w 1 | Mon 1/1 | | | | | | | | | | |
Tue 2/1 | | | | | | | | | | |
Wed 3/1 | | | | | | | | | | |
Thu 4/1 | | | | | | | | | | |
Fri 5/1 | | | | | | | | | | |
Sat 6/1 | | | | | | | | | | |
Sun 7/1 | | | | | | | | | | |
w 2 | Mon 8/1 | | | | | | | | | | |
Tue 9/1 | | | | | | | | | | |
Wed 10/1 | | | | | | | | | | |
Thu 11/1 | | | | | | | | | | |
Fri 12/1 | | | | | | | | | | |
Sat 13/1 | | | | | | | | | | |
Sun 14/1 | Vintercupen etapp 5 dag | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
w 3 | Mon 15/1 | | | | | | | | | | |
Tue 16/1 | | | | | | | | | | |
Wed 17/1 | | | | | | | | | | |
Thu 18/1 | | | | | | | | | | |
Fri 19/1 | | | | | | | | | | |
Sat 20/1 | | | | | | | | | | |
Sun 21/1 | | | | | | | | | | |
w 4 | Mon 22/1 | | | | | | | | | | |
Tue 23/1 | | | | | | | | | | |
Wed 24/1 | | | | | | | | | | |
Thu 25/1 | | | | | | | | | | |
Fri 26/1 | Vintercupen etapp 6 natt | OK Enen | Uppland | | club | | M | N | | |
Sat 27/1 | | | | | | | | | | |
Sun 28/1 | Vintercupen etapp 7 dag | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
w 5 | Mon 29/1 | | | | | | | | | | |
Tue 30/1 | | | | | | | | | | |
Wed 31/1 | | | | | | | | | | |
Thu 1/2 | | | | | | | | | | |
Fri 2/2 | | | | | | | | | | |
Sat 3/2 | | | | | | | | | | |
Sun 4/2 | | | | | | | | | | |
w 6 | Mon 5/2 | | | | | | | | | | |
Tue 6/2 | | | | | | | | | | |
Wed 7/2 | | | | | | | | | | |
Thu 8/2 | | | | | | | | | | |
Fri 9/2 | | | | | | | | | | |
Sat 10/2 | | | | | | | | | | |
Sun 11/2 | Vintercupen etapp 8 inomhus | OK Enen | Uppland | | club | | S | | | |
w 7 | Mon 12/2 | | | | | | | | | | |
Tue 13/2 | | | | | | | | | | |
Wed 14/2 | | | | | | | | | | |
Thu 15/2 | | | | | | | | | | |
Fri 16/2 | | | | | | | | | | |
Sat 17/2 | | | | | | | | | | |
Sun 18/2 | | | | | | | | | | |
w 8 | Mon 19/2 | | | | | | | | | | |
Tue 20/2 | | | | | | | | | | |
Wed 21/2 | | | | | | | | | | |
Thu 22/2 | | | | | | | | | | |
Fri 23/2 | | | | | | | | | | |
Sat 24/2 | | | | | | | | | | |
Sun 25/2 | | | | | | | | | | |
w 9 | Mon 26/2 | | | | | | | | | | |
Tue 27/2 | | | | | | | | | | |
Wed 28/2 | | | | | | | | | | |
Thu 29/2 | | | | | | | | | | |
Fri 1/3 | | | | | | | | | | |
Sat 2/3 | | | | | | | | | | |
Sun 3/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
w 10 | Mon 4/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Tue 5/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Wed 6/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Thu 7/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Fri 8/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Vintercupen etapp 9 natt | OK Enen | Uppland | | club | | M | N | | |
Sat 9/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Sun 10/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Vintercupen etapp 10 dag | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
w 11 | Mon 11/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana V11 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | C | | |
Tue 12/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Wed 13/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Thu 14/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Fri 15/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Sat 16/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Skogsflickornas Vårblot med Ting | OK Enen | Uppland | | loc | | L | | | |
Upptaktsdag med UOF för ungdomar | Sigtuna OK | Uppland | | loc | | M | | | |
Sun 17/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
w 12 | Mon 18/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Tue 19/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Wed 20/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Thu 21/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Fri 22/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Sat 23/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Prova på OL-skytte | OK Enen | Uppland | Y | club | | M | | | |
Sun 24/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
w 13 | Mon 25/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana V13 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Tue 26/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | loc | | L | | | |
Wed 27/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Thu 28/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Fri 29/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Sat 30/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Sun 31/3 | Månadens bana | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
w 14 | Mon 1/4 | | | | | | | | | | |
Tue 2/4 | | | | | | | | | | |
Wed 3/4 | | | | | | | | | | |
Thu 4/4 | Elitutvecklingsmiljö Uppsala-träning - Sprintintervaller Slottet | Upplands OF | Uppland | | club | | S | | | |
Fri 5/4 | | | | | | | | | | |
Sat 6/4 | Traditionella träningsdagen Sprint | IF Thor | Uppland | | club | | S | | | |
Traditionella träningsdagen medeljakt | IF Thor | Uppland | | club | | L | | | |
Sun 7/4 | | | | | | | | | | |
w 15 | Mon 8/4 | | | | | | | | | | |
Tue 9/4 | | | | | | | | | | |
Wed 10/4 | | | | | | | | | | |
Thu 11/4 | Sprintintervaller | Domkyrkan | Idrottsföreningen OLGY Uppsala Svenska Orienteringsförbundet | Uppland | | club | | S | | | |
Fri 12/4 | | | | | | | | | | |
Sat 13/4 | Lännamedeln | Länna IF | Uppland | | nat | | M | | | |
Sun 14/4 | Enenracet | OK Enen | Uppland | | nat | | M | | | |
w 16 | Mon 15/4 | | | | | | | | | | |
Tue 16/4 | | | | | | | | | | |
Wed 17/4 | | | | | | | | | | |
Thu 18/4 | Roslagsveteraner | Sigtuna OK | Uppland | | loc | | M | | | |
Knivstasprinten | Långhundra IF | Uppland | | nat | | S | | | |
Fri 19/4 | Uppsala möte, natt | Rasbo IK Upsala IF Orientering | Uppland | | nat | | L | N | | |
Sat 20/4 | Uppsala möte, medel | IF Thor | Uppland | | nat | | M | | | |
Sun 21/4 | Uppsala möte, lång | OK Linné | Uppland | | nat | | L | | | |
