w 1 | Wed 1/1 | Nyårs-OL | Tormestorps IF | Skåne | | reg | | L | | | |
Thu 2/1 | | | | | | | | | | |
Fri 3/1 | | | | | | | | | | |
Sat 4/1 | Skigo Cup 3 | Seskarö IF | Norrbotten | S | reg | | S | | | |
Parsprint | Seskarö IF | Norrbotten | S | reg | R | S | | | |
Sun 5/1 | Skigo Cup 4 | Seskarö IF | Norrbotten | S | reg | | M | | | |
w 2 | Mon 6/1 | | | | | | | | | | |
Tue 7/1 | | | | | | | | | | |
Wed 8/1 | Mila Stockholm By Night | Centrum OK | Stockholm | | reg | | L | N | | |
Thu 9/1 | | | | | | | | | | |
Fri 10/1 | | | | | | | | | | |
Sat 11/1 | | | | | | | | | | |
Sun 12/1 | | | | | | | | | | |
w 3 | Mon 13/1 | | | | | | | | | | |
Tue 14/1 | | | | | | | | | | |
Wed 15/1 | | | | | | | | | | |
Thu 16/1 | | | | | | | | | | |
Fri 17/1 | | | | | | | | | | |
Sat 18/1 | | | | | | | | | | |
Sun 19/1 | | | | | | | | | | |
w 4 | Mon 20/1 | | | | | | | | | | |
Tue 21/1 | | | | | | | | | | |
Wed 22/1 | | | | | | | | | | |
Thu 23/1 | | | | | | | | | | |
Fri 24/1 | | | | | | | | | | |
Sat 25/1 | | | | | | | | | | |
Sun 26/1 | SkidO Haninge | Haninge SOK | Stockholm | S | reg | | M | | | |
VOF-cup 2 | Umeå OK | Västerbotten | S | reg | | S | | | |
VOF-cup 3 | Umeå OK | Västerbotten | S | reg | | M | | | |
w 5 | Mon 27/1 | | | | | | | | | | |
Tue 28/1 | | | | | | | | | | |
Wed 29/1 | | | | | | | | | | |
Thu 30/1 | | | | | | | | | | |
Fri 31/1 | | | | | | | | | | |
Sat 1/2 | | | | | | | | | | |
Sun 2/2 | | | | | | | | | | |
w 6 | Mon 3/2 | | | | | | | | | | |
Tue 4/2 | | | | | | | | | | |
Wed 5/2 | | | | | | | | | | |
Thu 6/2 | | | | | | | | | | |
Fri 7/2 | | | | | | | | | | |
Sat 8/2 | | | | | | | | | | |
Sun 9/2 | | | | | | | | | | |
w 7 | Mon 10/2 | | | | | | | | | | |
Tue 11/2 | | | | | | | | | | |
Wed 12/2 | Mila Stockholm By Night | Stockholms OF | Stockholm | | reg | | L | N | | |
Thu 13/2 | | | | | | | | | | |
Fri 14/2 | | | | | | | | | | |
Sat 15/2 | VOF-cup 2 | Umeå OK | Västerbotten | S | reg | | M | | | |
Sun 16/2 | | | | | | | | | | |
w 8 | Mon 17/2 | | | | | | | | | | |
Tue 18/2 | | | | | | | | | | |
Wed 19/2 | | | | | | | | | | |
Thu 20/2 | | | | | | | | | | |
Fri 21/2 | | | | | | | | | | |
Sat 22/2 | VOF-cup 4 | Umeå OK | Västerbotten | S | reg | | S | | | |
Sunderbysvängen | Gammelstads IF | Norrbotten | S | reg | | M | | | |
VOF-cup 5 | Umeå OK | Västerbotten | S | reg | | M | | | |
Sunderbynatta | Gammelstads IF | Norrbotten | S | reg | | M | N | | |
Sun 23/2 | VOF-cup 3 | IFK Umeå | Västerbotten | S | reg | | M | | | |
w 9 | Mon 24/2 | | | | | | | | | | |
Tue 25/2 | | | | | | | | | | |
Wed 26/2 | | | | | | | | | | |
Thu 27/2 | | | | | | | | | | |
Fri 28/2 | | | | | | | | | | |
Sat 1/3 | | | | | | | | | | |
Sun 2/3 | | | | | | | | | | |
w 10 | Mon 3/3 | | | | | | | | | | |
Tue 4/3 | | | | | | | | | | |
Wed 5/3 | | | | | | | | | | |
Thu 6/3 | | | | | | | | | | |
Fri 7/3 | | | | | | | | | | |
Sat 8/3 | Arvidsjaurs OK, Skigo Cup 11, medeldistans | Arvidsjaurs OK | Norrbotten | S | reg | | M | | | |
Sun 9/3 | Arvidsjaurs OK, Skigo Cup 12, final, medeldistans | Arvidsjaurs OK | Norrbotten | S | reg | | L | | | |
