v 10 | sön 12/3 | Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 5, Milspåret | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Vårlöp #1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
HSOK Veckans bana V10 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
Junior Camp 2023 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | K | | |
VECKANS BANA 10-13/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Hallandspremiären, lång | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | nat | | L | | | |
Viking Memorial - The Hunt | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | U | | | |
Juniorcamp, Åbytravet | OK Orion | Blekinge | | när | | M | | | |
Marscup OKS | OK Skogsströvarna | Östergötland | | när | | L | | | |
Allians 03-12 | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
Fredrika Bremer Lägermästerskap | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Vinterserie | Hellas Orientering | Stockholm | | när | | M | | | |
Öppet Indoor KM | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
v 11 | mån 13/3 | Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
HSOK Veckans bana V10 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 10-13/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Er Ha Leken | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Veckans bana HSOK V11 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 14/3 | Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V11 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Teknikträning Berga kulle | OK Hällen | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Skolgårdscupen 2023 Etapp 5 | Katrineholms OK | Södermanland | | klubb | | S | N | | |
OL-NV Natträning 10 Final | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
Natt-serien #3 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | N | | |
Natt-KM | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | N | | |
ons 15/3 | Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V11 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Luffarligan | Enebybergs IF | Stockholm | | när | | M | | | |
Veteran_OL Kronoberg | Växjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran_OL Kronoberg | Växjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Kronoberg | Växjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Onsdagsorientering | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Kejsarn av portumekien | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Mora nattserie E3 | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | L | N | | |
Upplandsbygden By Night (UBN) Etapp 6 Final | Långhundra IF Upplands OF | Uppland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 10-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
Nattugglan 2022-2023 #5 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
MOF-Nattcup #8 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
VNC #6 | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Kylklampen deltävling 9 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | N | | |
tor 16/3 | Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V11 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Vet-OL LOK | Linköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Motions OL för daglediga och veteraner | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Sprint intervaller | Målilla OK | Småland | | klubb | | S | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Sprintstafett övningstävling | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | S | S | | | |
Sprintstafett övningstävling, Individuella banor | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | S | | | |
Teknikträning Sjövalla & Landehof 16 mars 2023 med Fika | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | K | | |
Roslagens Sprintcup 5 | OK Roslagen | Uppland | | klubb | | S | K | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | S | N | | |
Mareld Nattcup - Final | Göteborgs OF Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | N | | |
Nattcupen 8 (sista) | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 17/3 | Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V11 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Attunda OK, natt | Attunda OK | Stockholm | | dist | | L | N | | |
Fårö läger | Gotlands Bro OK | Gotland | | klubb | | M | K | | |
Nattcup 4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | M | N | | |
Göteborgspremiären, natt | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | dist | | M | N | | |
lör 18/3 | Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V11 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Fårö läger | Gotlands Bro OK | Gotland | | klubb | | M | K | | |
Attunda OK, stafett | Attunda OK | Stockholm | | nat | S | L | | | |
Vårupptakt (Motions-OL) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Träningsdag Falköping | Västergötlands OF | Västergötland | | när | | L | | | |
Motalaträning | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | L | | | |
Attunda OK, stafett, individuella öppna klasser | Attunda OK | Stockholm | | dist | | L | | | |
Provlöpning Swedish League | OK Tor | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Trenneträffen | IK Trenne Ullared | Halland | | nat | | M | | | |
Träningshelg | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Upptaktsdag med UOF för ungdomar | Sigtuna OK Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Göteborgspremiären, medel | Frölunda OL Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | nat | | M | | | |
Vårracet, lång | OK Orion | Blekinge | | nat | | L | | | |
sön 19/3 | Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V11 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Fårö läger | Gotlands Bro OK | Gotland | | klubb | | M | K | | |
Göteborgspremiären, lång | Frölunda OL Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | nat | | L | | | |
Laxträffen | Falkenbergs OK | Halland | | nat | | L | | | |
Marscup 2 | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | | | |
Stafett-test | Lunds OK | Skåne | | klubb | S | L | | | |
Vårracet, medel | OK Orion | Blekinge | | nat | | M | | | |
Ullmax Vinterserie 2022-2023, deltävling 8 | Laxå OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Kretsträning Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Kringelträffen, medel | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | nat | | M | | | |
v 12 | mån 20/3 | Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V11 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Vårlöp #2 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
BBB (Bennys bästa bana) | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | K | | |
Natt-KM 2023 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | N | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 21/3 | Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Vårlöp #2 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