w 17 | Mon 22/4 | | | | | | | | | | |
Tue 23/4 | OLGY-sprinten | Idrottsföreningen OLGY Uppsala | Uppland | | reg | | S | | | |
Wed 24/4 | | | | | | | | | | |
Thu 25/4 | Roslagsveteranerna | OK Roslagen | Uppland | | club | | M | | | |
Fri 26/4 | | | | | | | | | | |
Sat 27/4 | | | | | | | | | | |
Sun 28/4 | | | | | | | | | | |
w 18 | Mon 29/4 | Veckans bana V18 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Tue 30/4 | | | | | | | | | | |
Wed 1/5 | | | | | | | | | | |
Thu 2/5 | Roslagsveteranerna | Rimbo SOK | Uppland | | loc | | L | | | |
Fri 3/5 | | | | | | | | | | |
Sat 4/5 | | | | | | | | | | |
Sun 5/5 | | | | | | | | | | |
w 19 | Mon 6/5 | Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Tue 7/5 | Roslagsveteranerna | OK Rodhen | Uppland | | loc | | L | | | |
Elitutvecklingsmiljö Uppsala - Sprintintervaller Gottsunda | Idrottsföreningen OLGY Uppsala Upplands OF | Uppland | | club | | S | | | |
Wed 8/5 | | | | | | | | | | |
Thu 9/5 | | | | | | | | | | |
Fri 10/5 | | | | | | | | | | |
Sat 11/5 | Roslagshelg, dag 1, lång | OK Roslagen | Uppland | | nat | | L | | | |
Sun 12/5 | Roslagshelg, dag 2, medel | OK Roslagen | Uppland | | nat | | M | | | |
w 20 | Mon 13/5 | Veckans bana V20 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Tue 14/5 | Bulken | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Till Skogs #1 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | loc | | M | | | |
U-Ringen Etapp 1 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | loc | | L | | | |
Wed 15/5 | | | | | | | | | | |
Thu 16/5 | Roslagsveteranerna | Länna IF | Uppland | | loc | | M | | | |
Vårmästerskap | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | club | | M | | | |
Elitutvecklingsmiljö Uppsala - Sprintintervaller Sala backe | Idrottsföreningen OLGY Uppsala Upplands OF | Uppland | | club | | S | | | |
Fri 17/5 | | | | | | | | | | |
Sat 18/5 | | | | | | | | | | |
Sun 19/5 | Skogsflickornas Triangelmatch i Uppland | Långhundra IF | Uppland | | loc | | M | | | |
w 21 | Mon 20/5 | Veckans bana V21 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Tue 21/5 | U-Ringen Etapp 2 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | loc | | L | | | |
Tredagars etapp 1 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Till Skogs med Roslagens Sparbank | OK Roslagen | Uppland | | loc | | M | | | |
Wed 22/5 | | | | | | | | | | |
Thu 23/5 | Roslagsveteranerna | Häverödals SK | Uppland | | loc | | L | | | |
DM, sprint, Uppland | Rasbo IK | Uppland | | champs | | S | | | |
Fri 24/5 | | | | | | | | | | |
Sat 25/5 | | | | | | | | | | |
Sun 26/5 | | | | | | | | | | |
w 22 | Mon 27/5 | | | | | | | | | | |
Tue 28/5 | Till Skogs #3 | Länna IF | Uppland | | loc | | M | | 26/5 | |
Tredagars etapp 2 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | 26/5 | |
U-ringen etapp 3 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | loc | | L | | 23/5 | |
