Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Rikslägret Sommar 2019

Anmälan är stängd.

Aktivitet Rikslägret Sommar 2019
Arrangör Svenska Orienteringsförbundet
Information

Anmälan till Rikslägret Sommar 23 juni till 28 juni 2019.

Innan du påbörjar anmälan säkerställ att din profil i IdrottOnline innehåller din korrekta e-postadress. Det är via den som vi skickar ut kallelsen med program för lägret.

Det här ingår
Förutom att umgås och träffa ungdomar och ledare från hela Sverige ingår ett smörgåsbord av teknikträningar, föreläsning, aktivitetskort och present. Helpension och boende i stuga fem nätter.

Kostnad
Lägeravgiften är 2850 kr för deltagare och 2950 kr för ledare.

Anmälan senast 26 maj
Anmälningsformuläret är skapat så du kan anmäla en eller flera deltagare. Ca tre veckor innan lägret startar kommer du att få ett PM med mer information till din e-post. PM publiceras även på Svenska Orienteringsförbundets hemsidan under Rikslägret Sommar.

Återbud lämnas senast den 17/6, därefter debiteras du full lägeravgift så vida du inte visar upp ett läkarintyg. 

Som ledare kan du även i år, mot en extra avgift, beställa ett exemplar av vardera svårighetsgrad på övningarna. I så fall väljer du ledarpaket vid val av Svårighetsgrad.

Frågor
Om du har några frågor är du varmt välkommen att kontakta: Johanna Wallinder, Johanna.wallinder@orientering.se

Se filmen från Rikslägret 2018 på https://youtu.be/5KWdMObiRYw

Följ uppdateringar kring lägret på Rikslägerbloggen: https://rikslagret2019.wordpress.com/

Vi ses i Idre Fjäll!

Anmälningsstopp söndag 26 maj 2019 klockan 23:59
Antal anmälda deltagare 527

Anmälningar

Namn Namn Typ av deltagare Svårighetsgrad Boendeönskemål
Matilda Aasa OK Renen Ungdom Violett Norrbotten & Västerbotten
Elias Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Violett TMOK/OKÄÖ/Snättringe
Patrik Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) TMOK/OKÄÖ/Snättringe
Simon Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange TMOK/OKÄÖ/Snättringe
Fredrik Ahlberg Täby OK Ungdom Violett
Sara Ahlman Ådahl Umeå OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västerbotten/Norrbotten
Alexander Ahlsén Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Med södermanland
Christoffer Ahlsén Södertälje-Nykvarn OF Ledare Violett Södermanland
Sofia Albemark OK Ravinen Ungdom Violett Med klubben
Emil Albinsson OK Skogsfalken Ungdom Orange Med Orion och Skogsfalken
Cajsa Alenius Nyköpings OK Ungdom Orange Nyköping/Sörmland
Mikael Alenius Nyköpings OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Nyköping/Sörmland
Amanda Alfredsson OK Tyr Ungdom Violett Med Värmlandsklubbarna
Emma Alfredsson OK Tyr Ungdom Orange Med värmlandsklubbarna
Max Alfredsson Gävle OK Ungdom Orange Morgan Alfredsson + Gästrikedeltagare
Morgan Alfredsson Gävle OK Ungdom Orange Max Alfredsson + Gästrikedeltagare
Arvid Algers Omholt Söderköpings OK Ungdom Orange Med Gustav Hellgren, Skogspojkarnas OK
Beatrice Alm Örnsköldsviks OK Ledare Orange Boende med klubbmedlemmar
Jonatan Anderson Järfälla OK Ungdom Violett Bo tillsammans med Järfälla OK
Axel Andersson IF Thor Ungdom Violett
Jakob Andersson OK Linné Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Jakob Andersson Umeå OK Ungdom Violett Med västerbotten
Jonas Andersson IF Thor Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) IF Thor/Uppland
Julia Andersson OK Tor Ungdom Orange Ok Tor, Södermanland
Linn Andersson OK Tyr Ungdom Violett Med OK Tyr
Oscar Andersson OK Tyr Ungdom Orange Med OK Tyr
Kristina Aneland OK Ravinen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Ravinen/Snättringe/TMOK
Emil Anterud Väsby OK Ungdom Orange Med Väsby OK
Mårten Anterud Väsby OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Väsby OK
Hanna Anängen Nyköpings OK Ungdom Orange Södermanland
Henrik Anängen Nyköpings OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Sörmland
Felix Arkäng Tullinge SK Ungdom Orange
Axel Arnesson Östersunds OK Ungdom Violett Med Östersunds OK/Jämtland
Elsa Arnesson Östersunds OK Ungdom Orange Med Östersunds OK/Jämtland
Hjalmar Axelsson FK Göingarna Ungdom Violett Blekinge OF, Åker tillsammans med Blekinge och kommer upp en dag tidigare och åker hem en dag tidigare.
Håkan Axelsson FK Göingarna Ledare Violett Tillsammans med Blekinge. Åker tillsammans med Blekinge och kommer upp en dag tidigare och åker hem en dag tidigare.
Hugo Backlund Tullinge SK Ungdom Violett Med Tullinge
Axel Balck Täby OK Ungdom Violett Täby
Malte Bellander Gustavsbergs OK Ungdom Orange Önskar bo med Söders-Tyresö
Martin Bellander Gustavsbergs OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Önskar bo med Söders-Tyresö
Sofia Bengtsson Sundbybergs IK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Sundbybergs IK
Lucas Berggren Linköpings OK Ungdom Orange Med Linköpings Ok
Hilja Berggrund Umeå OK Ungdom Violett
Albin Bergkvist OK Linné Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Seán Berglund Sigtuna OK Ungdom Violett Sigtuna OK - Uppland
Emilia Bergman Tullinge SK Ungdom Orange Med klubben
Wilhelm Bergman Tullinge SK Ungdom Violett Med klubben
Josiah Bergroth Västerås SOK Ungdom Violett Västmanland
Joel Bergstén Umeå OK Ungdom Orange
Saga Bergvin Skogslöparna Ungdom Orange Tillsammans med Skogslöparna. Vill gärna bo med Alva Perbo.
Stina Bern Garphyttans IF Ungdom Violett
Filippa Bernsten Östersunds OK Ungdom Orange Med klubben Östersunds OK, Ansvarig ledare Ulf Lindqvist
Oskar Björk OK Hammaren Ungdom Orange Alla klubbar från Gästrikland (OK Hammaren, Valbo AIF, Gävle OK, Storviks IF). Vi blir 15 st totalt (ungdomar+ledare).
Alva Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange TMOK/OKÄÖ/Snättringe
Linnea Björklund OK Tyr Ungdom Orange
Morris Björklund OK Ravinen Ungdom Orange Med Ravinen
Uno Björklund OK Ravinen Ungdom Violett med Ravinen
Axel Björnberg Färdig Nyköpings OK Ungdom Orange Nyköping / Södermanland
Måns Björnskiöld OK Roxen Ungdom Violett Med Östergötland och OK Roxen
Alva Bladh Tullinge SK Ungdom Violett Tullinge SK
Elias Bladh Tullinge SK Ungdom Orange Tullinge SK
Henrik Bladh Tullinge SK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tullinge SK
Lovisa Bolander Sigtuna OK Ungdom Violett Sigtuna OK - Uppland
Elin Boman OK Tyr Ungdom Violett Vill gärna bo med Emma Alfredsson och Milla Forkeus.
Emmy Borg OK Denseln Ungdom Orange Med klubben.
Lovisa Borg Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange Med SNO
Oskar Boström Östersunds OK Ungdom Orange
Erik Bovallius Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla ok
Hugo Braam OK Denseln Ungdom Orange Med Östergötland
Axel Bratt OK Orion Ungdom Orange Med OK Orion / Blekinge
Tilde Brederman Väsby OK Ungdom Orange Med Väsby OK
Albert Brohede OK Tyr Ungdom Orange Med OK Tyr
Aron Broman Länna IF Ungdom Violett Distrikt (Uppland), föredrar IF Thor
Britta Brännström Östersunds OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Östersunds OK/Jämtland