w 11 | Mon 10/3 | | | | | | | | | | |
Tue 11/3 | | | | | | | | | | |
Wed 12/3 | Mila Stockholm By Night | OK Södertörn | Stockholm | | reg | | L | N | | |
Thu 13/3 | | | | | | | | | | |
Fri 14/3 | | | | | | | | | | |
Sat 15/3 | | | | | | | | | | |
Sun 16/3 | | | | | | | | | | |
w 12 | Mon 17/3 | | | | | | | | | | |
Tue 18/3 | | | | | | | | | | |
Wed 19/3 | | | | | | | | | | |
Thu 20/3 | | | | | | | | | | |
Fri 21/3 | | | | | | | | | | |
Sat 22/3 | | | | | | | | | | |
Sun 23/3 | VOF-cup 6 | Umeå OK | Västerbotten | S | reg | | L | | | |
w 13 | Mon 24/3 | | | | | | | | | | |
Tue 25/3 | | | | | | | | | | |
Wed 26/3 | | | | | | | | | | |
Thu 27/3 | | | | | | | | | | |
Fri 28/3 | | | | | | | | | | |
Sat 29/3 | | | | | | | | | | |
Sun 30/3 | Sydsvenska 7-mannakavlen, öppna individuella motionsklasser | Ronneby OK | Blekinge | | reg | | L | | | |
w 14 | Mon 31/3 | | | | | | | | | | |
Tue 1/4 | | | | | | | | | | |
Wed 2/4 | | | | | | | | | | |
Thu 3/4 | | | | | | | | | | |
Fri 4/4 | Nattinatta | Gotlands Bro OK | Gotland | | reg | | L | N | | |
Sat 5/4 | | | | | | | | | | |
Sun 6/4 | Broruset | Gotlands Bro OK | Gotland | | reg | | M | | | |
w 15 | Mon 7/4 | | | | | | | | | | |
Tue 8/4 | | | | | | | | | | |
Wed 9/4 | | | | | | | | | | |
Thu 10/4 | | | | | | | | | | |
Fri 11/4 | | | | | | | | | | |
Sat 12/4 | | | | | | | | | | |
Sun 13/4 | Rånässtafetten 2014 öppna klasser | Rånäs OK | Uppland | | reg | | L | | | |
Suderträffen | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | reg | | M | | | |
w 16 | Mon 14/4 | | | | | | | | | | |
Tue 15/4 | | | | | | | | | | |
Wed 16/4 | | | | | | | | | | |
Thu 17/4 | | | | | | | | | | |
Fri 18/4 | | | | | | | | | | |
Sat 19/4 | | | | | | | | | | |
Sun 20/4 | | | | | | | | | | |
w 17 | Mon 21/4 | Kolmårdskavlen, öppna motionsklasser | OK Kolmården | Östergötland | | reg | | L | | | |
Tue 22/4 | | | | | | | | | | |
Wed 23/4 | | | | | | | | | | |
Thu 24/4 | | | | | | | | | | |
Fri 25/4 | | | | | | | | | | |
Sat 26/4 | | | | | | | | | | |
Sun 27/4 | Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | reg | | L | | | |
w 18 | Mon 28/4 | | | | | | | | | | |
Tue 29/4 | | | | | | | | | | |
Wed 30/4 | | | | | | | | | | |
Thu 1/5 | SprintCup 1 | Gammelstads IF | Norrbotten | | reg | | S | | | |
Fri 2/5 | Tiomila i Eksjö, individuella öppna motionsklasser | Bodafors OK Eksjö SOK IKHP Huskvarna Nässjö OK SOK Aneby | Småland | | reg | | L | C | | |
Tiomila i Eksjö, individuella öppna motionsklasser | Bodafors OK Eksjö SOK IKHP Huskvarna Nässjö OK SOK Aneby | Småland | | reg | | L | C | | |
Sat 3/5 | Tiomila i Eksjö, individuella öppna motionsklasser | Bodafors OK Eksjö SOK IKHP Huskvarna Nässjö OK SOK Aneby | Småland | | reg | | L | | | |
Sun 4/5 | Tiomila i Eksjö, individuella öppna motionsklasser | Bodafors OK Eksjö SOK IKHP Huskvarna Nässjö OK SOK Aneby | Småland | | reg | | L | | | |
Gränsfejden | Markaryds FK | Småland | | reg | | M | | | |
SprintCup 2 | Gammelstads IF | Norrbotten | | reg | | S | | | |
w 19 | Mon 5/5 | | | | | | | | | | |