Wed 29/5 | | | | | | | | | | |
Thu 30/5 | Roslagsveteranerna | Långhundra IF | Uppland | | loc | | L | | | |
Fri 31/5 | | | | | | | | | | |
Sat 1/6 | VÖOL OL-skyttedubbeln Klassisk | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | Y | loc | | L | | 26/5 | |
Slottssprinten, Sigtuna | Sigtuna OK | Uppland | | reg | | S | | 26/5 | |
Slottssprintstafetten, Sigtuna | Sigtuna OK | Uppland | | reg | R | S | | 28/5 | |
Sun 2/6 | VÖOL OL-skyttedubbeln SM Sprint | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | Y | loc | | S | | 26/5 | |
Tredagars etapp 3 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | 30/5 | |
w 23 | Mon 3/6 | | | | | | | | | | |
Tue 4/6 | Motions-OL för S och V | OK Enen | Uppland | | loc | | M | | 2/6 | |
Roslagsveteranerna | Rimbo SOK | Uppland | | loc | | L | | | |
Till Skogs #4 | Rånäs OK | Uppland | | loc | | L | | 2/6* | |
Wed 5/6 | | | | | | | | | | |
Thu 6/6 | | | | | | | | | | |
Fri 7/6 | | | | | | | | | | |
Sat 8/6 | | | | | | | | | | |
Sun 9/6 | | | | | | | | | | |
w 24 | Mon 10/6 | | | | | | | | | | |
Tue 11/6 | | | | | | | | | | |
Wed 12/6 | KM sprint | OK Rodhen | Uppland | | club | | S | | 10/6 | |
Thu 13/6 | | | | | | | | | | |
Fri 14/6 | | | | | | | | | | |
Sat 15/6 | | | | | | | | | | |
Sun 16/6 | | | | | | | | | | |
w 25 | Mon 17/6 | | | | | | | | | | |
Tue 18/6 | | | | | | | | | | |
Wed 19/6 | Rånäs Sprint Cup Etapp 1, Rånäs Slott | Rånäs OK | Uppland | | loc | | S | | 17/6 | |
Thu 20/6 | | | | | | | | | | |
Fri 21/6 | | | | | | | | | | |
Sat 22/6 | | | | | | | | | | |
Sun 23/6 | | | | | | | | | | |
w 26 | Mon 24/6 | | | | | | | | | | |
Tue 25/6 | | | | | | | | | | |
Wed 26/6 | Rånäs Sprint Cup Etapp 2, Stoxa | Rånäs OK | Uppland | | loc | | S | | 24/6 | |
Thu 27/6 | | | | | | | | | | |
Fri 28/6 | | | | | | | | | | |
Sat 29/6 | | | | | | | | | | |
Sun 30/6 | | | | | | | | | | |
w 27 | Mon 1/7 | | | | | | | | | | |
Tue 2/7 | | | | | | | | | | |
Wed 3/7 | | | | | | | | | | |
Thu 4/7 | Rånäs Sprint Cup Etapp 3, Stavugnen | Rånäs OK | Uppland | | loc | | S | | 2/7 | |
Fri 5/7 | | | | | | | | | | |
Sat 6/7 | | | | | | | | | | |
Sun 7/7 | | | | | | | | | | |
w 28 | Mon 8/7 | | | | | | | | | | |
Tue 9/7 | | | | | | | | | | |
Wed 10/7 | | | | | | | | | | |
Thu 11/7 | | | | | | | | | | |
Fri 12/7 | | | | | | | | | | |
Sat 13/7 | | | | | | | | | | |
Sun 14/7 | | | | | | | | | | |
w 29 | Mon 15/7 | | | | | | | | | | |
Tue 16/7 | | | | | | | | | | |
Wed 17/7 | Skärgårdssprinten | OK Roslagen | Uppland | | reg | | S | | | |
Thu 18/7 | | | | | | | | | | |
Fri 19/7 | | | | | | | | | | |
Sat 20/7 | | | | | | | | | | |
Sun 21/7 | | | | | | | | | | |
w 30 | Mon 22/7 | | | | | | | | | | |
Tue 23/7 | | | | | | | | | | |
Wed 24/7 | | | | | | | | | | |
Thu 25/7 | | | | | | | | | | |
Fri 26/7 | | | | | | | | | | |
Sat 27/7 | | | | | | | | | | |
Sun 28/7 | | | | | | | | | | |
