Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Rikslägret Sommar 2022

Anmälan är stängd.

Aktivitet Rikslägret Sommar 2022
Arrangör Svenska Orienteringsförbundet
Information

Anmälan till Rikslägret Sommar 26 juni till 1 juli 2021. 

OBS! Endast för de deltagare mellan 13-16 år.

Innan du påbörjar anmälan säkerställ att din profil i IdrottOnline innehåller din korrekta e-postadress. Det är via den som vi skickar ut kallelsen med program för lägret.

Det här ingår
Ett smörgåsbord av teknikträningar, digital föreläsning, aktivitetskort och present. Frukost, lunch, middag samt boende i stuga fem nätter.

Kostnad
Lägeravgiften är 3000 kr för deltagare och 3100 kr för ledare.

Anmälan senast 15 maj
Anmälningsformuläret är skapat så du kan anmäla en eller flera deltagare. Cirka tre veckor innan lägret startar kommer du att få ett program med mer information till din e-post. Programmet publiceras även på Svenska Orienteringsförbundets hemsidan under Rikslägret Sommar.

Anmälan är bindande efter sista anmälningsdag, därefter debiteras du full lägeravgift så vida du inte visar upp ett läkarintyg senast den 21/6. 

Som ledare kan du beställa ett exemplar av vardera svårighetsgrad på övningarna mot en extra avgift. I så fall väljer du ledarpaket vid val av Svårighetsgrad.

Frågor
Om du har några frågor är du varmt välkommen att kontakta: Johanna Wallinder, Johanna.wallinder@orientering.se

Se filmen från Rikslägret 2018 på https://youtu.be/5KWdMObiRYw

Följ uppdateringar kring lägret på Rikslägerbloggen.

Inbjudan i fulltext.

Vi ses i Idre Fjäll!

 

Anmälningsstopp söndag 15 maj 2022 klockan 23:59
Starttid söndag 26 juni 2022 klockan 16:00
Antal anmälda deltagare 453