Annika Bygdén Södertälje-Nykvarn OF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) SNO/Södermanland
Stina Bygdén Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange SNO/Södermanland
Love Bylund IF Thor Ungdom Violett Andra från IF Thor och Uppland
Amanda Bäck Arboga OK Ungdom Orange Västmanland
Joar Bäckman Frösö IF Ungdom Orange Med övriga från Jämtland
Vidar Bäckman Frösö IF Ungdom Violett Med övriga från Jämtland
Åsa Bäckstrand Umeå OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Elis Bönner Björkfors GOIF Ungdom Orange Först och främst att bo med Arvid Svensson från Björkfors Goif. Och att få bo i Gammelbyn stuga 14.
Leif Carlsson Skarpnäcks OL Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Skarpnäcks OL
Sigrid Carlsson Sundbybergs IK Ungdom Violett Tillsammans med Sundbybergs IK
Vera Carlsson OK Hällen Ungdom Violett OK Hällen/Södermanland
Fanny Cedstedt Långhundra IF Ungdom Violett Upplands USM trupp
Lucas Chavda Söders-Tyresö Ungdom Violett
Simon Claesson OK Rodhen Ungdom Violett Uppland
Emil Clashammar Nyköpings OK Ungdom Orange Med Nyköpings OK
Ivo Cousins Clarhäll Söders-Tyresö Ungdom Violett Söders SOL Tyresö
Agnes Damberg IFK Lidingö SOK Ungdom Violett IFK Lidingö SOK, sammanhållande H Liwång
Linn De Boussard IFK Enskede Ungdom Orange Med Tullinge
Lovis de Villiers OK Södertörn Ungdom Orange Eget boende och egen mat
Ruben Drott IFK Umeå Ungdom Orange Bor med IFK Umeå/Västerbotten
Filip Dryselius Skarpnäcks OL Ungdom Violett Med Skarpnäcks OL
Mathias Dryselius Skarpnäcks OL Ungdom Violett Med Skarpnäcks OL
Lovisa Dufva Sundsvalls OK Ungdom Orange Med Medelpad
Hanny Edström Härnösands OK Ungdom Violett Tillsammans med klubbarna från Ångermanland och Medelpad
Oskar Edvardsson Järfälla OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Järfälla OK
Fredrik Eggöy Markhester Snättringe SK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Snättringe SK
Gustav Eggöy Markhester Snättringe SK Ungdom Orange Med Snättringe SK
Ludvig Eggöy Markhester Snättringe SK Ungdom Orange Med Snättringe SK
Alice Ek Nyköpings OK Ungdom Violett Nyköping/Södermanland
Ellinor Ek OK Ravinen Ungdom Violett Med andra i OK Ravinen
Odin Ek Nyköpings OK Ungdom Violett Nyköping /Södermanland
Marcus Ekman Täby OK Ungdom Violett Täby OK
Olof Ekman Finspångs SOK Ungdom Violett Östergötland
Hugo Ekström OK Tyr Ungdom Orange OK Tyr
Alva Eliasson Sundsvalls OK Ungdom Orange Medelpad
Lova Elnegård Linköpings OK Ungdom Violett Tillsammans med Östergötland (ÖOF)
Vilgot Elnegård Linköpings OK Ungdom Orange Tillsammans med Östergötland
Marie-Louise Engberg Härnösands OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med klubbarna från Ångermanland och Medelpad
Nils Engberg Härnösands OK Ungdom Orange Tillsammans med klubbarna från Ångermanland och Medelpad
Anton Engstrand Storviks IF Ungdom Orange Alla klubbar från Gästrikland (OK Hammaren, Valbo AIF, Gävle OK, Storviks IF). Vi blir 15 st totalt (ungdomar+ledare)
Alva Engström OK Renen Ungdom Orange Tillsammans med Norrbotten
Arvid Eriksson OK Tyr Ungdom Orange OK Tyr och Värmland
Max Eriksson Skellefteå OK Ungdom Orange Bor gärna med Arvid Feil från Skellefteå ok
Oskar Eriksson OK Renen Ungdom Violett Klubbkompisar
Niklas Erlandsson OK Södertörn Ungdom Violett Eget boende och mat med klubben
Petter Erlandsson Sundsvalls OK Ungdom Violett
Carl Erngrund Selånger SOK Ungdom Orange Gärna Medelpad
Peter Erngrund Selånger SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Medelpad
Ludvig Eronn Linköpings OK Ungdom Orange Östergötland, ÖOF
Maja Falk Sundbybergs IK Ungdom Orange Sundbyberg IK
Arvid Feil Lindmark Skellefteå OK Ungdom Violett Västerbotten o Norrbotten
Signe Feil Sundsvalls OK Ungdom Orange Medelpad
Simon Flankegård Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Violett Östergötland
Ebba Flodman OK Hammaren Ungdom Orange Alla klubbar från Gästrikland (OK Hammaren, Valbo AIF, Gävle OK, Storviks IF). Vi blir 15 st totalt (ungdomar+ledare).
Felix Flodman Tullinge SK Ungdom Orange
Jonathan Flodman Gotlands Bro OK Ungdom Violett Med gotlänningarna
Magnus Flodman OK Hammaren Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Alla klubbar från Gästrikland (OK Hammaren, Valbo AIF, Gävle OK, Storviks IF). Vi blir 15 st totalt (ungdomar+ledare).
Melina Fogelbrink Väsby OK Ungdom Orange Med Väsby OK
Milla Forkéus OK Tyr Ungdom Orange Ok TYR
Linus Forsberg OK Ravinen Ungdom Violett
Julia Forsgren OK Tyr Ungdom Orange Vill bo med OK Tyr och Värmlandsklubbarna
Emelie Forslund Kristinehamns OK Ungdom Orange Bor med OK Tyr/Värmlands OF
Alva Forsman Linköpings OK Ungdom Orange Östergötland
Sigrid Forsman Linköpings OK Ungdom Orange Östergötland
Valter Fredriksson Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Violett Östergötlands Orienteringsförbund
Viktor Fröberg OK Tor Ungdom Violett OK Tor/Södermanland
Magnus Färdig Nyköpings OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Södermanland / Nyköping
Natalie Gardelin Gotlands Bro OK Ungdom Violett Med gotlänningarna
Isak Gelius Snättringe SK Ungdom Violett Oskar Aneland /Hampus Hatlen / Elias Adebrant TMOK/Ravinen/Snättringe/OKÄÖ
Molly Gelius Snättringe SK Ungdom Orange Snättring Sk
Hampus Glanshed Haninge SOK Ungdom Orange
Tomas Glanshed Haninge SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Madeleine Granath Väsby OK Ungdom Orange Med Väsby OK
Olof Granberg Söders-Tyresö Ungdom Violett Med Söders-Tyresö
Amanda Granqvist OK Ravinen Ungdom Violett OK Ravinen