w 31 | Mon 29/7 | | | | | | | | | | |
Tue 30/7 | | | | | | | | | | |
Wed 31/7 | | | | | | | | | | |
Thu 1/8 | | | | | | | | | | |
Fri 2/8 | | | | | | | | | | |
Sat 3/8 | | | | | | | | | | |
Sun 4/8 | | | | | | | | | | |
w 32 | Mon 5/8 | | | | | | | | | | |
Tue 6/8 | | | | | | | | | | |
Wed 7/8 | | | | | | | | | | |
Thu 8/8 | | | | | | | | | | |
Fri 9/8 | | | | | | | | | | |
Sat 10/8 | | | | | | | | | | |
Sun 11/8 | | | | | | | | | | |
w 33 | Mon 12/8 | | | | | | | | | | |
Tue 13/8 | | | | | | | | | | |
Wed 14/8 | | | | | | | | | | |
Thu 15/8 | | | | | | | | | | |
Fri 16/8 | | | | | | | | | | |
Sat 17/8 | | | | | | | | | | |
Sun 18/8 | | | | | | | | | | |
w 34 | Mon 19/8 | | | | | | | | | | |
Tue 20/8 | KM Medel för VÖOL; WOK och OKÖ | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | club | | M | | | |
Wed 21/8 | | | | | | | | | | |
Thu 22/8 | | | | | | | | | | |
Fri 23/8 | | | | | | | | | | |
Sat 24/8 | DM, medel, Uppland | Långhundra IF | Uppland | | champs | | M | | 18/8 | |
Sun 25/8 | DM, stafett, Uppland | Rånäs OK | Uppland | | champs | R | L | | | |
w 35 | Mon 26/8 | | | | | | | | | | |
Tue 27/8 | | | | | | | | | | |
Wed 28/8 | | | | | | | | | | |
Thu 29/8 | | | | | | | | | | |
Fri 30/8 | Veteran-SM, sprint | OK Rodhen | Uppland | | champs | | S | | 18/8 | |
Sat 31/8 | Veteran-SM, medel | OK Rodhen | Uppland | | champs | | M | | 18/8 | |
Sun 1/9 | Veteran-SM, lång | OK Rodhen | Uppland | | champs | | L | | 18/8 | |
w 36 | Mon 2/9 | | | | | | | | | | |
Tue 3/9 | | | | | | | | | | |
Wed 4/9 | | | | | | | | | | |
Thu 5/9 | | | | | | | | | | |
Fri 6/9 | | | | | | | | | | |
Sat 7/9 | | | | | | | | | | |
Sun 8/9 | | | | | | | | | | |
w 37 | Mon 9/9 | | | | | | | | | | |
Tue 10/9 | | | | | | | | | | |
Wed 11/9 | | | | | | | | | | |
Thu 12/9 | | | | | | | | | | |
Fri 13/9 | DM, natt, Uppland | Länna IF | Uppland | | champs | | L | N | | |
Sat 14/9 | | | | | | | | | | |
Sun 15/9 | DM, lång, Uppland | Sigtuna OK | Uppland | | champs | | L | | | |
w 38 | Mon 16/9 | | | | | | | | | | |
Tue 17/9 | | | | | | | | | | |
Wed 18/9 | | | | | | | | | | |
Thu 19/9 | | | | | | | | | | |
Fri 20/9 | | | | | | | | | | |
Sat 21/9 | Linnédubbeln, medel | OK Linné | Uppland | | nat | | M | | | |
Sun 22/9 | Linnédubbeln, lång | OK Linné | Uppland | | nat | | L | | | |
w 39 | Mon 23/9 | | | | | | | | | | |
Tue 24/9 | | | | | | | | | | |
Wed 25/9 | | | | | | | | | | |
Thu 26/9 | Motions-OL för S och V | OK Enen | Uppland | | loc | | M | | | |
Fri 27/9 | | | | | | | | | | |
Sat 28/9 | | | | | | | | | | |
Sun 29/9 | | | | | | | | | | |
w 40 | Mon 30/9 | | | | | | | | | | |
Tue 1/10 | | | | | | | | | | |
Wed 2/10 | | | | | | | | | | |
Thu 3/10 | | | | | | | | | | |
Fri 4/10 | | | | | | | | | | |
Sat 5/10 | | | | | | | | | | |
Sun 6/10 | | | | | | | | | | |
w 41 | Mon 7/10 | | | | | | | | | | |
Tue 8/10 | | | | | | | | | | |
Wed 9/10 | | | | | | | | | | |
