Swedish Orienteering Federation

Activity: 13-14 träffar varandra 1 IFK Enskede

Registration is closed.

Activity 13-14 träffar varandra 1 IFK Enskede
Organiser Stockholms OF
Information

Första träffen för 13-14 errangeras av IFK Enskede i Enskede. Exakt plats meddelas i PM.

Det blir sedvanligt program med träning, följt av lunch och rolig aktivitet. Anmälan senast den 9 januari

Frågor till per.forsberg@stockholmsidrotten.se

Registration deadline Wednesday 9 January 2019 at 23:59
Start time Saturday 12 January 2019 at 10:00
Contact person Per Forsberg
Number of registrations 103

Registrations

Name Name
Elin Abel Snättringe SK
Simon Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK
Malte Albinsson OK Österåker
Melvin Andersson Ek Sundbybergs IK
Olof Arevång Tullinge SK
Axel Balck Täby OK
Marcus Barboza Attunda OK
Anton Bartsch Järfälla OK
Felix Bergbom Söders-Tyresö
Emilia Bergman Tullinge SK
Lovisa Bergsten OK Södertörn
Joel Björklund Attunda OK
Morris Björklund OK Ravinen
Elias Bladh Tullinge SK
Henning Blomkvist Snättringe SK
Ludvig Broomé Järfälla OK
Hanna Carlqvist Snättringe SK
Lovis de Villiers OK Södertörn
Alexander Dyberg IFK Lidingö SOK
Maja Falk Sundbybergs IK
Åke Falkenström Skogsluffarnas OK
Jens Fochsen Waxholms OK
Elsa Forsberg Järfälla OK
Villehart Frölid Täby OK
Molly Gelius Snättringe SK
Hampus Glanshed Haninge SOK
Moa Glanshed Haninge SOK
Jenny Göstas Källman Söders-Tyresö
Greta Häger OK Södertörn
Ludvig Hagwall Järla Orientering
Emma Hallendal IFK Enskede
Arvid Hammarbäck Skogsluffarnas OK
Viktor Hansen Attunda OK
Ruben Hård Skogsluffarnas OK
Alice Hedin IFK Lidingö SOK
Anton Hedström Söders-Tyresö
Noa Helgars Täby OK
Ida Hellström Attunda OK
Emma Henriques OK Södertörn
Filippa Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK
Freja Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK
Emma Höök IFK Lidingö SOK
Elmin Hovmöller Söders-Tyresö
Ingrid Johansson Sundbybergs IK
Ture Johansson Skogsluffarnas OK
Elliot Jonsson Attunda OK
Klara Junegard Tullinge SK
Erik Lidén Väsby OK
Alva Lidström Lauri Snättringe SK
Maja Lilja IFK Lidingö SOK
Hannes Lindqvist IFK Enskede
Lovisa Lindqvist IFK Enskede
Sixten Lindqvist Skogsluffarnas OK
Peter Lindvall Haninge SOK
Oliver Liwång IFK Lidingö SOK
Alice Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK
Leo Ljungberg Skarpnäcks OL
Elias Ljungdell Täby OK
Victor Ljungström Järfälla OK
Simon Lundell OK Österåker
Rut Lundin OK Södertörn
Erik Lundquist OK Ravinen
Rasmus Lundström Väsby OK
Andréa Malmberg OK Södertörn
Hilda Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK
Wilma Mårtensson OK Ravinen
Olivia Mason Tumba-Mälarhöjden OK
Cleo Mattila Tullinge SK
Noah Mehreteab Järfälla OK
Arvid Myrberger Tullinge SK
Linus Nilsson OK Österåker
Vilma Nilsson Attunda OK
Lovisa Nordquist Täby OK
Axel Nordqvist Waxholms OK
Erik Norin Söders-Tyresö
Theodor Norrby IFK Lidingö SOK
David Nyberg Snättringe SK
Stella Östblom Järfälla OK
Love Palmgren Skogsluffarnas OK
Simon Palmgren Skogsluffarnas OK
Stina Pedersen Järfälla OK
Alice Röken Täby OK
Alexander Rydberg Söders-Tyresö
Svante Sandvik Attunda OK
Elwira Sjödin OK Södertörn
Hugo Sjölander Täby OK
Vera Skantze IFK Lidingö SOK
Linus Skatt OK Södertörn
Felicia Strindér IFK Enskede
Malin Strömqvist Attunda OK
Hampus Sundberg Järfälla OK
Olle Synnermark Skogsluffarnas OK
Malte Thelander Haninge SOK
Ingrid Tillegård Sundbybergs IK
Fabian Törnqvist Attunda OK
Joel Wallner Attunda OK
Erik Wällstedt Järfälla OK
Ebba Westring Järfälla OK
Märta Wigle OK Södertörn
Axel Wikner OK Österåker
Viktor Wistrand Tullinge SK
Edvin Wollbrand OK Ravinen
Hugo Ziegler Snättringe SK

Advertisements

Orienteringsmagasinet 1 kr
OK Orion