In English
Produkter och tjänster
Förbundssida
Livesida
Omaps
Livelox
hitta orientering
Tävlingskalender
Sverigelistan
Pressresultat
Forum
Skapa konto
Logga in
Njudungszonens ungdomsserie
Skriv ut
Slutställning efter 5 deltävlingar.
H16
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Albin Toll
OK Njudung
30
30
30
90
2
Linus Lundberg
OK Bävern
30
29
30
(1)
89
3
Edvin Schiller
OK Njudung
27
28
(26)
29
84
3
Melker Elofsson
OK Njudung
29
27
(1)
28
84
5
Karl Petersén
OK Njudung
28
28
(1)
27
83
D16
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Stina Johansson
OK Bävern
30
29
30
89
2
Amanda Karmetun
OK Njudung
30
29
59
H14
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Hugo Dahlén
OK Njudung
30
30
30
(29)
(29)
90
2
Lucas Rostedt
Bodafors OK
(27)
(1)
28
30
30
88
3
Sebastian Björk
Bodafors OK
28
29
29
(26)
(27)
86
4
Axel Gustavsson
IFK Stockaryd
(25)
28
27
28
(1)
83
5
Gustav Ribbholm
OK Njudung
24
27
26
77
6
Linus Friman
IFK Sävsjö
26
1
28
55
7
Adam Stålhammar
IFK Stockaryd
29
1
30
8
Anton Fransén
IFK Sävsjö
23
23
D14
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Amanda Karmetun
OK Njudung
30
30
30
90
2
Elin Jennerstrand
OK Njudung
29
(28)
29
(29)
30
88
3
Hanna Olsson
IFK Sävsjö
28
29
(28)
(28)
29
86
4
Esther Danielsson
IFK Stockaryd
(26)
27
(27)
30
28
85
5
Bella Palmqvist
IFK Sävsjö
27
(26)
(26)
27
27
81
H12
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Oscar Hultgren
OK Njudung
30
(29)
(28)
30
30
90
2
Edvin Fransson
IFK Stockaryd
29
30
30
(29)
(29)
89
3
Alexander Gustafsson
OK Njudung
(27)
28
29
28
85
4
Aron Rudberg
OK Bävern
28
27
(26)
28
(27)
83
5
Filip Jennerstrand
OK Njudung
26
(25)
27
27
(25)
80
6
Albin Bardh
OK Njudung
26
23
49
7
Olle Petersén
OK Njudung
26
26
8
Alfred Ljunggren
IFK Sävsjö
24
24
D12
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Ellen Toll
OK Njudung
30
30
(29)
30
(30)
90
2
Klara Dahlén
OK Njudung
29
29
(28)
29
(29)
87
3
Lizen Bergström
OK Bävern
28
28
30
(28)
(28)
86
H10
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Wilhelm Karmetun
OK Njudung
(28)
30
30
(29)
30
90
2
Hugo Hedström
OK Bävern
30
(27)
(27)
30
29
89
3
Noel Rostedt
Bodafors OK
29
29
29
(28)
(28)
87
4
Olle Petersén
OK Njudung
27
28
28
(27)
83
5
Melvin Hildorsson
OK Bävern
26
(24)
26
27
79
6
Axel Adelin
Bodafors OK
26
(24)
25
(24)
26
77
7
Emil Svanberg Mörberg
Bodafors OK
25
26
25
(25)
76
D10
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Alice Hall
OK Bävern
30
30
30
(30)
(30)
90
2
Frida Schiller
OK Njudung
29
29
29
