Activity: GOF ungdomsträning 27/2
Registration is closed.
Activity | GOF ungdomsträning 27/2 |
---|---|
Organiser | Göteborgs OF |
Information | Sävedalens AIK arrangerar andra GOF-träningen 2021! Samling: Värmeverket Furulund, Partille Vid samlingsplatsen gäller lämning & hämtning av ungdomarna, ingen parkering för föräldrar. Det går bra att parkera vid Björndammen (https://goo.gl/maps/psVAFc2BTuvtdKt1A) eller vid SAIK-stugan under tiden. Start: Kl 10:00 för 05:or och 07:or, kl 13:00 för 06:or och 08:or. OBS: reviderat träningsupplägg nedan: - 3st kortare banor (ca 1km) teknisk skogssprint Banorna är något kortare för Orange och Gul nivå. Total träningstid inkl samling och uppvärmning c:a 90 min. |
Registration deadline | Thursday 25 February 2021 at 23:59 |
Start time | Saturday 27 February 2021 at 10:00 |
Contact person | Erik Aderstedt |
Number of registrations | 118 |
Registrations
Name | Name | Grupp |
Agnes Åberg | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Elvis Åberg | Tolered-Utby Ol-klubb | HD14 |
Karl Aderstedt Althoff | Kungälvs OK | HD15 |
Erik Aderstedt | Kungälvs OK | GOF-ledare |
Fabian Alinder | Sjövalla FK | HD16 |
Linus Alinder | Sjövalla FK | HD16 |
Nils Andreasson | IFK Göteborg Orientering | HD14 |
Elsa Arvidsson | Sjövalla FK | HD13 |
Gustav Asp | IFK Göteborg Orientering | HD14 |
Elin Axelsson | Lerums SOK | HD14 |
Jonas Axelsson | Lerums SOK | GOF-ledare |
Maja Axelsson | Lerums SOK | HD16 |
Isabella Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Per Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | GOF-ledare |
Sara Bengtsson | OK Alehof | HD15 |
Evelina Björkman | Kungälvs OK | HD13 |
Agnes Boge | OK Alehof | HD13 |
Julia Boge | OK Alehof | HD16 |
Otto Bondeson | IK Uven | HD13 |
Klara Brockmark | Mölndal Outdoor IF | HD13 |
Sofia Carlén | Frölunda OL | HD16 |
Amanda Cliffordson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Selma Crona | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Björn Djupström | Frölunda OL | HD14 |
Alwin Einarsson | Kungälvs OK | HD16 |
Elly Einarsson | Kungälvs OK | HD13 |
Martin Ek | Frölunda OL | HD16 |
Alice Fagerström | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Henning Falkenström | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Bruno Fovaeus | Sävedalens AIK | HD13 |
Simon Grahn | IK Uven | HD15 |
Linnéa Grönroos | OK Alehof | HD13 |
Nelly Groth | Kungälvs OK | HD13 |
Audrey Hansson | Frölunda OL | HD16 |
Jarvis Hansson | Frölunda OL | HD13 |
Noah Hedenblom | Sjövalla FK | HD14 |
Pontus Hedin | Tolered-Utby Ol-klubb | HD16 |
Ivar Henriksson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD16 |
Maria Höglund | Sjövalla FK | GOF-ledare |
Vera Höglund | Sjövalla FK | HD13 |
Emelina Holmqvist | Sjövalla FK | HD14 |
Edith Holmstrand | OK Landehof | HD14 |
Maria Holmstrand | OK Landehof | GOF-ledare |
Signe Hördegårdh | IFK Göteborg Orientering | HD15 |
Erik Hulthén | Mölndal Outdoor IF | GOF-ledare |
Theander Hulthén | Mölndal Outdoor IF | HD13 |
Malva Jarl | Kungälvs OK | HD14 |
Anna Johannesson | Frölunda OL | HD14 |
Elin Johansson | IFK Göteborg Orientering | HD14 |
Felix Johansson | OK Alehof | HD15 |
Alva Junkell | FK Herkules | HD13 |
Albin Karlsmo | IK Uven | HD16 |
Elin Karlsson | OK Landehof | HD13 |
Elina Karlsson | FK Herkules | HD13 |
Emma Karlsson | OK Landehof | HD16 |
Greta Karlsson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD14 |
Maja Karlsson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD16 |
Ida Körle | OK Landehof | HD16 |
Signe Kullman | OK Alehof | HD14 |
Arvid Lanne | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Jonas Leire | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Ola Leire | Göteborg-Majorna OK | HD15 |
Harry Liderfelt | Tolered-Utby Ol-klubb | HD16 |
Clara Lövgärd | OK Alehof | HD15 |
Ebba Lövgärd | OK Alehof | HD13 |
Signe Lundqvist | Sjövalla FK | HD16 |
Dan Lundstedt | Sjövalla FK | GOF-ledare |
Emilia Lundstedt | Sjövalla FK | HD16 |
Nils Lydmark | Sjövalla FK | HD13 |
Harald Martner | Frölunda OL | HD14 |
Tim Martner | Frölunda OL | HD16 |
Elsa Moqvist | Lerums SOK | HD15 |
Isak Nilsson | OK Landehof | HD15 |
Joel Nilsson | Sjövalla FK | HD13 |
Katarina Nilsson | Sjövalla FK | HD16 |
Elin Noborn | IFK Göteborg Orientering | HD14 |
Karin Noborn | IFK Göteborg Orientering | GOF-ledare |
Maja Nordelöf | Mölndal Outdoor IF | HD14 |
Maja Nordenfelt | Tolered-Utby Ol-klubb | HD16 |
Isak Öhgren | Sävedalens AIK | HD15 |
Eric Olofsson | Sjövalla FK | HD14 |
Linnea Oskarsson | Sjövalla FK | HD16 |
Hannes Persson | FK Herkules | HD16 |
Per Persson | FK Herkules | GOF-ledare |
Selma Persson | FK Herkules | HD13 |
Agnes Pettersson | Sävedalens AIK | GOF-ledare |
Ella Pettersson | Sävedalens AIK | HD16 |
Herman Pettersson | Sävedalens AIK | HD13 |
Johanna Pihlström | OK Landehof | HD16 |
Lukas Randåker | Sjövalla FK | HD14 |
Wilma Reinholdsson | OK Alehof | HD15 |
Gustav Rex | OK Landehof | HD13 |
Silje Ringstad | Tolered-Utby Ol-klubb | HD16 |
Ludwig Rosén | Göteborg-Majorna OK | HD15 |
Wilma Rosén | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
David Rothamel | Tolered-Utby Ol-klubb | HD16 |
Erik Rothamel | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Ellen Rubendahl | Frölunda OL | HD14 |
Axel Rydgren | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Erik Saméus | Frölunda OL | HD14 |
Emil Skepp | Sävedalens AIK | HD14 |
Ellen Skovbjerg | Frölunda OL | HD14 |
Axel Slätt | OK Alehof | HD14 |
Erik Slätt | OK Alehof | HD16 |
Embla Sternö | Tolered-Utby Ol-klubb | HD14 |
Artur Stjernlöf | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Albin Svensson | FK Herkules | HD14 |
Ingrid Toresäter | IK Uven | HD16 |
Maja Torsein | Frölunda OL | HD16 |
Filip Valentin | Göteborg-Majorna OK | HD14 |
Miranda Wallström | Sävedalens AIK | HD15 |
Klara Wedberg Kilnäs | Sjövalla FK | HD15 |
Tove Wedberg Kilnäs | Sjövalla FK | HD15 |
Linus Weihard | Sävedalens AIK | HD13 |
Linnea Westfeldt | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Saga Wildheim | Mölndal Outdoor IF | HD13 |
Emma Wissler | FK Herkules | HD14 |
Elin Zachrisson | Kungälvs OK | HD13 |