Svenska Orienteringsförbundet

Mila Stockholm By Night 2019-2020

Visa jaktstartslista Skriv ut

Ställning efter 4 av 5 deltävlingar.

Herrar

Plac Namn Klubb
13/11
11/12
15/1
12/2
11/3
Totalt
1 Emil Ljungemyr OK Kolmården 13 13 17 11 54
2 Jens Rönnols Järla Orientering 8 17 15 13 53
3 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 11 10 5 9 35
4 Johan Runesson IFK Lidingö SOK 17 2 15 34
5 Axel Granqvist OK Ravinen 6 15 11 32
6 Melker Forsberg KFUM Örebro OK 4 9 17 30
7 Ruslan Glebov OK Ravinen 20 4 24
8 Karl Enges Attunda OK 4 10 8 22
8 Emil Andersson Ärla IF 2 13 7 22
10 Martin Jansson Södertälje-Nykvarn OF 4 11 6 21
11 Martin Regborn Hagaby GoIF Örebro 20 20
11 Gustav Bergman OK Ravinen 20 20
11 Rassmus Andersson OK Linné 20 20
14 Johan Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK 4 9 4 2 19
15 John Wolgast Snättringe SK 4 4 4 4 16
15 Ludvig Lange Tumba-Mälarhöjden OK 4 4 4 4 16
15 Erik Lindgren OK Tisaren 4 4 8 16
15 Love Berzell OK Ravinen 9 7 16
15 Niklas Cedstedt Vallentuna-Össeby OL 4 4 4 4 16
15 Manne Hammarberg Järfälla OK 4 4 4 4 16
15 Michael Refors Järla Orientering 4 5 7 16
15 Fredrik Åkerlind Vallentuna-Össeby OL 4 8 4 16
15 Per Lindman Järla Orientering 10 2 4 16
24 Timo Mähönen IFK Lidingö SOK 7 4 4 15
24 Hector Haines IFK Lidingö SOK 15 15
26 Jesper Lagerberg OK Södertörn 2 4 4 4 14
26 Mattias Kallhauge Snättringe SK 4 6 2 2 14
26 Edvin Nilsson Långhundra IF 4 10 14
26 Eric Hansson Järla Orientering 4 2 4 4 14
30 Oskar Edvardsson Järfälla OK 4 4 4 12
30 David Hector Snättringe SK 4 4 4 12
30 Samuel Lindén Attunda OK 4 4 4 12
30 Emil Andersson Tullinge SK 4 4 4 12
30 Henrik Willamo Södertälje-Nykvarn OF 4 4 4 12
30 Isak Gelius Snättringe SK 4 4 4 12
30 Fredric Johansson Snättringe SK 4 4 4 12
30 Peter Andersson Söders-Tyresö 4 4 4 12
30 Duncan Robertson Svaide Roma SOK 4 4 4 12
30 Oscar Björck Järla Orientering 4 4 4 12
40 Robert Johansson Täby OK 4 2 4 10
40 Bryan Russel-Keely IFK Lidingö SOK 4 4 2 10
40 Anton Hansson IK Hakarpspojkarna 2 4 4 10
40 Daniel Elenius Centrum OK 2 2 2 4 10
40 Göran Thimberg Söders-Tyresö 4 2 4 10
40 Albin Andersson OK Ravinen 2 2 4 2 10
46 Jacob Lindstam OK Ravinen 4 4 8
46 Niklas Svensson Järfälla OK 4 4 8
46 Jakob Gadefors-Nau Haninge SOK 4 4 8
46 Tomas Lilja Söders-Tyresö 4 2 2 8
46 Pål Skogtjärn Södertälje-Nykvarn OF 4 4 8
46 Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 4 4 8
46 Magnus Nordström OK Älvsjö-Örby 4 4 8