(26)
(27)
87
3
Frida Lindén
OK Bävern
28
(26)
28
(27)
29
85
4
Vera Gerhardsson
OK Bävern
(25)
28
(27)
28
28
84
5
Felicia Gustafsson
OK Njudung
26
27
(26)
29
(26)
82
6
Emma Lindén
OK Bävern
27
25
25
(1)
(25)
77
7
Tindra Davidsson
OK Bävern
25
24
49
8
Elsa Claesson
IFK Stockaryd
23
23
U1
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Elsa Hall
OK Bävern
27
30
(27)
(27)
30
87
1
Melvin Hanno
Bodafors OK
(25)
27
30
30
(27)
87
3
Max Olsson
IFK Sävsjö
28
(1)
(28)
29
29
86
3
Algot Engfeldt
IFK Sävsjö
30
(1)
28
28
86
5
Edvin Gunnarsson
IFK Sävsjö
29
25
29
(25)
(25)
83
6
Ludvig Gunnar
IFK Sävsjö
24
23
26
73
6
Alva Bergström
IFK Sävsjö
19
29
25
(13)
73
8
André Hildorsson
OK Bävern
24
22
(20)
26
(22)
72
8
Emil Karlsson
OK Bävern
22
26
(21)
(1)
24
72
10
Ebba Svanberg Mörberg
Bodafors OK
(12)
21
26
(21)
23
70
11
Tilde Elmersson
IFK Sävsjö
17
28
24
(12)
69
12
Edvin Bergström
IFK Sävsjö
(16)
23
22
21
66
12
Tim Olsson
IFK Sävsjö
19
23
24
66
14
Ester Öhstlin
IFK Sävsjö
14
18
18
50
15
Anton Lindstrand
Bodafors OK
17
(13)
17
15
49
15
Adam Lindqvist
OK Njudung
(11)
15
12
22
49
15
Linn Palmgren
OK Njudung
15
18
16
(7)
49
18
Tilda Adolfsson
IFK Sävsjö
20
19
8
47
19
Tindra Davidsson
OK Bävern
10
19
15
44
20
Alicia Nilsson
OK Njudung
(9)
10
19
14
43
21
Ebba Sundling
OK Njudung
8
16
11
35
22
Edvin Dahlén
OK Njudung
13
18
31
23
Emil Svanberg Mörberg
Bodafors OK
26
26
24
Misha Hillström
OK Njudung
14
9
1
24
25
Liam Grahn
OK Bävern
23
23
26
Alma Viberg
IFK Sävsjö
21
21
27
Lisia Ceder
IFK Sävsjö
20
20
27
Fillipa Hedström
OK Njudung
20
20
27
Matti Johansson
OK Njudung
20
20
30
Evanna Johansson
OK Njudung
19
19
31
Matilda Aronsson
OK Bävern
17
17
31
Olle Lövdahl
Bodafors OK
17
17
33
Signe Strand
OK Njudung
16
16
33
Lucas Öhstlin
IFK Sävsjö
16
16
35
Ludvig Strachal
Bodafors OK
14
14
36
Thea Wallsten
OK Bävern
11
11
37
Engla Stenhoff
IFK Stockaryd
10
10
38
Lovisa Salomonsson
IFK Stockaryd
9
9
U2
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Kalle Gustavsson
IFK Stockaryd
30
30
30
(29)
(30)
90
2
Judith Danielsson
IFK Stockaryd
29
29
(29)
30
(22)
88
3
Fabian Berglund
OK Njudung
27
(25)
27
(26)
28
82
4
Hannes Kolmodin
OK Njudung
(18)
26
28
26
80
4
Mio Palmgren
OK Njudung
(1)
28
28
(21)
24
80
6
Noah Bardh
OK Njudung
28
22
29
79
7
Erik Andersson
OK Njudung
24
27
25
76
8
Johanna Alexandersson
IFK Sävsjö
(16)
23
24
27
74
9
Gabriella Nimmersjö
IFK Sävsjö
23
(17)
24
25
(21)
72
10
Alexander Fyrpil
IFK Sävsjö
(20)
23
25
22
(20)
70
11
Elsa Claesson
IFK Stockaryd
22
24
(22)
23
69
12
