v 35 | ons 1/9 | SAIS Klubbmästerskap | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
MTBO/TrailO-träning | Skogslöparna | Ångermanland | LM | klubb | | M | | | |
Teknikträning 9 OL träning i Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | klubb | | M | | | |
tor 2/9 | Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
OCK träning Äspet | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Höstcup etapp 3, Oskarströms skjutbana | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
Klubbträning Gröngarn | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
KM-Dag-OL | Nässjö OK | Småland | | klubb | | L | | | |
Kretsträning Laggarudden | Ludvika OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
fre 3/9 | | | | | | | | | | |
lör 4/9 | | | | | | | | | | |
sön 5/9 | Dag-KM | Sundsvalls OK | Medelpad | | klubb | | M | | | |
v 36 | mån 6/9 | Mini-KM | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tis 7/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
KM | OK Orinto | Västergötland | | klubb | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning | Vännäs OK | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
ons 8/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 9/9 | Poängjakt 10 - Marietorp | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Sojas Etapp 2 | Askersunds OK | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
Motions-OL i Norberg | Norbergs OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
GMOK Medel-KM | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
OL-träning Göteborg Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
OCK träning Balsberget | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Täby OK Medel-KM | Täby OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
USM Sprintträning (HSOK, OLNV och SKOF) | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Tränings-ol | SOK Viljan | Småland | | klubb | | L | | | |
VOF Ungdom VOT 6 violett orange träning | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
OL-träning Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Sprint-KM 2021 | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Ungdomcup | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | S | M | | | |
fre 10/9 | | | | | | | | | | |
lör 11/9 | | | | | | | | | | |
sön 12/9 | KM Sprint 2021 för Orion och KSOK | OK Orion | Blekinge | | klubb | | S | | | |
KM-lång OKV, OKS och Stigm | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | klubb | | L | | | |
v 37 | mån 13/9 | MTBO-KM OK Kåre och Domnarvets GoIF | OK Kåre | Dalarna | M | klubb | | M | | | |
tis 14/9 | Kontrollplockning | Lindebygdens OK | Örebro Län | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
4-klubbsmatch 3 | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Tisdagsträning Kungsbacka | Fjärås AIK | Halland | | klubb | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning | Vännäs OK | Västerbotten | | klubb | | S | | | |
ons 15/9 | Sprint-KM OK Kåre | OK Kåre | Dalarna | | klubb | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
MTBO SM-banor | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | M | klubb | | M | | | |
Långdistansträning - UOF Junior & Senior | Länna IF OK Linné Upplands OF | Uppland | | klubb | | L | | | |
Stage 7, Brunnsviken-Kräftriket (Back to School Special) - Norrsken Stockholm Urban-O Series 2020-2021 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | klubb | | M | | | |
tor 16/9 | OK Tisaren Medel-KM | OK Tisaren | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
Poängjakt 11 - Trosa stad | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | S | | | |
Sojas etapp 3 | Askersunds OK | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
Brunnsjöträning | Norbergs OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
GBG Syd Frölunda OL - Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
OCK träning Ivö | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Lång-KM | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Tränings-ol Uvö | SOK Viljan | Småland | | klubb | | L | | | |
Höstcup etapp 4 Biskopstorp | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
OL-träning Gånsta | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
fre 17/9 | | | | | | | | | | |
lör 18/9 | KM | Sol Tranås | Småland | | klubb | | M | | | |
Atea TrailÖvik [klubbanmälan] | Skogslöparna | Ångermanland | | klubb | | L | | | |
KM orientering | SOK Aneby | Småland | | klubb | | L | | | |
sön 19/9 | Göteborg Multisportrace | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | LM | klubb | P | L | | | |
GMOK Intensivkurs #1 2021 träningstävling | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
v 38 | mån 20/9 | | | | | | | | | | |
tis 21/9 | Natt-träning Norrtorn | SOK Viljan | Småland | | klubb | | L | | | |
Tisdagsträning | OK Orinto | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Månskensnatta Hökensås | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | klubb | | L | N | | |
Natt KM | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | N | | |
ons 22/9 | Natt-KM | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
Fredrika Bremer Kontrollplockmästerskap | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Test DM | Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | S | | | |
Test Kontroll | Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | S | | | |
tor 23/9 | Gof-junior September: Sprint Johanneberg | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Sojas etapp 4 | Askersunds OK | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Borlänge-Säter träning Mellsta | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
Göteborg Syd Orienteringsträning | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | M | | | |
GMOK-Sprint-Träning (ind.) | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Poängjakt 12 - Västerljung Natt | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | N | | |
fre 24/9 | | | | | | | | | | |
lör 25/9 | Natt-KM Rasbo IK/Länna IF | Rasbo IK | Uppland | | klubb | | L | | | |
sön 26/9 | Dag-KM Rasbo IK/Länna IF | Rasbo IK | Uppland | | klubb | | L | | | |
v 39 | mån 27/9 | Träning | Simrishamns OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
tis 28/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Sprintcup #1 | OK Löftan | Halland | | klubb | | S | | | |
ons 29/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Reclaim The Night-O | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | klubb | | L | N | | |
tor 30/9 | Borlänge Säter träning Bergebo | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Sojas etapp 5 | Askersunds OK | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
Gbg Syd - Individuellt | IK Uven | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Torsdagsträning | OK Orinto | Västergötland | | klubb | | M | | | |
OCK-träning - sprint | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | S | | | |
Gbg Syd - Mölndalskampen | IK Uven | Göteborg | | klubb | S | M | | | |
OL-träning Gånsta | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | N | | |
SOK Älghandikapp 2021 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | klubb | | M | | | |