GOK Nattsprintcup #6 FINAL | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | S | N | | |
Nattserien Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | M | N | | |
Natt-KM | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
ons 22/3 | Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Vårlöp #2 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Kylklampen 2022-2023 Final | Sisu Forshaga SK | Värmland | | när | | L | N | | |
Luffarligan | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-OL Berga SOK | Berga SOK | Småland | | när | | M | | | |
KM natt för VÖOL, WOK och OKÖ | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | klubb | | L | N | | |
Guida mera orientera | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | K | | |
Vinternattcup nr 11-2023 Final | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
Vintercupen deltävling 7 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
VNC # 6 | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 23/3 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Vårlöp #2 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna | OK Österåker | Stockholm | | när | | L | | | |
OK Tjärnen/OK Nalle motions-OL | OK Tjärnen | Södermanland | | när | | L | | | |
POL Ryda SK, Almesåsen Vara | Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Veteran-OL OK Motala | OK Motala | Östergötland | | när | | M | | | |
Veteran-OL Göteborg | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
Motions-OL Björkvallen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Träning Sjövalla FK och OK Landehof | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | K | | |
Järvedsmultin ( Ev. Pannbenet) | Skogslöparna | Ångermanland | LSM | när | | M | N | | |
IFK Göteborg Natt KM | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | L | N | | |
Motalaträning natt | Motala AIF OL | Östergötland | | när | | L | N | | |
fre 24/3 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Vårlöp #2 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna | OK Österåker | Stockholm | | när | | L | | | |
Nyköpingsnatten | Nyköpings OK | Södermanland | | nat | | L | N | | |
Hjortnatta | OK Skogshjortarna | Västergötland | | dist | | L | N | | |
lör 25/3 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Vårlöp #2 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Brudarebackens sprintstafett | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | dist | S | S | | | |
Vårdubbeln, medel | OK Skogsfalken | Blekinge | | nat | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Nyköpingsorienteringen | Nyköpings OK | Södermanland | | nat | | L | | | |
Sekretariatsträning, etapp 1 - kval | Lunds OK | Skåne | | när | | S | | | |
Sekretariatsträning, etapp 2 - final | Lunds OK | Skåne | | när | | S | | | |
Sekretariatsträning - kval | Lunds OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Årsmötesträning | Rånäs OK | Uppland | | klubb | | M | | | |
sön 26/3 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Vårlöp #2 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Måsenstafetten | OK Måsen | Södermanland | | nat | S | L | | | |
Måsenstafetten, individuella öppna klasser | OK Måsen | Södermanland | | dist | | L | | | |
Rävdagen | OK Räven | Västergötland | | nat | | M | | | |
SAIS-trampen | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | dist | | M | | | |
Tonårsgruppsträff söndag 26 mars | Umeå OK | Västerbotten | | när | | S | | | |
Vårdubbeln, lång | OK Skogsfalken | Blekinge | | nat | | L | | | |
Vintercupen Etapp 8 (dag) | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Rasbostafetten | Rasbo IK | Uppland | | när | S | M | | | |
Intensivkurs Träningstävling | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | S | | | |
v 13 | mån 27/3 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 23-27/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
J-E Sprinten | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
Veckans bana HSOK V13 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 28/3 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V13 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
SNO Teknikträning Norra Kallfors 28 mars | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Askeröd | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL Garnisionen gamla A9 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Norra Bråten | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Alliansen | Hässleby SOK | Småland | | när | | L | | | |
IKS Vårspring 2023-03-28 | IK Standard | Södermanland | | när | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
FFFK - 10milaträning masstart | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | L | K | | |
ons 29/3 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V13 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
GOF Junior, Mars | OK Alehof | Göteborg | | när | | L | | | |
Veteran OL Kronoberg | Alvesta SOK | Småland | | när | | M | | | |
Onsdagsorienteringen | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Luffarligan, StOF/Kista SC | Stockholms OF | Stockholm | | när | | L | | | |
Årsmötesmötet | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Kretsträning Västra Skaraborg | OK Klyftamo | Västergötland | | när | | M | | | |
Mars-Cup | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
test tävling MEOS övning IK Uven | IK Uven | Göteborg | | klubb | | M | | | |
tor 30/3 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V13 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veteran-OL IFK Linköpings OS | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | | | |
VECKANS BANA 30/3-3/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
POL Götene, OK Klyftamo | OK Klyftamo | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran OL Hallstahammar | Hallstahammars OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | när | | L | | | |
Veteran OL v13 | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL Marielund | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
OCK-träning - Bockeboda (Baslinjen) | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Torsdagsträning #1 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Teknikträning Landehof och Sjövalla | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Kretsträning Kind | Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Borlänge träningsorientering | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
DOST Stafetträning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Kyrkosprinten | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
Ungdomscup #1 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
fre 31/3 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V13 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 30/3-3/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Nattinatta på Gotland | Gotlands Bro OK | Gotland | | dist | | L | N | | |
Sumpnatta | Sundbybergs IK | Stockholm | | dist | | L | N | | |
Tibrotrippeln, dag 1, natt | Tibro OK | Västergötland | | nat | | L | N | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
lör 1/4 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V13 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 30/3-3/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Strömstadsmedeln | Idefjordens SK Kvillebyns SK | Bohuslän-Dal | | dist | | M | | | |
Tibrotrippeln, dag 2, medel | Tibro OK | Västergötland | | nat | | M | | | |
Naturpassloppet | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Dackefejden, dag 1, lång | Karlskrona SOK | Blekinge | | nat | | L | | | |
Träningsdag del 1 Terränglöpning | IF Thor | Uppland | | klubb | | M | | | |
Attunda OK, stafett | Attunda OK | Stockholm | | nat | S | L | | | |
Attunda OK, stafett, individuella öppna klasser | Attunda OK | Stockholm | | nat | | L | | | |
Tibro Träningstävling Lördag | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Träningsdag del 2 Medeljakt | IF Thor | Uppland | | klubb | | M | | | |
Traditionella träningsdagen medeljakt | IF Thor | Uppland | | klubb | | M | | | |
sön 2/4 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rifallet | Degerfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v12-13 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V13 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 30/3-3/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Arosträffen | Västerås SOK | Västmanland | | nat | | M | | | |
Broruset på Gotland | Gotlands Bro OK | Gotland | | dist | | M | | | |
Kvillebyns klassiska, medeldistans | Idefjordens SK Kvillebyns SK | Bohuslän-Dal | | nat | | M | | | |
Tibro Träningstävling Söndag | Tibro OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Tibrotrippeln, dag 3, lång | Tibro OK | Västergötland | | nat | | L | | | |
Höglandets Vår-OL | SOK Aneby | Småland | | när | | L | | | |
Kringelträffen | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | nat | | M | | | |
Attunda OK, medeldistans | Attunda OK | Stockholm | | nat | | M | | | |
Dackefejden, dag 2, medel | Karlskrona SOK | Blekinge | | nat | | M | | | |
Marscup LOK | Linköpings OK | Östergötland | | när | | M | | | |
Rigorträffen | IF Rigor | Halland | | nat | | M | | | |
Långdistanspass med karta söndag 2 april kl. 10.30 | Umeå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Raska på inför påsken | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
v 14 | mån 3/4 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana HSOK V13 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 30/3-3/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Myrtorpet | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
tis 4/4 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Myrtorpet | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions OL - OK Hällen | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | | | |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Åsa | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
Veteran OL v14 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Roslagsveteranerna | Enebybergs IF | Stockholm | | när | | M | | | |
POL Rådåsgården Lidköping | Lidköpings VSK Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motions-OL Långmarken | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
NAIS NOK-träning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | | | |
Vårspringet Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions-OL Valåsen (flyttad pga parkeringsproblem) | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Norrcupen medel | Forsa OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Motions-OL/Ungdomsmatch | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Vänersborg | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
Kretsträning västra kretsen | Lidköpings VSK | Västergötland | | när | | L | | | |
HittaHem #1 | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | S | | | |
ons 5/4 | Veckans bana v.12-13 - Bastasjö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Myrtorpet | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
TSK Veteran-OL | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Luffarligan | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-OL Ålems OK | Ålems OK | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Mörmoskogen | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
tor 6/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Myrtorpet | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Häxjakten, Five-O, #1, natt | IK Gandvik | Västergötland | | nat | | L | N | | |
Veckans Bana Mörmoskogen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veteran OL Göteborg | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
OCK-träning Friseboda | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Ängbergaren | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Svartnatta | Ärla IF | Södermanland | | nat | S | L | N | | |
Svartnatta - Öppna individuella klasser | Ärla IF | Södermanland | | när | | L | N | | |
fre 7/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Myrtorpet | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mörmoskogen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
OCK-träning Friseboda | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Friskusträffen | FK Friskus-Varberg | Halland | | nat | | M | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Kortfredagen med öppet SKBM, Five-O, #2, sprint | Gudhems IF IK Gandvik | Västergötland | | nat | | S | | | |
Påsk-OL | Kjula IF | Södermanland | | nat | | L | | | |
lör 8/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Myrtorpet | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mörmoskogen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Härlövs IF | Härlövs IF | Skåne | | nat | | L | | | |
Nackheträffen | OK Nackhe | Halland | | nat | | L | | | |
Öjetrampen, Five-O, #3, lång | Främmestads IK OK Kullingshof | Västergötland | | nat | | L | | | |
Påskträffen, Gotland, etapp 1, medel | Garda OK | Gotland | | nat | | M | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
sön 9/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårlöp #3 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Myrtorpet | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mörmoskogen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Påskträffen, Gotland, etapp 2, lång | Garda OK | Gotland | | nat | | L | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Bohuslunken, Five-O, #4, medel | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | nat | | M | | | |