Gustav Granström NAIS Orienteringsklubb Ungdom Orange
Mattis Granström NAIS Orienteringsklubb Ungdom Violett
Marcus Grunder Järfälla OK Ungdom Violett
William Grunder Järfälla OK Ungdom Violett Järfälla
Arvid Gunérus Surahammars SOK Ungdom Orange surahammars sok
Frida Gustavsson OK Tor Ungdom Orange OK TOR/Södermanland
Hedwig Haas OK Linné Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Uppland
Fredrik Hane OK Tyr Ungdom Violett Bor tsm med Värmland
Ellen Hannrup IF Thor Ungdom Violett Uppland
Maja Harrysson Finspångs SOK Ungdom Violett Med Östergötland och Finspångs SOK
Ludvig Hasler Surahammars SOK Ungdom Orange Vill bo med Västmanland
Rebecka Hasler Surahammars SOK Ungdom Violett Bor med Västmanland
Filip Hatlen Snättringe SK Ungdom Orange Snättringe SK
Hampus Hatlen Snättringe SK Ungdom Violett Snättringe SK
Monica Hatlen Snättringe SK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Snättringe SK
Marie Hedar OK Tor Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) OK Tor/Södermanland
Rasmus Hedar OK Tor Ungdom Orange OK Tor/Södermanland
Carl Hedegård OK Kolmården Ungdom Violett
Elsa Hedin OK Linné Ungdom Violett Med Uppland
Alma Hedlund OK Renen Ungdom Orange
Greta Hedman Östersunds OK Ungdom Orange Bor med Östersunds OK/Jämtland
Anton Hedström Söders-Tyresö Ungdom Orange I första hand med klubbkompis/ar, i andra hand med någon annan som deltar i MTBO.
Anton Hedström OK Renen Ungdom Orange Önskar dela rum med Albin Wollbrandt, Ok Renen
Daniel Helander Tullinge SK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tullinge SK
Emil Helander Tullinge SK Ungdom Violett Tullinge
Noa Helgars Täby OK Ungdom Violett
Gustav Hellgren Söderköpings OK Ungdom Orange Vill bo med Arvid Algers Omholt, Skogspojkarnas OK
Bente Henriksson Rånäs OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) egen lägenhet/hus ihop med alla Rånäs OKs ungdomar i närheten av resterande upplandsklubbar.
Eric Henriksson Rånäs OK Ungdom Orange med Rånäs OK
Jacob Henriksson Rånäs OK Ungdom Violett Med Rånäs OK
Kristin Herberthson Linköpings OK Ungdom Violett ÖOF
Filippa Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange TMOK/OKÄÖ/Snättringe
Freja Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange TMOK/OKÄÖ/Snättringe
Ida Hjort OK Roxen Ungdom Orange Tjejer Finspång
Karl Hjärtsjö Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Violett Tillsammans med klubben Tgok, Ludvig Carlqvist,Emil Söderberg och Daniel Jonsson
Lena Holgertz OK Södertörn Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Eget boende och mat med klubben
Isak Holmgård Kils OK Ungdom Orange Kils OK, OK Tyr
Andreas Holmqvist Nyköpings OK Ungdom Violett Nyköpings ok
Lina Holmqvist OK Tor Ungdom Violett OK TOR / Södermanland
Elmin Hovmöller Söders-Tyresö Ungdom Orange
Nadine Huss Landström OK Linné Ungdom Orange Tillsammans med Uppland
Filip Håkansson OK Orion Ungdom Violett OK Orion eventuellt Blekinge
Jenny Håkansson OK Orion Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) OK Orion eventuellt Blekinge
Oliver Håkansson OK Orion Ungdom Violett OK Orion eventuellt Blekinge
Jonatan Hälldal Skogslöparna Ungdom Violett Med Ångermanland
Liam Hälldal Skogslöparna Ungdom Orange Med Ångermanland
Ida Hänström Täby OK Ungdom Violett
Cornelia Hörnquist Örnsköldsviks OK Ungdom Orange Boende med klubbmedlemmar
Lisa Hörnquist OK Renen Ungdom Orange Tillsammans med Norrbotten/OK Renen
Emma Höök IFK Lidingö SOK Ungdom Orange IFK Lidingö Sok
Anna Isaksson Forsgren OK Tyr Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Vill bo med OK Tyr och Värmlandsklubbarna
Albin Isaksson OK Tyr Ungdom Orange OK Tyr och Värmland
Lisa Jakobsson Sundsvalls OK Ungdom Violett Sundsvalls OK
Frida Jarding Nyköpings OK Ungdom Violett Södermanland/ Nyköpings ok
Martin Jareland Linköpings OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Stina Jarhede OK Linné Ungdom Orange Tillsammans med Uppland
Albin Jemth IF Thor Ungdom Orange Thor/Uppland
Alfred Jeppsson OK Hammaren Ungdom Orange Med OK Hammaren, Valbo AIF, Gävle OK och Storviks IF
Agnes Johansson Surahammars SOK Ungdom Orange Västmanland
Alice Johansson Finspångs SOK Ungdom Violett ÖOF samt Finspångs SOK
Anders Johansson OK Renen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med eller i anslutning till ungdomarna från Norrbotten
Ingrid Johansson Sundbybergs IK Ungdom Orange Med Maja Falk
Marie Johansson Högåkers OK Ungdom Violett Vill bo med andra från Norr och Västerbotten
Tilde Johansson Surahammars SOK Ungdom Violett Västmanland
Felix Johnsson OK Linné Ungdom Orange ” tillsammans med Uppland”
Arvid Jonforsen Surahammars SOK Ungdom Violett Västmanland
Hanna Jonsell IF Thor Ungdom Violett Med thor/uppland
Anton Jonsson OK Tyr Ungdom Orange Med OK Tyr eller Värmland
Arvid Jonsson Robertsfors IK Ungdom Orange Tillsammans med Emil Sehlstedt IFK Umeå.
Daniel Jonsson Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Violett Östergötland
TGOK
Magnus Jonsson Sundsvalls OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Medelpad
Malin Jonsson OK Tyr Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Ok tyr
Mattias Josefsson OK Roxen Ungdom Violett Med Rasmus Påledal
Wilma Josefsson Väsby OK Ungdom Violett Med Väsby OK
Klara Junegard Tullinge SK Ungdom Orange Med Tullinge SK
Tina Junegard Tullinge SK Ledare Orange Med Tullinge SK
Josefine Jungstrand OK Skogsfalken Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Orion och Skogsfalken
