w 40 | Sat 9/10 | Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Sun 10/10 | Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
IFK 25manna edition | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | M | | | |
GOF Junior (inkl OLGY Göteborg) Oktober | Göteborgs Skidklubb OK Alehof | Göteborg | | club | | M | | | |
w 41 | Mon 11/10 | | | | | | | | | | |
Tue 12/10 | Sprint-intervaller | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
KM Terränglöpning | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Wed 13/10 | Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Thu 14/10 | Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | | |
DM, natt, Göteborg | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | champs | | L | N | | |
Fri 15/10 | Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Sat 16/10 | Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Sun 17/10 | Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
w 42 | Mon 18/10 | | | | | | | | | | |
Tue 19/10 | | | | | | | | | | |
Wed 20/10 | | | | | | | | | | |
Thu 21/10 | Mareld nattcup E1 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | L | N | | |
Veteran-OL Göteborg | IK Uven | Göteborg | | loc | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | | |
Ungdomsnatt etapp 1 | Göteborgs OF Lerums SOK | Göteborg | | loc | | L | N | | |
Fri 22/10 | | | | | | | | | | |
Sat 23/10 | GMOK:s höstmedel | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | nat | | M | | | |
Sun 24/10 | Delsjömedeln | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | nat | | M | | | |
w 43 | Mon 25/10 | | | | | | | | | | |
Tue 26/10 | | | | | | | | | | |
Wed 27/10 | Ungdomsnatt etapp 2 | Göteborgs OF Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | loc | | L | N | | |
Motionsorientering natt i Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | loc | | L | N | | |
Thu 28/10 | (Dag) Natt-intervaller (Smålle) | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | | |
Fri 29/10 | | | | | | | | | | |
Sat 30/10 | KM-Sprint Sjövalla och Landehof | Sjövalla FK | Göteborg | | club | | S | | | |
Sun 31/10 | | | | | | | | | | |
w 44 | Mon 1/11 | | | | | | | | | | |
Tue 2/11 | | | | | | | | | | |
Wed 3/11 | | | | | | | | | | |
Thu 4/11 | GBG Syd - Natt KM | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | N | | |
Veteran-OL , Göteborg | Sjövalla FK | Göteborg | | loc | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | S | | | |
Fri 5/11 | | | | | | | | | | |
Sat 6/11 | | | | | | | | | | |
Sun 7/11 | KM, Lång Landehof och Sjövalla | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
w 45 | Mon 8/11 | | | | | | | | | | |
Tue 9/11 | | | | | | | | | | |
Wed 10/11 | Motionsorientering Natt Skatås | Göteborg-Majorna OK Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst IFK Göteborg Orientering IK Stern | Göteborg | | loc | | L | N | | |
Ungdomsnatt etapp 3 | Göteborgs OF Sjövalla FK | Göteborg | | loc | | L | N | | |
Thu 11/11 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | | |
Landehof Nattcup etapp 1 | OK Landehof | Göteborg | | loc | | L | N | | |
Fri 12/11 | | | | | | | | | | |
Sat 13/11 | | | | | | | | | | |
Sun 14/11 | | | | | | | | | | |
w 46 | Mon 15/11 | | | | | | | | | | |