Växjödubbeln, dag 1, medel | Växjö OK | Småland | | nat | | M | | | |
Kolmårdsdubbeln, dag 1, Kolmårdsmedeln | OK Kolmården | Östergötland | | nat | | M | | | |
Påsk-reserven | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | S | L | | | |
v 15 | mån 10/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Branterna på Näset | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 4-10/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mörmoskogen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kolmårdsdubbeln, dag 2, Kolmårdskaveln, individuella öppna klasser | OK Kolmården | Östergötland | | nat | | L | | | |
Kolmårdsdubbeln, dag 2, Kolmårdskavlen | OK Kolmården | Östergötland | | nat | S | L | | | |
Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | Trollhättans SOK | Västergötland | | nat | | M | | | |
Växjödubbeln, dag 2, lång | Växjö OK | Småland | | nat | | L | | | |
Veckans bana Gusselby | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 Hammarnäset | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Höglandets Vår-OL - nytt försök! | SOK Aneby | Småland | | när | | L | | | |
Snötrampen | Fjärås AIK OK Löftan | Halland | | nat | | L | | | |
HSOK:s påskmedel | Helsingborgs SOK | Skåne | | nat | | M | | | |
Vårlöp #4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v15-16 | Linköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
tis 11/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mörmoskogen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gusselby | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 Hammarnäset | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Vårlöp #4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v15-16 | Linköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 11/4 - 23/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veteran-OL i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Vårsprinnget | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions-OL Villingsberg (S.a Nordändan) | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Nordansjöträning 11 april | Norbergs OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
Norrcup | Ljusdals OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Allians 04/11 | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
HittaHem #2 | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | S | | | |
Klubbmästerskap sprint | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | S | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
ons 12/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mörmoskogen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gusselby | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 Hammarnäset | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Vårlöp #4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v15-16 | Linköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 11/4 - 23/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Träningspaket, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran OL | Värend GN OL | Småland | | när | | M | | | |
Höglandets Veteran-OL, vårpremiär | SOK Aneby | Småland | | när | | L | | | |
Onsdagsorientering | Kalmar OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran OL OK Skärmen | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Luffarligan | Snättringe SK | Stockholm | | när | | L | | | |
DOST FINNBO | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | M | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 1 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Träningsorientering veteranbanor | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Träningsorientering veteranbanor | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 13/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gusselby | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 Hammarnäset | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Vårlöp #4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v15-16 | Linköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 11/4 - 23/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Träningspaket, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 13-17/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL OK Klemmingen | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | | | |
Veteran OL v15 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna | Täby OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran OL Gamleby OK | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Motala AIF OL | Motala AIF OL | Östergötland | | när | | L | | | |
POL Mostugan | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | när | | M | | | |
OCK-träning Furuboda | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
HAIF:s Kontrollplock | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Motions-OL 2023-04-13 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
Träning på Roslagsveteranernas banor | Täby OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
VOT 1 | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
MOL 1 - Stajnkrogen | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Skutberget | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Veckans bana Tjärnan | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Borlänge träningsorientering Sprint | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
Teknikträning Gbg Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Torsdagsträning #2 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Kind | Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vårcup etapp 1 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
FF-FK Sprint och GMOK Sprint | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Njudung-natt | OK Njudung | Småland | | när | | L | N | | |
fre 14/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gusselby | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 Hammarnäset | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Vårlöp #4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v15-16 | Linköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 11/4 - 23/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Träningspaket, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 13-17/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
OCK-träning Furuboda | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Veckans bana Tjärnan | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
DM, natt, Västergötland | Istrums SK | Västergötland | | mäst | | L | N | | |
Veckans Bana Skutberget | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Grymnatta | Väsby OK | Stockholm | | nat | | L | N | | |
