Lindell IF Thor Ungdom Violett Uppland
Fredrik Lindell IF Thor Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Uppland
Roger Lindén Attunda OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Attunda
Samuel Lindén Attunda OK Ungdom Violett Med Attunda
Ellen Lindfors Björkfors GOIF Ungdom Orange Med Östergötland
Albin Lindh Sporre Visborgs OK Ungdom Orange Tillsammans med Gotland
Matilda Lindh Sundbybergs IK Ungdom Violett Sundbybergs IK
Ebba Lindholm Sundsvalls OK Ungdom Orange
Stina Lindholm Sundsvalls OK Ungdom Orange
Anna Lindmark Skarpnäcks OL Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Skarpnäcks OL:s ungdomar
Filip Lindqvist Täby OK Ungdom Violett Täby OK
Hanna Lindqvist Östersunds OK Ungdom Orange Östersunds ok
Sixten Lindqvist Skogsluffarnas OK Ungdom Orange
Albin Lindskog OK Ravinen Ungdom Violett ravinen
Hugo Lindskog OK Ravinen Ungdom Orange ravinen
Martin Lindskog OK Ravinen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) ravinen
Alexander Lindström Linköpings OK Ungdom Violett Med Östergötland
Peter Lindvall Haninge SOK Ungdom Orange
Vincent Lindvall Strängnäs-Malmby OL Ungdom Violett
Emma Ling IK Hakarpspojkarna Ungdom Violett Kajsa Bogren och Sundbyberg
Egil Lissmyr IFK Mora OK Ungdom Orange Med klubben
Ivar Lissmyr IFK Mora OK Ungdom Orange Med klubbkompisarna
Elis Liukkonen Sundsvalls OK Ungdom Orange
Kerstin Ljungemyr OK Kolmården Ungdom Violett Östergötland
Sigrid Ljunggren Linköpings OK Ungdom Orange Med ÖOF / Linköpings OK
Estrid Loré Sundblad Svaide Roma SOK Ungdom Orange Bo ihop med Visborgs OK och Gotlands Bro OK
Annie Lund OK Kolmården Ungdom Orange OK Kolmården
Linnea Lund OK Kolmården Ungdom Violett OK Kolmården
Hanna Lundberg OK Renen Ungdom Violett
Tim Lundberg OK Renen Ungdom Orange
Johan Lundbäck Järfälla OK Ungdom Violett Järfälla OK
Axel Lundgren Sundsvalls OK Ungdom Violett
Karl Lundin OK Hällen Ungdom Violett Södermanland
Melker Lundin OK Hällen Ungdom Violett Södermanland
Sofia Lundkvist OK Vargen Ungdom Violett Tillsammans med Norrbotten
Erik Lundquist OK Ravinen Ungdom Orange Med Ravinen
Gustav Lyckebäck Sigtuna OK Ungdom Orange Sigtuna OK - Uppland
Olle Långberg Hudiksvalls OK Ungdom Orange Med Hälsingland
Wille Långberg Hudiksvalls OK Ungdom Violett Med Hälsingland
Viktor Löfgren Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Södermanland / SNO
Olle Malmström Linköpings OK Ungdom Orange Östergötland/Linköpings OK
Alice Marmelid OK Roxen Ungdom Violett Moa Hjort och ÖOF 03/02 tjejer
Lina Matthews Tullinge SK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Nova Matthews Tullinge SK Ungdom Orange
John McLelland OK Rodhen Ungdom Violett Uppland
Olof Melcherson IFK Lidingö SOK Ungdom Violett IFK Lidingö SOK
Alvar Melin Haninge SOK Ungdom Violett
David Melin OK Rodhen Ungdom Violett Jag vill bo med Uppland - helst L-100 eller IF Thor
Frida Melin OK Rodhen Ungdom Orange OK Rodhen och Uppland
Sven-Anders Melin Södertälje-Nykvarn OF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Södermanland
Nicolina Moberg OK Tyr Ungdom Violett
Lovisa Modigh IFK Lidingö SOK Ungdom Orange Med IFK Lidingö
Allan Mogensen OK Ravinen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Ravinen
Hannes Mogensen OK Ravinen Ungdom Orange Ravinen
Elmina Molin Härnösands OK Ungdom Orange Tillsammans med Ångermanland och Sundsvalls OK
Axel Målargård Täby OK Ungdom Violett Med Täby OK
Erik Månsson Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange Södermanland/SNO
Edvin Mäkinen OK Hammaren Ungdom Orange Med övriga i OK Hammaren
Fredrik Mäkinen OK Hammaren Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
William Möller Skarpnäcks OL Ungdom Violett
Anton Mörkfors Järfälla OK Ungdom Orange
Jakob Gadefors Nau Haninge SOK Ungdom Violett
Henrik Nettelmark Surahammars SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med Surahammars SOK och Västmanlands OF
Vidar Nettelmark Surahammars SOK Ungdom Orange Surahammars SOK och Västmanlands OF
Elin Netz OK Kolmården Ungdom Violett ÖOF
