Aktivitet: GOF ungdomsträning 13-16 år
Anmälan är stängd.
Aktivitet | GOF ungdomsträning 13-16 år |
---|---|
Arrangör | Göteborgs OF |
Information | För vem När Söndagen den 23 februari, kl 10.00 - 13.30 (c:a). Var GMOK:s klubbstuga i Skatås. Google Maps: https://goo.gl/maps/XiwVZy9mghZVNvSL9 15-16-åringarna får byta om i Göteborgs SK:s stuga några meter bort. Vad Först OL-träning, tema brunbild. Efter träning och dusch blir det fika, snack och information från ledarna. Anmälan Anmälan är ej bindande och deltagande är gratis. Du anmäler dig till din klass och svårighet på bana. Det går att ändra bana på plats om du skulle ångra dig. Välkommen! |
Anmälningsstopp | fredag 21 februari 2020 klockan 23:59 |
Starttid | söndag 23 februari 2020 klockan 10:00 |
Kontaktperson | Erik Aderstedt |
Antal anmälda deltagare | 142 |
Anmälningar
Namn | Namn | Grupp | Svårighet |
Signe Axelsson | Göteborg-Majorna OK | D13 | Orange |
Emelina Holmqvist | Sjövalla FK | D13 | Orange |
Edith Holmstrand | OK Landehof | D13 | Orange |
Malva Jarl | Kungälvs OK | D13 | Orange |
Elin Johansson | IFK Göteborg Orientering | D13 | Orange |
Ebba Kopka | IFK Göteborg Orientering | D13 | Orange |
Signe Kullman | OK Alehof | D13 | Orange |
Hedda Ljungberg | Tolered-Utby Ol-klubb | D13 | Orange |
Elin Noborn | IFK Göteborg Orientering | D13 | Orange |
Maja Nordelöf | Mölndal Outdoor IF | D13 | Orange |
Ellen Rubendahl | Frölunda OL | D13 | Orange |
Ellen Skovbjerg | Frölunda OL | D13 | Orange |
Emma Wissler | FK Herkules | D13 | Orange |
Isabella Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | D14 | Orange |
Sara Bengtsson | OK Alehof | D14 | Orange |
Amanda Cliffordson | Tolered-Utby Ol-klubb | D14 | Violett |
Sofia Gustafsson | Göteborg-Majorna OK | D14 | Orange |
Signe Hördegårdh | IFK Göteborg Orientering | D14 | Violett |
Anna-Lisa Kinell | IFK Göteborg Orientering | D14 | Orange |
Freja Nilsson | Göteborg-Majorna OK | D14 | Orange |
Alice Olsson | Mölndal Outdoor IF | D14 | Orange |
Wilma Reinholdsson | OK Alehof | D14 | Violett |
Hanna Schälin | OK Alehof | D14 | Orange |
Miranda Wallström | Sävedalens AIK | D14 | Orange |
Klara Wedberg Kilnäs | Sjövalla FK | D14 | Orange |
Tove Wedberg Kilnäs | Sjövalla FK | D14 | Orange |
Julia Boge | OK Alehof | D15 | Violett |
Wilma Esberg | OK Alehof | D15 | Violett |
Audrey Hansson | Frölunda OL | D15 | Violett |
Emma Karlsson | OK Landehof | D15 | Violett |
Ida Körle | OK Landehof | D15 | Violett |
Ella Pettersson | Sävedalens AIK | D15 | Violett |
Johanna Pihlström | OK Landehof | D15 | Violett |
Silje Ringstad | Tolered-Utby Ol-klubb | D15 | Violett |
Maja Torsein | Frölunda OL | D15 | Violett |
Matilda Asp | IFK Göteborg Orientering | D16 | Violett |
Ida Bengtsson | OK Alehof | D16 | Violett |
Filippa Fagerström | IFK Göteborg Orientering | D16 | Violett |
Molly Granäng | Kungälvs OK | D16 | Violett |
Ebba Näsman | Lerums SOK | D16 | Violett |
Elina Reinholdsson | OK Alehof | D16 | Violett |
Matilda Wallström | Sävedalens AIK | D16 | Violett |
Nils Andreasson | IFK Göteborg Orientering | H13 | Orange |
Gustav Asp | IFK Göteborg Orientering | H13 | Orange |
Emil Augustsson | Göteborgs Skidklubb | H13 | Orange |
Isak Dahl | OK Alehof | H13 | Orange |
Axel Ekdala | Kungälvs OK | H13 | Orange |
Henning Falkenström | IFK Göteborg Orientering | H13 | Orange |
Hannes Göök | Sjövalla FK | H13 | Orange |
Noah Hedenblom | Sjövalla FK | H13 | Orange |
William Kraft | IK Uven | H13 | Orange |
Harald Martner | Frölunda OL | H13 | Orange |
Alvar Nivert | FK Herkules | H13 | Orange |
Eric Olofsson | Sjövalla FK | H13 | Orange |
Lukas Randåker | Sjövalla FK | H13 | Orange |
Erik Rothamel | Tolered-Utby Ol-klubb | H13 | Orange |
Erik Saméus | Frölunda OL | H13 | Orange |
Emil Skepp | Sävedalens AIK | H13 | Orange |
Axel Slätt | OK Alehof | H13 | Orange |
Gustav Ståhl | Sävedalens AIK | H13 | Orange |
Einar Söderberg Beckman | Sjövalla FK | H13 | Orange |
Emil Wallenius | Frölunda OL | H13 | Orange |
Elvis Åberg | Tolered-Utby Ol-klubb | H13 | Orange |