46 Kalle Bergman OK Ravinen 2 2 4 8
46 Sergiu Fala OK Ravinen 4 4 8
46 Christoffer Schönning Järfälla OK 4 4 8
46 Torbjörn Thorsén Skogsluffarnas OK 4 4 8
46 Nick Barrable OK Ravinen 4 4 8
58 Jakob Jansson Järla Orientering 5 2 7
59 Anders Boström Järfälla OK 2 4 6
59 Linus Rispling Centrum OK 2 4 6
59 Anton Silier Järfälla OK 2 4 6
59 John Solbreck Långhundra IF 2 4 6
59 Jakub Vesely IFK Lidingö SOK 6 6
59 Anders Tillegård Sundbybergs IK 4 2 6
59 Alexander Schandl OK Södertörn 2 4 6
59 Jonas Nordström Tullinge SK 4 2 6
67 Erik Berzell Järla Orientering 5 5
68 Jesper Åkesson Järfälla OK 4 4
68 Joshua Dudley IFK Göteborg Orientering 2 2 4
68 Urban Selander Skarpnäcks OL 4 4
68 Per Edvall Skarpnäcks OL 4 4
68 Albin Hainke Snättringe SK 4 4
68 Ågren Mattias Centrum OK 4 4
68 William Grunder Järfälla OK 4 4
68 Mårten Sundh Sundbybergs IK 4 4
68 Joel Aristondo Magnusson OK Tor 2 2 4
68 Halvor Eid Nielsen Ärla IF 2 2 4
68 Erik Bovallius Järfälla OK 4 4
68 Johannes Bladh Tullinge SK 4 4
68 Christoffer Eskilsson Tullinge SK 4 4
68 Anton Sundgren Långhundra IF 4 4
68 Viktor Antonsson Eksjö SOK 4 4
68 Philip Pålsson Skåneslättens OL 4 4
68 Mårten Lundqvist Sundbybergs IK 4 4
68 Fredrik Bjernulf Sundbybergs IK 4 4
68 Erik Boman OK Linné 4 4
68 Mattias Hovmöller Söders-Tyresö 4 4
68 Oscar Arman Nyköpings OK 4 4
68 Fredrik Ahnlén OK Hammaren 4 4
68 Olle Kallur OK Ravinen 4 4
68 Albin Andersson Tullinge SK 4 4
68 Jonas Carlsson Sundbybergs IK 4 4
68 Markus Adolfsson Tullinge SK 4 4
68 Mattias Ivares OK Södertörn 4 4
68 Marcus Åhlén OK Österåker 4 4
68 Stefan Svensson Gelius Snättringe SK 4 4
68 Niklas Carlsson Sundbybergs IK 4 4
68 Jesper Lidmar Snättringe SK 4 4
68 Markus Martinelle Söders-Tyresö 4 4
68 Henrik Sundblom Rånäs OK 4 4
68 Johan Calleberg Snättringe SK 4 4
102 Daniel Unnerud Långhundra IF 2 2
102 Viktor Löfgren Södertälje-Nykvarn OF 2 2
102 Bart Van Wijngaarden OK Klemmingen 2 2
102 Anton Udd Centrum OK 2 2
102 Zac Hudd IFK Lidingö SOK 2 2
102 Jörgen Stegard Skarpnäcks OL 2 2
102 Leonas Mockunas Hellas Orientering 2 2
102 Thomas Pettersson Attunda OK 2 2
102 Patrik Äppelgran Snättringe SK 2 2
102 Björn Winnerstam Eskilstuna OL 2 2
102 Jacob Bolin Tullinge SK 2 2
102 Simon Bohman Rånäs OK 2 2
102 Alexander Käll Tumba-Mälarhöjden OK 2 2
102 Eskil Widehag Sundbybergs IK 2 2
102 Niklas Aldén OK Linné 2 2
102 Albin Warvelin Långhundra IF 2 2
102 Mats Ekman Täby OK 2 2

Damer

Plac Namn Klubb
13/11
11/12
15/1
12/2
11/3
Totalt
1 Emma Bjessmo IFK Lidingö SOK 20 20 17 57
2 Irina Nyberg Alfta-Ösa OK 10 11 15 15 51
3 Ella Sjöberg Tullinge SK 2 13 7 13 35
3 Susen Lösch Ärla IF 15 20 35
5 Emma Carlsson Skarpnäcks OL 7 9 8 10 34
6 Julia Davidsson Ärla IF 17 2 13 32
7 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 11 17 28
8 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 15 10 25
8 Filipa Rodrigues Järla Orientering 9 10 6 25
10 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 9 7 8 24
10 Zsófia Sárközy IFK Lidingö SOK 2 5 17 24
12 Susen Lösch Ärla IF 20 20
13 Ellinor Eriksson OK Tisaren 13 4 17
14 Annick Meister OK Södertörn 4 6 6 16
14 Maria Von Schmalensée Attunda OK 4 4 4 4 16
14 Jenny Wallner Attunda OK 4 4 4 4 16
17 Hanna Lagerberg OK Södertörn 2 11 13
17 Lisa Andersson Ärla IF 2 11 13
19 Katarina Norrby OK Södertörn 4 4 4 12
19 My Heinrup Järla Orientering 4 4 4 12
19 Anna Curtius Järla Orientering 4 4 4 12
19 Lovisa Hambäck Långhundra IF 4 4 4 12
23 Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK 9 9
23 Karolina Hellberg Sundbybergs IK 9 9
25 Ebba Ganslandt IFK Lidingö SOK 8 8
25 Matilda Ahlquist Järla Orientering 4 4 8
25 Josefine Andersson Täby OK 4 4 8
25 Åsa Sundström Järla Orientering 4 4 8
25 Gunilla Kreiss Järla Orientering 4 4 8
30 Jonna Jungåker Sundsvalls OK 7 7
31 Emma Hagrot Täby OK 6 6
31 Ebba Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 4 2 6
31 Johanna Sundström Järla Orientering 2 4 6
34 Karin Skogholm Tumba-Mälarhöjden OK 5 5
34 Frida Hector Snättringe SK 5 5
34 Sofia Ivers Attunda OK 5 5
37 Evgeniya Ryapolova IFK Mora OK 4 4
37 Kristina Tedhamre Snättringe SK 4 4
37 Sarah-Jane Barrable OK Ravinen 4 4
37 Lenka Liscinska Tullinge SK 4 4
37 Sara Hertegren Järfälla OK 4 4
37 Ella Andersson OK Södertörn 4 4
37 Sofia Edvardsson Järfälla OK 4 4
37 Isabella Tapper IFK Lidingö SOK 4 4
37 Ella Broquist IFK Lidingö SOK 4 4
37 Vera Rolfsson Skarpnäcks OL 4 4
37 Therese Nilsson OK Österåker 4 4
37 Kate Morrison OK Linné 4 4
49 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 2 2
49 Moa Kjellstrand Centrum OK 2 2
49 Annika Lundström Väsby OK 2 2
49 Emeli Grafström Attunda OK 2 2
49 Carita Thorén Gotlands Bro OK 2 2
49 Alice Hugosson IFK Lidingö SOK 2 2

Pöbel

Plac Namn Klubb
13/11
11/12
15/1
12/2
11/3
Totalt
1 Leonas Mockunas Hellas Orientering 15 20 15 50
2 Robert Wallstén Snättringe SK 20 17 11 48
3 Hannes Mogensen OK Ravinen 4 15 20 39
4 Gunnar Lindberg Gustavsbergs OK 11 5 15 31
5 Allan Mogensen OK Ravinen 17 4 7 28
6 Patric De Boussard IFK Enskede 10 13 4 27
6 Conny Forsberg Långhundra IF 13 4 10 27
8 Casper Giding Kamrat och IF KIF 9 17 26
9 Mårten Frendelius Kamrat och IF KIF 10 13 23
10 Erik Norin Söders-Tyresö 4 9 4 4 21
11 Flavio Poltéra Snättringe SK 20 20
12 Lars Sjöberg Tullinge SK 11 4 4 19
12 Erik Månsson Södertälje-Nykvarn OF 7 4 4 4 19
12 Simon Bohman Centrum OK 8 11 19
15 Wilhelm Bergman Tullinge SK 4 4 6 4 18
16 David Bejbom Järla Orientering 17 17
16 Jesper Andersson Snättringe SK 4 6 2 5 17
16 Hannes Lindqvist IFK Enskede 4 4 9 17
16 Max Österberg Gustavsbergs OK 4 13 17
20 Henrik Lundfors IFK Enskede 4 4 4 4 16
20 Daniel Helander Tullinge SK 4 4 4 4 16
20 Peter Sundén OK Älvsjö-Örby 4 4 4 4 16
20 Magnus Lindblom Gustavsbergs OK 4 4 4 4 16
20 Christer Nordström OK Älvsjö-Örby 4 4 4 4 16
20 Björn Axelsson Tullinge SK 4 4 4 4 16
20 Stefan Norin Söders-Tyresö 4 4 4 4 16
20 Niklas Erlandsson OK Södertörn 4 4 4 4 16
20 Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK 4 4 4 4 16
20 Jonatan Anderson Järfälla OK 4 8 4 16
20 Olle Thimberg Söders-Tyresö 4 4 8 16
20 Mattias Berglund Bromma-Vällingby SOK 4 4 4 4 16
20 Erik Lundquist OK Ravinen 4 4 4 4 16
20 Per Kallhauge Snättringe SK 4 4 4 4 16
20 Joel Wallner Attunda OK 4 4 4 4 16
35 Aleksandr Manoilov Järfälla OK 4 4 7 15
36 Pontus Axell IFK Enskede 2 4 4 4 14
36 Johan Andersson Sundbybergs IK 2 4 4 4 14
36 Magnus Rajan IFK Lidingö SOK 4 2 4 4 14
36 Joachim Wansölin OK Ravinen 4 4 2 4 14
40 Andreas Lundsten Centrum OK 5 4 4 13
41 Fredrik Jonsson Attunda OK 4 4 4 12
41 Gustav Björklund IFK Enskede 4 4 4 12
41 Anders Björklund IFK Enskede 4 4 4 12
41 Emil Helander Tullinge SK 4 4 4 12
41 Nils-Göran Nilsson Batz Skarpnäcks OL 4 4 4 12
41 Janne Nilsson Centrum OK 4 4 4 12
41 Martin Moldin Södertälje-Nykvarn OF 4 4 4 12
41 Sverker Lenas Centrum OK 4 4 4 12
41 Henrik Sjögren Haninge SOK 4 4 4 12
41 Jan Lindh Sundbybergs IK 4 4 4 12
41 Per Damberg IFK Lidingö SOK 4 4 4 12
41 Pär Lilja IFK Lidingö SOK 4 4 4 12
41 Mats Bern Snättringe SK 4 4 4 12
41 Peter Granath Snättringe SK 4 4 4 12
41 Marcus Ekman Täby OK 4 4 4 12
41 Axel Balck Täby OK 4 4 4 12
41 Daniel Janischowsky OLG Regensburg, GER 4 4 4 12
41 Thomas Babtist Bromma-Vällingby SOK 4 4 4 12
41 Ludvig Eggöy Markhester Snättringe SK 4 4 4 12
41 Johan Hedman Söders-Tyresö 4 4 4 12
41 Sven Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 4 4 4 12
41 Henrik Morast Haninge SOK 4 4 4 12
41 Juha Loenberg Skarpnäcks OL 4 4 4 12
41 Martin Bjurner Bromma-Vällingby SOK 2 4 2 4 12
41 Hans Sundqvist Tullinge SK 4 4 4 12
41 Nils Eklöw OK Södertörn 4 4 4 12
41 Pär Lundkvist Sundbybergs IK 4 4 4 12
41 Lars Segerman Skarpnäcks OL 4 4 4 12
41 Nils Edvardsson Järfälla OK 4 4 4 12
70 Filip Storell Haninge SOK 4 2 5 11
70 Hampus Hatlen Snättringe SK 4 7 11
72 Simon Stridh Skogsluffarnas OK 2 4 4 10
72 Marcus Barboza Attunda OK 4 4 2 10
72 Justus Arenander Skarpnäcks OL 4 4 2 10
72 Moa Kjellstrand Centrum OK 2 4 4 10
72 Donald Staudte Järla Orientering 2 4 4 10
72 Fredrik Morast Haninge SOK 2 4 4 10
72 Joel Berring Centrum OK 2 4 4 10
72 Jonas Holmgren Gustavsbergs OK 2 4 4 10
72 Per Backlund OK Södertörn 6 4 10
72 Tomas Holmberg Centrum OK 10 10
72 Gustav Boström Vallentuna-Össeby OL 4 4 2 10
72 Jacob Svensson Söders-Tyresö 2 4 4 10
72 Per Wolgast Snättringe SK 4 2 4 10
72 Hans Liwång IFK Lidingö SOK 2 4 4 10
86 Tomas Fagerstedt Södertälje-Nykvarn OF 9 9
87 Marcus Grunder Järfälla OK 4 4 8
87 Malin Annegård Centrum OK 4 4 8
87 Carl-Johan Krook Söders-Tyresö 4 4 8
87 Asbjörn Grøvlen Järfälla OK 4 4 8
87 Kenneth Jönsson Tullinge SK 2 2 4 8
87 Erik Andersson OK Österåker 4 4 8
87 Erik Berggren Tullinge SK 4 4 8
87 Jan Frödin IFK Enskede 4 4 8
87 Hans-Christian Höie Skogsluffarnas OK 4 4 8
87 Antoine Bocquier Kongliga Orienterings Teknologerna IF 4 4 8
87 Mikael Wilhelmsson Söders-Tyresö 4 4 8
87 Mattias Vainionpää I 19 IF 2 4 2 8
87 Göran Hellgren OK Södertörn 4 4 8
87 Anton Udd Centrum OK 4 4 8
87 Anders Thureson Hellas Orientering 4 4 8
87 Anders Brohäll Stockholm Multisport Klubb 2 2 4 8
87 Lars Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 4 4 8
87 Mats Ekman Täby OK 4 4 8
87 Johan Lidmar Snättringe SK 4 4 8
87 Henrik Hellman Järla Orientering 4 4 8
87 Frank Steiner Järfälla OK 4 4 8
87 Per Forsberg IFK Enskede 4 4 8
87 Niklas Wrane Söders-Tyresö 8 8
87 Elis Forsberg Rundström IFK Enskede 4 4 8
87 Peter Bergman Tullinge SK 4 4 8
87 Per Westerlund Skogsluffarnas OK 2 2 4 8
87 Anders Bøgevig Bromma-Vällingby SOK 4 4 8
87 Christer Ivarsson OK Södertörn 4 4 8
87 Mats Larsson IFK Enskede 2 2 4 8
87 Per Edvall Skarpnäcks OL 4 4 8
87 Ola Svärd Haninge SOK 4 4 8
87 Jan Stridh Skogsluffarnas OK 4 4 8
87 Henrik Lundgren Centrum OK 4 4 8
87 Urban Ståhl Sundbybergs IK 4 4 8
87 Joakim Skantze Sundbybergs IK 4 4 8
87 Jonatan Lindell Gustavsbergs OK 4 4 8
87 Albin Hainke Snättringe SK 4 4 8
87 Sven Edvardsson Sundbybergs IK 2 2 4 8
87 Tomas Hellman Stockholm Multisport Klubb 2 2 4 8
87 Mattias Carlstein IFK Lidingö SOK 4 4 8
127 Jan Glevén Täby OK 4 2 6
127 Urban Selander Skarpnäcks OL 2 4 6
127 Arnau Requena Fernández Centrum OK 2 4 6
127 Timmy Stålnacke klubbös 2 4 6
127 Michael Granqvist OK Ravinen 2 4 6
127 Petter Skantze IFK Lidingö SOK 2 4 6
127 Lars Gerhardsson Attunda OK 2 4 6
127 Kjell Almgren OK Ravinen 4 2 6
127 Ove Rinnbäck OK Ravinen 2 4 6
127 Fredrik Setterqvist OK Södertörn 2 4 6
127 Jacob Henriksson Rånäs OK 6 6
127 Mats Aronsson Bromma-Vällingby SOK 2 4 6
127 Kerim Barhoumi 2 4 6
127 Jorrit Boekel Centrum OK 2 4 6
141 Tomas Gustafsson Robertsfors IK 4 4
141 Ted Lagerström Attunda OK 4 4
141 Leo Wisborg Tullinge SK 4 4
141 Axel Dumont Kongliga Orienterings Teknologerna IF 4 4
141 Oskar Hermansson Centrum OK 4 4
141 Ola Lagerström Attunda OK 4 4
141 Hampus Sundberg Järfälla OK 4 4
141 Stefan Wisborg Tullinge SK 4 4
141 Allan Everum Stockholm Multisport Klubb 4 4
141 Bart Van Wijngaarden OK Klemmingen 4 4
141 Jens Werner Gustavsbergs OK 4 4
141 Anders Johnson Järfälla OK 4 4
141 Robert Pedersen Järfälla OK 4 4
141 Peder Pedersson Centrum OK 4 4
141 Ulrik Ivers Attunda OK 4 4
141 Erik Antonsson Attunda OK 4 4
141 Jonas Öhman Väsby OK 4 4
141 Torbjörn Gillsparr OK Österåker 4 4
141 Mikael Wallnäs Sundbybergs IK 4 4
141 Tomas Mattsson OK Södertörn 4 4
141 Erik Viklund Rånäs OK 4 4
141 Peter Löfgren Täby OK 4 4
141 max Göttlicher klubbö 4 4
141 Ingemar Lindström OK Österåker 4 4
141 Jonas Gold Järfälla OK 4 4
141 Oliver Lindblad Petersen Söders-Tyresö 4 4
141 Stefan Hellberg Sundbybergs IK 4 4
141 Lennart Swahn Sundbybergs IK 4 4
141 Jon Sundberg Järfälla OK 4 4
141 Fredrik Nilsson Långhundra IF 4 4
141 Lars Norgren Järfälla OK 4 4
141 Fredrik Grimborg Skarpnäcks OL 4 4
141 Anders Winald Hellas Orientering 4 4
141 Ola Bengtsson Täby OK 4 4
141 Melker Palm Järfälla OK 2 2 4
141 Theodor Karlsson Brabie Järfälla OK 4 4
141 Ola Carlén Bromma-Vällingby SOK 4 4
141 Ove Oksvold Centrum OK 4 4
141 Christoffer Norrman Attunda OK 4 4
141 Kristoffer Edshage Centrum OK 4 4
141 Mattias Skeppling OK Södertörn 4 4
141 Joakim Olsson Väsby OK 4 4
141 Niclas Nilsson OK Österåker 4 4
141 Daniel Rejment OK Linné 4 4
141 Erik Mattsson Järla Orientering 4 4
141 Ulf Magnusson Leksands OK 4 4
141 Elmin Hovmöller Söders-Tyresö 4 4
141 Adam Nyman Centrum OK 4 4
141 Joel Aristondo Magnusson OK Tor 4 4
141 Mikael Nyström OK Ravinen 4 4
141 Martin Lindskog OK Ravinen 4 4
141 Piero Sannicolò Tullinge SK 4 4
141 Martin Rinnbäck OK Ravinen 2 2 4
141 Jörgen Hector Snättringe SK 2 2 4
141 Gunnar Åhlén Rånäs OK 4 4
141 Mattias Ågren Centrum OK 4 4
141 Jörgen Stegard Skarpnäcks OL 4 4
141 Stefan Svensson Gelius Snättringe SK 4 4
141 Torbjörn Ohlsson Haninge SOK 4 4
141 Nils Forsberg Rundström IFK Enskede 4 4
141 Robert Irestig Skarpnäcks OL 4 4
141 Lukas Olsson Väsby OK 4 4
141 Mats Warvelin Långhundra IF 4 4
141 Bo Segerman IF Thor 4 4
141 Robert Tellvik Tumba-Mälarhöjden OK 4 4
141 Ronny Nordgren Sundbybergs IK 4 4
141 Henrik Bladh Tullinge SK 4 4
141 Magnus Karlsson Centrum OK 4 4
141 Peter Landén Gustavsbergs OK 4 4
141 Filip Olsson Väsby OK 4 4
141 Mats Hainke Snättringe SK 4 4
141 Arvid Myrberger Tullinge SK 4 4
141 William Möller Skarpnäcks OL 4 4
141 Stefan Nordström OK Älvsjö-Örby 4 4
141 Elis Ivers Attunda OK 4 4
141 Patrik Leickt Tullinge SK 4 4
141 Stefan Lund OK Linné 4 4
141 Peder Kock Järfälla OK 4 4
141 Dennis Nyqvist Väsby OK 4 4
141 Simon Sandgren Bromma-Vällingby SOK 4 4
141 Thomas Pettersson Bromma-Vällingby SOK 4 4
141 Per Franzén OK Södertörn 4 4
141 Roland Persson Skarpnäcks OL 4 4
141 Göran Längheim Tullinge SK 4 4
141 Stig Thunell IFK Lidingö SOK 4 4
226 Jonas Halai Kamrat och IF KIF 2 2
226 Anders Jenner Gustavsbergs OK 2 2
226 Lars Lönnkvist Tullinge SK 2 2
226 Samuel Svensson Centrum OK 2 2
226 Niklas Wansölin OK Ravinen 2 2
226 Christophe Herly OK Södertörn 2 2
226 Björn Löfdahl Attunda OK 2 2
226 Hans Olsén Sundbybergs IK 2 2
226 Bo Lauri Snättringe SK 2 2
226 Johan Jakobsson Långhundra IF 2 2
226 Patrik Frisk Gustavsbergs OK 2 2
226 Hugo Flordal Snättringe SK 2 2
226 Laurent Cazor Kongliga Orienterings Teknologerna IF 2 2
226 Tomas Holmberg Tumba-Mälarhöjden OK 2 2
226 Erik Dyrelius Snättringe SK 2 2
226 Antoine Camus Kongliga Orienterings Teknologerna IF 2 2
226 Nikiforos Papasikas Skarpnäcks OL 2 2
226 Torbjörn Jarlemark IFK Lidingö SOK 2 2
226 Per Dalekant IFK Enskede 2 2
226 Fredrik Warne IFK Lidingö SOK 2 2
226 Samuel Murray IFK Lidingö SOK 2 2
226 Carl-Johan Thorell OK Ravinen 2 2
226 Filip Lindqvist Täby OK 2 2
226 Christian Hansen OK Ravinen 2 2
226 Timmy Stålnacke Stockholm Multisport Klubb 2 2