Linus Nilevi Haninge SOK Ungdom Orange
Edvin Nilsson Långhundra IF Ungdom Violett Med Långhundra/Uppland
Erik Nilsson Gotlands Bro OK Ungdom Violett Med övriga gotlandsklubbar (Visborgs OK & Svaide Roma SOK)
Evelina Nilsson Högåkers OK Ungdom Violett Bo med Västerbotten och Norrbotten
Jakob Nilsson Umeå OK Ungdom Violett
Linus Nilsson OK Tyr Ungdom Orange Med OK Tyr
Lovisa Nilsson Attunda OK Ungdom Violett Med Attunda OK
Marcus Nilsson Skogslöparna Ungdom Orange Boende med Ångermanland
Mattis Nilsson NAIS Orienteringsklubb Ungdom Violett ÖOF
Vilma Nilsson Attunda OK Ungdom Orange Med Attunda OK
Vilja Norberg Örnsköldsviks OK Ungdom Orange Vill bo med andra klubbar från örnsköldsvik
Hugo Nordlander Sundsvalls OK Ungdom Orange
Julia Nordlander Sundsvalls OK Ungdom Violett
Kristina Nordlander Sundsvalls OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Simon Nordlander Sundsvalls OK Ungdom Orange
Mathias Nordlinder OK Linné Ungdom Orange Med Uppland / OK Linné
Fredrika Nordquist Täby OK Ungdom Violett Täby OK
Clara Nordström Skogslöparna Ungdom Orange Tillsammans med Alice Rytterstedt och Alva Perbo bägge Skogslöparna
Filip Nordström Skogslöparna Ungdom Orange Ångermanland
Jakob Nordström Sigtuna OK Ungdom Orange Sigtuna OK - Uppland
Stefan Nordström Sigtuna OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Sigtuna OK - Uppland
Erik Norin Sundsvalls OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Olov Norin Sundsvalls OK Ungdom Orange
Martin Norrbom Sala OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Hampus Norrby Järfälla OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med Järfälla OK
Elin Näslund OK Nolaskogsarna Ungdom Orange Helst tillsammans med övriga Norrlandsdistrikt
Maximilian Olofsson Västerås SOK Ungdom Orange Vill bo med Västmanland (Västerås)
Robert Olsson Kihlborg IFK Lidingö SOK Ungdom Violett IFK Lidingö SOK
Viktoria Olsson Svaide Roma SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Bo ihop med Visborgs OK och Gotlands Bro OK
Ebba Ottosson Gävle OK Ungdom Violett Södermanland tjejer, Södertälje-Nykvarn (Klara Borg), och Sara Åbom från Gävle OK
Melker Palm Järfälla OK Ungdom Violett
Bella Pedersen Järfälla OK Ungdom Orange
Alva Perbo Skogslöparna Ungdom Orange Boende med Ångermanland
Lova Perman OK Tyr Ungdom Violett Värmland/OK Tyr
Hugo Persson Åtvidabergs IF Ungdom Violett Bor ihop med klubbkompisar med Östergötland
Lena Persson Tullinge SK Ungdom Orange Vill bo med Märta Södervall
Mattias Persson Värmlands OF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Sixten Persson Skogslöparna Ungdom Orange Boende med Ångermanland
Karl Petersén OK Njudung Ungdom Violett Tillsammans med OK Njudung
Alfons Peterson OK Denseln Ungdom Violett Östergötland
Elis Peterson OK Denseln Ungdom Orange Östergötland
Henrik Peterson OK Denseln Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Östergötland
Susanne Petersson Sundsvalls OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Olle Pettersson Gradin Attunda OK Ungdom Violett Attunda OK
Edvard Pettersson Gotlands Bro OK Ungdom Orange Tillsammans med övriga gotlandsklubbar (Visborgs OK & Svaide Roma SOK)
Marianne Pettersson Södertälje-Nykvarn OF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med ledare från Sörmland
Mildred Pettersson Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Tjejer från SNO
Amelie Rajan IFK Lidingö SOK Ungdom Violett IFK Lidingö SOK
Julia Rajan IFK Lidingö SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) IFK Lidingö SOK
Magnus Rajan IFK Lidingö SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) IFK Lidingö SOK
Flisa Ravald Östersunds OK Ungdom Violett Med ÖOK
Wilmer Rex Sundsvalls OK Ungdom Orange
Hanna Ring Ronneby OK Ungdom Violett Bo med OK Orion (Jenny Håkansson, Filip Håkansson)
Martin Rinnbäck OK Ravinen Ungdom Violett Ok Ravinen
Miia Roller Järfälla OK Ungdom Orange
Henrik Roos OK Linné Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Bo med Uppland
Johanna Roos OK Linné Ungdom Violett Vill bo med Upplandsklubbarna.