Karl Aderstedt Althoff | Kungälvs OK | H14 | Violett |
Linus Augustsson | Göteborgs Skidklubb | H14 | Violett |
Arild Erikmats | Sävedalens AIK | H14 | Orange |
Alexander Fedje | Frölunda OL | H14 | Violett |
Simon Grahn | IK Uven | H14 | Violett |
Ola Leire | Göteborg-Majorna OK | H14 | Violett |
Isak Nilsson | OK Landehof | H14 | Orange |
Ludwig Rosén | Göteborg-Majorna OK | H14 | Violett |
Noah Törngren | Tolered-Utby Ol-klubb | H14 | Orange |
Isak Öhgren | Sävedalens AIK | H14 | Orange |
Fabian Alinder | Sjövalla FK | H15 | Violett |
Linus Alinder | Sjövalla FK | H15 | Violett |
Jakob Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | H15 | Violett |
Alwin Einarsson | Kungälvs OK | H15 | Violett |
Åke Falkenström | IFK Göteborg Orientering | H15 | Violett |
Ivar Henriksson | Tolered-Utby Ol-klubb | H15 | Violett |
Olle Kullman | OK Alehof | H15 | Violett |
Harry Liderfelt | Tolered-Utby Ol-klubb | H15 | Violett |
Oscar Lin-Björnström | Göteborg-Majorna OK | H15 | Violett |
Tim Martner | Frölunda OL | H15 | Violett |
Darian McCoy | Göteborg-Majorna OK | H15 | Violett |
David Rothamel | Tolered-Utby Ol-klubb | H15 | Violett |
Erik Slätt | OK Alehof | H15 | Violett |
Jakob Asp | IFK Göteborg Orientering | H16 | Violett |
Victor Beischer | IK Uven | H16 | Violett |
Axel Björkman | Sjövalla FK | H16 | Violett |
Lucas Boström | OK Alehof | H16 | Violett |
Simon Bååth | Sävedalens AIK | H16 | Violett |
Hannes Essunger | Sjövalla FK | H16 | Violett |
Gunnar Fovaeus | Sävedalens AIK | H16 | Violett |
Lukas Groth | Kungälvs OK | H16 | Violett |
Ebbe Holmqvist | Sjövalla FK | H16 | Violett |
Alfred Johansson | OK Alehof | H16 | Violett |
Elias Nordberg | Göteborg-Majorna OK | H16 | Violett |
Alvin Ollander | OK Landehof | H16 | Violett |
Henrik Olsson | Mölndal Outdoor IF | H16 | Violett |
Hannes Persson | FK Herkules | H16 | Violett |
William Rönnborg | IK Uven | H16 | Violett |
Johan Saméus | Frölunda OL | H16 | Violett |
Arvid Skepp | Sävedalens AIK | H16 | Violett |
Johan Wall Jungbjer | Göteborgs Skidklubb | H16 | Violett |
Melker Åkesson | OK Landehof | H16 | Violett |
Erik Aderstedt | Kungälvs OK | Vuxen | Violett |
Peter Asp | IFK Göteborg Orientering | Vuxen | Violett |
Peter Augustsson | Göteborgs Skidklubb | Vuxen | Violett |
Per Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | Vuxen | Violett |
Anna Beischer | IK Uven | Vuxen | Enbart fika |
Annika Bengtsson | OK Alehof | Vuxen | Violett |
Lennart Björnström | Göteborg-Majorna OK | Vuxen | Violett |
Magnus Falkenström | IFK Göteborg Orientering | Vuxen | Violett |
Torbjörn Grahn | IK Uven | Vuxen | Violett |
Thomas Gustafsson | Göteborg-Majorna OK | Vuxen | Violett |
Linda Hedenblom | Sjövalla FK | Vuxen | Violett |
Maria Holmqvist | Sjövalla FK | Vuxen | Violett |
Åsa Holmstrand Ollander | OK Landehof | Vuxen | Violett |
Maria Holmstrand | OK Landehof | Vuxen | Violett |
Ellinor Johansson | OK Alehof | Vuxen | Violett |
Pia Johansson | OK Landehof | Vuxen | Gul |
Stefan Kinell | IFK Göteborg Orientering | Vuxen | Violett |
Joakim Kopka | IFK Göteborg Orientering | Vuxen | Orange |
Mari Kraft | IK Uven | Vuxen | Violett |
Karin Kullman | OK Alehof | Vuxen | Violett |
Anders Lamm | Frölunda OL | Vuxen | Violett |
Anna Nordelöf | Mölndal Outdoor IF | Vuxen | Violett |
Staffan Olofsson | Sjövalla FK | Vuxen | Violett |
Per Persson | FK Herkules | Vuxen | Violett |
Agnes Pettersson | Sävedalens AIK | Vuxen | Violett |
Calle Randåker Bokedal | Sjövalla FK | Vuxen | Violett |
Per Rubendahl | Frölunda OL | Vuxen | Violett |
Anna Rönnborg | IK Uven | Vuxen | Violett |
Jörgen Saméus | Frölunda OL | Vuxen | Violett |
Olle Schälin | OK Alehof | Vuxen | Orange |
Lars-Gunnar Wallenius | Frölunda OL | Vuxen | Violett |
Frida Wallström | Sävedalens AIK | Vuxen | Orange |
Nichlas Wallström | Sävedalens AIK | Vuxen | Violett |
Patrik Wissler | FK Herkules | Vuxen | Violett |
Niklas Åberg | Tolered-Utby Ol-klubb | Vuxen | Violett |
Joakim Åkesson | OK Landehof | Vuxen | Violett |
Camilla Öhgren | Sävedalens AIK | Vuxen | Violett |