lör 15/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gusselby | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 Hammarnäset | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Vårlöp #4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v15-16 | Linköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 11/4 - 23/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Träningspaket, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 13-17/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
OCK-träning Furuboda | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Veckans bana Tjärnan | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skutberget | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Göteborgsdubbeln, lång | Lerums SOK | Göteborg | | nat | | L | | | |
Lännamedeln | Länna IF | Uppland | | nat | | M | | | |
Närtävling15 april i Kolsva | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Skar-skidorientering | Härnösands OK | Ångermanland | | när | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö april 2023 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Bredaryds medeldistans | Bredaryds SOK Gnosjö FK | Småland | | nat | | M | | | |
Vildmarksfejden | FK Göingarna | Skåne | | nat | | M | | | |
Swedish League, #1, medel (WRE) + Valdemarsviksdubbeln | Björkfors GOIF Gamleby OK Hammarkinds OK OK Denseln Söderköpings OK Västerviks OK | Östergötland Småland | | int | | M | | | |
Sprint prova på | Haninge SOK | Stockholm | | när | | S | | | |
sön 16/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana vecka 13-15 | OK Djerf | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14-15 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gusselby | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 Hammarnäset | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Vårlöp #4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v15-16 | Linköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 11/4 - 23/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Tisdagsteknik och veckans bana | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Träningspaket, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 13-17/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tjärnan | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skutberget | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö april 2023 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Läckömedeln | Lidköpings VSK | Västergötland | | nat | | M | | | |
Veckans bana v.16-17 - Bastasjö östra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Bredaryds långdistans | Bredaryds SOK Gnosjö FK | Småland | | nat | | L | | | |
Göingefejden | FK Göingarna | Skåne | | nat | | L | | | |
Göteborgsdubbeln, medel | Sjövalla FK | Göteborg | | nat | | M | | | |
Swedish League, #2, lång (WRE) + Valdemarsviksdubbeln | Björkfors GOIF Gamleby OK Hammarkinds OK OK Denseln Söderköpings OK Västerviks OK | Östergötland Småland | | int | | L | | | |
Träningsorientering Bullerforsen | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Vårträffen på Gotland | Visborgs OK | Gotland | | dist | | L | | | |
Tiomilaträning Hedsta | Forsa OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Enenracet | OK Enen | Uppland | | nat | | M | | | |
Mottionsorientering 16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | när | | S | | | |
Orienteringsträning | Laholms OK | Halland | | klubb | | M | | | |
v 16 | mån 17/4 | Veckans bana V13 N. Skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V15 Hammarnäset | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15-16 | Linköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 11/4 - 23/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 13-17/4 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tjärnan | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skutberget | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö april 2023 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16-17 - Bastasjö östra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Fornbohyttan | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana v16 | OK Djerf | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana V16 Mölltorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Vårlöp #5 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 18/4 | Veckans bana v.14-15 - Dackestugan | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Enkärret Brunn | Gustavsbergs OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Follingbobrottet 8-22 april | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15-16 | Linköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 11/4 - 23/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tjärnan | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skutberget | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö april 2023 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16-17 - Bastasjö östra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Fornbohyttan | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans teknikbana v16 | OK Djerf | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana V16 Mölltorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17 | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Vårlöp #5 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Alliansen Vimmerby | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Klubbmästerskap Skog | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
NOK-Träning | Matteus SI | Östergötland | | när | | L | | | |
Åkers IF Veteran-OL Vår | Åkers IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Dala Veteran Kvarnsveden | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Poängtävling 1 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
Motions-OL Stensta | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering OKF Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | | | |
Flottarrännet 2023 | Lugnviks IF | Ångermanland | | när | | S | | | |
Park Orientering, #1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Vårspringet | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions-OL | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Ötjärnsträning | Norbergs OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
Sörklubbs #1 Sprint Alfta | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
Tisdagsträning | OK Orinto | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 2 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Hemdagars 2023 | OK Alehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
HittaHem #3 | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | S | | | |
Motionsorientering Klässbol | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | | |
Norrcupen lång | OK Dellen | Hälsingland | | när | | L | | | |
Pokaljakten 2023 Deltävling 1 | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Baptistkyrkan i Ås | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Medelpad Runt #1 | Medelpads OF | Medelpad | | när | | L | | | |