w 10 | Sun 12/3 | VECKANS BANA 10-13/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
w 11 | Mon 13/3 | VECKANS BANA 10-13/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Tue 14/3 | Teknikträning Berga kulle | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Skolgårdscupen 2023 Etapp 5 | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | S | N | | |
Natt-serien #3 | Kjula IF | Södermanland | | loc | | L | N | | |
Wed 15/3 | | | | | | | | | | |
Thu 16/3 | VECKANS BANA 16-20/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Fri 17/3 | VECKANS BANA 16-20/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Sat 18/3 | VECKANS BANA 16-20/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Provlöpning Swedish League | OK Tor | Södermanland | | club | | L | | | |
Sun 19/3 | VECKANS BANA 16-20/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Kringelträffen, medel | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | nat | | M | | | |
w 12 | Mon 20/3 | VECKANS BANA 16-20/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Tue 21/3 | Nattserien Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | loc | | M | N | | |
Wed 22/3 | | | | | | | | | | |
Thu 23/3 | VECKANS BANA 23-27/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OK Tjärnen/OK Nalle motions-OL | OK Tjärnen | Södermanland | | loc | | L | | | |
Fri 24/3 | VECKANS BANA 23-27/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Nyköpingsnatten | Nyköpings OK | Södermanland | | nat | | L | N | | |
Sat 25/3 | VECKANS BANA 23-27/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Nyköpingsorienteringen | Nyköpings OK | Södermanland | | nat | | L | | | |
Sun 26/3 | VECKANS BANA 23-27/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Måsenstafetten | OK Måsen | Södermanland | | nat | R | L | | | |
Måsenstafetten, individuella öppna klasser | OK Måsen | Södermanland | | reg | | L | | | |
w 13 | Mon 27/3 | VECKANS BANA 23-27/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Tue 28/3 | SNO Teknikträning Norra Kallfors 28 mars | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL | Ärla IF | Södermanland | | loc | | M | | | |
IKS Vårspring 2023-03-28 | IK Standard | Södermanland | | loc | | M | | | |
Wed 29/3 | | | | | | | | | | |
Thu 30/3 | VECKANS BANA 30/3-3/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Ungdomscup #1 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | loc | | L | | | |
Fri 31/3 | VECKANS BANA 30/3-3/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Sat 1/4 | VECKANS BANA 30/3-3/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Sun 2/4 | VECKANS BANA 30/3-3/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Kringelträffen | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | nat | | M | | | |
w 14 | Mon 3/4 | VECKANS BANA 30/3-3/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Tue 4/4 | VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions OL - OK Hällen | OK Hällen | Södermanland | | loc | | L | | | |
Vårspringet Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | loc | | L | | | |
Wed 5/4 | VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Thu 6/4 | VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Svartnatta | Ärla IF | Södermanland | | nat | R | L | N | | |
Svartnatta - Öppna individuella klasser | Ärla IF | Södermanland | | loc | | L | N | | |
Fri 7/4 | VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Påsk-OL | Kjula IF | Södermanland | | nat | | L | | | |
Sat 8/4 | VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Sun 9/4 | VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Påsk-reserven | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | loc | R | L | | | |
w 15 | Mon 10/4 | VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Tue 11/4 | Veteran-OL i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | loc | | L | | | |
Vårsprinnget | Kjula IF | Södermanland | | loc | | L | | | |
Wed 12/4 | | | | | | | | | | |
Thu 13/4 | VECKANS BANA 13-17/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL OK Klemmingen | OK Klemmingen | Södermanland | | loc | | L | | | |
Fri 14/4 | VECKANS BANA 13-17/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Sat 15/4 | VECKANS BANA 13-17/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Sun 16/4 | VECKANS BANA 13-17/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
w 16 | Mon 17/4 | VECKANS BANA 13-17/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Tue 18/4 | Åkers IF Veteran-OL Vår | Åkers IF | Södermanland | | loc | | M | | | |
Vårspringet | Eskilstuna OL | Södermanland | | loc | | L | | | |