Tue 6/5 | | | | | | | | | | |
Wed 7/5 | | | | | | | | | | |
Thu 8/5 | SprintCup 3 | Gammelstads IF | Norrbotten | | reg | | S | | | |
Fri 9/5 | | | | | | | | | | |
Sat 10/5 | | | | | | | | | | |
Sun 11/5 | Angermannastafetten | Ångermanlands OF | Ångermanland | | reg | R | M | | | |
w 20 | Mon 12/5 | | | | | | | | | | |
Tue 13/5 | Ungdomsserien, krets 1 söder | Hellas Orientering | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien, krets 2 söder | OK Ravinen | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien, krets 3 söder | OK Södertörn | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien, krets 4 söder | Haninge SOK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien, krets 2 norr | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien, krets 1 norr | Attunda OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Wed 14/5 | Stockholm City Cup, E1 | OK Södertörn Sundbybergs IK | Stockholm | | reg | | S | | | |
Thu 15/5 | | | | | | | | | | |
Fri 16/5 | | | | | | | | | | |
Sat 17/5 | HOK:s vårtävlingar, medeldistans | Haparanda OK | Norrbotten | | reg | | M | | | |
Sun 18/5 | HOK:s vårtävlingar, långdistans | Haparanda OK | Norrbotten | | reg | | L | | | |
Sätilasprinten | OK Räven | Västergötland | | reg | | S | | | |
w 21 | Mon 19/5 | | | | | | | | | | |
Tue 20/5 | | | | | | | | | | |
Wed 21/5 | Stockholm City Cup, E2 | OK Södertörn Sundbybergs IK | Stockholm | | reg | | S | | | |
Thu 22/5 | Ungdomsserien, krets 1 norr | Väsby OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien, krets 1 söder | Tullinge SK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien, krets 2 söder | Gustavsbergs OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien, krets 2 norr | Järfälla OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien, krets 3 söder | Järla Orientering | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien, krets 4 söder | Söders-Tyresö | Stockholm | | reg | | L | | | |
Fri 23/5 | | | | | | | | | | |
Sat 24/5 | Skaraborgsmästerskapen Stafett | SOK Träff | Västergötland | | reg | R | L | | | |
Ungdomstrollet | Visborgs OK | Gotland | | reg | | L | | | |
5-manna | KFUM Örebro OK | Örebro Län | | reg | R | M | | | |
OK Måsens ungdomstävling | OK Måsen | Södermanland | | reg | | M | | | |
Sun 25/5 | Peking-Duon | Matteus SI | Östergötland | | reg | R | M | | | |
w 22 | Mon 26/5 | | | | | | | | | | |
Tue 27/5 | Sandvikens Öppna Kommunmästerskap | Österfärnebo IF | Gästrikland | | reg | | L | | | |
Wed 28/5 | | | | | | | | | | |
Thu 29/5 | | | | | | | | | | |
Fri 30/5 | Sommarlägret, sprint | Täby OK | Stockholm | | reg | | S | | | |
Sat 31/5 | Tour De Mösseberg Sprint | Falköpings AIK OK | Västergötland | | reg | | S | | | |
Sun 1/6 | SM Sprint, publiktävling | OK Linné | Uppland | | reg | | S | | | |
w 23 | Mon 2/6 | | | | | | | | | | |
Tue 3/6 | | | | | | | | | | |
Wed 4/6 | Stockholm City Cup, E3 | OK Södertörn Sundbybergs IK | Stockholm | | reg | | S | | | |
Thu 5/6 | | | | | | | | | | |
Fri 6/6 | NAIS-träffen | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | reg | | M | | | |