Ulf Jungstrand OK Skogsfalken Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Orion och Skogsfalken
Olle Kallur OK Ravinen Ungdom Violett Ravinen
Ludvig Karlqvist Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Violett Med Östergötland
Jannick Karlsson Brabie Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla
Alva Karlsson OK Kolmården Ungdom Violett OK Kolmården och helst Skogspojkarna
Edit Karlsson Älvsby IF OK Ungdom Violett NOFs ungdomar
Rasmus Karlsson OK Denseln Ungdom Violett Med klubben
Stefan Karlsson OK Denseln Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Östergötland
Per Kempe OK Denseln Ledare Orange Med östergötland
Vilgot Kempe OK Denseln Ungdom Orange Boende med Östergötland
Wilmer Kempe OK Denseln Ungdom Violett Bo med östergötland
Cornelia Kindlund OK Tyr Ungdom Violett Tillsammans med Värmland
Erik Kindlund OK Tranan Ungdom Orange Har boende med sin morbror och familj.
Klara Kivijärvi OK Renen Ungdom Violett
Albin Kjellberg Björkfors GOIF Ungdom Violett ÖOF
Elin Kjellman Linköpings OK Ungdom Violett ÖOF D16
Oscar Kjellman Linköpings OK Ungdom Orange ÖOF H14
Vigor Kjellman Storviks IF Ungdom Orange Alla klubbar från Gästrikland (OK Hammaren, Valbo AIF, Gävle OK, Storviks IF). Vi blir 15 st totalt (ungdomar+ledare)
Andreas Krafft Länna IF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med Länna IF samt Uppland
Cornelia Krafft Länna IF Ungdom Violett Tillsammans med Länna IF samt Uppland
Felicia Krafft Länna IF Ungdom Orange Tillsammans med Länna IF samt Uppland
Carl-Johan Krook Söders-Tyresö Ungdom Violett Med Söders Tyresö
Edith Kuosku Järfälla OK Ungdom Orange Emma alm
Nora Käck Umeå OK Ungdom Orange Med Umeå OK
Anton Källström Sala OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västmanland
Emmy Kärrlander Umedalens IF Ungdom Orange Västerbotten/Norrbotten
Stefan Kärrlander Umedalens IF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västerbotten/Norrbotten
Elin Ladänges Alfta-Ösa OK Ungdom Violett Bo tillsammans med Hälsingland
Kasper Lagerström Nyköpings OK Ungdom Violett Nyköping
Liana Lagervik OK Linné Ungdom Violett Med uppland
Mindra Langer OK Roxen Ungdom Orange Med Östergötland
Emma Larsson Karlskrona SOK Ungdom Orange Med Blekinge
Hugo Larsson Karlskrona SOK Ungdom Violett Med Blekinge
Ida Larsson Västerås SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västmanland
Kerstin Larsson IFK Umeå Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Bor tillsammans med Västerbotten/Norrbotten
Mattias Larsson Sundsvalls OK Ungdom Orange Medelpad
Melker Larsson OK Orion Ungdom Orange Med Blekinge
Tyra Larsson IFK Umeå Ungdom Orange tillsammans med Västerbotten/Norrbotten
Wilhelm Larsson Linköpings OK Ungdom Violett ÖOF
Wilma Larsson Sundsvalls OK Ungdom Orange Med medelpad
Peter Leijonspjuth Sigtuna OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Sigtuna OK - Uppland
William Leijonspjuth Sigtuna OK Ungdom Violett Sigtuna OK - Uppland
Maja Lilja IFK Lidingö SOK Ungdom Orange Med Lidingö
Mia Lilja IFK Lidingö SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med IFK Lidingö
Felix Lind OK Tyr Ungdom Orange
Mikael Lind OK Tyr Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Elsa Linder OK Hällen Ungdom Violett OK Hällen/Södermanland
Ellen Lindfors Björkfors GOIF Ungdom Orange Med klubb eller Östergötland
Axel Lindgren Nyköpings OK Ungdom Violett Med andra i Nyköpings OK
Jonas Lindgren Hudiksvalls OK Ungdom Orange Bo med hälsingland
Ella Lindmark Robertsfors IK Ungdom Orange Tillsammans med IFK Umeå. Ledare Kerstin Larsson
Filip Lindqvist Täby OK Ungdom Violett Täby
Hanna Lindqvist Östersunds OK Ungdom Orange Jämtland
Lovisa Lindqvist IFK Enskede Ungdom Orange Vill bo med Tullinge SK
Ulf Lindqvist Östersunds OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Jämtland
Peter Lindvall Haninge SOK Ungdom Orange
Hans Liwång IFK Lidingö SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Lidingö
Oliver Liwång IFK Lidingö SOK Ungdom Orange IFK Lidingö SOK, sammanhållande H. Liwång
Alice Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange TMOK/OKÄÖ/snättringe
Kerstin Ljungemyr OK Kolmården Ungdom Violett Östergötlands orienteringsförbund
Björn Ljunggren OK Hammaren Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Alla klubbar från Gästrikland (OK Hammaren, Valbo AIF, Gävle OK, Storviks IF). Vi blir 15 st totalt (ungdomar+ledare).
Gustav Ljunggren OK Hammaren Ungdom Orange Alla klubbar från Gästrikland (OK Hammaren, Valbo AIF, Gävle OK, Storviks IF). Vi blir 15 st totalt (ungdomar+ledare).
Olof Ljunggren Linköpings OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) ÖOF
Sigrid Ljunggren Linköpings OK Ungdom Orange Med ÖOF (D14)
Annie Lund OK Kolmården Ungdom Orange OK Kolmården
Linnea Lund OK Kolmården Ungdom Violett OK Kolmården
Peter Lundberg OK Renen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Tim Lundberg OK Renen Ungdom Orange
Emilia Lundholm OK Renen Ungdom Orange
Isak Lundholm Umeå OK Ungdom Violett
Maja Lundholm Umeå OK Ungdom Orange Tuva Sirviö
Andra från Umeå ok
Martin Lundholm OK Renen Ungdom Violett
Moa Lundin OK Linné Ungdom Violett Tillsammans med Uppland, OK Linné
Rut Lundin OK Södertörn Ungdom Orange Eget boende och mat
Erik Lundquist OK Ravinen Ungdom Violett Med Ravinen
Rasmus Lundström Väsby OK Ungdom Orange
Gustav Lübcke OK Ravinen Ungdom Orange Wilma Mårtensson och andra i OK Ravinen
Gustav Lyckebäck Sigtuna OK Ungdom Violett Sigtuna OK - Uppland
