w 14 | Mon 1/4 | | | | | | | | | | |
Tue 2/4 | | | | | | | | | | |
Wed 3/4 | Veteran-OL TSK | Trollhättans SK | Västergötland | | loc | | L | | | |
Indoor I Alingås | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | S | | | |
Thu 4/4 | POL Mostugan | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | loc | | L | | | |
POL by kväll | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | loc | | M | | | |
Fri 5/4 | | | | | | | | | | |
Sat 6/4 | | | | | | | | | | |
Sun 7/4 | | | | | | | | | | |
w 15 | Mon 8/4 | | | | | | | | | | |
Tue 9/4 | Motions-OL | OK Skogshjortarna | Västergötland | | loc | | M | | | |
OK Tranans klubbträning | OK Tranan | Västergötland | | club | | L | | | |
Wed 10/4 | OK Marks Mtbo träning | OK Mark | Västergötland | FM | loc | | L | | | |
Thu 11/4 | POL, Planteringen, Skara | IK Gandvik | Västergötland | | loc | | L | | | |
Kretsträning Mark | OK Mark | Västergötland | | loc | | L | | | |
Fri 12/4 | | | | | | | | | | |
Sat 13/4 | | | | | | | | | | |
Sun 14/4 | | | | | | | | | | |
w 16 | Mon 15/4 | | | | | | | | | | |
Tue 16/4 | Motions-OL och Ungdomsmatch | OK Skogshjortarna | Västergötland | | loc | | M | | | |
OK Tranans klubbträning | OK Tranan | Västergötland | | club | | L | | | |
Östra vårkretsen | Tibro OK | Västergötland | | loc | | M | | | |
Ungdomsserien 2024 Etapp 1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | loc | | L | | | |
Wed 17/4 | Veteran-OL 3-stad | OK Flundrehof | Västergötland | | loc | | L | | | |
Thu 18/4 | POL Flämslätt Istrums SK | Istrums SK | Västergötland | | loc | | M | | | |
Teknikträning för Landehof, Sjövalla och Orinto | OK Orinto | Västergötland | | club | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | loc | | L | | | |
Månadens bana/Kretsträning kind | Ulricehamns OK | Västergötland | | loc | | L | | | |
POL by kväll, Istrums SK, Flämslätt | Istrums SK | Västergötland | | loc | | M | | | |
Fri 19/4 | | | | | | | | | | |
Sat 20/4 | | | | | | | | | | |
Sun 21/4 | Träna med landslaget i Göteborg - Indv. sprint | Göteborgs OF OK Skogshjortarna Svenska Orienteringsförbundet | Göteborg Västergötland | | loc | | S | | | |
w 17 | Mon 22/4 | | | | | | | | | | |
Tue 23/4 | Motions-OL | OK Skogshjortarna | Västergötland | | loc | | M | | | |
OK Tranans klubbträning | OK Tranan | Västergötland | | club | | L | | | |
Bergdalen tisdagsträning | OK Orinto | Västergötland | | club | | M | | | |
Dammatchen, västra kretsen | Ryda SK | Västergötland | | loc | | M | | | |
Ungdomsserien 2024 # 2 OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | loc | | L | | | |
Wed 24/4 | OK Marks Mtbo träning | OK Mark | Västergötland | M | loc | | M | | | |
Veteran-3-stad | Vänersborgs SK | Västergötland | | loc | | M | | | |
Öppet Kretsmästerskap förlängd medel | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | loc | | M | | | |
Thu 25/4 | POL Lyckorna | Falköpings AIK OK | Västergötland | | loc | | L | | | |
Kretsträning Mark | Skene Sim o IS | Västergötland | | loc | | L | | | |
Fri 26/4 | | | | | | | | | | |
Sat 27/4 | | | | | | | | | | |
Sun 28/4 | | | | | | | | | | |
w 18 | Mon 29/4 | | | | | | | | | | |
Tue 30/4 | | | | | | | | | | |