Hanna Roth Linköpings OK Ungdom Violett Östergötland
Jonas Roth Linköpings OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Alice Rytterstedt Skogslöparna Ungdom Orange Boende med Ångermanland
Sverre Röjgård OK Kolmården Ungdom Violett Med Östgötar inkl OKKare
Yrsa Röjgård OK Kolmården Ungdom Orange Med Östgötar inkl OKKare
Emelie Röken Täby OK Ungdom Orange Med Täby OK
Olle Sandström OK Ravinen Ungdom Orange Med Ravinen
Ylva Sandström Sundsvalls OK Ungdom Orange
Simon Schuster IFK Lidingö SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) IFK Lidingö SOK
Amanda Schönfeldt Sundsvalls OK Ungdom Violett
Ella Servin Långhundra IF Ungdom Orange Tillsammans med Långhundra IF/Uppland.
Hannes Sjölund Myhr Östersunds OK Ungdom Violett Östersunds ok
Hanna Skoglund Sol Tranås Ungdom Violett Södertälje-Nykvarn Orientering
Joakim Skärlén Haninge SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Sixten Slagbrand Västerås SOK Ungdom Orange Vill bo med övriga från Västmanland
Fredrik Sone Attunda OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Attunda OK
Viktor Sone Attunda OK Ungdom Violett Attunda OK
Fredrik Stenebo Attunda OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Attunda OK
Marcus Stenebo Attunda OK Ungdom Violett Med Attunda OK
Max Stigenlöv Högåkers OK Ungdom Violett Otto Timby/Isak Lundholm/Arvid Fail-Lindmark/ eller annan deltagare från Västerbotten
Filip Storell Haninge SOK Ungdom Violett
Jan Stridh Skogsluffarnas OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med Skogsluffarna och nära Stockholmare
Simon Stridh Skogsluffarnas OK Ungdom Orange Tillsammans med Skogsluffarna och nära Stockholmare
Teo Struck OK Ravinen Ungdom Orange
Elias Strömland Sigtuna OK Ungdom Orange Sigtuna OK - Uppland
Malin Strömqvist Attunda OK Ungdom Orange med Attunda OK
Alexandra Stål Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange Södermanland eller SNO
Fabian Sund OK Hammaren Ungdom Violett Med OK Hammaren
Fanny Sundberg Tullinge SK Ungdom Orange
Thomas Sundberg Tullinge SK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Sara Sundqvist Långhundra IF Ungdom Orange Med Långhundra IF/Uppland
Hanna Svanberg OK Renen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Norrbotten
Folke Svangren Gotlands Bro OK Ungdom Violett Tillsammans med övriga gotlandsklubbar (Visborgs OK & Svaide Roma SOK)
Ylva Svangren Gotlands Bro OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med de andra gotlandsklubbarna (Visborgs OK & Svaide Roma SOK)
Tove Svedell Skarpnäcks OL Ungdom Violett Tillsammans med SOL
Alva Svensk Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Violett Med ÖOF, gärna Kolmårdens D16-tjejer
Arvid Svensson Björkfors GOIF Ungdom Orange Bo med Elis Bönner Björkfors Goif
Clara Svensson Surahammars SOK Ungdom Orange Tillsammans med Surahammars SOK och Västmanland
Henrik Svensson OK Ravinen Ungdom Orange Ravinen
Jensine Svensson Finspångs SOK Ungdom Violett Tillsammans med övriga tjejer från Finspång.
