tor 26/1 | Rimbo SOK Motions-OL för veteraner och daglediga | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
sön 26/3 | Rasbostafetten | Rasbo IK | Uppland | | när | S | M | | | |
tor 30/3 | Roslagsveteranerna | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | när | | L | | | |
tor 20/4 | Roslagsveteraner | Sigtuna OK | Uppland | | när | | M | | | |
ons 3/5 | Upplands och Stockholms Skogsflicksmatch | Sigtuna OK | Uppland | | när | | L | | | |
tor 4/5 | Roslagveteranerna | Rånäs OK | Uppland | | när | | M | | | |
tor 11/5 | Roslagsveteranerna | OK Rodhen | Uppland | | när | | L | | | |
sön 14/5 | KM medel | OK Rodhen | Uppland | | när | | M | | | |
tis 16/5 | Roslagsveteranerna | Länna IF | Uppland | | när | | M | | | |
tis 16/5 | U-Ringen Etapp 1 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
tis 23/5 | Till Skogs #2 | Länna IF | Uppland | | när | | M | | | |
tis 23/5 | U-Ringen Etapp 2 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
tor 25/5 | Roslagsveteranerna | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
tis 30/5 | Till Skogs #3 | Rånäs OK | Uppland | | när | | M | | | |
tor 1/6 | Roslagsveteranerna | Långhundra IF | Uppland | | när | | M | | | |
tor 1/6 | U-Ringen Etapp 3 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | M | | | |
tor 8/6 | Motions-OL för S och V | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
ons 14/6 | KM sprint | OK Rodhen | Uppland | | när | | S | | | |
ons 14/6 | Rånäs Sprint Cup Etapp 1 | Rånäs OK | Uppland | | när | | S | | | |
tis 20/6 | Rånäs Sprint Cup Etapp 2 | Rånäs OK | Uppland | | när | | S | | | |
ons 28/6 | Rånäs Sprint Cup Etapp 3 | Rånäs OK | Uppland | | när | | S | | | |
tor 3/8 | Roslagsveteranerna | Rånäs OK | Uppland | | när | | L | | | |
tor 17/8 | Roslagsveteranerna | Häverödals SK | Uppland | | när | | M | | | |
tor 17/8 | Roslagsveteranerna | Häverödals SK | Uppland | | när | | L | | | |
tor 24/8 | Roslagsveteranerna | Länna IF | Uppland | | när | | M | | | |
tor 24/8 | MTBO Uppland, träning #1, Nåsten | OK Linné | Uppland | M | när | | L | | | |
tor 31/8 | Roslagsveteraner | Sigtuna OK | Uppland | | när | | M | | | |
tor 7/9 | MTBO Uppland, träning #2, Sunnerstagropen | OK Linné | Uppland | M | när | | M | | | |
tor 14/9 | Roslagsveteranerna | Långhundra IF | Uppland | | när | | M | | | |
ons 20/9 | Sprintkval Sävja | OK Linné Svenska Orienteringsförbundet | Uppland | | när | | S | | | |
tor 21/9 | MTBO Uppland, träning #3, Storvreta | OK Linné | Uppland | M | när | | M | | | |
tor 5/10 | MTBO Uppland, träning, #4, Vårdsätra | OK Linné | Uppland | M | när | | M | | | |
tor 5/10 | Roslagsveteranerna | OK Rodhen | Uppland | | när | | L | | | |
tor 12/10 | Motions-OL för S och V | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
lör 14/10 | Skogskarlsmatch Uppland och Gästrikland | OK Hammaren Upplands OF | Gästrikland Uppland | | när | | L | | | |