Edwin Sundling
OK Njudung
21
19
27
67
13
Filip Eilertzon
IFK Stockaryd
(18)
20
21
23
64
14
Maja Josefsson
OK Bävern
26
(1)
19
18
63
15
Lukas Eilertzon
IFK Stockaryd
(1)
21
18
19
58
16
Loviza Karlsson
OK Bävern
19
15
20
54
17
Alva Stålhammar
IFK Stockaryd
25
26
51
U3
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Garbriel Danielsson
IFK Stockaryd
30
30
30
(30)
90
Insk
Plac
Namn
Klubb
6/5
20/5
27/5
19/8
26/8
Totalt
1
Lovisa Mossbrant
IFK Stockaryd
1
1
1
(1)
(1)
3
1
Stella Nilsson
OK Njudung
1
1
1
3
1
Samuel Nygren
IFK Stockaryd
1
1
1
3
1
Nova Magnusson
OK Bävern
1
1
1
(1)
3
1
Noel Brinkhammar
OK Bävern
1
1
1
3
1
Neo Hanno
Bodafors OK
1
1
1
(1)
3
1
Matilda Aronsson
OK Bävern
1
1
1
3
1
Lovisa Salomonsson
IFK Stockaryd
1
1
1
(1)
3
1
Ebba Kvarnstrand
OK Bävern
1
1
1
(1)
3
1
Felix Magnusson
OK Bävern
1
1
1
(1)
3
1
Engla Stenhoff
IFK Stockaryd
1
1
1
3
1
August Adelin
Bodafors OK
1
1
1
(1)
(1)
3
1
Elsa Eilertzon
IFK Stockaryd
1
1
1
3
1
Agnes Lindstrand
Bodafors OK
1
1
1
(1)
(1)
3
1
Thea Wallsten
OK Bävern
1
1
1
3
1
Rufus Hedström
OK Bävern
1
1
1
(1)
(1)
3
1
Elsa Gerhardsson
OK Bävern
1
1
1
(1)
3
1
Hampus Karlsson
OK Bävern
1
1
1
(1)
3
1
Elias Karlsson
OK Bävern
1
1
1
(1)
(1)
3
1
Wilmer Engfeldt
IFK Sävsjö
1
1
1
3
1
Adina Fransson
IFK Stockaryd
1
1
1
(1)
(1)
3
1
Elin Kvarnstrand
OK Bävern
1
1
1
3
23
Ellen Bardh
OK Njudung
1
1
2
23
Linda Fridhagen
Bodafors OK
1
1
2
25
Elias Nimmersjö
IFK Sävsjö
1
1
25
Misha Hillström
OK Njudung
1
1
25
Lexie Lundgren
IFK Sävsjö
1
1
25
Loviza Karlsson
OK Bävern
1
1
25
Märta Claesson
IFK Stockaryd
1
1
25
Liam Rostedt
Bodafors OK
1
1
25
Anton Lindstrand
Bodafors OK
1
1
25
Nova Grahn
OK Bävern
1
1
25
Meja Wingren
IFK Sävsjö
1
1
25
Alfred Svanströmer
IFK Stockaryd
1
1
25
Meja Arnesson
IFK Sävsjö
1
1
Deltävlingar
Datum
Namn
Arrangör
Gren
2015-05-06
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 1
Bodafors OK, IFK Stockaryd, IFK Sävsjö, OK Bävern, OK Njudung
lång
2015-05-20
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 2
Bodafors OK, IFK Stockaryd, IFK Sävsjö, OK Bävern, OK Njudung
lång
2015-05-27
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 3
Bodafors OK, IFK Stockaryd, IFK Sävsjö, OK Bävern, OK Njudung
lång
2015-08-19
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 4
Bodafors OK, IFK Stockaryd, IFK Sävsjö, OK Bävern, OK Njudung
lång
2015-08-26
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 5
Bodafors OK, IFK Stockaryd, IFK Sävsjö, OK Bävern, OK Njudung
lång
Annonser
Vill du annonsera här?