v 44 | mån 1/11 | HöstÖst Rällaracet | Nybro OK | Småland | | när | | M | | | |
tis 2/11 | Natträvarnas Natt | Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | L | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #1 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nattserien Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | N | | |
ons 3/11 | Luffarligan , Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Höst Öst Siggefora | OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
Veteran-OL-ÅOK | Ålems OK | Småland | | när | | L | | | |
Dala Veteran Höst Öst | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Halloween Natten | OK Djerf | Värmland | | när | | M | N | | |
Extra DOST träning | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | N | | |
KM Nattsprint | Leksands OK | Dalarna | | när | | S | N | | |
Novembermuggen | Skogslöparna | Ångermanland | LM | när | | M | | | |
MOF Nattcup #1 | Kovlands IF | Medelpad | | när | | M | N | | |
tor 4/11 | POL Högaliden | Hjobygdens OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Ölme | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | | | |
VeteranOL Gamleby OK | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL , Göteborg | Sjövalla FK | Göteborg | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
Östra Blekinges Nattcup 1 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Nattcup IFK Linköping | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | N | | |
fre 5/11 | Österlenlyser och KM sydöstra kretsen | Simrishamns OK | Skåne | | när | | M | N | | |
lör 6/11 | Kretsmästerskap dag, SV kretsen | Lunds OK | Skåne | | när | | M | | | |
sön 7/11 | Novemberserien E1 Veteran/motion OL | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
MTBO i Bockeboda | Härlövs IF | Skåne | M | när | | M | | | |
v 45 | mån 8/11 | | | | | | | | | | |
tis 9/11 | Veteranorientering i Nyköping | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | L | | | |
Klubbgemesam Tisdagsträning - Nattsprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | S | N | | |
Lunds OK Nattcup 2021 etapp 1 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 10/11 | Veteranorientering | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Natt Skatås | Göteborg-Majorna OK Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst IFK Göteborg Orientering IK Stern | Göteborg | | när | | L | N | | |
Ungdomsnatt etapp 3 | Göteborgs OF Sjövalla FK | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 11/11 | Veteran OL | Västerås SOK | Västmanland | | när | | M | | | |
POL-träning, Mariestads FK, Snapens Friluftsgård | Mariestads FK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Allétorp | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteranol Vimmerby OK | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Landehof Nattcup etapp 1 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup (2) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
fre 12/11 | | | | | | | | | | |
lör 13/11 | Nordcupen deltävling 2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
EMSS Medeldistans | IFK Lidingö SOK Stockholms OF | Stockholm | | när | | M | | | |
Nordcupen deltävling 2 Lång | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Novemberflåset 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | när | | L | | | |
sön 14/11 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Novemberserien E2, Veteran/motion OL | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup 1 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
v 46 | mån 15/11 | | | | | | | | | | |
tis 16/11 | Lunds OK Nattcup 2021 etapp 2 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #2 | Ankarsrums OK Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
ons 17/11 | Luffarligan 17 november 2021 | Stockholms OF | Stockholm | | när | | L | | | |
Berga SOK Veteran OL | Berga SOK | Småland | | när | | M | | | |
MOF Nattcup #2 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
Kylklampen deltävling 1 | Kils OK | Värmland | | när | | L | N | | |
tor 18/11 | Extrainsatt veteranorientering i Södertälje | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Kvarndammen-Sunneberg | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens nattcup | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | M | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Mareld nattcup E2 | Göteborgs OF Kungälvs OK | Göteborg | | när | | M | N | | |
Natt 7:an etapp 1 | OK Tranan | Västergötland | | när | | L | N | | |
Skaraborg By Night | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | N | | |
fre 19/11 | | | | | | | | | | |
lör 20/11 | Tranan Höst Challenge | OK Tranan | Västergötland | | när | | U | | | |
VeteranCupen Ultralång | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | U | | | |
Lördagsträning | Falkenbergs OK | Halland | | när | | L | | | |
Öppet Kort-KM | Avesta OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Nordcupen deltävling 3 | Järfälla OK | Stockholm | | när | | M | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
sön 21/11 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Skinkloppet | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
Novemberserien E3, Veteran/motion OL | OK Enen | Uppland | | när | | L | | | |
Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Vinterträning 2021-11-21 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
v 47 | mån 22/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
tis 23/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Morkarlbyhöjdens Indoor ! | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Lunds OK Nattcup 2021 etapp 3 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Natträven E3 | Sigtuna OK | Uppland | | när | | M | N | | |
ons 24/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Luffarligan 2021-11-24 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | när | | L | | | |
Luffarligan 24 november 2021 | Stockholms OF Vallentuna-Össeby OL | Stockholm Uppland | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Växjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Skinkjakten deltävling 1 | Gotlands Bro OK Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | L | | | |
tor 25/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Jutviken | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Ljusnenatta | Ljusne-Ala OK | Hälsingland | | när | | M | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
God Natt-Cup | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | när | | L | | | |
OK Landehof Nattcup etapp 2 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
Upplandsbygden By Night (UBN) #1 | OK Linné Upplands OF | Uppland | | när | | L | N | | |
Pölder Sport Nattcup Etapp 1 | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup 4 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Öppet Natt-KM för GMOK:s barn och ungdomar | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | N | | |
fre 26/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Hammarslaget | Gamleby OK | Småland | | när | | S | N | | |
lör 27/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Från banläggning till Livelox (utbildning) | Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | M | | | |
Nordcupen deltävling 4 | Väsby OK | Stockholm | | när | | M | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Adventstöpet | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
sön 28/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2022, deltävling 1 | OK Milan Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Vintercup 2 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
Novemberserien E4, Veteran/motion OL | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
Vinterträning 2021-11-28 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
v 48 | mån 29/11 | | | | | | | | | | |
tis 30/11 | Lunds OK Nattcup 2021 etapp 4 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Nattsprint för ungdomar | Kils OK | Värmland | | när | | S | N | | |
Nattcup veckans banor v 48 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #3 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |