Aktivitet: Stafetter 2020 Intresseanmälan
Anmälan är stängd.
Aktivitet | Stafetter 2020 Intresseanmälan |
---|---|
Arrangör | Nyköpings OK |
Information | Här kan damer/herrar lägga in intresseanmälan för stafetter. SM, Tiomila, Jukola/Venla och ungdomar till Måsenstafetten, Kolmårdskavlen, Stigtomtakavlen, U10 och DM. H= herrseniorstfett D= Damseniorstafett Stafetter 20/3 Svartnatta, Hälleforsnäs D:2 str, H: 2 str 6/9 km 29/3 Måsenstafetten, Buskhyttan D:3 str, H:4 str 6/9 km 5/4 Kolmårdskavlen, Hults bruk D:3 str, H:5 str 6/5-10 km 10-11/4 Stigtomtakavlen, Berga D:3 str, H:5 str 7/6-12(2 natt) km 6/9 DM-stafett, OKH Ålberga Alla 3 str, senior
|
Anmälningsstopp | onsdag 30 september 2020 klockan 0:00 |
Antal anmälda deltagare | 67 |
Anmälningar
Namn | 20/3 Svartnatta, Hälleforsnäs | 29/3 Måsenstafetten, Buskhyttan | 5/4 Kolmårdskavlen, Hults bruk | 10-11/4 Stigtomtakavlen, Berga | 31/7-1/8 Ungdomens 10-mila, Tibro | 6/9 DM-stafett, OKH Ålberga |
Henrik Anängen | 35+ | 35+ | 35+ | |||
Oskar Engman | H | |||||
Hans-Ove Eriksson | 35+ | |||||
Katja Gustafsson | D18 | Ungdom | ||||
Ida Hylander | D | D | D | |||
Magnus Johansson | 35+ | 35+ | ||||
Eva-Lena Nilsson | ||||||
Gustav Norberg | H | H | H | |||
Marika Nylund Ek | 35+ | 35+ | 35+ | |||
Karin Palmqvist | Lagledare | 35+ | ||||
Jonathan Petersson | HD12 | Ungdom | ||||
Andrea Balakova | 35+ | 35+ | 35+ | |||
Per Ek | 35+ | 35+ | 35+ | 35+ | 35+ | |
Pär Ericson | 35+ | 35+ | 35+ | 35+ | 35+ | |
Ian Hamilton | 35+ | 35+ | ||||
Erik Hellsten | 35+ | Lagledare | 35+ | |||
Sara Hellsten | 35+ | 35+ | ||||
Dan Nilsson | 35+ | 35+ | 35+ | |||
Alice Ek | D | D | D | D18 | D | |
Caroline Guttke | D | D | D | D | D18 | D |
Kristin Hylander | D | D | D | D | D | |
Frida Jarding | D | D | D | D | ||
Rebecka Jennergren | D | D | ||||
Signe Nilsson | D | D | ||||
Emma Westerlund | D | D | D | D18 | D | |
Sandra Edhager | D 35+ |
D 35+ |
||||
Oscar Arman | H | H | H | |||
Alexander Blomberg | H | H | ||||
Oskar Carlborg | H | H | H | H | ||
Carl Carlsson | H | H | H | H | ||
Philip Carlsson | H | H | H | |||
Ludvig Ek | H | H | H | H | ||
Albin Falk | H | H | H | H | ||
Henning Hall | H | |||||
Andreas Holmqvist | H | H | H | HD18 | H | |
Lennart Johansson | H | |||||
Kasper Lagerström | H | H | H | H | ||
Didrik Leandersson | H | |||||
Axel Lindgren | H | H | ||||
Daniel Nilsson | H | H | H | |||
Tomas Reibring | H | H | H | H | ||
Mikael Alenius | Lagledare | Lagledare | Lagledare | Lagledare | ||
Niclas Clashammar | Lagledare | Lagledare | Lagledare | Lagledare | Lagledare | |
Mats Gustafsson | Lagledare | Lagledare | 35+ | |||
Thomas Petersson | Lagledare | Lagledare | 35+ Lagledare |
|||
Cajsa Alenius | Ungdom | Ungdom | D18 | Ungdom | ||
Meja Alenius | Ungdom | Ungdom | D18 | Ungdom | ||
Hanna Anängen | Ungdom | Ungdom | Ungdom | HD18 | Ungdom | |
Axel Björnberg Färdig | Ungdom | Ungdom | HD18 | Ungdom | ||
Ludvig Björnberg Färdig | Ungdom | HD12 | Ungdom | |||
Emil Clashammar | Ungdom | Ungdom | Ungdom | HD18 | Ungdom | |
Melker Clashammar | Ungdom | Ungdom | Ungdom | HD12 | Ungdom | |
Odin Ek | Ungdom | Ungdom | Ungdom | Ungdom | HD18 | Ungdom |
Emanuel Eriksson | Ungdom | Ungdom | HD18 | Ungdom | ||
Axel Gustafsson | Ungdom | Ungdom | ||||
Miriam Gustafsson | Ungdom | Ungdom | Ungdom | D18 | Ungdom | |
Filippa Guttke | Ungdom | Ungdom | Ungdom | D18 | Ungdom | |
Lovis Hellsten | Ungdom | Ungdom | Ungdom | D18 | Ungdom | |
Vilgot Hellsten | Ungdom | HD12 | Ungdom | |||
Algot Lindsten | Ungdom | Ungdom | ||||
Elvira Lindsten | Ungdom | Ungdom | Ungdom | HD12 | Ungdom | |
Tage Lindsten | Ungdom | Ungdom | Ungdom | HD12 | Ungdom | |
Adele Palmqvist | Ungdom | Ungdom | Ungdom | |||
Victor Palmqvist | Ungdom | Ungdom | Ungdom | |||
Anders Petersson | Ungdom | HD18 | Ungdom | |||
Evelina Petersson | Ungdom | HD18 | Ungdom | |||
Wilhelm Tengroth | Ungdom | Ungdom |