Aktivitet: Resa till USM i Oskarshamn den 13-15 september 2019
Anmälan är stängd.
Aktivitet | Resa till USM i Oskarshamn den 13-15 september 2019 |
---|---|
Arrangör | Stockholms OF |
Information | Vi reser med buss från Älvsjömässan på morgonen fredagen den 13 september och hem igen efter distriktsstafetten den 15:e. Resan tar omkring 4 timmar exklusive stopp. Glöm inte att ta ledigt från skolan på fredagen! Till inbjudan |
Anmälningsstopp | söndag 18 augusti 2019 klockan 23:59 |
Starttid | fredag 13 september 2019 |
Kontaktperson | Per Forsberg |
Antal anmälda deltagare | 82 |
Anmälningar
Namn | Namn | Jag anmäler mig i egenskap av... |
Elis Ivers | Attunda OK | deltagande ungdom |
Viktor Sone | Attunda OK | deltagande ungdom |
Marcus Stenebo | Attunda OK | deltagande ungdom |
Emma Barnard | Bromma-Vällingby SOK | deltagande ungdom |
Magnus Lindblom | Gustavsbergs OK | ledare |
Rasmus Lindblom | Gustavsbergs OK | deltagande ungdom |
Henrik Österberg | Gustavsbergs OK | ledare |
Ida Österberg | Gustavsbergs OK | deltagande ungdom |
Filip Storell | Haninge SOK | deltagande ungdom |
Elis Forsberg Rundström | IFK Enskede | deltagande ungdom |
Henrik Lundfors | IFK Enskede | deltagande ungdom |
Lisa Thunell | IFK Lidingö SOK | deltagande ungdom |
Erik Bovallius | Järfälla OK | deltagande ungdom |
William Grunder | Järfälla OK | deltagande ungdom |
Theodor Karlsson Brabie | Järfälla OK | deltagande ungdom |
Anton Mörkfors | Järfälla OK | deltagande ungdom |
Melker Palm | Järfälla OK | deltagande ungdom |
Bella Pedersen | Järfälla OK | deltagande ungdom |
Miia Roller | Järfälla OK | deltagande ungdom |
Jesper Åkesson | Järfälla OK | deltagande ungdom |
Allis Wallhed | Järla Orientering | deltagande ungdom |
Hjalmar Sandberg | OK Älvsjö-Örby | deltagande ungdom |
Emma Almgren | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Johanna Almgren | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Edvin Forsberg | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Amanda Granqvist | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Olle Kallur | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Hugo Lindskog | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Smilla Mogensen | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Tilda Mårtensson | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Vendela Rundström | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Hedda Röstin | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Olle Sa Sandström | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Teo Struck | OK Ravinen | deltagande ungdom |
Ester Andersson | OK Södertörn | deltagande ungdom |
Elisabeth Larsson | OK Södertörn | deltagande ungdom |
Björn Renner | OK Södertörn | deltagande ungdom |
Mattis Sandén | OK Södertörn | deltagande ungdom |
Alicia Schandl | OK Södertörn | deltagande ungdom |
Max Österling | OK Södertörn | deltagande ungdom |
Justus Arenander | Skarpnäcks OL | deltagande ungdom |
Karolina Bergh Papasikas | Skarpnäcks OL | deltagande ungdom |
Tindra Jonsson | Skarpnäcks OL | deltagande ungdom |
William Möller | Skarpnäcks OL | deltagande ungdom |
Tove Svedell | Skarpnäcks OL | deltagande ungdom |
Isak Gelius | Snättringe SK | deltagande ungdom |
Hampus Hatlen | Snättringe SK | deltagande ungdom |
Cecilia Hector | Snättringe SK | deltagande ungdom |
Stefan Svensson Gelius | Snättringe SK | ledare |
Jakob Tedhamre | Snättringe SK | deltagande ungdom |
Elin Wolgast | Snättringe SK | deltagande ungdom |
Oscar Wångberg Aneland | Snättringe SK | deltagande ungdom |
Alicia Björnberg | Söders-Tyresö | deltagande ungdom |
Ivo Cousins Clarhäll | Söders-Tyresö | deltagande ungdom |
Olle Thimberg | Söders-Tyresö | deltagande ungdom |
Per Forsberg | Stockholms OF | ledare |
Sigrid Carlsson | Sundbybergs IK | deltagande ungdom |
Ronja Ståhl | Sundbybergs IK | deltagande ungdom |
Eskil Widehag | Sundbybergs IK | deltagande ungdom |
Otto Balck | Täby OK | deltagande ungdom |
Marcus Ekman | Täby OK | deltagande ungdom |
Ida Hänström | Täby OK | deltagande ungdom |
Doris Iko | Täby OK | deltagande ungdom |
Filip Lindqvist | Täby OK | deltagande ungdom |
Fredrika Nordquist | Täby OK | deltagande ungdom |
Wilhelm Bergman | Tullinge SK | deltagande ungdom |
Alva Bladh | Tullinge SK | deltagande ungdom |
Emil Helander | Tullinge SK | deltagande ungdom |
Wilma Leickt | Tullinge SK | deltagande ungdom |
Tove Sjöberg | Tullinge SK | deltagande ungdom |
Märta Södervall | Tullinge SK | deltagande ungdom |
Elias Adebrant | Tumba-Mälarhöjden OK | deltagande ungdom |
Ingrid André | Tumba-Mälarhöjden OK | deltagande ungdom |
Liv Herne | Tumba-Mälarhöjden OK | deltagande ungdom |
Ebba Kolmodin | Tumba-Mälarhöjden OK | deltagande ungdom |
Elsa Käll | Tumba-Mälarhöjden OK | deltagande ungdom |
Ludvig Lange | Tumba-Mälarhöjden OK | deltagande ungdom |
Kerstin Åberg | Tumba-Mälarhöjden OK | deltagande ungdom |
Johan Fochsen | Waxholms OK | deltagande ungdom |
Wilhelm Nordqvist | Waxholms OK | deltagande ungdom |
David Ryderås | Waxholms OK | deltagande ungdom |
Sofia Sundin | Waxholms OK | deltagande ungdom |