v 36 | tis 1/9 | | | | | | | | | | |
ons 2/9 | | | | | | | | | | |
tor 3/9 | | | | | | | | | | |
fre 4/9 | | | | | | | | | | |
lör 5/9 | | | | | | | | | | |
sön 6/9 | DM, stafett, Halland, individuella öppna klasser | FK Friskus-Varberg | Halland | | dist | | L | | | |
DM, stafett, Västergötland, individuella öppna klasser | Hestra IF | Västergötland | | dist | | M | | | |
Eksjö SOK, medel | Eksjö SOK | Småland | | dist | | M | | | |
DM, stafett, Blekinge, individuella öppna klasser | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | dist | | L | | | |
DM, stafett, Södermanland, individuella öppna klasser | OK Hällen | Södermanland | | dist | | L | | | |
v 37 | mån 7/9 | | | | | | | | | | |
tis 8/9 | | | | | | | | | | |
ons 9/9 | | | | | | | | | | |
tor 10/9 | | | | | | | | | | |
fre 11/9 | | | | | | | | | | |
lör 12/9 | DM, stafett, Västmanland + Uppland, individuella öppna klasser | Sala OK Upplands OF | Västmanland Uppland | | dist | | M | | | |
Ulricehamns OK medel (över två dagar) | Ulricehamns OK | Västergötland | | dist | | M | | | |
sön 13/9 | Ulricehamns OK medel (över två dagar) | Ulricehamns OK | Västergötland | | dist | | M | | | |
DM, stafett, Stockholm, individuella öppna klasser | Järla Orientering | Stockholm | | dist | | L | | | |
Järndammsmedeln | Sala OK | Västmanland | | dist | | M | | | |
Valbos nationella | Valbo AIF | Gästrikland | | dist | | M | | | |
Hökensåsracet | OK Gränsen | Småland | | dist | | M | | | |
v 38 | mån 14/9 | | | | | | | | | | |
tis 15/9 | | | | | | | | | | |
ons 16/9 | | | | | | | | | | |
tor 17/9 | | | | | | | | | | |
fre 18/9 | | | | | | | | | | |
lör 19/9 | Ungdomsserien #2, krets Söder 3 | Järla Orientering | Stockholm | | dist | | L | | | |
Ungdomsserien, #2, krets söder 4 | Haninge SOK | Stockholm | | dist | | L | | | |
Nässjö OK, medel | Nässjö OK | Småland | | dist | | M | | | |
Ungdomsserie #2, Krets Norr 3 | Waxholms OK | Stockholm | | dist | | L | | | |
Ungdomsserien #2, krets Söder 2 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | dist | | L | | | |
Ungdomsserien #2, Söder 1 | Tullinge SK | Stockholm | | dist | | L | | | |
Ungdomsserien, #2, krets Norr 2 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | dist | | L | | | |
Fyrklubbs, grupp B och D samt icke-skånska klubbar | Örkelljunga FK | Skåne | | dist | | L | | | |
Ungdomsserien #2 - Norr 1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | dist | | L | | | |
sön 20/9 | Nässjö OK, dag 2, medel | Nässjö OK | Småland | | dist | | M | | | |
Fyrklubbs, grupp A, C och E | Örkelljunga FK | Skåne | | dist | | L | | | |
v 39 | mån 21/9 | | | | | | | | | | |
tis 22/9 | | | | | | | | | | |
ons 23/9 | | | | | | | | | | |
tor 24/9 | | | | | | | | | | |
fre 25/9 | | | | | | | | | | |
lör 26/9 | Ekorren cup | Linköpings OK | Östergötland | | dist | S | L | | | |
Örnsköldsviksmästerskapet | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | | dist | | L | | | |
sön 27/9 | Sprintstafett | Skogslöparna | Ångermanland | | dist | S | S | | | |
v 40 | mån 28/9 | | | | | | | | | | |
tis 29/9 | | | | | | | | | | |
ons 30/9 | | | | | | | | | | |