w 5 | Sat 1/2 | TGOK Sprint-cup #3 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Stockholm Indoor Cup, etapp 1 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | reg | | L | | | |
LOK Sprint Cup deltävling 4 | Linköpings OK | Östergötland | | club | | S | | | |
SkidO, Förenings-DM, stafett, Medelpad | Njurunda OK | Medelpad | S | champs | R | M | | | |
SM Sport Vintercup #3 | Sävedalens AIK | Göteborg | | loc | | M | | | |
Träning Göteborg Öst | Sjövalla FK | Göteborg | | club | | L | | | |
Öppna klasser, Förenings-DM, Medelpad | Njurunda OK | Medelpad | S | loc | | M | | | |
Sun 2/2 | Stockholm Indoor Cup, etapp 2 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | reg | | L | | | |
Medelpad SkidO Cup, #1 | Sundsvalls OK | Medelpad | S | reg | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | L | | | |
SkidO, Älvsbyn, lång | Älvsby IF OK | Norrbotten | S | reg | | L | | | |
SkidO, DM, sprint, Ångermanland | Kramfors-Alliansen Lugnviks IF | Ångermanland | S | champs | | S | | | |
Vintercup 2019-2020 | FK Göingarna | Skåne | | loc | | L | | | |
Sunes bana | Linköpings OK | Östergötland | | loc | | L | | | |
Vintercupen Etapp 5 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Vintercupen SV Kretsen E5 | Eslövs FK | Skåne | | loc | | L | | | |
Vinterserien | IFK Enskede | Stockholm | | loc | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
Vintercupen Etapp 4 | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | L | | | |
Vintercupen 2019-20 | FK Göingarna | Skåne | | loc | | L | | | |
SkidO träning 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | loc | | M | | | |
Vinterrace 5 | Vänersborgs SK | Västergötland | | loc | | L | | | |
10 milaträning | Gamleby OK | Småland | | club | | L | | | |
SkidO-träning 4 | Skogslöparna | Ångermanland | S | loc | | M | N | | |
w 6 | Mon 3/2 | Andtörsten | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 4/2 | Ramonsbana 2020:4 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
Stjärnnatt 3 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | N | | |
GTNC-4 2020 | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | N | | |
Järla O-tour #2 | Järla Orientering | Stockholm | | club | | M | N | | |
Wed 5/2 | Luffarligan | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | loc | | L | | | |
Veteran-OL nr 16 | Kristinehamns OK | Värmland | | loc | | L | | | |
MOF Nattcup #8 | Njurunda OK | Medelpad | | loc | | L | N | | |
Vaktel-jakten | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
SOK Natt-OLtr | Sala OK | Västmanland | | club | | M | N | | |
Vinternattcupen #4 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Kylklampen deltävling 6 | OK Älgen | Värmland | | loc | | L | N | | |
Thu 6/2 | Daglediga 05 | Visborgs OK | Gotland | | loc | | L | | | |
Korslöt Natt | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | L | N | | |
Nattcup #4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | L | | | |
Veteran OL SAIK | Sävedalens AIK | Göteborg | | loc | | L | | | |
VKC3 | Täby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Dalaoffensivens Nattrace Nr 7 a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | loc | | L | N | | |
Hagabys nattcup etapp2 | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | loc | | L | N | | |
Torsdagslumen | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Pölder Sport Nattcup 5 | OK Vilse 87 | Blekinge | | loc | | L | N | | |
Vätterbygden by night, deltävling 9 | OK Gränsen | Småland | | loc | | L | N | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | loc | | S | N | | |
Östra Blekinges nattcup deltävling 13 | OK Orion Ronneby OK | Blekinge | | loc | | L | N | | |
GOF Nattcup Etapp 7 | Göteborgs OF Sjövalla FK | Göteborg | | loc | | M | N | | |
Nattcupen nr 5 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | club | | L | C | | |
Skaraborg by night Istrums SK | Istrums SK | Västergötland | | loc | | L | N | | |
Fri 7/2 | | | | | | | | | | |
Sat 8/2 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