Anmälningar

Namn Namn Typ av deltagare OL eller MTBO? Boendeönskemål
Sofie Ettling Söderköpings OK Ledare
Alva Gawell IFK Lidingö SOK Ungdom med klubben
Martin Holmberg Bergnäsets AIK Ledare Tillsammans med Norrbotten / Västerbotten
Elmin Hovmöller Söders-Tyresö Ungdom Med klubben
Thomas Johansson Heming Orientering Ledare Med Frode Wallberg och Sine Wallberg
Oskar Jonsson Robertsfors IK Ungdom Gärna med övrga killar i Robertsfors IK eller IFK Umeå
Axel Larsson IFK Umeå Ungdom Med Väster- och Norrbotten
Mattias Lundberg IFK Umeå Ledare Tillsammans med Norr- och Västrbotten
Ulrika Nikolausson Svaide Roma SOK Ledare Bo med Gotland
Håkan Nygren Väsby OK Ledare Ihop med Väsby OK
Viktoria Olsson Svaide Roma SOK Ledare Boende med Gotland
Ella Sigstedt OK Ravinen Ungdom med Isabella Sjögren OK Ravinen
Adam Ullberg Svaide Roma SOK Ungdom Boende med Gotland
Filip Zetterberg Hudiksvalls OK Ungdom med distriktet
Ville Åman Klasén IFK Lidingö SOK Ungdom Med klubben
Andreas Aasa Tullinge SK Ledare Både OL och MTBO
Pontus Aasa Tullinge SK Ungdom Både OL och MTBO
Josef Andersson Sundsvalls OK Ledare Både OL och MTBO Med Sundsvall
Lucas Berggren Linköpings OK Ungdom Både OL och MTBO Jämnåriga från Östergötland
Per-Åke Blad Forsa OK Ledare Både OL och MTBO Med klubben Forsa OK
Agnes Feil Sundsvalls OK Ungdom Både OL och MTBO Med Sundsvall
Signe Feil Sundsvalls OK Ungdom Både OL och MTBO Med Sundsvall
Hjalmar Folkestad Bredaryds SOK Ungdom Både OL och MTBO Med Karmetun, OK Njudung
Hampus Glanshed Haninge SOK Ungdom Både OL och MTBO Med klubben
Tomas Glanshed Haninge SOK Ledare Både OL och MTBO Med klubben
August Grahn Bredaryds SOK Ungdom Både OL och MTBO Hjalmar folkestad, wilhelm karmetun
Ludvig Hagwall Järla Orientering Ungdom Både OL och MTBO Tillsammans med övriga klubben, Järla
Mattis Halvarsson OK Storsjön Ungdom Både OL och MTBO Med Jämtland-Härjedalen
August Hedin Nyköpings OK Ungdom Både OL och MTBO Med Melker Clashammar och Södermanland
Janne Hedström Söders-Tyresö Ledare Både OL och MTBO Med Söders-Tyresö
Melker Israelsson OK Storsjön Ungdom Både OL och MTBO Med Jämtland-Härjedalen
Joakim Karmetun OK Njudung Ledare Både OL och MTBO
Wilhelm Karmetun OK Njudung Ungdom Både OL och MTBO
Tova Kihlberg Linköpings OK Ungdom Både OL och MTBO Med Lok
Peter Lindvall Haninge SOK Ledare Både OL och MTBO Med klubben
Nina Lundberg OK Ravinen Ledare Både OL och MTBO Med klubben
Linus Nilevi Haninge SOK Ungdom Både OL och MTBO Med Haninge sok
Hugo Nyström OK Ravinen Ungdom Både OL och MTBO Bo med klubben
Mikael Nyström OK Ravinen Ledare Både OL och MTBO Med klubben
Love Otterström Linköpings OK Ungdom Både OL och MTBO ÖOF
Flora Pettersson OK Linné Ungdom Både OL och MTBO Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Harry Pettersson OK Linné Ungdom Både OL och MTBO Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Hannes Pihlo OK Ravinen Ungdom Både OL och MTBO Med Ravinen
Jerker Ruthström Järla Orientering Ungdom Både OL och MTBO Tillsammans med övriga klubben, Järla
Sverre Röjgård OK Kolmården Ledare Både OL och MTBO ÖOF
Martin Trossing Täby OK Ledare Både OL och MTBO
Anna Westerlund OK Storsjön Ledare Både OL och MTBO Med Jämtland- Härjedalen
Theo Årbrink Linköpings OK Ungdom Både OL och MTBO Jämnåriga från Östergötland
Edvin Åtting Linköpings OK Ungdom Både OL och MTBO Med jämnåriga från Östergötland
Anton Hedström Söders-Tyresö Ungdom Endast MTBO Med andra från Söder-tyresö
Simon Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL Med TMOK
Joel Ahlberg OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland
Hugo Aldén OK Roxen Ungdom Endast OL Med klubbkamrater i OK Roxen
Susanne Aldén OK Roxen Ledare Endast OL
Loke Alenbrand OK Kolmården Ungdom Endast OL ÖOF
Agnes Alexandersson Kristinehamns OK Ungdom Endast OL Tillsammans med övriga värmlandsklubbar.
Arvid Algers Omholt Söderköpings OK Ungdom Endast OL Med klubben
Sigrid Alm Järfälla OK Ungdom Endast OL Med klubben
Elin Almgren Söders-Tyresö Ungdom Endast OL Med klubbkompisarna
Daniel Alneberg Strängnäs-Malmby OL Ledare Endast OL Med SMOL
Jonathan Alneberg Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL Med SMOL
Elsa Amberntsson Västerås SOK Ungdom Endast OL Västmanland
Frida Andersson Visborgs OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Ida Andersson Tullinge SK Ungdom Endast OL Tullinge SK
Jakob Andersson OK Linné Ledare Endast OL Vill bo med Angelica
Oscar Andersson OK Tyr Ungdom Endast OL
Peter Andersson Söders-Tyresö Ledare Endast OL Med klubbkompisarna
