Activity: GOF ungdomsträning 13-16 år (Landehof)
Registration is closed.
Activity | GOF ungdomsträning 13-16 år (Landehof) |
---|---|
Organiser | Göteborgs OF |
Information | För vem När Var Vad Anmälan Anmälan är ej bindande och deltagande är gratis. Du anmäler dig till din klass och svårighet på bana. Det går att ändra bana på plats om du skulle ångra dig.
Välkommen! |
Registration deadline | Monday 11 March 2019 at 23:59 |
Start time | Wednesday 13 March 2019 at 18:00 |
Number of registrations | 99 |
Registrations
Name | Name | Grupp | Svårighet |
Ida Almer | OK Landehof | D13 | Orange |
Isabella Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | D13 | Orange |
Amanda Cliffordson | Tolered-Utby Ol-klubb | D13 | Orange |
Signe Hördegårdh | IFK Göteborg Orientering | D13 | Orange |
Elsa Moqvist | Lerums SOK | D13 | Orange |
Alice Olsson | Mölndal Outdoor IF | D13 | Orange |
Wilma Reinholdsson | OK Alehof | D13 | Orange |
Maja Axelsson | Lerums SOK | D14 | Orange |
Julia Boge | OK Alehof | D14 | Violett |
Lisa Eriksson | OK Landehof | D14 | Orange |
Audrey Hansson | Frölunda OL | D14 | Violett |
Emma Karlsson | OK Landehof | D14 | Orange |
Maja Karlsson | Tolered-Utby Ol-klubb | D14 | Violett |
Ida Körle | OK Landehof | D14 | Orange |
Signe Lundqvist | Sjövalla FK | D14 | Orange |
Emilia Lundstedt | Sjövalla FK | D14 | Orange |
Maja Nordenfelt | Tolered-Utby Ol-klubb | D14 | Violett |
Nellie Olsson | IK Uven | D14 | Orange |
Ella Pettersson | Sävedalens AIK | D14 | Orange |
Johanna Pihlström | OK Landehof | D14 | Orange |
Silje Ringstad | Tolered-Utby Ol-klubb | D14 | Orange |
Ida Bengtsson | OK Alehof | D15 | Violett |
Filippa Fagerström | IFK Göteborg Orientering | D15 | Violett |
Elina Reinholdsson | OK Alehof | D15 | Violett |
Eleonora Alinder | Sjövalla FK | D16 | Violett |
Elsa Asp | Mölndal Outdoor IF | D16 | Violett |
Elsa Karlsson | OK Landehof | D16 | Violett |
Filippa Kinde | Sävedalens AIK | D16 | Violett |
Siri Larsen | Tolered-Utby Ol-klubb | D16 | Violett |
Olivia Lundstedt | Sjövalla FK | D16 | Violett |
Louise Olsson | Mölndal Outdoor IF | D16 | Violett |
Rebecka Pihlström | OK Landehof | D16 | Violett |
Elvira Söderberg | Sävedalens AIK | D16 | Violett |
Karl Aderstedt Althoff | Kungälvs OK | H13 | Violett |
Olle Andersson | Göteborgs Skidklubb | H13 | Gul |
Linus Augustsson | Göteborgs Skidklubb | H13 | Orange |
Simon Grahn | IK Uven | H13 | Orange |
Arvid Hermansson | Kungälvs OK | H13 | Violett |
Felix Johansson | OK Alehof | H13 | Orange |
Marcus Lamm | Frölunda OL | H13 | Violett |
Ola Leire | Göteborg-Majorna OK | H13 | Violett |
Isak Öhgren | Sävedalens AIK | H13 | Orange |
Ludwig Rosén | Göteborg-Majorna OK | H13 | Violett |
Fabian Alinder | Sjövalla FK | H14 | Violett |
Linus Alinder | Sjövalla FK | H14 | Orange |
