Aktivitet: GOF ungdomsträning 26/2
Anmälan är stängd.
Aktivitet | GOF ungdomsträning 26/2 |
---|---|
Arrangör | Göteborgs OF |
Information | Göteborg-Majorna OK arrangerar 2022 års andra GOF ungdomsträning, 26/2, då vi välkomnar alla ungdomar födda 2006-2009 från Göteborgsdistriktet. Samling vid GMOK:s klubbstuga i Skatås. Nypremiär för dusch och fika efteråt! Ta med duschgrejor och ombyte Som vanligt gäller kom inte om du inte är helt symptomfri! |
Anmälningsstopp | torsdag 24 februari 2022 klockan 22:00 |
Starttid | lördag 26 februari 2022 klockan 10:00 |
Kontaktperson | Erik Aderstedt |
Antal anmälda deltagare | 101 |
Anmälningar
Namn | Namn | Grupp |
Erik Aderstedt | Kungälvs OK | GOF-ledare |
Mattias Holmstrand | OK Landehof | GOF-ledare |
Erik Hulthén | Mölndal Outdoor IF | GOF-ledare |
Maria Höglund | Sjövalla FK | GOF-ledare |
Karin Noborn | IFK Göteborg Orientering | GOF-ledare |
Per Persson | FK Herkules | GOF-ledare |
Desiré Rex | OK Landehof | GOF-ledare |
Kristoffer Sideby | Göteborg-Majorna OK | GOF-ledare |
Jessica Åberg | Tolered-Utby Ol-klubb | GOF-ledare |
Samuel Alegria | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Hugo Alm | Sjövalla FK | HD13 |
Mikkel Bergman | IK Uven | HD13 |
Pontus Cliffordson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Oliver Doshé | Sävedalens AIK | HD13 |
Elise Ehleskog | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Selma Engelke | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Alvar Hedenblom | Sjövalla FK | HD13 |
Ellen Hederström | Lerums SOK | HD13 |
Arvid Hägerstrand | Kungälvs OK | HD13 |
Elsie Hördegårdh | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Hjalmar Johansson | OK Alehof | HD13 |
Noel Kjellberger | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Jonas Leire | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Arvid Liedman | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Ludvig Lindenau | OK Alehof | HD13 |
Junie Ljungberg | Frölunda OL | HD13 |
Linnea Lundstedt | Sjövalla FK | HD13 |
Linnea Nilsson | OK Landehof | HD13 |
Ulrik Olsson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Emmy Pauli | Frölunda OL | HD13 |
Axel Persson | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Jesper Randåker | Sjövalla FK | HD13 |
Linnéa Rex | OK Landehof | HD13 |
Jakob Ringström | OK Landehof | HD13 |
Amanda Sideby | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Martin Skovbjerg | Frölunda OL | HD13 |
Elias Svalin | OK Alehof | HD13 |
Moa Wallström | Sävedalens AIK | HD13 |
Linnea Westfeldt | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Aina Winnes | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Sixten Åberg | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Axel Österberg | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Evelina Björkman | Kungälvs OK | HD14 |
Elly Einarsson | Kungälvs OK | HD14 |
Alice Fagerström | IFK Göteborg Orientering | HD14 |
Nelly Groth | Kungälvs OK | HD14 |
Jarvis Hansson | Frölunda OL | HD14 |
Theander Hulthén | Mölndal Outdoor IF | HD14 |
Vera Höglund | Sjövalla FK | HD14 |
Albert Jonforsen | Frölunda OL | HD14 |
Alva Junkell | FK Herkules | HD14 |
Elin Karlsson | OK Landehof | HD14 |
Elina Karlsson | FK Herkules | HD14 |
Arvid Lanne | Göteborg-Majorna OK | HD14 |
Nils Lydmark | Sjövalla FK | HD14 |
Ebba Lövgärd | OK Alehof | HD14 |
Hugo Olsson | Mölndal Outdoor IF | HD14 |
Selma Persson | FK Herkules | HD14 |
Herman Pettersson | Sävedalens AIK | HD14 |
Gustav Rex | OK Landehof | HD14 |
Wilma Rosén | Göteborg-Majorna OK | HD14 |
Artur Stjernlöf | IFK Göteborg Orientering | HD14 |
Albin Törngren | Tolered-Utby Ol-klubb | HD14 |
Saga Wildheim | Mölndal Outdoor IF | HD14 |
Elin Zachrisson | Kungälvs OK | HD14 |
Agnes Åberg | Tolered-Utby Ol-klubb | HD14 |
Nils Andreasson | IFK Göteborg Orientering | HD15 |
Gustav Asp | IFK Göteborg Orientering | HD15 |
Emil Augustsson | IFK Göteborg Orientering | HD15 |
Björn Djupström | Frölunda OL | HD15 |
Henning Falkenström | IFK Göteborg Orientering | HD15 |
Rasmus Granäng | Kungälvs OK | HD15 |
Noah Hedenblom | Sjövalla FK | HD15 |
Emelina Holmqvist | Sjövalla FK | HD15 |
Edith Holmstrand | OK Landehof | HD15 |
Elin Johansson | IFK Göteborg Orientering | HD15 |
William Kraft | IK Uven | HD15 |
Jennie Lidén | OK Landehof | HD15 |
Elin Noborn | IFK Göteborg Orientering | HD15 |
Maja Nordelöf | Mölndal Outdoor IF | HD15 |
Eric Olofsson | Sjövalla FK | HD15 |
Lukas Randåker | Sjövalla FK | HD15 |
Ellen Rubendahl | Frölunda OL | HD15 |
Emil Skepp | Sävedalens AIK | HD15 |
Ellen Skovbjerg | Frölunda OL | HD15 |
Axel Slätt | OK Alehof | HD15 |
Filip Valentin | Göteborg-Majorna OK | HD15 |
Emil Wallenius | Frölunda OL | HD15 |
Emma Wissler | FK Herkules | HD15 |
Elvis Åberg | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Karl Aderstedt Althoff | Kungälvs OK | HD16 |
Linus Augustsson | IFK Göteborg Orientering | HD16 |
Amanda Cliffordson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD16 |
Simon Grahn | IK Uven | HD16 |
Ola Leire | Göteborg-Majorna OK | HD16 |
Clara Lövgärd | OK Alehof | HD16 |
Isak Nilsson | OK Landehof | HD16 |
Wilma Reinholdsson | OK Alehof | HD16 |
Noah Törngren | Tolered-Utby Ol-klubb | HD16 |
Miranda Wallström | Sävedalens AIK | HD16 |
Tove Wedberg Kilnäs | Sjövalla FK | HD16 |