v 13 | fre 1/4 | | | | | | | | | | |
lör 2/4 | Medeluven | IK Uven | Göteborg | | nat | | M | | | |
sön 3/4 | Mitt i Prick i Väst deltävling 1 2022 | Göteborg-Majorna OK Mölndal Outdoor IF OK Landehof | Göteborg | Y | när | | M | | | |
v 14 | mån 4/4 | | | | | | | | | | |
tis 5/4 | | | | | | | | | | |
ons 6/4 | Qamcom företagsorientering | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | M | | | |
tor 7/4 | Veteran OL | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
GBG-Syd - Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
FF-FK #7: Träning Sprint | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
fre 8/4 | | | | | | | | | | |
lör 9/4 | Göteborgsdubbeln, dag 1, lång | Sjövalla FK | Göteborg | | nat | | L | | | |
sön 10/4 | Göteborgsdubbeln, dag 2, medel | Lerums SOK | Göteborg | | nat | | M | | | |
v 15 | mån 11/4 | | | | | | | | | | |
tis 12/4 | | | | | | | | | | |
ons 13/4 | | | | | | | | | | |
tor 14/4 | | | | | | | | | | |
fre 15/4 | | | | | | | | | | |
lör 16/4 | | | | | | | | | | |
sön 17/4 | | | | | | | | | | |
v 16 | mån 18/4 | | | | | | | | | | |
tis 19/4 | ungdomsträning med sportident | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
ons 20/4 | Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
tor 21/4 | Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Kungälv 21 april | Kungälvs OK | Göteborg | | när | | M | | | |
Teknikträning Gbg syd | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
fre 22/4 | Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
lör 23/4 | Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Herkules skogsdåd | FK Herkules | Göteborg | | nat | | L | | | |
sön 24/4 | Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Aleträffen | OK Alehof | Göteborg | | nat | | L | | | |
v 17 | mån 25/4 | | | | | | | | | | |
tis 26/4 | Hemdagars Etapp 1 | OK Alehof | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Knockoutsprint SM-genrep | OK Landehof Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
ons 27/4 | GOF-junior, sprint-intervaller | Göteborgs OF OK Landehof | Göteborg | | när | | S | | | |
Lundensprinten | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | S | | | |
tor 28/4 | Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Träningstävling | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Teknikträning IFK, Sjövalla, Landehof | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Träningstävling grön-orange | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Stafetträning Jennylund | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | L | | | |
fre 29/4 | | | | | | | | | | |
lör 30/4 | Vårserien, #1 | Göteborgs OF Utby IK | Göteborg | | dist | | L | | | |