Rickard Andersson Tullinge SK Ledare Endast OL Tullinge SK
Samuel Andersson Järfälla OK Ungdom Endast OL Med Järfälla OK
Viktor Andersson Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Carl Johan Arevång Tullinge SK Ledare Endast OL Med klubben
Olof Arevång Tullinge SK Ungdom Endast OL Med klubben
Malte Bellander Gustavsbergs OK Ungdom Endast OL Bor i PRIVAT lägenhet.
Isak Bengtsson Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Karolina Bennitz OK Renen Ledare Endast OL Med Norrbotten/Västerbotten
Emma Berg OK Ravinen Ungdom Endast OL Med OK Ravinen
Edith Bergenfur Skattkärrs SOK Ungdom Endast OL Med Skattkärrs SOK och Värmland
Albin Berggren OK Renen Ungdom Endast OL Med Norrbotten/Västerbotten
Stina Berggren Linköpings OK Ungdom Endast OL Tjejer från Linköping
Iris Bergkvist OK Renen Ungdom Endast OL Boende med Norr- och Västerbotten
Fanny Bergman Tullinge SK Ungdom Endast OL Bor med Tullinge SK
Peter Bergman Tullinge SK Ledare Endast OL Bor med Tullinge SK
Kajsa Bergroth Västerås SOK Ungdom Endast OL
Kajsa Bernsten Östersunds OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Jämtland Härjedalen
Irma Bjurdamm Robertsfors IK Ungdom Endast OL RIK/IFK (Västerbotten)
Lisa Bjurdamm Robertsfors IK Ledare Endast OL RIK/IFK (Västerbotten)
Edvin Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL Med TMOK
Edvin Björklund Järfälla OK Ungdom Endast OL Med klubben
Wera Björklund OK Ravinen Ungdom Endast OL Ravinen kompisar
Emil Björksved Gotlands Bro OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Tindra Blomkvist Skattkärrs SOK Ungdom Endast OL Tillsammans med Skattkärr och övriga Värmlandsklubbar.
Emily Blyth Attunda OK Ungdom Endast OL Med Attunda OK
Erica Blyth Attunda OK Ledare Endast OL Med Attunda OK
Molly Boman Mälarö SOK Ungdom Endast OL Med Sundbybergs IK
Max Boström Järfälla OK Ungdom Endast OL Vill bo med klubben.
Hugo Braam OK Denseln Ungdom Endast OL Med öof
Björn Byström OK Nolaskogsarna Ledare Endast OL Tillsammans med Ångermanland och Medelpad
Emma Byström OK Nolaskogsarna Ungdom Endast OL Tillsammans med Ångermanland och Medelpad
Amanda Bäck Arboga OK Ungdom Endast OL Västmanland
Alexander Bäckman Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL
Felix Bäckstäde Visborgs OK Ledare Endast OL Tillsammans med Gotland
Sven Börjesson Järla Orientering Ungdom Endast OL Tillsammans med övriga klubben, Järla
Åsa Börjesson Järla Orientering Ledare Endast OL Tillsammans med övriga klubben, Järla
Sigrid Carlsson Sundbybergs IK Ledare Endast OL Tillsammans med Sundbybergs IK
Josefine Cederholm Linköpings OK Ungdom Endast OL Med ÖOF (Östergötlands OF)
Elias Cederlund IFK Umeå Ungdom Endast OL Tillsammans med Norr och Västerbotten, gärnmed ifk Umeå
Anna Clashammar Nyköpings OK Ledare Endast OL Nyköpings OK
Melker Clashammar Nyköpings OK Ungdom Endast OL Nyköpings OK
Ann-Charlotte Dahl Visborgs OK Ledare Endast OL Tillsammans med Gotland
Noah Dahlin Härnösands OK Ungdom Endast OL Med klubben, husdjursfritt. Nära Ångermanland/Medelpad.
Vincent Dahm Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Endast OL Klubben alt. ÖOFH16
Edvin Damberg Gotlands Bro OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Axel Danielsson Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med klubben
Emilia Dargin Täby OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Täby Ok.
Sofia Dell'Orto Sundbybergs IK Ungdom Endast OL Med Sundbybergs IK
Dariana Demchenko OK Denseln Ungdom Endast OL Tillsammans med OK Denseln
Karl-Henrik Drott IFK Umeå Ungdom Endast OL Tillsammans med Väster-och Norrbotten
Ruben Drott IFK Umeå Ungdom Endast OL Tillsammans med Västerbotten och Norrbotten
Alexander Dufva Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med Sundsvalls OK
Elis Duus-Otterström Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL
Frida Däckfors Tullinge SK Ungdom Endast OL Med Tullinge SK
Arvid Edwardsson IFK Lidingö SOK Ungdom Endast OL Med klubben
Siri Edvardsson Umeå OK Ungdom Endast OL med Västerbotten
Olle Ekenberg Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL
Helene Eklund Gotlands Bro OK Ledare Endast OL Tillsammans med Gotland
Samuel Eklund Gotlands Bro OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Johan Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK Ledare Endast OL
Oskar Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL Med TMOK
Terese Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK Ledare Endast OL
Alva Eliasson Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med Sundsvalls OK och Ångermanland
Herman Eliasson Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med Sundsvalls OK och Ångermanland
Jonathan Enarsson Köping-Kolsva OK Ungdom Endast OL Med Västmanland
Anna Enberg Linköpings OK Ungdom Endast OL Med D14tjejerna från ÖOF/LOK
Elisabet Engberg Sundsvalls OK Ungdom Endast OL bor med klubben (SOK)
Eskil Engberg Härnösands OK Ungdom Endast OL Med klubben, husdjursfritt. Nära Ångermanland/Medelpad.
Axel Engström OK Renen Ungdom Endast OL Tillsammans med Norrbotten/Västerbotten
Emma Engström Finspångs SOK Ungdom Endast OL ÖOF D16
Jakob Engström Härnösands OK Ungdom Endast OL Med klubben, husdjursfritt. Nära Ångermanland/Medelpad.
Johan Engström Härnösands OK Ledare Endast OL Med klubben, husdjursfritt. Nära Ångermanland/Medelpad.
Jonathan Engström Härnösands OK Ungdom Endast OL Med klubben, husdjursfritt. Nära Ångermanland/Medelpad.
Malva Engström OK Kolmården Ungdom Endast OL ÖOF
Irma Eriksson OK Tyr Ungdom Endast OL Ok Tyr och övriga Värmlandsklubbar
Ludvig Eriksson Linköpings OK Ungdom Endast OL Jämnåriga från Östergötland
Lukas Eriksson Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Alice Ettling Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Endast OL Öof d16
Peter Ettling Söderköpings OK Ledare Endast OL
Tilde Eveborn OK Roxen Ungdom Endast OL ÖOF
Carl Falck Vallentuna-Össeby OL Ungdom Endast OL Tillsammans med övriga upplandsklubbar.
Maja Falk Sundbybergs IK Ungdom Endast OL Med klubben, Sundbybergs iK
Tuva Falk Sundbybergs IK Ledare Endast OL
Thea Forsgren OK Nolaskogsarna Ungdom Endast OL Önskar bo med Ångermanland och Medelpad
Anna Frankling IFK Lidingö SOK Ungdom Endast OL med klubben
Felice Gardelin Gotlands Bro OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Ida Gawell IFK Lidingö SOK Ledare Endast OL med klubben
Jonas Giding Vallentuna-Össeby OL Ledare Endast OL Tillsammans med övriga upplandsklubbar.
Alfred Gidlund Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Helmer Gindemo Ärla IF Ungdom Endast OL Med Sörmland
Hilding Gindemo Ärla IF Ungdom Endast OL Med Sörmland
Åsa Gindemo Ärla IF Ledare Endast OL Med Sörmland
Stefan Granath Väsby OK Ledare Endast OL Med Väsby OK
Victor Granath Väsby OK Ungdom Endast OL Med Väsby OK
Malte Granefelt OK Tyr Ungdom Endast OL Med OK Tyr och andra Värmlandsklubbar
Dewin Grimmetoft Rånäs OK Ungdom Endast OL Vill bo tillsammans med övriga från Rånäs ok och ok roslagen
Oscar Grip Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med Sundsvall OK.
Felix Grundin OK Tyr Ungdom Endast OL OK Tyr
Anna Grundqvist Östersunds OK Ledare Endast OL Tillsammans med JHOF
Astrid Grundqvist Östersunds OK Ungdom Endast OL Tillsammans med JHOF
Joakim Gustafsson Gotlands Bro OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Svante Gustafsson Gotlands Bro OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Patrik Gustavsson Linköpings OK Ledare Endast OL Östergötland
Eva Göhl Finspångs SOK Ledare Endast OL ÖOF
Malin Göhl Finspångs SOK Ungdom Endast OL ÖOF
Olof Hagwall Järla Orientering Ungdom Endast OL Tillsammans med övriga klubben, Järla
Linus Hallenek Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL
Lovisa Hallenek Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL Med Sörmland
Emil Hallin OK Motala Ungdom Endast OL Tillsammans med klubbkompis Adam Lindqvist OK Motala
Jeremiah Hammar Bengtsson Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL Tillsammans med Strängnäs Malmby OL
Pia Hammar Strängnäs-Malmby OL Ledare Endast OL Med Strängnäs Malmby OL
Manne Hammarberg Järfälla OK Ledare Endast OL Med Järfälla OK
Hannalina Haraldsson Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL Tillsammans med övriga i Strängnäs-Malmby OL
Ellen Hedin OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland
Hanna Hedman Skellefteå OK Ledare Endast OL Tillsammans med Norr- och Västerbotten
Ingrid Hedman Skellefteå OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Norr- och Västerbotten
Richard Hejdenberg Gävle OK Ledare Endast OL
Siri Hejdenberg Gävle OK Ungdom Endast OL
Alice Hellberg Sundbybergs IK Ungdom Endast OL
Noel Hellberg Sundbybergs IK Ungdom Endast OL
Algot Hellgren IF Thor Ungdom Endast OL
Gustav Hellgren Söderköpings OK Ungdom Endast OL ÖOF
Jörgen Hellgren IF Thor Ledare Endast OL
Gustav Hellmin Visborgs OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Linnea Hellqvist Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Bor med Sundsvalls OK
Emelie Hellström Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL Med Tmok
Frida Herbst Västerås SOK Ungdom Endast OL Västmanland
Albin Hessle Tullinge SK Ungdom Endast OL Med Tullinge SK
Filippa Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL
Freja Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL
Benjamin Hjertén Järfälla OK Ungdom Endast OL Med klubben
Tova Holmberg Bergnäsets AIK Ungdom Endast OL Tillsammans med Norrbotten / Västerbotten
Tuva Holmer OK Ravinen Ungdom Endast OL Med klubben
Lina Holmsten Forsa OK Ungdom Endast OL Med klubben Forsa OK
Elisabeth Hovmöller Söders-Tyresö Ledare Endast OL
Ebba Hultqvist Mälarö SOK Ungdom Endast OL Med Sundbybergs IK
Ann Hyvönen Skattkärrs SOK Ledare Endast OL Med Skattkärrs SOK och övriga Värmland
Sara Häggquist OK Nolaskogsarna Ungdom Endast OL Med klubben, Ångermanlandsklubbarna
Jan Häggroth OK Renen Ledare Endast OL Med Norrbotten/Västerbotten och hund
Hanna Hässler Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med Sundsvalls OK
Hugo Hässler Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med Sundsvalls OK
Aron Höglund Tullinge SK Ungdom Endast OL Med Tullinge Sk
Cornelia Hörnquist Örnsköldsviks OK Ledare Endast OL Endast med klubben i egen stuga.
Maksym Ignatiev OK Denseln Ungdom Endast OL Tillsammans med OK Denseln
Inna Ignatieva OK Denseln Ungdom Endast OL Tillsammans med OK Denseln
Malte Ihlis Mälarö SOK Ungdom Endast OL Med Sundbybergs IK
Jonathan Ihrsén Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL Med Södermanland
Dagny Iko Täby OK Ungdom Endast OL Täby OK
Clara Illner Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Endast OL ÖOFD16
Theo Illner Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Endast OL Klubben eller ÖOFH14
Alicia Ivarsson OK Hammaren Ungdom Endast OL Vill bo med Gästrikland
Erik Jakobsson Sundsvalls OK Ledare Endast OL Med Sundsvalls OK nära Ångermanland
Sara Jakobsson Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med Sundsvalls OK nära Ångermanland
Ida Jarhede OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland
Ebba Jensen Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med Sundsvalls OK
Magnus Jeppsson OK Hammaren Ledare Endast OL
Vera Jeppsson OK Hammaren Ungdom Endast OL
Lea Johannesdal Skattkärrs SOK Ungdom Endast OL Med Skattkärr och andra Värmlandsklubbar
Ann-Sofie Johansson Umeå OK Ledare Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Bodil Johansson Sundbybergs IK Ungdom Endast OL Sundbybergs IK
Folke Johansson Sundbybergs IK Ungdom Endast OL Sundbybergs IK
Ingrid Johansson Sundbybergs IK Ungdom Endast OL Sundbybergs IK
Isak Johansson Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Jörgen Johansson Skellefteå OK Ledare Endast OL Med Västerbotten/Norrbotten
Lucas Johansson Tullinge SK Ungdom Endast OL Med Tullinge sk
Viggo Johansson Skellefteå OK Ungdom Endast OL Med Västerbotten/Norrbotten
Felix Johnsson OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland
Nils Johnsson Matteus SI Ungdom Endast OL
Ted Johnsson Matteus SI Ungdom Endast OL
Martti Joki Forsa OK Ungdom Endast OL Med klubben Forsa OK
Anton Jonsson OK Tyr Ungdom Endast OL OK Tyr
Håkan Jonsson Kristinehamns OK Ledare Endast OL Med övriga värmlandsklubbar.
Malin Jonsson OK Tyr Ledare Endast OL OK Tyr
Stina Jonsson OK Roxen Ungdom Endast OL Vill bo med Saga Lindell (samma klubb)
Wilma Jonsson OK Tyr Ungdom Endast OL OK Tyr
Gustav Juhlin Västerås SOK Ungdom Endast OL Västmanland
Ludvig Juhlin Västerås SOK Ungdom Endast OL Västmanland
Martin Juhlin Västerås SOK Ledare Endast OL Västmanland
Emma Kantarp Ärla IF Ledare Endast OL Med Ärla
Lukas Kantarp Ärla IF Ungdom Endast OL Ärla
Tuva Karlsson Sandberg OK Hällen Ungdom Endast OL Med Sörmland
Gilbert Karlström OK Tyr Ungdom Endast OL Ihop med pappa Göran och syster Mira ihop med OK Tyr
Göran Karlström OK Tyr Ledare Endast OL Stuga med OK Tyr och helst mina egna två barm i samma stuga (Mira och Gilbert Karlström)
Hugo Karlström Linköpings OK Ungdom Endast OL Östgötar.
Mira Karlström OK Tyr Ungdom Endast OL Bo med pappa Göran och bror Gilbert ihop med OK Tyr
Sören Kindlund OK Tyr Ledare Endast OL
Tilda Kindlund OK Tyr Ungdom Endast OL
David Kjellqvist Sidensjö IK Ledare Endast OL Med klubbar från Ångermanland
Sixten Kjellqvist Sidensjö IK Ungdom Endast OL Med klubbar från Ångermanland
Hannes Kolm Vallentuna-Össeby OL Ungdom Endast OL Tillsammans med övriga upplandsklubbar
Amandus Kraft Almby IK Ungdom Endast OL
Minna Kuokkanen OK Renen Ledare Endast OL Med Norrbotten/Västerbotten och Hund
Vilgot Kuokkanen OK Renen Ungdom Endast OL Tillsammans med Norrbotten/Västerbotten
Vilma Kuokkanen OK Renen Ungdom Endast OL Tillsammans med Norrbotten/Västerbotten
Andrei Kuzmin Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med klubben
Arvid Kylberg Mälarö SOK Ungdom Endast OL Med Sundbybergs IK
Erik Käll Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL
Ella Laine OK Djerf Ungdom Endast OL Tillsammans med andra Värmlands klubbar
Gabriel Laine OK Djerf Ungdom Endast OL Tillsammans med andra Värmlands klubbar
Saga Larserud OK Storsjön Ungdom Endast OL Tillsammans med Jämtland-Härjedalen
Hanna Larsson Sundsvalls OK Ungdom Endast OL
Lukas Larsson OK Roxen Ungdom Endast OL
Sophia Larsson OK Österåker Ungdom Endast OL
Tilde Larsson Örnsköldsviks OK Ungdom Endast OL Endast med klubben i egen stuga.
Tyra Larsson IFK Umeå Ungdom Endast OL Tillsammans med Västerbotten och Norrbotten
Valle Larsson IF Thor Ungdom Endast OL med jämnåriga
Sixten Levinson OK Kolmården Ungdom Endast OL ÖOF
Vanja Lif Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL
Maja Lilja IFK Lidingö SOK Ledare Endast OL Med IFK Lidingö
Oscar Lilliecreutz Linköpings OK Ungdom Endast OL ÖOF och med Linköpings OK
Jonas Lind Sundsvalls OK Ungdom Endast OL
Karl Lindblom OK Renen Ungdom Endast OL Tillsammans med Norrbotten/Västerbotten
Saga Lindell OK Roxen Ungdom Endast OL ÖOF
Matilda Lindh Sundbybergs IK Ledare Endast OL Med Sundbybergs IK
Anders Lindkvist Almby IK Ledare Endast OL Med Almby IK
Annie Lindkvist Almby IK Ungdom Endast OL Med Almby IK
Emma Lindkvist Almby IK Ungdom Endast OL Med Almby IK eller andra från distriktet
Ella Lindmark Robertsfors IK Ungdom Endast OL Västerbotten (Tyra och Tua) och Norrbotten
Ted Lindmark Robertsfors IK Ungdom Endast OL Västerbotten RIK och IFK i första hand
Adam Lindqvist OK Motala Ungdom Endast OL Med klubbkompis Emil Hallin Ok Motala
Martin Lindskog OK Ravinen Ledare Endast OL Med Ravinen
Ture Lindskog OK Ravinen Ungdom Endast OL Med Ravinen
Elinor Lindsten Nyköpings OK Ledare Endast OL Med Sörmland
Elvira Lindsten Nyköpings OK Ungdom Endast OL Med Sörmland
Martin Lindvall Haninge SOK Ungdom Endast OL Med klubben
Sara Liwång IFK Lidingö SOK Ungdom Endast OL Med klubben
Alice Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL Med TMOK
Ella Ljungdell Täby OK Ungdom Endast OL Täby
Sigrid Ljunggren Linköpings OK Ledare Endast OL ÖOF
Elis Lundberg IFK Umeå Ungdom Endast OL Tillsammans med Norr- och Västerbotten
Olle Lundberg IFK Umeå Ungdom Endast OL Tillsammans med Norr- och Västerbotten
Adam Lundby Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Endast OL Med eller i närhet av Tjalve klubbmedlemmar eller klubbar fr Östergötland.
Oscar (Kevin) Lundby Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Endast OL Med Tjalve klubbmedlemmar eller klubbar i Östergötland
Emil Lundgren Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med klubben
Hanna Lundström Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL Tillsammans med SMOL
Maja Lyckebäck Sigtuna OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Uppland
Marie Lyckebäck Sigtuna OK Ledare Endast OL Tillsammans med Uppland.
Juha Maanmies Rånäs OK Ledare Endast OL Vil bo tillsammans med rånas ok och ok Roslagen
Lena Malmström Tjalve Orienteringsklubb Ledare Endast OL Östergötland
Tilda Malmström Tjalve Orienteringsklubb Ungdom Endast OL Öof d16
Erik Maripuu Östersunds OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Östersund ok och ok storsjön
Alva Mattsson Skogslöparna Ungdom Endast OL Skogslöparna/Ångermanland
Gustav Mattsson Valbo AIF Ungdom Endast OL Vill bo med Gästrikland
Ida Moström-Ahlberg OK Nolaskogsarna Ungdom Endast OL Tillsamans med Ångermanland och Medelpad
Hilda Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL
Viggo Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL
Åsa Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK Ledare Endast OL
Wilma Mårtensson OK Ravinen Ungdom Endast OL
Amanda Mörkfors Järfälla OK Ungdom Endast OL Med klubben
Svante Nelander OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Felix Nideborn OK Roxen Ungdom Endast OL ÖOF
Line Nideborn OK Roxen Ungdom Endast OL ÖOF
Elsa Nilsson OK Nolaskogsarna Ungdom Endast OL Tillsammans med Ångermanland och Medelpad
Jonathan Nilsson Gustavsbergs OK Ungdom Endast OL Bor i PRIVAT lägenhet.
Felix Nordén Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Erik Norin Söders-Tyresö Ungdom Endast OL Med klubben
Ellen Nybäck Tullinge SK Ungdom Endast OL Med Tullinge sk
Josef Nygren Visborgs OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Viktor Nygren Väsby OK Ungdom Endast OL Ihop med Väsby OK
Tage Nyman OK Tyr Ungdom Endast OL OK Tyr
Jennifer Nyström OK Roxen Ungdom Endast OL Klubbkompisar i samma ålder
Lukas Nyström Gotlands Bro OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Stella Näsman Landh Sundbybergs IK Ungdom Endast OL
Marie Ohlsson OK Storsjön Ledare Endast OL Tillsammans med ledare Jämtland-Härjedalen
Sigrid Ohlsson OK Storsjön Ungdom Endast OL Tillsammans med Jämtland-Härjedalen
Leopold Olofsson Västerås SOK Ungdom Endast OL Västmanland
Tobias Opel Sundsvalls OK Ungdom Endast OL
Sofia Otten Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Torunn Otterbjörk Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Åsa Otterbjörk Umeå OK Ledare Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Elin Palm Västerås SOK Ungdom Endast OL Västmanland
Erik Palm Västerås SOK Ungdom Endast OL Västmanland
Ida Palm OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Robert Palm Västerås SOK Ledare Endast OL Västmanland
Ida Pauler Skogslöparna Ungdom Endast OL Skogslöparna/Ångermanland
Liv Pauler Skogslöparna Ungdom Endast OL Skogslöparna/Ångermanland
Åsa Pauler Skogslöparna Ledare Endast OL Skogslöparna/Ångermanland
Hugo Pella Vittjärvs IK Ungdom Endast OL Ned ungdomar från OK Renen eller Norrbotten
Emma Perbo Skogslöparna Ungdom Endast OL Skogslöparna/Ångermanland
Betty Persson Sundbybergs IK Ungdom Endast OL
Mattias Persson OK Tyr Ledare Endast OL Med OK Tyr och Värmlandsklubbar
Moa Persson Täby OK Ungdom Endast OL Täby eller andra Stockholm
Ulrika Persson Gotlands Bro OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Anders Petersson Nyköpings OK Ungdom Endast OL Med Sörmland
Evelina Petersson Nyköpings OK Ungdom Endast OL Med Sörmland
Jessika Petersson Nyköpings OK Ledare Endast OL Med Sörmland
Joline Petri Kristinehamns OK Ungdom Endast OL Tillsammans med övriga värmlandsklubbar
Isak Pihlblad Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Endast OL Tillsammans med Fredric Rydberg, antingen med SNO eller Söders Tyresö
Moa Pihlström OK Roxen Ungdom Endast OL Tjejerna i samma ålder från Ok Roxen.
Hugo Rantzer Linköpings OK Ungdom Endast OL ÖOF
Angelica Rask OK Linné Ledare Endast OL Vill bo med Jakob
Anna Robertsson OK Nolaskogsarna Ledare Endast OL Tillsammans med Ångermanland och Medelpad
Moa Robertsson OK Nolaskogsarna Ungdom Endast OL Tillsammans med Ångermanland och Medelpad
Arvid Rundström OK Ravinen Ungdom Endast OL Med klubbkompisarna
Alice Ruthström Järla Orientering Ungdom Endast OL Tillsammans med övriga klubben, Järla
Linda Ruthström Järla Orientering Ledare Endast OL Tillsammans med övriga klubben, Järla
Fredrik Rydberg Söders-Tyresö Ungdom Endast OL Bo med Isak Pihlblad med Söders Tyresö eller Södertälje Nykvarn
Saga Rydberg Umeå OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Norr- och Västerbotten
Alice Röken Enebybergs IF Ungdom Endast OL Med Enebybergs if, annars eget boende.
Emelie Röken Enebybergs IF Ledare Endast OL Med Enebybergs IF, annars eget boende.
Ida Röken Enebybergs IF Ungdom Endast OL Bor endast med Enebybergs IF annars eget boende
Adrian Rönnback OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Sixten Rönnblom Skellefteå OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Norr- och Västerbotten
Tua Rönnlund IFK Umeå Ungdom Endast OL Önskar bo med andra från Västerbotten
Freja Saers Tumba-Mälarhöjden OK Ungdom Endast OL
Nova Sahlén Västerås SOK Ungdom Endast OL Västmanland
Ebba Sahlstedt Söders-Tyresö Ungdom Endast OL Med Tyresö-Söders
Johanna Sahlstedt Söders-Tyresö Ledare Endast OL Med Tyresö-Söders
Ingrid Samrud IFK Lidingö SOK Ungdom Endast OL Bor gärna med Astrid Skantze, Ifk LIDINGÖ
Axel Samuelsson Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Joline Sandin Örnsköldsviks OK Ungdom Endast OL Endast med klubben i egen stuga.
Petri Santalius Väsby OK Ledare Endast OL Med Väsby OK
Theo Santalius Väsby OK Ungdom Endast OL Med Väsby OK
Botvid Simonsson Sundbybergs IK Ungdom Endast OL
Isabella Sjögren OK Ravinen Ungdom Endast OL Med Ravinen
Astrid Skantze IFK Lidingö SOK Ungdom Endast OL Med IFK Lidingö SOK
Alice Slars Paulsson Sundbybergs IK Ungdom Endast OL Med Sundbyberg
Elin Smeds Väsby OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Väsby orienteringsklubb.
Frode Smitt Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Endast OL
Katja Smitt Södertälje-Nykvarn OF Ungdom Endast OL
Olof Smitt Södertälje-Nykvarn OF Ledare Endast OL
Anton Staland OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Iben Stattin Väsby OK Ungdom Endast OL med Väsby OK
Erik Steen Sundbybergs IK Ungdom Endast OL
Alice Stigenlöv Högåkers OK Ungdom Endast OL Boende med Västerbotten/Norrbotten
Karl Stjärnesund Västerås SOK Ungdom Endast OL
Miranda Strand Tullinge SK Ungdom Endast OL Med Tullinge SK
Malte Strömberg Matteus SI Ungdom Endast OL Tillsammans med ÖOF/hans andra två klubbkompisar
Linda Strömqvist Attunda OK Ungdom Endast OL med Attunda OK
Sara Strömqvist Attunda OK Ungdom Endast OL med Attunda OK
Selma Sundberg Sundbybergs IK Ungdom Endast OL
Elvira Svensk Tjällmo-Godegårds OK Ungdom Endast OL Med ÖOF
Linus Söderberg Linköpings OK Ungdom Endast OL ÖOF
Marita Söderlind Örnsköldsviks OK Ledare Endast OL Endast med klubben i egen stuga.
Vilhelm Söderman OK Rodhen Ungdom Endast OL Bor med OK Roslagen
Frida Söderqvist Linköpings OK Ungdom Endast OL Med tjejer från klubb eller distrikt
Stina Söderqvist Linköpings OK Ungdom Endast OL Med tjejer från klubben eller distrikt
Meya Tengblad Järla Orientering Ungdom Endast OL Tillsammans med övriga klubben, Järla
Elin Theander Haninge SOK Ungdom Endast OL Ja
Melker Thorselius OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Lovisa Thybeck Lindebygdens OK Ungdom Endast OL Med Almby IK
Viktor Timrén Östersunds OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Jämtland-Härjedalen
Albin Tjernby Gotlands Bro OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Elias Trossing Täby OK Ungdom Endast OL
Hedda Tunblad Mälarö SOK Ungdom Endast OL Med Sundbybergs IK
Albin Tuvesson Sundsvalls OK Ungdom Endast OL
Malin Tuvesson Sundsvalls OK Ledare Endast OL
Arvid Tögenmark OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Nora Uddman Sundsvalls OK Ungdom Endast OL Med egna klubben
Karl-Axel Utterström OK Renen Ungdom Endast OL Med OK Renen ungdomar
Frode Wallberg Heming Orientering Ungdom Endast OL Sine wallberg och Thomas Johansson
Sine Wallberg Heming Orientering Ungdom Endast OL Frode Wallberg och Thomas Johansson
Johan Wallin Strängnäs-Malmby OL Ledare Endast OL SMOL
Kajsa Wallin Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL Med smol
Sixten Wallin Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL Med SMOL
Edvin Wallner Attunda OK Ungdom Endast OL med Attunda OK
Jenny Wallner Attunda OK Ledare Endast OL Med Attunda OK
Cedric Wangheim OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Catherine Vennberg Hudiksvalls OK Ledare Endast OL Med klubben
Oskar Wennberg OK Hammaren Ungdom Endast OL
Wilmer Wennberg Hudiksvalls OK Ungdom Endast OL Med klubben
Tuva Westerback Haninge SOK Ungdom Endast OL Med Haninge SOK
Ellen Westerlund OK Nolaskogsarna Ungdom Endast OL Tillsammans med Ångermanland och Medelpad
Mathias Westerlund OK Nolaskogsarna Ledare Endast OL Tillsammans med Ångermanland och Medelpad
Ida Westfält Gotlands Bro OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Julia Vestman Almby IK Ungdom Endast OL Med Almby IK
Robert Vestman Almby IK Ledare Endast OL Med Almby IK
Eskil Widehag Sundbybergs IK Ledare Endast OL 5-stjärnit hotell. Alternativt med Sundbyberg
Irma Widehag Sundbybergs IK Ungdom Endast OL Sundbyberg
Rasmus Viertel Västerås SOK Ungdom Endast OL Västmanland
Vilhelm Vikberg Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Gustav Wikström Visborgs OK Ungdom Endast OL Tillsammans med Gotland
Egon Wistedt Sundbybergs IK Ungdom Endast OL Med klubben
Viktor Wistrand Tullinge SK Ungdom Endast OL Med klubben
Max Zetterberg Hudiksvalls OK Ungdom Endast OL med distriktet
Anton Åberg OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Emil Åberg OK Linné Ungdom Endast OL Vill bo med Linné och resten av Uppland.
Mats Åberg OK Linné Ledare Endast OL OK Linné
Ivar Öqvist Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL Med SMOL
Knut Öqvist Strängnäs-Malmby OL Ungdom Endast OL Med SMOL
Märta Östberg Umeå OK Ungdom Endast OL Västerbotten/Norrbotten
Emil Östemar Finspångs SOK Ungdom Endast OL
Henrik Österberg Gustavsbergs OK Ledare Endast OL Bor i PRIVAT lägenhet.
Max Österberg Gustavsbergs OK Ungdom Endast OL Bor i PRIVAT lägenhet.
Noel Östling Bergnäsets AIK Ungdom Endast OL Boende med Västerbotten/Norrbotten
Mateo Östlund Rånäs OK Ungdom Endast OL Vill bo med övriga från Rånäs ok och ok roslagen

Annonser

Bagheera