v 5 | fre 1/2 | | | | | | | | | | |
lör 2/2 | Stockholm Indoor Cup, etapp 1 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | dist | | S | | | |
SkidO, DM lång | OK Storsjön | Jämtland-Härjedalen | S | mäst | | L | | | |
sön 3/2 | Stockholm Indoor Cup, etapp 2 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | dist | | S | | | |
SkidO, Umeå OK, VOF-cup, #3, sprint | Umeå OK | Västerbotten | S | dist | | S | | | |
SkidO, Umeå OK, VOF-cup, #4, medel | Umeå OK | Västerbotten | S | dist | | M | | | |
v 6 | mån 4/2 | | | | | | | | | | |
tis 5/2 | | | | | | | | | | |
ons 6/2 | | | | | | | | | | |
tor 7/2 | | | | | | | | | | |
fre 8/2 | | | | | | | | | | |
lör 9/2 | SkidO, DM, medel, Medelpad | Timrå SOK | Medelpad | S | mäst | | M | | | |
SkidO, J-cup/NOF-cup, medel | OK Renen | Norrbotten | S | nat | | M | | | |
sön 10/2 | SkidO, DM, lång, Medelpad | Timrå SOK | Medelpad | S | mäst | | L | | | |
SkidO, J-cup/NOF-cup, sprint | OK Renen | Norrbotten | S | nat | | S | | | |
SkidO, DM Sprint | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | S | mäst | | S | | | |
SkidO, medel | Säterbygdens OK | Dalarna | S | dist | | M | | | |
v 7 | mån 11/2 | | | | | | | | | | |
tis 12/2 | SkidO, DM, natt, Medelpad | Sundsvalls OK | Medelpad | S | mäst | | L | N | | |
ons 13/2 | Mila Stockholm by Night, #4 | Täby OK | Stockholm | | dist | | L | N | | |
SkidO, DM, natt, Jämtland-Härjedalen | Fältjägarnas IF | Jämtland-Härjedalen | S | mäst | | M | N | | |
tor 14/2 | | | | | | | | | | |
fre 15/2 | | | | | | | | | | |
lör 16/2 | SkidO, DM, medel, Södermanland | Kjula IF | Södermanland | S | mäst | | M | | | |
SkidO, SK Björnen/Umedalens IF, VOF-cup, #5, medel | SK Björnen Umedalens IF | Västerbotten | S | dist | | M | | | |
sön 17/2 | SkidO, Förenings-DM, stafett, Medelpad | Kovlands IF | Medelpad | S | mäst | S | L | | | |
SkidO, DM, lång, Södermanland + Stockholm | Ärla IF | Södermanland | S | mäst | | L | | | |
SkidO, DM, medel, Dalarna | Domnarvets GOIF Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | S | mäst | | M | | | |
SkidO, NOF-cupen, #9, medel | Bergnäsets AIK | Norrbotten | S | nat | | M | | | |
SkidO, NOF-cupen, #10, medel | Bergnäsets AIK | Norrbotten | S | nat | | M | | | |
v 8 | mån 18/2 | | | | | | | | | | |
tis 19/2 | | | | | | | | | | |
ons 20/2 | | | | | | | | | | |
tor 21/2 | | | | | | | | | | |
fre 22/2 | | | | | | | | | | |
lör 23/2 | SkidO, SM/JSM medel, Nordiska Ungdomsspelen och publiktävling | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | mäst | | M | | | |
sön 24/2 | SkidO, SM publiktävling och Nordiska Ungdomsspelen | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | nat | | M | | | |
SkidO, SM/JSM stafett | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | mäst | S | M | | | |
v 9 | mån 25/2 | | | | | | | | | | |
tis 26/2 | | | | | | | | | | |
ons 27/2 | | | | | | | | | | |
tor 28/2 | | | | | | | | | | |