Linda Svensson Finspångs SOK Ungdom Orange Tillsammans med övriga tjejer från Finspångs SOK
Emelie Svärd IF Thor Ungdom Orange Uppland
Hillevie Svärd Strängnäs-Malmby OL Ungdom Violett
Olle Synnermark Skogsluffarnas OK Ungdom Orange Tillsammans med Skogsluffarna
Emil Söderberg Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Violett Med klubbmedlemmar TGOK
Susanne Söderholm Strängnäs-Malmby OL Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med SMOL/Sörmland
Beatrice Söderlind Örnsköldsviks OK Ledare Orange Vill bo nära andra klubbar från Örsnköldsvik
Marita Söderlind Örnsköldsviks OK Ledare Orange Önskar bo nära andra klubbar från Örnsköldsvik
Elias Söderlund Skogslöparna Ungdom Orange Med skogslöparna
Shanti Söderström Sala OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västmanland
Agnes Söllvander Eklund OK Rodhen Ungdom Orange OK Rodhen och Uppland
Elsa Söllvander Eklund OK Rodhen Ungdom Orange OK Rodhen och Uppland
Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Sundbybergs IK
Malte Thelander Haninge SOK Ungdom Orange
Göran Thimberg Söders-Tyresö Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Olle Thimberg Söders-Tyresö Ungdom Orange Med klubben
Ylva Thorén Örnsköldsviks OK Ungdom Orange Vill bo nära andra klubbar från Örnsköldsvik
Wilma Thornell Surahammars SOK Ungdom Violett
Ellen Thorsén Surahammars SOK Ungdom Orange Tillsammans med Surahammars SOK och Västmanland
Otto Timby Umeå OK Ungdom Orange Västerbotten/Norrbotten
Axel Trofast Tullinge SK Ungdom Orange Med Tullinge
Sofia Tunesson Skogspojkarnas OK Ungdom Orange Med ÖOF / Skogspojkarna
Ella Turesson OK Renen Ungdom Orange Med Norrbotten och Västerbotten
Lena Turesson OK Renen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Norrbotten och Västerbotten
David Törnqvist Tullinge SK Ungdom Orange Med Tullinge
Isabel Unnerud Långhundra IF Ungdom Orange
Ida Waernqvist NAIS Orienteringsklubb Ungdom Violett Med ÖOF
Sandra Valjus IFK Lidingö SOK Ungdom Orange IFK Lidingö SOK
Hanna Wallin Svaide Roma SOK Ungdom Violett Vill bo ihop med Visborgs OK och Gotlands Bro OK
Matilda Wallström Sävedalens AIK Ungdom Violett Bor med Tullinge (Wilma Leickt m.fl.)
Fanny Waltersson OK Roxen Ungdom Orange Tillsammans med ÖOF
Albin Warvelin Långhundra IF Ungdom Violett Långhundra/Uppland
Mats Warvelin Långhundra IF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Långhundra/Uppland
Carl-Henrik Wass OK Kolmården Ungdom Orange Carl Hedegård och Sverre Röjgård
Albin Velander Surahammars SOK Ungdom Orange Tillsammans med Surahammars SOK och Västmanland
Anton Velander Surahammars SOK Ungdom Orange Tillsammans med Surahammars SOK och Västmanland
Catherine Wennberg Hudiksvalls OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Hälsingland
Hjalmar Wennberg Hudiksvalls OK Ungdom Orange Med Hälsingland
Linn Wennberg Skellefteå OK Ungdom Orange
Patrik Wennberg Skellefteå OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Thea Wennberg Skellefteå OK Ungdom Violett
Lukas Werner IFK Lidingö SOK Ungdom Violett IFK Lidingö SOK
Mathias Westerlund OK Nolaskogsarna Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Bor helst ihop med övriga Norrlandsdistrikt.
Nora Westerlund OK Nolaskogsarna Ungdom Orange Bor helst med de övriga norrlandsdistrikten
Rebecka Westlund Kils OK Ungdom Violett Bo tillsammans med Värmland
Isak Westring Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla OK
Rasmus Viberg OK Roxen Ungdom Orange ÖOF
Sofia Wigle Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Södermanland
Elis Wiklund Västerås SOK Ungdom Orange Västmanland
Elma Wikström OK Hammaren Ungdom Orange Med OK Hammaren. Vill bo med Elise Edler.
Sofie Vind Finspångs SOK Ungdom Violett Tillsammans med övriga tjejer från Finspång
Edvin Wollbrand OK Ravinen Ungdom Orange Med OK Ravinen
Joel Vännberg Umeå OK Ungdom Orange Med Norr- och Västerbotten
Kerstin Åberg Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange Med TMOK
Sara Åbom Gävle OK Ungdom Violett Södermanland och Ebba Ottoson
Oskar Ådahl Umeå OK Ungdom Violett
Jesper Åkesson Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla OK
Sebastian Åkärbjär IFK Mora OK Ungdom Orange Med klubben
Johan Årbrink Linköpings OK Ungdom Violett Med Östergötland
Viktor Öhman Skogslöparna Ungdom Orange Boende med Brobyggarna
Beatrice Österberg Surahammars SOK Ungdom Orange Surahammars SOK och Västmanlands OF
Ida Österberg Gustavsbergs OK Ungdom Violett Med Tullinge
Peter Österberg Surahammars SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Surahammars SOK och Västmanland
Tindra Österberg Östersunds OK Ungdom Orange Med Östersunds OK
Adam Österdahl Visborgs OK Ungdom Violett Tillsammans med Gotland
Peter Österdahl Visborgs OK Ledare Orange Tillsammans med Gotland
Fanny Östlund OK Kolmården Ungdom Violett Kerstin Ljungemyr, Linnea Lund

Annonser