Melvin Andersson | Tolered-Utby Ol-klubb | H14 | Violett |
Jakob Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | H14 | Orange |
Ivar Henriksson | Tolered-Utby Ol-klubb | H14 | Violett |
Joel Holgerson | OK Landehof | H14 | Orange |
Albin Karlsmo | IK Uven | H14 | Orange |
Oscar Lin-Björnström | Göteborg-Majorna OK | H14 | Orange |
Elias Nyqvist | OK Landehof | H14 | Orange |
Hannes Persson | FK Herkules | H14 | Violett |
David Rothamel | Tolered-Utby Ol-klubb | H14 | Orange |
Carl-Johan Ståhl | Sävedalens AIK | H14 | Orange |
Melker Åkesson | OK Landehof | H15 | Violett |
Simon Bååth | Sävedalens AIK | H15 | Violett |
Victor Beischer | IK Uven | H15 | Violett |
Axel Björkman | Sjövalla FK | H15 | Orange |
Hannes Essunger | Sjövalla FK | H15 | Violett |
Gunnar Fovaeus | Sävedalens AIK | H15 | Violett |
Lukas Groth | Kungälvs OK | H15 | Violett |
Ebbe Holmqvist | Sjövalla FK | H15 | Violett |
Alfred Johansson | OK Alehof | H15 | Violett |
Elias Nordberg | Göteborg-Majorna OK | H15 | Violett |
Alvin Ollander | OK Landehof | H15 | Violett |
William Rönnborg | IK Uven | H15 | Violett |
Arvid Skepp | Sävedalens AIK | H15 | Violett |
Johan Wall Jungbjer | Göteborgs Skidklubb | H15 | Violett |
Fritjof Aderstedt Althoff | Kungälvs OK | H16 | Violett |
Anton Kastrup | Sävedalens AIK | H16 | Violett |
Albin Nyqvist | OK Landehof | H16 | Orange |
Casper Skepp | Sävedalens AIK | H16 | Violett |
William Sturesson | Lerums SOK | H16 | Violett |
Erik Aderstedt | Kungälvs OK | Vuxen | Violett |
Anders Asp | Mölndal Outdoor IF | Vuxen | Enbart fika |
Peter Augustsson | Göteborgs Skidklubb | Vuxen | Violett |
Mattias Bååth | Sävedalens AIK | Vuxen | Violett |
Per Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | Vuxen | Enbart fika |
Anna Beischer | IK Uven | Vuxen | Enbart fika |
Lennart Björnström | Göteborg-Majorna OK | Vuxen | Violett |
Therese Dahlström | OK Alehof | Vuxen | Violett |
Anna Eriksson | OK Landehof | Vuxen | Violett |
Torbjörn Grahn | IK Uven | Vuxen | Enbart fika |
Cecilia Groth | Kungälvs OK | Vuxen | Violett |
Maria Holmqvist | Sjövalla FK | Vuxen | Violett |
Åsa Holmstrand Ollander | OK Landehof | Vuxen | Violett |
Ellinor Johansson | OK Alehof | Vuxen | Violett |
Pia Johansson | OK Landehof | Vuxen | Enbart fika |
Magnus Karlsson | OK Landehof | Vuxen | Enbart fika |
Pernilla Karlsson | OK Landehof | Vuxen | Enbart fika |
Anders Lamm | Frölunda OL | Vuxen | Orange |
Anders Leire | Göteborg-Majorna OK | Vuxen | Gul |
Filip Leman | Göteborgs Skidklubb | Vuxen | Violett |
Åsa Nordberg | Göteborg-Majorna OK | Vuxen | Violett |
Camilla Öhgren | Sävedalens AIK | Vuxen | Violett |
Anna Rönnborg | IK Uven | Vuxen | Violett |
Sören Sturesson | Lerums SOK | Vuxen | Violett |
Magnus Wall Jungbjer | Göteborgs Skidklubb | Vuxen | Violett |