Olle Långberg Hudiksvalls OK Ungdom Violett Hudiksvalls OK
Wille Långberg Hudiksvalls OK Ungdom Violett Hälsingland
Viktor Löfgren Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett Med södermanland
Elise Magnusson Sigtuna OK Ungdom Orange Sigtuna OK - Uppland
Olle Malmström Linköpings OK Ungdom Orange Östergötland/Linköpings OK
Nova Matthews Tullinge SK Ungdom Orange Tullinge sk
Cleo Mattila Tullinge SK Ungdom Orange
Frida Melin OK Rodhen Ungdom Orange Tillsammans med Uppland och Elsa Söllvander Eklund OK Rodhen
Hannes Mogensen OK Ravinen Ungdom Violett Ravinen
Maria Mogensen OK Ravinen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Ravinen
Smilla Mogensen OK Ravinen Ungdom Violett Ravinen
Elmina Molin Härnösands OK Ungdom Violett Tillsammans med klubbarna från Ångermanland och Medelpad
Ingrid Molin Härnösands OK Ungdom Orange Tillsammans med klubbarna från Ångermanland och Medelpad
Arvid Myrberger Tullinge SK Ungdom Orange Tullinge SK
Erik Månsson Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Violett
Hilda Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Orange TMOK/OKÄÖ/Snättringe
Åsa Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) TMOK/OKÄÖ/Snättringe
Miro Mårtensson IF Thor Ungdom Orange Med IF Thor
Per Mårtensson OK Ravinen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med OK Ravinen
Tilda Mårtensson OK Ravinen Ungdom Violett Med OK ravinen
Wilma Mårtensson OK Ravinen Ungdom Orange Med OK Ravinen
William Möller Skarpnäcks OL Ungdom Violett Me Skarpnäck
Erik Nederheim Täby OK Ungdom Violett Täby OK
Henrik Nettelmark Surahammars SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västmanland
Vidar Nettelmark Surahammars SOK Ungdom Violett Västmanland
Linus Nilevi Haninge SOK Ungdom Orange
Edvin Nilsson Långhundra IF Ungdom Violett
Evelina Nilsson Högåkers OK Ungdom Violett Med Norr - och Västerbotten
Gustav Nilsson OK Tyr Ungdom Orange Med OK TYR
Jonathan Nilsson Gustavsbergs OK Ungdom Orange Med Gustavsberg och något mer kommer inte ihåg
Linus Nilsson OK Tyr Ungdom Orange Med OK Tyr.
Marcus Nilsson Skogslöparna Ungdom Violett Med Ångermanland
Otto Nilsson Linköpings OK Ungdom Orange Östergötlands OF
Vilma Nilsson Attunda OK Ungdom Orange Attunda OK
Gustav Norberg Nyköpings OK Ungdom Violett Med Södermanland, Nyköpings OK
Vilja Norberg Örnsköldsviks OK Ungdom Orange Boende med klubbmedlemmar
Linus Nordin OK Renen Ungdom Orange
Seth Nordin Lycksele IF Ungdom Orange Helst några grabbar ifrån västerbotten.
Hugo Nordlander Sundsvalls OK Ungdom Orange Medelpad
Lovisa Nordquist Täby OK Ungdom Orange Tillsammans med Täby OK
Clara Nordström Skogslöparna Ungdom Orange Tillsammans med klubben
Filip Nordström Skogslöparna Ungdom Violett Med Skogslöparna
Klara Nordström Kils OK Ungdom Orange Värmland
Stefan Nordström Sigtuna OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Sigtuna OK - Uppland
Sara Nordvall Forsberg OK Kolmården Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) ÖOF
Emma Norin Söders-Tyresö Ungdom Violett
Erik Norin Söders-Tyresö Ungdom Orange Med söders tyresö
Erik Norin Sundsvalls OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Alla vi från Sundsvalls OK och Selångers SOK bor gärna tillsammans, men vi kan gärna dela stugor med klubbar från Ångermanland om det inte går jämnt upp och om vi ska pusslas ihop med andra klubbar.
Olov Norin Sundsvalls OK Ungdom Orange
Martin Norrbom Sala OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västmanland
Johannes Norrby OK Södertörn Ungdom Orange Eget boende och egen mat med klubben
Jonathan Norrman OK Ravinen Ungdom Violett Alla ungdomar i H16 OK Ravinen
Alva Olá Rånäs OK Ungdom Orange Emelie Svärd(IF Thor), Isabell Unnerud(L100 IF)/Uppland
Ann-Sofie Olsson Gotlands Bro OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med gotlänningarna
Melker Palm Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla eller annan stockholmsklubb som Täby.
Tilda Palm IKHP Huskvarna Ungdom Violett Sundbybergs IK
Stina Pedersen Järfälla OK Ungdom Orange Med Järfälla OK
Alva Perbo Skogslöparna Ungdom Orange Bor gärna med Ångermanland!
Hugo Persson OK Denseln Ungdom Violett Östergötland
Karin Persson Skogslöparna Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Tillsammans med Ångermanland/Medelpad
Mattias Persson OK Tyr Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Sixten Persson Skogslöparna Ungdom Orange Med Ångermanland
Ulrika Persson Gotlands Bro OK Ungdom Orange Med gotlänningarna
Alfons Peterson OK Denseln Ungdom Violett Bor med Östergötland
Elis Peterson OK Denseln Ungdom Violett Bor med Östergötland
Henrik Peterson OK Denseln Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Bor med Östergötland
Anders Petersson Nyköpings OK Ungdom Orange Nyköping/Södermanland
Alma Pettersson Gotlands Bro OK Ungdom Orange Med gotlänningarna
Moa Pihlström OK Roxen Ungdom Orange Tjejer i samma ålder från östergötland
Jacob Påledal OK Roxen Ungdom Orange Med klubben/Östergötland
Rasmus Påledal OK Roxen Ungdom Violett Med klubben/Östergötland
Rakel Rahm Härnösands OK Ungdom Orange Tillsammans med klubbarna från Ångermanland och Medelpad
Amelie Rajan IFK Lidingö SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) IFK Lidingö SOK, sammanhållande H Liwång
Flisa Ravald Östersunds OK Ungdom Violett J/H kompisar eller ÖOK:are
William Rebane Kils OK Ungdom Violett
Astrid Rex Sundsvalls OK Ungdom Violett Sundsvalls OK och Medelpad