Sat 7/6 | Steffekavlen | OK Eken | Östergötland | | reg | R | L | | | |
Hälleforsdubbeln fm | Hällefors OK | Örebro Län | | reg | | M | | | |
Hälleforsdubbeln em | Hällefors OK | Örebro Län | | reg | | M | | | |
Sun 8/6 | | | | | | | | | | |
w 24 | Mon 9/6 | | | | | | | | | | |
Tue 10/6 | | | | | | | | | | |
Wed 11/6 | Sommarsprinten #1 | Almby IK | Örebro Län | | reg | | S | | | |
Thu 12/6 | | | | | | | | | | |
Fri 13/6 | | | | | | | | | | |
Sat 14/6 | | | | | | | | | | |
Sun 15/6 | | | | | | | | | | |
w 25 | Mon 16/6 | | | | | | | | | | |
Tue 17/6 | Sidensjösprinten med Örnligan | Sidensjö IK | Ångermanland | | reg | | S | | | |
Wed 18/6 | Sommarsprinten #2 | Almby IK | Örebro Län | | reg | | S | | | |
Brödkampen | Ockelbo OK | Gästrikland | | reg | | L | | | |
Thu 19/6 | | | | | | | | | | |
Fri 20/6 | | | | | | | | | | |
Sat 21/6 | | | | | | | | | | |
Sun 22/6 | | | | | | | | | | |
w 26 | Mon 23/6 | | | | | | | | | | |
Tue 24/6 | | | | | | | | | | |
Wed 25/6 | | | | | | | | | | |
Thu 26/6 | | | | | | | | | | |
Fri 27/6 | | | | | | | | | | |
Sat 28/6 | | | | | | | | | | |
Sun 29/6 | | | | | | | | | | |
w 27 | Mon 30/6 | Trekvällars, etapp 1 | OK Ravinen | Stockholm | | reg | | L | | | |
Tue 1/7 | Trekvällars, etapp 2 | OK Ravinen | Stockholm | | reg | | M | | | |
Wed 2/7 | Trekvällars, etapp 3 | OK Ravinen | Stockholm | | reg | | L | | | |
Thu 3/7 | Havs-OL Dag Kastellet | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | reg | | S | | | |
Havs-OL Kväll | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | reg | | M | | | |
Fri 4/7 | | | | | | | | | | |
Sat 5/7 | | | | | | | | | | |
Sun 6/7 | | | | | | | | | | |
w 28 | Mon 7/7 | | | | | | | | | | |
Tue 8/7 | | | | | | | | | | |
Wed 9/7 | | | | | | | | | | |
Thu 10/7 | | | | | | | | | | |
Fri 11/7 | | | | | | | | | | |
Sat 12/7 | | | | | | | | | | |
Sun 13/7 | | | | | | | | | | |
w 29 | Mon 14/7 | | | | | | | | | | |
Tue 15/7 | Hellas, Mastloppet | Hellas Orientering | Stockholm | | reg | | L | | | |
Skärgårdssprinten, etapp 1 | OK Roslagen | Uppland | | reg | | S | | | |
Wed 16/7 | Skärgårdssprinten, etapp 2 | OK Roslagen | Uppland | | reg | | M | | | |
Thu 17/7 | | | | | | | | | | |
Fri 18/7 | | | | | | | | | | |
Sat 19/7 | | | | | | | | | | |
Sun 20/7 | | | | | | | | | | |
w 30 | Mon 21/7 | | | | | | | | | | |
Tue 22/7 | | | | | | | | | | |
Wed 23/7 | | | | | | | | | | |
Thu 24/7 | | | | | | | | | | |
Fri 25/7 | | | | | | | | | | |
Sat 26/7 | | | | | | | | | | |
Sun 27/7 | | | | | | | | | | |
w 31 | Mon 28/7 | OK Hällens 3-dagars, etapp 1 | OK Hällen | Södermanland | | reg | | M | | | |
Tue 29/7 | OK Hällens 3-dagars, etapp 2 | OK Hällen | Södermanland | | reg | | L | | | |
Wed 30/7 | OK Hällens 3-dagars, etapp 3 | OK Hällen | Södermanland | | reg | | S | | | |
Thu 31/7 | | | | | | | | | | |
Fri 1/8 | | | | | | | | | | |
Sat 2/8 | | | | | | | | | | |
Sun 3/8 | | | | | | | | | | |
w 32 | Mon 4/8 | | | | | | | | | | |
Tue 5/8 | Distriktsmatch, långdistans | OK Skogsströvarna | Östergötland | | reg | | L | | | |
Distriktsmatch, sprintdistans | Gävle OK | Gästrikland | | reg | | S | | | |
Wed 6/8 | Distriktsmatch, sprintstafett | OK Skogsströvarna | Östergötland | | reg | R | S | | | |
Distriktsmatch, långdistans | OK Hammaren | Gästrikland | | reg | | L | | | |
Thu 7/8 | | | | | | | | | | |
Fri 8/8 | | | | | | | | | | |
Sat 9/8 | | | | | | | | | | |
Sun 10/8 | | | | | | | | | | |
w 33 | Mon 11/8 | | | | | | | | | | |
Tue 12/8 | Stigfinnarcup, dag | OK Älvsjö-Örby Stigfinnarna | Stockholm | | reg | | L | | | |
Wed 13/8 | | | | | | | | | | |
Thu 14/8 | | | | | | | | | | |
Fri 15/8 | | | | | | | | | | |
Sat 16/8 | Klarälvskavlen | IK Vikings OK | Värmland | | reg | R | L | | | |
Klubbkampen | Istrums SK | Västergötland | | reg | | L | | | |
Sun 17/8 | | | | | | | | | | |
w 34 | Mon 18/8 | | | | | | | | | | |
Tue 19/8 | Stigfinnarcup, natt | OK Älvsjö-Örby Stigfinnarna | Stockholm | | reg | | L | N | | |
Wed 20/8 | | | | | | | | | | |
Thu 21/8 | | | | | | | | | | |
Fri 22/8 | | | | | | | | | | |
Sat 23/8 | Blåbärskavlen, öppna motionsklasser | Växjö OK | Småland | | reg | | M | | | |
Sun 24/8 | DM Stafett Västerbotten, öppna motionsklasser | Stöcksjö IS | Västerbotten | | reg | | L | | | |
DM Stafett Medelpad + Ångermanland, öppna motionsklasser | Timrå SOK VK Uvarna | Medelpad | | reg | | M | | | |
w 35 | Mon 25/8 | | | | | | | | | | |
Tue 26/8 | Friska Södertälje - Sprint | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | reg | | S | | | |
Wed 27/8 | Ungdomsserien, region norr | OK Österåker | Stockholm | | reg | | M | | | |
Ungdomsserien, region syd | IFK Tumba SOK | Stockholm | | reg | | M | | | |
Thu 28/8 | | | | | | | | | | |
Fri 29/8 | | | | | | | | | | |
Sat 30/8 | Dubbelfajten | Almby IK | Örebro Län | | reg | P | M | | | |
Hökensåsracet, medeldistans | OK Gränsen | Småland | | reg | | M | | | |
Sun 31/8 | Fyrklubbs | OK Tyringe | Skåne | | reg | | L | | | |
Höstträffen | Garda OK | Gotland | | reg | | L | | | |
Öppna Falumästerskapen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | reg | | L | | | |
PreO Fyrklubbs | OK Tyringe | Skåne | FT | reg | | L | | | |
Tierps SOK | OK Borgen Tierps SOK | Uppland | | reg | | M | | | |
Korpen | OK Tylöskog | Örebro Län | | reg | | L | | | |
w 36 | Mon 1/9 | | | | | | | | | | |
Tue 2/9 | Nattugglan | KFUM Örebro OK | Örebro Län | | reg | | L | N | | |
Wed 3/9 | | | | | | | | | | |
Thu 4/9 | | | | | | | | | | |
Fri 5/9 | | | | | | | | | | |
Sat 6/9 | | | | | | | | | | |
Sun 7/9 | DM Stafett Småland, individuella öppna motionsklasser | Jönköpings OK | Småland | | reg | | M | | | |
DM Stafett Gotland, individuella öppna motionsklasser | Svaide Roma SOK | Gotland | | reg | | L | | | |
DM Stafett Västergötland, individuella öppna motionsklasser | Mariestads FK OK Amne | Västergötland | | reg | | M | | | |
Ungdomsstafett | Sundsvalls OK | Medelpad | | reg | R | M | | | |
w 37 | Mon 8/9 | | | | | | | | | | |
Tue 9/9 | | | | | | | | | | |
Wed 10/9 | | | | | | | | | | |
Thu 11/9 | | | | | | | | | | |
Fri 12/9 | | | | | | | | | | |