Pöbelina

Plac Namn Klubb
13/11
11/12
15/1
12/2
11/3
Totalt
1 Ingrid André Tumba-Mälarhöjden OK 20 20 20 60
2 Miia Roller Järfälla OK 13 17 17 47
3 Elin Leandersson Tullinge SK 15 11 10 36
4 Tindra Jonsson Skarpnäcks OL 2 20 2 8 32
5 Monica Hatlen Snättringe SK 11 13 7 31
6 Alice Axelsson IK Hakarpspojkarna 4 17 4 5 30
7 Karin Hagwall IFK Lidingö SOK 17 4 4 4 29
8 Stina Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 9 11 7 27
8 Lina Matthews Tullinge SK 15 10 2 27
10 Sussie Tistad IFK Lidingö SOK 8 10 4 4 26
11 Åsa Börjesson Järla Orientering 4 4 4 9 21
11 Mia Lilja IFK Lidingö SOK 5 4 8 4 21
13 Tilda Andersson Tullinge SK 4 8 4 4 20
14 Ida Österberg Gustavsbergs OK 15 4 19
15 Teija Leppinen IFK Lidingö SOK 4 4 9 17
15 Emma Almgren OK Ravinen 2 15 17
17 Wilma Leickt Tullinge SK 4 11 15
17 Anna-Karin Sundqvist Tullinge SK 5 6 4 15
19 Frida Arnesson Skarpnäcks OL 4 4 2 4 14
20 Anni Tanskanen Snättringe SK 4 5 4 13
20 Lovisa Hambäck Långhundra IF 13 13
20 Malin Strömqvist Attunda OK 13 13
20 Alicia Schandl OK Södertörn 4 9 13
24 Elin Wolgast Snättringe SK 4 4 4 12
24 Ann Roller Järfälla OK 4 4 4 12
24 Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK 6 4 2 12
24 Eva Hagwall Järla Orientering 4 4 4 12
24 Lovisa Lindqvist IFK Enskede 4 2 6 12
24 Åsa Lindh Sundbybergs IK 4 4 4 12
24 Embla Morast Haninge SOK 4 4 4 12
24 Lena Sundqvist Tullinge SK 4 4 4 12
32 Louise Nilsson Järfälla OK 4 2 4 10
32 Agnes Damberg IFK Lidingö SOK 10 10
34 Alva Bladh Tullinge SK 2 7 9
35 Karin Björklund IFK Enskede 4 4 8
35 Nina Karlsson IFK Lidingö SOK 4 4 8
35 Mia Hillerhag IFK Lidingö SOK 4 4 8
35 Anna Roehring Florczyk Haninge SOK 4 4 8
35 Nadja Rutz IFK Lidingö SOK 4 4 8
35 Lena Nilevi Haninge SOK 4 4 8
35 Catrin Johnson Skogsluffarnas OK 4 4 8
42 Galina Ribediuc Hellas Orientering 7 7
43 Felicia Strindér IFK Enskede 4 2 6
43 Agnes Thor Centrum OK 6 6
43 Annika Lundström Väsby OK 4 2 6
43 Sara Nylén Bromma-Vällingby SOK 2 4 6
43 Sara Hektor Järla Orientering 4 2 6
48 Linda Renner Haninge SOK 4 4
48 Anneli Wendelius IFK Lidingö SOK 4 4
48 Katarina Hammas Väsby OK 4 4
48 Anna Curtius Järla Orientering 4 4
48 Anna Schandl OK Södertörn 4 4
48 Märit Nordlund Järfälla OK 4 4
48 Nayara Gillsparr OK Österåker 4 4
48 Monica Rostö Rånäs OK 4 4
48 Sanna Hedberg OK Södertörn 4 4
48 Cecilia Hector Snättringe SK 4 4
48 Anna Sundberg OK Södertörn 4 4
48 Emma Norin Söders-Tyresö 4 4
48 Tove Svedell Skarpnäcks OL 4 4
48 Carin Rosén Gustavsbergs OK 4 4
48 Ann Franzén OK Södertörn 4 4
48 Hillevi Eriksson OK Linné 4 4
48 Stina Boräng Snättringe SK 4 4
65 Linn De Boussard IFK Enskede 2 2
65 Mette Brolinson Centrum OK 2 2
65 Åsa Edgren Skarpnäcks OL 2 2
65 Sanna Batz Skarpnäcks OL 2 2
65 Nova Matthews Tullinge SK 2 2
65 Annica Sundeby Tumba-Mälarhöjden OK 2 2
65 Nina Ivers Attunda OK 2 2
65 Cina Broquist IFK Lidingö SOK 2 2
65 Margareta Bergh Skarpnäcks OL 2 2
65 Malin Sundeby Centrum OK 2 2
65 Karolina Bergh Papasikas Skarpnäcks OL 2 2