VOF Ungdom, Upptakt för ungdomar 13-16 och 17-20 | Surahammars SOK Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | L | | | |
Provlöpning O-ringen träningspaket | Rasbo IK | Uppland | | loc | | L | | | |
Träningsdag Kalmar OK/Nybro OK | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Teknikträning Göteborg öst | Sävedalens AIK | Göteborg | | club | | L | | | |
Vinterorientering | Hallstahammars OK | Västmanland | | loc | | M | | | |
Zonträning | Torsås OK | Småland | | loc | | L | | | |
Stångenäs Vinterträning 5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | loc | | M | | | |
Träningstävling Langberget | Ockelbo OK | Gästrikland | | club | | L | | | |
SkidO, Bodens Bandyklubb OS, medel | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | S | loc | | M | | | |
Sun 9/2 | Nattcup 2 | Gotlands Bro OK | Gotland | | loc | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | L | | | |
Vintercupen 6 | Ankarsrums OK | Småland | | loc | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2020, deltävling 5 | Lindebygdens OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | loc | | L | | | |
Sunes bana | Linköpings OK | Östergötland | | loc | | L | | | |
Vintercupen Pan-Kristianstad | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | loc | | L | | | |
Vinterserien | Skarpnäcks OL | Stockholm | | loc | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
B&L Vinterrogaine #3 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | U | | | |
Vintercupen E6, SV Kretsen Skåne | OK Kontinent | Skåne | | loc | | L | | | |
SkidO Träningsserie 4 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | loc | | L | | | |
Vinterrace Etapp 6 | OK Flundrehof Trollhättans SK | Västergötland | | loc | | L | | | |
Orienteringsträning Brömsebro Norra | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Skido-träning | Övertorneå IF | Norrbotten | S | club | | M | | | |
SkidO-träning 5 (med resultat) | Skogslöparna | Ångermanland | S | loc | | M | N | | |
w 7 | Mon 10/2 | Majoracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Tue 11/2 | Nattcup | Vänersborgs SK | Västergötland | | club | | L | N | | |
Ramonsbana 2020:5 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
Spikcup-3 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | N | | |
Go'Natt Cup Kalmar OK/Nybro OK E.6 | Nybro OK | Småland | | club | | L | N | | |
Nattcup #5 | OK Måsen | Södermanland | | loc | | M | N | | |
OL-NV Natträning 6 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
GOK Nattsprintcup nr 4 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Wed 12/2 | Luffarligan 12 februari | Sundbybergs IK | Stockholm | | loc | | L | | | |
Mila Stockholm by Night, #4 | Järfälla OK | Stockholm | | reg | | L | N | | |
Veteran-OL | Växjö OK | Småland | | loc | | L | | | |
Veteran OL | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Veteran-OL nr 17 | Kristinehamns OK | Värmland | | loc | | L | | | |
Midvinterduell etapp 5 | Linköpings OK Stjärnorps SK | Östergötland | | club | | L | N | | |
Stångenäs Vinterträning 6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | loc | | M | | | |
DHL-söket | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 5 | Sundsvalls OK | Medelpad | | loc | | S | N | | |
Testträning | Eslövs FK | Skåne | | club | | L | | | |
Thu 13/2 | Daglediga 06 | Svaide Roma SOK | Gotland | | loc | | L | | | |
FMM Skidorientering i Boden | I 19 IF | Norrbotten | S | loc | | M | | | |
OK Denselns nattcup 2019-20 deltävling 6 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | | | |
Hagabys nattcup etapp3 | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | loc | | L | N | | |
Torsdagslux | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Vintercup nr 3 | Storviks IF | Gästrikland | | club | | L | | | |
Natträning | Ludvika OK | Dalarna | | loc | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup 14 | OK Orion | Blekinge | | loc | | L | N | | |
