Aktivitet: Resa till USM i Luleå 30 augusti - 3 september 2018
Anmälan är stängd.
Aktivitet | Resa till USM i Luleå 30 augusti - 3 september 2018 |
---|---|
Arrangör | Stockholms OF |
Information | Vi reser med SJ nattåg i liggvagn med 6-bädds kupéer. Tåget går från Stockholm till Luleå den 30 augusti kl. 18.10 och ankommer kl. 06.41 och från Luleå till Stockholm den 2 september kl. 21.17 med ankomsttid kl. 09.48 den 3 september. Glöm inte att ta ledigt från skolan på fredagen och halva måndagen! |
Anmälningsstopp | tisdag 26 juni 2018 klockan 23:59 |
Starttid | torsdag 30 augusti 2018 klockan 18:10 |
Kontaktperson | Per Forsberg |
Antal anmälda deltagare | 74 |
Anmälningar
Namn | Namn |
Elias Adebrant | Tumba-Mälarhöjden OK |
Emma Almgren | OK Ravinen |
Johanna Almgren | OK Ravinen |
Ester Andersson | OK Södertörn |
Pontus Axell | IFK Enskede |
Karolina Bergh Papasikas | Skarpnäcks OL |
Johan Bergius | Visborgs OK |
Gustav Björklund | IFK Enskede |
Alva Bladh | Tullinge SK |
Ludde Blom | IFK Enskede |
Kajsa Bogren | Sundbybergs IK |
Erik Bovallius | Järfälla OK |
Felix Bäckstäde | Visborgs OK |
Klara Bäckstäde | Visborgs OK |
Sigrid Carlsson | Sundbybergs IK |
Agnes Damberg | IFK Lidingö SOK |
Sofia Edvardsson | Järfälla OK |
Tuva Falk | Sundbybergs IK |
Nils Forsberg Rundström | IFK Enskede |
Per Forsberg | IFK Enskede |
Jakob Gadefors-Nau | Haninge SOK |
Natalie Gardelin | Gotlands Bro OK |
Isak Gelius | Snättringe SK |
Amanda Granqvist | OK Ravinen |
William Grunder | Järfälla OK |
Ellinor Hamberg | Järfälla OK |
Manne Hammarberg | Järfälla OK |
Malin Hansson | Täby OK |
Hampus Hatlen | Tullinge SK |
Cecilia Hector | Snättringe SK |
Sanna Hedberg | OK Södertörn |
Petronella Hedenlund | Täby OK |
Sara Hertegren | Järfälla OK |
Ida Hänström | Täby OK |
Sofia Ivers | Attunda OK |
Vilde Jonsson Wold | Sundbybergs IK |
Olle Kallur | OK Ravinen |
Katja Leickt | Tullinge SK |
Erik Lidström Lauri | Snättringe SK |
Samuel Lindén | Attunda OK |
Matilda Lindh | Sundbybergs IK |
Albin Lindskog | OK Ravinen |
Kajsa Ljungberg | Tumba-Mälarhöjden OK |
Johan Lundback | Järfälla OK |
Alfred Längheim | Tullinge SK |
Alvar Melin | Haninge SOK |
Smilla Mogensen | OK Ravinen |
Tilda Mårtensson | OK Ravinen |
Sara Möller | OK Södertörn |
Therese Nilsson | OK Österåker |
Nina Persson | Haninge SOK |
Olle Pettersson Gradin | Attunda OK |
Amelie Rajan | IFK Lidingö SOK |
Martin Rinnbäck | OK Ravinen |
Hedda Röstin | OK Ravinen |
Anna Samelius | Visborgs OK |
Hjalmar Sandberg | OK Älvsjö-Örby |
Mattis Sandén | OK Södertörn |
Alicia Schandl | OK Södertörn |
Ludvig Sigrand | OK Södertörn |
Tove Sjöberg | Tullinge SK |
Emil Sone | Attunda OK |
Filip Storell | Haninge SOK |
Ronja Ståhl | Sundbybergs IK |
Tove Svedell | Skarpnäcks OL |
Jakob Tedhamre | Snättringe SK |
Clea Wallnäs | Sundbybergs IK |
Lukas Werner | IFK Lidingö SOK |
Isak Westring | Järfälla OK |
Eskil Widehag | Sundbybergs IK |
Gustav Wirén González | Attunda OK |
Maja von Schmalensée | Attunda OK |
Oscar Wångberg Aneland | OK Ravinen |
Adam Österdahl | Visborgs OK |