In English
Produkter och tjänster
Förbundssida
Livesida
Omaps
Livelox
hitta orientering
Tävlingskalender
Sverigelistan
Pressresultat
Forum
Skapa konto
Logga in
Njudungszonens ungdomsserie
Skriv ut
Slutställning efter 5 deltävlingar.
H16
Plac
Namn
Klubb
11/5
18/5
25/5
24/8
31/8
Totalt
1
Albin Toll
OK Njudung
40
40
40
(39)
120
2
Linus Lundberg
OK Bävern
39
(38)
39
(39)
40
118
3
Karl Petersén
OK Njudung
38
40
38
(1)
116
4
Melker Elofsson
OK Njudung
39
38
38
115
5
Adam Stålhammar
IFK Stockaryd
37
37
37
(36)
111
H14
Plac
Namn
Klubb
11/5
18/5
25/5
24/8
31/8
Totalt
1
Oscar Hultgren
OK Njudung
40
40
(38)
39
119
2
Edvin Fransson
IFK Stockaryd
38
(1)
40
40
118
3
Sebastian Björk
Bodafors OK
39
39
39
117
4
Lucas Rostedt
Bodafors OK
37
(37)
(36)
40
39
116
5
Filip Jennerstrand
OK Njudung
(35)
38
(1)
38
38
114
6
Hannes Kolmodin
OK Njudung
34
35
37
(1)
(1)
106
7
Gustav Ribbholm
OK Njudung
36
36
1
(1)
73
H12
Plac
Namn
Klubb
11/5
18/5
25/5
24/8
31/8
Totalt
1
Hugo Hedström
OK Bävern
(38)
40
40
(36)
40
120
2
Alexander Gustafsson
OK Njudung
(36)
39
(1)
39
39
117
3
Aron Rudberg
OK Bävern
39
(37)
39
(37)
38
116
4
Olle Petersén
OK Njudung
(37)
38
38
38
(37)
114
5
Noel Rostedt
Bodafors OK
40
(31)
36
(32)
36
112
6
Mio Palmgren
OK Njudung
(1)
35
37
34
(34)
106
7
Kalle Gustavsson
IFK Stockaryd
31
36
35
102
8
Fabian Berglund
OK Njudung
35
34
32
101
9
Melvin Hildorsson
OK Bävern
32
32
35
99
10
Emil Svanberg Mörberg
Bodafors OK
34
30
34
98
H10
Plac
Namn
Klubb
11/5
18/5
25/5
24/8
31/8
Totalt
1
Wilhelm Karmetun
OK Njudung
40
40
40
120
2
Matti Johansson
OK Njudung
38
40
40
118
3
Emil Karlsson
OK Bävern
39
39
39
(39)
(39)
117
D14
Plac
Namn
Klubb
11/5
18/5
25/5
24/8
31/8
Totalt
1
Hanna Olsson
IFK Sävsjö
40
39
(38)
(39)
40
119
1
Amanda Karmetun
OK Njudung
39
40
(39)
40
(39)
119
3
Elin Jennerstrand
OK Njudung
38
38
40
(38)
(38)
116
4
Bella Palmqvist
IFK Sävsjö
37
37
37
(37)
(37)
111
D12
Plac
Namn
Klubb
11/5
18/5
25/5
24/8
31/8
Totalt
1
Alice Hall
OK Bävern
40
40
(38)
(39)
40
120
2
Ellen Toll
OK Njudung
39
39
(39)
40
118
3
Lizen Bergström
OK Bävern
38
(38)
40
(38)
39
117
4
Klara Dahlén
OK Njudung
(35)
37
37
36
110
4
Vera Gerhardsson
OK Bävern
36
37
(36)
37
110
6
Maja Josefsson
OK Bävern
37
36
35
(34)
(35)
108
7
Elsa Claesson
IFK Stockaryd
35
(34)
36
35
(34)
106
D10
Plac
Namn
Klubb
11/5
18/5
25/5
24/8
31/8
Totalt
1
Felicia Gustafsson
OK Njudung
40
40
40
120
2
Elsa Hall
OK Bävern
39
39
(39)
(39)
40
118
3
Loviza Karlsson
OK Bävern
37
38
40
(37)
115
3
Tindra Davidsson
OK Bävern
38
(36)
38
(37)
39
115
5
Linnéa Sigfridsson
OK Bävern
37
38
38
113
Inskolning
Plac
Namn
Klubb
11/5
18/5
25/5
24/8
31/8
Totalt
1
Elsa Gerhardsson
OK Bävern
1
1
1
(1)
3
1
Arvid Melin
IFK Sävsjö
1
1
1
(1)
3
1
Albin Ehrnborg
OK Bävern
1
1
1
3
1
Viktor Berggren
IFK Sävsjö
1
1
1
(1)
3
1
Hilma Sigfridsson
OK Bävern
1
1
1
(1)
(1)
3
1
Birgit Blixt
OK Bävern
1
1
1
(1)
3
1
Kasper Arvedal
IFK Sävsjö
1
1
1
(1)
(1)
3
1
Benjamin Blixt
OK Bävern
1
1
1
(1)
3
1
Emma Sigfridsson
OK Bävern
1
1
1
(1)
(1)
3
1
Oskar Berggren
IFK Sävsjö
1
1
1
(1)
3
1
Elsa Mossbrant
IFK Stockaryd
1
1
1
(1)
3
1
Maja Gustavsson
IFK Stockaryd
1
1
1
3
1
Liam Petersson
IFK Sävsjö
1
1
1
3
1
Lucy Björk
Bodafors OK
1
1
1
(1)
3
1
Märta Claesson
IFK Stockaryd
1
1
1
(1)
3
1
Elin Kvarnstrand
OK Bävern
1
1
1
3
1