Nattråttan 2019-2020 Etapp 5 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Skido DM natt Jämtland Härjedalen | OK Storsjön | Jämtland-Härjedalen | S | champs | | L | N | | |
Fri 14/2 | Ärla Mid-winter night trail | Ärla IF | Södermanland | | loc | | L | N | | |
Sat 15/2 | SkidO, DM, lång, Medelpad | VK Uvarna | Medelpad | S | champs | | L | | | |
FBCC #3 | Säterbygdens OK | Dalarna | | loc | | S | | | |
Februarimitt | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Sun 16/2 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | L | | | |
SkidO, DM, medel, Medelpad | VK Uvarna | Medelpad | S | champs | | M | | | |
Sunes bana | Linköpings OK | Östergötland | | loc | | L | | | |
Söndagsträning Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | loc | | L | | | |
Vintercupen Etapp 6 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Vintercupen FK Åsen | FK Åsen | Skåne | | loc | | L | | | |
Vintercupen, SV Kretsen Skåne | Malmö OK | Skåne | | loc | | L | | | |
Vinterserien Sätra | Centrum OK | Stockholm | | loc | | M | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
Vintercupen etapp 5 | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Vinterläger 2020 | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | L | | | |
Vinterrace 7 | Trollhättans SOK | Västergötland | | loc | | L | | | |
VOF:cup 3 | Umeå OK | Västerbotten | S | loc | | M | | | |
w 8 | Mon 17/2 | Björströmspåret | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 18/2 | SkidO, DM, natt, Medelpad | Selånger SOK | Medelpad | S | champs | | L | N | | |
Stjärnnatt #4 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | L | N | | |
Ramonsbana 2020:6 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
VKC4 | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Nattcup Kalmar/Nybro OK 7 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | N | | |
Wed 19/2 | Veteran OL | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Veteran-OL nr 18 | Kristinehamns OK | Värmland | | loc | | L | | | |
Luffarligan | Enebybergs IF | Stockholm | | loc | | M | | | |
Fram och tillbaka | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Natt-OL träning | Sala OK | Västmanland | | club | | M | N | | |
Vintercup #3 | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | FM | loc | | M | N | | |
MOF Nattcup #9 | Selånger SOK | Medelpad | | loc | | L | N | | |
Nattugglan - Hågelby - deltävling 4 | Tullinge SK | Stockholm | | loc | | L | N | | |
Vinternattcup #5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Kylklampen 2019-2020 deltävling 7 | OK Tyr | Värmland | | loc | | L | N | | |
Thu 20/2 | Daglediga 07 | Visborgs OK | Gotland | | loc | | L | | | |
Februarinatten | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
GOF Nattcup Etapp 8 | Göteborgs OF Sävedalens AIK | Göteborg | | loc | | L | N | | |
Vintercupen, deltävling 2 | OK Österåker | Stockholm | | club | | M | C | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | L | | | |
Dalaoffensivens Nattrace nr 8 | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | loc | | L | N | | |
Vätterbygden by night 10 | Jönköpings OK | Småland | | loc | | L | N | | |
Östra Blekinge natt-cup 15 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | club | | L | N | | |
Natt-7:an | IK Ymer | Västergötland | | loc | | L | N | | |
Nattcupen nr 6 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Skaraborg by Night VII | Lidköpings VSK | Västergötland | | loc | | M | N | | |
Fri 21/2 | Vintercupen Etapp 7 | OK Enen | Uppland | | club | | M | N | | |
Sat 22/2 | Anders Test 2 | OK Nackhe | Halland | | club | | M | N | | |
SkidO, NUS/DM, sprint | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | nat | | S | | | |
SkidO, SM/JSM/USM/VSM, sprint | Umeå OK | Västerbotten | S | int | | S | | | |
Tränings-OL 2020 | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | loc | | M | | | |
Sövde familje-ol | Andrarums IF | Skåne | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Sun 23/2 | Hellas Orienteringsklubb | Hellas Orientering | Stockholm | | loc | | L | | | |