Sat 13/9 | DM Stafett Dalarna | Leksands OK | Dalarna | | reg | R | L | | | |
Loffelunken | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | reg | | M | | | |
Sun 14/9 | DM Stafett Östergötland, individuella öppna motionsklasser | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | reg | | L | | | |
Rallarsvängen | Vännäs OK | Västerbotten | | reg | | M | | | |
DM Stafett Skåne, individuella öppna motionsklasser | Hästveda OK | Skåne | | reg | | L | | | |
DM Stafett Stockholm + Uppland, individuella öppna motionsklasser | Sundbybergs IK Upplands OF | Stockholm Uppland | | reg | | L | | | |
DM Stafett Västmanland, öppna motionsklasser | Surahammars SOK | Västmanland | | reg | | L | | | |
DM Stafett Blekinge, individuella öppna motionsklasser | Ronneby OK | Blekinge | | reg | | L | | | |
w 38 | Mon 15/9 | | | | | | | | | | |
Tue 16/9 | | | | | | | | | | |
Wed 17/9 | | | | | | | | | | |
Thu 18/9 | | | | | | | | | | |
Fri 19/9 | Nacka By Night | OK Ravinen | Stockholm | | reg | | L | | | |
Sat 20/9 | Ungdoms-SM, långdistans, publiktävling | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | reg | | L | | | |
Sun 21/9 | Björkforskampen | Björkfors GOIF | Östergötland | | reg | | M | | | |
OK Gisle | OK Gisle | Småland | | reg | | M | | | |
w 39 | Mon 22/9 | | | | | | | | | | |
Tue 23/9 | | | | | | | | | | |
Wed 24/9 | BAIK-A-NATT 1 | Bergnäsets AIK | Norrbotten | | reg | | M | N | | |
Thu 25/9 | | | | | | | | | | |
Fri 26/9 | Kils nattpatrull | Kils OK | Värmland | | reg | P | L | N | | |
Sat 27/9 | | | | | | | | | | |
Sun 28/9 | | | | | | | | | | |
w 40 | Mon 29/9 | | | | | | | | | | |
Tue 30/9 | | | | | | | | | | |
Wed 1/10 | BAIK-A-NATT 2 | Bergnäsets AIK | Norrbotten | | reg | | M | N | | |
Thu 2/10 | | | | | | | | | | |
Fri 3/10 | | | | | | | | | | |
Sat 4/10 | Ekorren cup | Linköpings OK | Östergötland | | reg | R | M | | | |
IFKs Höstbudkavle, öppna individuella motionsklasser | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | reg | | M | | | |
RSK-träffen med 7-häradsmästerskap | Rydboholms SK | Västergötland | | reg | | M | | | |
Sun 5/10 | Ungdomsseriefinalen, Stockholm | Solna OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
w 41 | Mon 6/10 | | | | | | | | | | |
Tue 7/10 | | | | | | | | | | |
Wed 8/10 | BAIK-A-NATT 3 | Bergnäsets AIK | Norrbotten | | reg | | M | N | | |
Thu 9/10 | | | | | | | | | | |
Fri 10/10 | | | | | | | | | | |
Sat 11/10 | | | | | | | | | | |
Sun 12/10 | | | | | | | | | | |
w 42 | Mon 13/10 | | | | | | | | | | |
Tue 14/10 | | | | | | | | | | |
Wed 15/10 | | | | | | | | | | |
Thu 16/10 | | | | | | | | | | |
Fri 17/10 | Axevallanatta | Istrums SK | Västergötland | | reg | | L | N | | |
Sat 18/10 | Daladubbeln, öppna motionsklasser lördag | Karlsbyhedens IK Korsnäs IF OK | Dalarna | | reg | | L | | | |
Staffans minne | Boxholms OK | Östergötland | | reg | | S | | | |
Sun 19/10 | Daladubbeln, öppna motionsklasser söndag | Karlsbyhedens IK Korsnäs IF OK | Dalarna | | reg | | L | | | |
w 43 | Mon 20/10 | | | | | | | | | | |
Tue 21/10 | | | | | | | | | | |