Elias Nimmersjö
IFK Sävsjö
1
1
1
(1)
3
1
Samuel Nygren
IFK Stockaryd
1
1
1
(1)
3
1
Noel Brinkhammar
OK Bävern
1
1
1
3
1
Neo Hanno
Bodafors OK
1
1
1
3
1
Felix Magnusson
OK Bävern
1
1
1
(1)
3
1
Elsa Eilertzon
IFK Stockaryd
1
1
1
3
1
Rufus Hedström
OK Bävern
1
1
1
(1)
3
1
Leo Holmquist
OK Bävern
1
1
1
3
1
Gustav Salomonsson
IFK Stockaryd
1
1
1
3
U1
Plac
Namn
Klubb
11/5
18/5
25/5
24/8
31/8
Totalt
1
Melvin Hanno
Bodafors OK
39
40
(35)
(36)
40
119
1
Max Olsson
IFK Sävsjö
40
(35)
(32)
40
39
119
3
Theo Elmersson
IFK Sävsjö
(1)
39
39
40
(37)
118
4
Ludvig Gunnar
IFK Sävsjö
(34)
(27)
40
37
35
112
5
Alma Viberg
IFK Sävsjö
36
38
34
108
6
Ida Henriksson
IFK Stockaryd
(29)
37
(25)
32
38
107
7
Nils Linder
IFK Sävsjö
31
(25)
38
(26)
36
105
8
Tilde Elmersson
IFK Sävsjö
30
(28)
36
38
(27)
104
9
Tilda Adolfsson
IFK Sävsjö
(27)
34
31
(23)
32
97
10
Viggo Almquist
IFK Sävsjö
(28)
29
30
30
89
11
Agnes Melin
IFK Sävsjö
22
(4)
(20)
34
30
86
12
Lovisa Salomonsson
IFK Stockaryd
20
31
34
(19)
(18)
85
12
Carin Cedermark
IFK Sävsjö
(24)
30
26
29
85
14
Thea Wallsten
OK Bävern
(9)
24
27
27
78
15
Ebba Kvarnstrand
OK Bävern
(1)
32
28
16
76
16
Frida Gunnar
IFK Sävsjö
21
(5)
22
31
74
17
Elias Karlsson
OK Bävern
(14)
(22)
23
25
25
73
18
Lexie Lundgren
IFK Sävsjö
25
22
(17)
23
70
19
Karl Henriksson
IFK Stockaryd
26
28
15
69
20
Oscar Adolfsson
IFK Sävsjö
19
(13)
24
24
67
21
Hampus Karlsson
OK Bävern
(12)
22
21
22
65
22
Algot Engfeldt
IFK Sävsjö
37
18
7
62
23
Ester Öhstlin
IFK Sävsjö
26
16
18
60
23
Lukas Svensson
IFK Sävsjö
23
16
(10)
(9)
21
60
25
Albin Storm
OK Njudung
36
22
1
59
25
Adina Fransson
IFK Stockaryd
(1)
(2)
17
14
28
59
27
Agnes Lindstrand
Bodafors OK
(17)
19
18
(10)
20
57
28
Eric Andersson
OK Njudung
23
25
1
49
29
Matilda Aronsson
OK Bävern
20
8
18
46
30
Lovisa Mossbrant
IFK Stockaryd
15
15
(13)
14
44
31
Ebba Sundling
OK Njudung
11
(10)
12
20
43
32
Wilmer Engfeldt
IFK Sävsjö
18
7
15
40
33
Anton Lindstrand
Bodafors OK
(10)
(3)
14
11
13
38
34
Meja Wingren
IFK Sävsjö
1
17
19
37
35
Nova Magnusson
OK Bävern
(1)
8
12
15
35
36
Linn Palmgren
OK Njudung
(8)
11
11
(7)
12
34
37
André Hildorsson
OK Bävern
16
1
16
33
38
Alicia Nilsson
OK Njudung
13
12
1
26
U2
Plac
Namn
Klubb
11/5
18/5
25/5
24/8
31/8
Totalt
1
Gabriella Nimmersjö
IFK Sävsjö
(38)
40
40
(38)
39
119
1
Linus Norén
OK Njudung
40
39
(39)
40
119
3
Edwin Sundling
OK Njudung
39
38
38
(37)
115
4
Ebba Svanberg Mörberg
Bodafors OK
36
37
(35)
38
111
5
Alexander Fyrpihl
IFK Sävsjö
37
36
(36)
37
110
6
Filip Eilertzon
IFK Stockaryd
34
36
37
107
7
Wiliam Storm
OK Njudung
1
39
40
80
Deltävlingar
Datum
Namn
Arrangör
Gren
2016-05-11
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 1
Bodafors OK, IFK Stockaryd, IFK Sävsjö, OK Bävern, OK Njudung
lång
2016-05-18
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 2
Bodafors OK, IFK Stockaryd, IFK Sävsjö, OK Bävern, OK Njudung
lång
2016-05-25
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 3
Bodafors OK, IFK Stockaryd, IFK Sävsjö, OK Bävern, OK Njudung
lång
2016-08-24
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 4
Bodafors OK, IFK Stockaryd, IFK Sävsjö, OK Bävern, OK Njudung
lång
2016-08-31
Njudungszonens ungdomsserie deltävling 5
Bodafors OK, IFK Stockaryd, IFK Sävsjö, OK Bävern, OK Njudung
lång
Annonser
Vill du annonsera här?