Wilmer Rex Sundsvalls OK Ungdom Orange Sundsvalls OK och Medelpad
Emil Ring Ronneby OK Ungdom Orange Med övriga i Blekinge Orienteringsförbund
Hanna Ring Ronneby OK Ledare Violett Tillsammans med övriga i Blekinge orienteringsförbund
Miia Roller Järfälla OK Ungdom Violett med Järfälla
Stella Rosengren Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Orange Önskar bo med egen klubb samt Skogspojkarna.
Vendela Rundström OK Ravinen Ungdom Violett
Emma Rutström Sundsvalls OK Ungdom Orange Medelpad
Alexander Rydberg Söders-Tyresö Ungdom Orange Önskar att bo med kompisar från Söder- Tyresö DH13-14
Saga Rydberg Umeå OK Ungdom Orange Umeå OK/Västerbotten
Alice Rytterstedt Skogslöparna Ungdom Orange med Skogslöparna
Sverre Röjgård OK Kolmården Ungdom Violett Med OK Kolmårdare och Östgötar
Yrsa Röjgård OK Kolmården Ungdom Orange Med Annie Lund och Alva Karlsson i en liten stuga
Alice Röken Täby OK Ungdom Orange Täby OK
Anna Röken Täby OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Täby OK
Emelie Röken Täby OK Ungdom Violett Täby OK
Ida Röken Täby OK Ungdom Orange Täby OK
Niclas Röken Täby OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Täby OK
Tua Rönnlund IFK Umeå Ungdom Orange
Felicia Sahlén Västerås SOK Ungdom Violett Bor med Västmanland
Nova Sahlén Västerås SOK Ungdom Orange Bor med Västmanland
Linnea Samuelsson NAIS Orienteringsklubb Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Östergötland
Hjalmar Sandberg OK Älvsjö-Örby Ungdom Violett TMOK/OKÄÖ/Snättringe
Carl Sandqvist Västerås SOK Ungdom Orange Västmanland
Svante Sandvik Attunda OK Ungdom Orange Attundas Ungdomar
Noah Santalius Väsby OK Ungdom Orange Med Väsby OK
Amanda Schönfeldt Sundsvalls OK Ungdom Violett Medelpad
Emil Sehlstedt IFK Umeå Ungdom Orange Andra från samma distrikt.
Ella Servin Långhundra IF Ungdom Orange Långhundra IF/Uppland
Aron Sidenvall Hudiksvalls OK Ungdom Orange Med hälsningland (Olle Långberg, Max Zetterberg, Hjalmar Wennberg)
Johan Sidenvall Hudiksvalls OK Ledare Orange Med hälsingland
Tuva Sirviö Umeå OK Ungdom Orange
Tove Sjöberg Tullinge SK Ungdom Violett Med Tullinge
Elias Sjöwall OK Denseln Ungdom Orange Boende med Wilmer Kempe/Ok Denseln
Vera Skantze IFK Lidingö SOK Ungdom Orange IFK Lidingö SOK
Joakim Skärlén Haninge SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Frode Smitt Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange SNO/Södermanland
Sofia Smitt Södertälje-Nykvarn OF Ledare Violett SNO/Södermanland
Filip Storell Haninge SOK Ungdom Violett
Sara Storm-Andersson OK Tyr Ungdom Orange Med OK Tyr
Adam Stråle OK Tyr Ungdom Orange OK Tyr/Värmland
Magnus Stråle OK Tyr Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) OK Tyr/Värmland
David Strömbäck OK Denseln Ungdom Violett OK Denseln, Östergötland
Alva Strömland Sigtuna OK Ungdom Orange Sigtuna OK - Uppland
Elias Strömland Sigtuna OK Ungdom Violett Sigtuna OK - Uppland
Malin Strömqvist Attunda OK Ungdom Orange Attunda OK
Ronja Ståhl Sundbybergs IK Ungdom Violett Tillsammans med Sundbybergs IK
Isabelle Ståhlbrandt Rasbo IK Ungdom Violett Uppland
Alexandra Stål Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Orange Tillsammans med andra från SNO eller Södermanland
Fanny Sundberg Tullinge SK Ungdom Orange Med klubben
Sara Sundqvist Långhundra IF Ungdom Violett Långhundra IF/Uppland
Ida Svahn Söders-Tyresö Ungdom Orange
Alva Svensk Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Violett Tillsammans med Kristin, Lova och Elin från Linköpings OK (via ÖOF)
Stefan Svensson Gelius Snättringe SK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Snättringe SK + Lite andra StOFare typ Tumba, Järfälla o Ravinen
Arvid Svensson Björkfors GOIF Ungdom Orange Tillsammans med Elis Bönner, stuga 14 i Gammelbyn
Clara Svensson Surahammars SOK Ungdom Violett Med Västmanland
Jacob Svensson Söders-Tyresö Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Jensine Svensson Finspångs SOK Ungdom Violett
Linda Svensson Finspångs SOK Ungdom Violett Med Finspångs SOK
Malin Svensson Rånäs OK Ungdom Violett Tillsammans med klubbmedlemmar i Rånäs OK
Niklas Svensson Järfälla OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Emma Svidén Söders-Tyresö Ungdom Violett Med Söders-Tyresö
Emelie Svärd IF Thor Ungdom Orange Alva Olá Rånäs och Isabel Unnerud L-100 och fler från Uppland
Emil Söderberg Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Violett Med TGOK
Filippa Söderberg Kalmar OK Ungdom Violett bor till tillsammans med Sundbybergs IK
Lucas Söderberg Gävle OK Ungdom Violett Gästrikland
Marita Söderlind Örnsköldsviks OK Ledare Orange Boende med klubbmedlemmar
Elias Söderlund Skogslöparna Ungdom Violett Med skogslöparna
Stina Söderqvist Linköpings OK Ungdom Orange Gärna med någon annan från Linköpings OK
Elsa Söllvander Eklund OK Rodhen Ungdom Orange
Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Sundbybergs IK
Göran Thimberg Söders-Tyresö Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Söders-Tyresö
Olle Thimberg Söders-Tyresö Ungdom Violett Med Söders-Tyresö
Ylva Thorén Örnsköldsviks OK Ungdom Orange Boende med klubbmedlemmar
Ellen Thorsén Surahammars SOK Ungdom Orange Med Västmanlands kretsen
Lisa Thunell IFK Lidingö SOK Ungdom Violett IFK Lidingö SOK, sammanhållande H Liwång
Otto Timby Umeå OK Ungdom Orange Med Västerbotten/Norrbotten
Axel Trofast Tullinge SK Ungdom Orange Tullinge sk
Sofia Tunesson Söderköpings OK Ungdom Orange Östergötlands D14 tjejer