SkidO, SM/JSM/USM/VSM, lång | Umeå OK | Västerbotten | S | champs | | L | | | |
Söndagsträning 23/2 | Eskilstuna OL | Södermanland | | loc | | L | | | |
Vintercup 2019-2020 | FK Göingarna | Skåne | | loc | | L | | | |
Sunes bana | Linköpings OK | Östergötland | | loc | | L | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | loc | | L | | | |
Vintercupen E8, SV Kretsen Skåne | Frosta OK | Skåne | | loc | | L | | | |
Vintercupen Etapp 6 | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
Vintercupen 2019-20 | FK Göingarna | Skåne | | loc | | L | | | |
SkidO, NUS/DM, lång | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | nat | | L | | | |
Vinterrace 8 OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | loc | | L | | | |
Övning träningstävling | Falköpings AIK OK | Västergötland | | club | | S | | | |
w 9 | Mon 24/2 | Ringsporten | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 25/2 | Ramonsbana 2020:7 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
TRÖNÖNATTA | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Nattcup #6 | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | N | | |
Nattcup 5, TSOK | Trollhättans SOK | Västergötland | | loc | | L | N | | |
Nattcup Kalmar OK/Nybro OK nr 8 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | N | | |
OL-NV Natträning 7 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
OK Roslagens Natt-Cup | OK Roslagen | Uppland | | loc | | L | | | |
Stockacupen #5 | OK Löftan | Halland | | club | | L | N | | |
Långhundra laddar och ler, etapp 2 | Långhundra IF | Uppland | | club | | L | N | | |
Wed 26/2 | Luffarligan 26 februari | Söders-Tyresö | Stockholm | | loc | | L | | | |
Veteran OL | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Veteran-OL nr 19 | Kristinehamns OK | Värmland | | loc | | L | | | |
Midvinterduell etapp 6 | Linköpings OK | Östergötland | | club | | L | N | | |
Sportringen etapp 2 | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Ullmax Vinterserie 2020, deltävling 6 | Laxå OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | loc | | L | N | | |
Stångenäs Vinterträning 7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | loc | | M | N | | |
Nattstrapats 5 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 6 | Sundsvalls OK | Medelpad | | loc | | S | N | | |
Thu 27/2 | Daglediga 08 | Svaide Roma SOK | Gotland | | loc | | L | | | |
Vätterbygden by night deltävling 11 | IKHP Huskvarna | Småland | | loc | | L | | | |
Landehofs Nattcup Etapp 8 | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | N | | |
OK Denselns nattcup 2019-20 deltävling 7 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | | | |
Östra Blekinges Nattcup 16 | OK Orion | Blekinge | | loc | | L | N | | |
Vätterbygden by night deltävling 11 | IKHP Huskvarna | Småland | | club | | L | N | | |
Nattstafetträning | Ludvika OK | Dalarna | | loc | | L | N | | |
Fri 28/2 | Landslagsträning Sprint Intervals | Svenska Orienteringsförbundet | | | club | | S | | | |
Sverigepremiären, natt | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | nat | | L | N | | |
Sat 29/2 | Sverigepremiären, medel | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | nat | | M | | | |
Landslagsträning Knock-out Qualification & ¼ final | Svenska Orienteringsförbundet | | | club | | S | | | |
Teknikträning Göteborg öst | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
SkidO träning 3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | FS | loc | | M | | | |
SM Sport Vintercup #4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | loc | | M | | | |
SkidO, DM lång, Norrbotten,OK Renen | OK Renen | Norrbotten | S | champs | | L | | | |
Skottårsträning | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
SkidO, Träning, Bodens Bandyklubb OS | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | S | club | | M | | | |
Vinterserien - MTBO | Lunds OK | Skåne | FM | loc | | L | | | |
Landslagsträning Knock-out ½ final and Final | Svenska Orienteringsförbundet | | | nat | | S | | | |