Wed 22/10 | | | | | | | | | | |
Thu 23/10 | | | | | | | | | | |
Fri 24/10 | Haningenatten | Haninge SOK | Stockholm | | reg | | M | N | | |
Sat 25/10 | Haningestafetten | Haninge SOK | Stockholm | | reg | R | S | | | |
Smålandskavlen, individuella klasser och öppna motionsklasser, etapp 1 | Anderstorps OK Bredaryds SOK OK Gisle | Småland | | reg | | L | N | | |
Sun 26/10 | Smålandskavlen, individuella klasser och öppna motionsklasser, etapp 2 | Anderstorps OK Bredaryds SOK OK Gisle | Småland | | reg | | L | | | |
w 44 | Mon 27/10 | | | | | | | | | | |
Tue 28/10 | | | | | | | | | | |
Wed 29/10 | | | | | | | | | | |
Thu 30/10 | | | | | | | | | | |
Fri 31/10 | | | | | | | | | | |
Sat 1/11 | Golden Rings | Hellas Orientering | Stockholm | | reg | R | L | | | |
Sun 2/11 | | | | | | | | | | |
w 45 | Mon 3/11 | | | | | | | | | | |
Tue 4/11 | | | | | | | | | | |
Wed 5/11 | | | | | | | | | | |
Thu 6/11 | | | | | | | | | | |
Fri 7/11 | | | | | | | | | | |
Sat 8/11 | Novembertävlingarna, medeldistans | Tullinge SK | Stockholm | | reg | | M | | | |
Sun 9/11 | Novembertävlingarna, långdistans | Tullinge SK | Stockholm | | reg | | L | | | |
w 46 | Mon 10/11 | | | | | | | | | | |
Tue 11/11 | | | | | | | | | | |
Wed 12/11 | Mila Stockholm By Night | Järla Orientering | Stockholm | | reg | | L | N | | |
Thu 13/11 | | | | | | | | | | |
Fri 14/11 | | | | | | | | | | |
Sat 15/11 | Stockholm Rogaining | OK Ravinen | Stockholm | | reg | P | U | | | |
Sun 16/11 | FK Göingarna | FK Göingarna | Skåne | | reg | | M | | | |
w 47 | Mon 17/11 | | | | | | | | | | |
Tue 18/11 | | | | | | | | | | |
Wed 19/11 | | | | | | | | | | |
Thu 20/11 | | | | | | | | | | |
Fri 21/11 | | | | | | | | | | |
Sat 22/11 | | | | | | | | | | |
Sun 23/11 | | | | | | | | | | |
w 48 | Mon 24/11 | | | | | | | | | | |
Tue 25/11 | | | | | | | | | | |
Wed 26/11 | | | | | | | | | | |
Thu 27/11 | | | | | | | | | | |
Fri 28/11 | | | | | | | | | | |
Sat 29/11 | | | | | | | | | | |
Sun 30/11 | | | | | | | | | | |
w 49 | Mon 1/12 | | | | | | | | | | |
Tue 2/12 | | | | | | | | | | |
Wed 3/12 | | | | | | | | | | |
Thu 4/12 | | | | | | | | | | |
Fri 5/12 | | | | | | | | | | |
Sat 6/12 | | | | | | | | | | |
Sun 7/12 | | | | | | | | | | |
w 50 | Mon 8/12 | | | | | | | | | | |
Tue 9/12 | | | | | | | | | | |
Wed 10/12 | Mila Stockholm By Night | Järfälla OK | Stockholm | | reg | | L | N | | |
Thu 11/12 | | | | | | | | | | |
Fri 12/12 | | | | | | | | | | |
Sat 13/12 | | | | | | | | | | |
Sun 14/12 | | | | | | | | | | |
w 51 | Mon 15/12 | | | | | | | | | | |
Tue 16/12 | | | | | | | | | | |
Wed 17/12 | | | | | | | | | | |
Thu 18/12 | | | | | | | | | | |
Fri 19/12 | | | | | | | | | | |
Sat 20/12 | | | | | | | | | | |
Sun 21/12 | | | | | | | | | | |
w 52 | Mon 22/12 | | | | | | | | | | |
Tue 23/12 | | | | | | | | | | |
Wed 24/12 | | | | | | | | | | |
Thu 25/12 | | | | | | | | | | |
Fri 26/12 | | | | | | | | | | |
Sat 27/12 | | | | | | | | | | |
Sun 28/12 | | | | | | | | | | |
w 1 | Mon 29/12 | | | | | | | | | | |
Tue 30/12 | | | | | | | | | | |
Wed 31/12 | | | | | | | | | | |