Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: 13-14 träffar varandra 1 IFK Enskede

Anmälan är stängd.

Aktivitet 13-14 träffar varandra 1 IFK Enskede
Arrangör Stockholms OF
Information

Första träffen för 13-14 errangeras av IFK Enskede i Enskede. Exakt plats meddelas i PM.

Det blir sedvanligt program med träning, följt av lunch och rolig aktivitet. Anmälan senast den 9 januari

Frågor till per.forsberg@stockholmsidrotten.se

Anmälningsstopp onsdag 9 januari 2019 klockan 23:59
Starttid lördag 12 januari 2019 klockan 10:00
Kontaktperson Per Forsberg
Antal anmälda deltagare 103

Anmälningar

Namn Namn
Marcus Barboza Attunda OK
Joel Björklund Attunda OK
Viktor Hansen Attunda OK
Ida Hellström Attunda OK
Elliot Jonsson Attunda OK
Vilma Nilsson Attunda OK
Svante Sandvik Attunda OK
Malin Strömqvist Attunda OK
Fabian Törnqvist Attunda OK
Joel Wallner Attunda OK
Hampus Glanshed Haninge SOK
Moa Glanshed Haninge SOK
Peter Lindvall Haninge SOK
Malte Thelander Haninge SOK
Emma Hallendal IFK Enskede
Hannes Lindqvist IFK Enskede
Lovisa Lindqvist IFK Enskede
Felicia Strindér IFK Enskede
Alexander Dyberg IFK Lidingö SOK
Alice Hedin IFK Lidingö SOK
Emma Höök IFK Lidingö SOK
Maja Lilja IFK Lidingö SOK
Oliver Liwång IFK Lidingö SOK
Theodor Norrby IFK Lidingö SOK
Vera Skantze IFK Lidingö SOK
Anton Bartsch Järfälla OK
Ludvig Broomé Järfälla OK
Elsa Forsberg Järfälla OK
Victor Ljungström Järfälla OK
Noah Mehreteab Järfälla OK
Stina Pedersen Järfälla OK
Hampus Sundberg Järfälla OK
Ebba Westring Järfälla OK
Erik Wällstedt Järfälla OK
Stella Östblom Järfälla OK
Ludvig Hagwall Järla Orientering
Malte Albinsson OK Österåker
Simon Lundell OK Österåker
Linus Nilsson OK Österåker
Axel Wikner OK Österåker
Morris Björklund OK Ravinen
Erik Lundquist OK Ravinen
Wilma Mårtensson OK Ravinen
Edvin Wollbrand OK Ravinen
Lovisa Bergsten OK Södertörn
Lovis de Villiers OK Södertörn
Emma Henriques OK Södertörn
Greta Häger OK Södertörn
Rut Lundin OK Södertörn
Andréa Malmberg OK Södertörn
Elwira Sjödin OK Södertörn
Linus Skatt OK Södertörn
Märta Wigle OK Södertörn
Leo Ljungberg Skarpnäcks OL
Åke Falkenström Skogsluffarnas OK
Arvid Hammarbäck Skogsluffarnas OK
Ruben Hård Skogsluffarnas OK
Ture Johansson Skogsluffarnas OK
Sixten Lindqvist Skogsluffarnas OK
Love Palmgren Skogsluffarnas OK
Simon Palmgren Skogsluffarnas OK
Olle Synnermark Skogsluffarnas OK
Elin Abel Snättringe SK
Henning Blomkvist Snättringe SK
Hanna Carlqvist Snättringe SK
Molly Gelius Snättringe SK
Alva Lidström Lauri Snättringe SK
David Nyberg Snättringe SK
Hugo Ziegler Snättringe SK
Felix Bergbom Söders-Tyresö
Jenny Göstas Källman Söders-Tyresö
Anton Hedström Söders-Tyresö
Elmin Hovmöller Söders-Tyresö
Erik Norin Söders-Tyresö
Alexander Rydberg Söders-Tyresö
Melvin Andersson Ek Sundbybergs IK
Maja Falk Sundbybergs IK
Ingrid Johansson Sundbybergs IK
Ingrid Tillegård Sundbybergs IK
Axel Balck Täby OK
Villehart Frölid Täby OK
Noa Helgars Täby OK
Elias Ljungdell Täby OK
Lovisa Nordquist Täby OK
Alice Röken Täby OK
Hugo Sjölander Täby OK
Olof Arevång Tullinge SK
Emilia Bergman Tullinge SK
Elias Bladh Tullinge SK
Klara Junegard Tullinge SK
Cleo Mattila Tullinge SK
Arvid Myrberger Tullinge SK
Viktor Wistrand Tullinge SK
Simon Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK
Filippa Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK
Freja Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK
Alice Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK
Olivia Mason Tumba-Mälarhöjden OK
Hilda Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK
Erik Lidén Väsby OK
Rasmus Lundström Väsby OK
Jens Fochsen Waxholms OK
Axel Nordqvist Waxholms OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
OK Orion