Thu 10/10 | | | | | | | | | | |
Fri 11/10 | | | | | | | | | | |
Sat 12/10 | | | | | | | | | | |
Sun 13/10 | | | | | | | | | | |
w 42 | Mon 14/10 | | | | | | | | | | |
Tue 15/10 | | | | | | | | | | |
Wed 16/10 | | | | | | | | | | |
Thu 17/10 | | | | | | | | | | |
Fri 18/10 | | | | | | | | | | |
Sat 19/10 | | | | | | | | | | |
Sun 20/10 | | | | | | | | | | |
w 43 | Mon 21/10 | | | | | | | | | | |
Tue 22/10 | | | | | | | | | | |
Wed 23/10 | | | | | | | | | | |
Thu 24/10 | | | | | | | | | | |
Fri 25/10 | | | | | | | | | | |
Sat 26/10 | | | | | | | | | | |
Sun 27/10 | Oktoberracet | OK Enen | Uppland | | nat | | M | | | |
w 44 | Mon 28/10 | | | | | | | | | | |
Tue 29/10 | | | | | | | | | | |
Wed 30/10 | | | | | | | | | | |
Thu 31/10 | | | | | | | | | | |
Fri 1/11 | | | | | | | | | | |
Sat 2/11 | MTBO, Rodhenloppet | OK Rodhen Rasbo IK | Uppland | M | nat | | L | N | | |
Rodhenloppet | Rasbo IK | Uppland | | nat | P | L | N | | |
Sun 3/11 | | | | | | | | | | |
w 45 | Mon 4/11 | | | | | | | | | | |
Tue 5/11 | | | | | | | | | | |
Wed 6/11 | | | | | | | | | | |
Thu 7/11 | | | | | | | | | | |
Fri 8/11 | | | | | | | | | | |
Sat 9/11 | | | | | | | | | | |
Sun 10/11 | | | | | | | | | | |
w 46 | Mon 11/11 | | | | | | | | | | |
Tue 12/11 | | | | | | | | | | |
Wed 13/11 | | | | | | | | | | |
Thu 14/11 | | | | | | | | | | |
Fri 15/11 | | | | | | | | | | |
Sat 16/11 | | | | | | | | | | |
Sun 17/11 | | | | | | | | | | |
w 47 | Mon 18/11 | | | | | | | | | | |
Tue 19/11 | | | | | | | | | | |
Wed 20/11 | | | | | | | | | | |
Thu 21/11 | | | | | | | | | | |
Fri 22/11 | | | | | | | | | | |
Sat 23/11 | | | | | | | | | | |
Sun 24/11 | | | | | | | | | | |
w 48 | Mon 25/11 | | | | | | | | | | |
Tue 26/11 | | | | | | | | | | |
Wed 27/11 | | | | | | | | | | |
Thu 28/11 | | | | | | | | | | |
Fri 29/11 | | | | | | | | | | |
Sat 30/11 | | | | | | | | | | |
Sun 1/12 | | | | | | | | | | |
w 49 | Mon 2/12 | | | | | | | | | | |
Tue 3/12 | | | | | | | | | | |
Wed 4/12 | | | | | | | | | | |
Thu 5/12 | | | | | | | | | | |
Fri 6/12 | | | | | | | | | | |
Sat 7/12 | | | | | | | | | | |
Sun 8/12 | | | | | | | | | | |
w 50 | Mon 9/12 | | | | | | | | | | |
Tue 10/12 | | | | | | | | | | |
Wed 11/12 | | | | | | | | | | |
Thu 12/12 | | | | | | | | | | |
Fri 13/12 | | | | | | | | | | |
Sat 14/12 | | | | | | | | | | |
Sun 15/12 | | | | | | | | | | |
w 51 | Mon 16/12 | | | | | | | | | | |
Tue 17/12 | | | | | | | | | | |
Wed 18/12 | | | | | | | | | | |
Thu 19/12 | | | | | | | | | | |
Fri 20/12 | | | | | | | | | | |
Sat 21/12 | | | | | | | | | | |
Sun 22/12 | | | | | | | | | | |
w 52 | Mon 23/12 | | | | | | | | | | |
Tue 24/12 | | | | | | | | | | |
Wed 25/12 | | | | | | | | | | |
Thu 26/12 | | | | | | | | | | |
Fri 27/12 | | | | | | | | | | |
Sat 28/12 | | | | | | | | | | |
Sun 29/12 | | | | | | | | | | |
w 1 | Mon 30/12 | | | | | | | | | | |
Tue 31/12 | | | | | | | | | | |
Wed 1/1 | | | | | | | | | | |