Vilsna själar

Plac Namn Klubb
13/11
11/12
15/1
12/2
11/3
Totalt
1 Hans Tarandi IFK Lidingö SOK 20 17 20 17 74
2 Gunnar Langs Skarpnäcks OL 13 13 8 13 47
3 Björn Reger Söders-Tyresö 20 15 7 42
4 Arne Karlsson Tumba-Mälarhöjden OK 15 2 20 37
5 Mikael Stern Järla Orientering 15 9 11 35
6 Anders Kärrström Tullinge SK 7 11 4 5 27
7 Lennart Hävrén Tullinge SK 11 7 4 4 26
7 Tapani Mattus IFK Lidingö SOK 17 9 26
9 Torbjörn Eriksson Snättringe SK 5 10 5 4 24
10 Lars Rönnols Täby OK 6 8 7 21
11 Mikael Sundqvist Tullinge SK 10 10 20
12 My Rönnols Täby OK 9 5 4 18
13 Ulf Burman Gustavsbergs OK 17 17
14 Reinhold Lennebo IF Thor 4 4 4 4 16
14 Anders Jakobsson OK Södertörn 10 6 16
16 Björn-Ove Pettersson Attunda OK 15 15
17 Jörgen Batz Skarpnäcks OL 13 13
18 John Östlund Sundbybergs IK 4 4 4 12
19 Lars Forsstedt Söders-Tyresö 11 11
20 Göran Ivarez OK Södertörn 4 6 10
21 Lars Landström Långhundra IF 9 9
22 Pär Dahlström Tullinge SK 8 8
22 Birgitta Billstam Järfälla OK 8 8
24 Ulla Gummeson Väsby OK 2 4 6
24 Bengt Öqvist Fredrikshofs IF Skid & OK 6 6
26 Erik Linder Väsby OK 4 4
26 Lars Boudrie Väsby OK 4 4
26 Jan Larsson Väsby OK 4 4
26 Tomas Movin Snättringe SK 4 4
26 David Ilic OK Paracin 4 4
26 Per Ljung Centrum OK 4 4
26 Ulric Carlsson IFK Lidingö SOK 4 4
26 Jan Kihl Sundbybergs IK 4 4
26 Henrik Boding IFK Lidingö SOK 4 4
26 Harald Bauer IFK Lidingö SOK 4 4
26 Per-Erik Wåhlberg OK Linné 4 4
26 Anna Blomgren Tullinge SK 4 4
26 Per-Åke Carlenstam Väsby OK 4 4
26 Lars Mongård Skogsluffarnas OK 4 4
26 Jan-Olof Wåhlberg IBM Club Sweden 4 4
26 Sören Andersson Centrum OK 4 4
26 Leif Wallenbro Väsby OK 4 4
43 Ulf Malmborg Skogsluffarnas OK 2 2
43 Eddie Bjärrenholt Rånäs OK 2 2
43 Barbro Lönnkvist Tullinge SK 2 2
43 Lars Jonasson Järfälla OK 2 2

Deltävlingar

Datum Namn Arrangör Gren
2019-11-13 Mila Stockholm by Night, #1 Tumba-Mälarhöjden OK lång
2019-12-11 Mila Stockholm by Night #2 Snättringe SK lång
2020-01-15 Mila Stockholm by Night, #3 Haninge SOK lång
2020-02-12 Mila Stockholm by Night, #4 Järfälla OK lång
2020-03-11 Mila Stockholm by Night, #5, final Tullinge SK lång

Annonser