Edvin Tögenmark OK Linné Ungdom Orange Tillsammans med Uppland
Andreas Törnkvist OK Denseln Ungdom Violett Ok Denseln, Östergötland
David Törnqvist Tullinge SK Ungdom Violett TSK, gärna med Wilhelm Bergman och Hugo Backlund
Anna Uller Kils OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Värmland
Anton Uller Kils OK Ungdom Violett Med Värmland
Lina Uller Kils OK Ungdom Orange Med Värmland
Daniel Unnerud Långhundra IF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) L100IF/Uppland
Isabel Unnerud Långhundra IF Ungdom Orange L100IF/Uppland
Olivia Unnerud Långhundra IF Ungdom Orange L100IF/Uppland
Lisa Wadenbrant Sundbybergs IK Ungdom Violett Tillsammans med Sundbybergs IK
Ida Waernqvist NAIS Orienteringsklubb Ungdom Violett Med ÖOF
Sandra Valjus IFK Lidingö SOK Ungdom Violett IFK Lidingö SOK, sammanhållande H Liwång
Johan Wallin Strängnäs-Malmby OL Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med SMOL eller södermanland
Kajsa Wallin Strängnäs-Malmby OL Ungdom Orange Med SMOL eller södermanland
Joel Wallner Attunda OK Ungdom Orange Attunda OK
Albin Warvelin Långhundra IF Ungdom Violett Långhundra IF/Uppland
Ida Warvelin Långhundra IF Ungdom Orange Långhundra IF/Uppland
Mats Warvelin Långhundra IF Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Långhundra IF/Uppland
Catherine Vennberg Hudiksvalls OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Hälsingland
Hjalmar Wennberg Hudiksvalls OK Ungdom Violett Med Hälsingland
Linn Wennberg Skellefteå OK Ungdom Violett Västerbotten-Norrbotten
Patrik Wennberg Skellefteå OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västerbotten-Norrbotten
Thea Wennberg Skellefteå OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västerbotten-Norrbotten
Lukas Werner IFK Lidingö SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) IFK Lidingö, sammanhållande H Liwång
Ellen Westerlund OK Nolaskogsarna Ungdom Orange Vill bo med Ångermanland/Medelpad
Emma Westerlund Nyköpings OK Ungdom Violett Nyköpings OK/Södermanland
Mathias Westerlund OK Nolaskogsarna Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Vill bo med Ångermanland/Medelpad
Ida Westfält Gotlands Bro OK Ungdom Orange Med gotlänningarna
Mattias Westfält Gotlands Bro OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Gotlänningarna tillsammans
Linnéa Westlin Valbo AIF Ungdom Orange Bor tillsammans med gästrikeklubbarna (Gävle, OK Hammaren m fl)
Anders Westlund Kils OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Vill bo med Värmland
Fredrik Westlund Kils OK Ungdom Orange Med Värmland
Rebecka Westlund Kils OK Ungdom Violett Med Värmlandsklubbarna
Ebba Westring Järfälla OK Ungdom Orange Med Järfälla OK
Rasmus Viberg OK Roxen Ungdom Orange Klubben/Östergötland
Jonatan Wickström OK Tor Ungdom Violett OK TOR /Södermanland
Linda Wickström OK Tor Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Ok Tor / Södermanland
Tilde Wickström OK Tor Ungdom Orange OK TOR / Södermanland
Eskil Widehag Sundbybergs IK Ungdom Violett Tillsammans med Sundbybergs IK
Elis Wiklund Västerås SOK Ungdom Orange Västmanland
Fredrik Wiksten Gävle OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Med Gästrikland
Signe Wiksten Gävle OK Ungdom Orange Vill gärna bo med Ebba Flodman och Linnéa Westlin.
Elma Wikström OK Hammaren Ungdom Orange Alla klubbar från Gästrikland (OK Hammaren, Valbo AIF, Gävle OK, Storviks IF). Vi blir 15 st totalt (ungdomar+ledare).
Hilma Vikström Umeå OK Ungdom Orange Umeå OK/Västerbotten
Sofie Vind Finspångs SOK Ungdom Violett Med klubbkompisar från Finspång SOK och Östergötland
Albin Wollbrand OK Renen Ungdom Orange Anton Hedström, OK Renen, Norrbotten
Edvin Wollbrand OK Ravinen Ungdom Orange Med OK Ravinen
Per Wollbrand OK Ravinen Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Maria Von Schmalensée Attunda OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Bor med Aatundas ungdomar och annars om det behövs gärna klubb från norra Stockholm
Theodor Von Seth IF Thor Ungdom Orange Tillsammans med Albin Jemth, IF Thor
Ellen Wångberg Aneland OK Ravinen Ungdom Orange Ravinen/Snättringe/TMOK
Oscar Wångberg Aneland OK Ravinen Ungdom Violett TMOK/ OK ÄÖ/ Snättringe
Sara Wänström Finspångs SOK Ungdom Violett ÖOF
Klara Zimmerman Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Orange Önskar bo med egen klubb samt Skogspojkarna.
Emil Åberg OK Linné Ungdom Orange Tillsammans med Uppland
Oskar Ådahl Umeå OK Ungdom Violett Med Västerbotten/Norrbotten
Vilja Åkerlund Skellefteå OK Ungdom Orange Med deltagare från Skellefteå OK
Jesper Åkesson Järfälla OK Ungdom Violett Med Järfälla OK
Johan Årbrink Linköpings OK Ungdom Violett ÖOF H16
Theo Årbrink Linköpings OK Ungdom Orange ÖOF H14
Viktor Öhman Skogslöparna Ungdom Orange Med Ångermanland
Pontus Östemar Finspångs SOK Ungdom Violett
Lisa Östensson OK Tranan Ungdom Violett Bor gärna med Sofia Östensson Maja och Erik Kindlund
Sofia Östensson OK Tranan Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra)
Beatrice Österberg Surahammars SOK Ungdom Orange Västmanland
Henrik Österberg Gustavsbergs OK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Gustavsberg och Söders-Tyresö
Max Österberg Gustavsbergs OK Ungdom Violett Gustavsberg och Söders-Tyresö
Peter Österberg Surahammars SOK Ledare Ledarkartpaket (80 kr extra) Västmanland
Fanny Östlund OK Kolmården Ungdom Violett Östergötlands orienteringsförbund

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr