v 53 | fre 1/1 | Skinkjakten 2020 Deltävling1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | N | | |
Skinkjakten 2020 Deltävling2 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Veckans Bana v.51-53 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Skinkjakten 2020 Deltävling 3 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
MTBO Julgranen på O-Ringen torget | OK Rodhen | Uppland | LSMP | när | | S | K | | |
Veckans Bana v.52-1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
JUL-OL | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.52-53 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Jullovs-OL | Ryda SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V52-V1 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Jullovs Orientering 2020. | OK Grip | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana nyår 2021 | OK Roslagen | Uppland | | när | | L | | | |
Julmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.53-v.01 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårslöpet Tjustalliansen vintercup 4 veckans banav.53 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nyårsträning Näset | OK Ödmården | Gästrikland | | när | | L | | | |
Gott slut på 2020 | Ludvika OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Korten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Lången Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Sprinten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | S | K | | |
lör 2/1 | Skinkjakten 2020 Deltävling1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | N | | |
Skinkjakten 2020 Deltävling2 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Veckans Bana v.51-53 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Skinkjakten 2020 Deltävling 3 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
MTBO Julgranen på O-Ringen torget | OK Rodhen | Uppland | LSMP | när | | S | K | | |
Veckans Bana v.52-1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
JUL-OL | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.52-53 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Jullovs-OL | Ryda SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V52-V1 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Jullovs Orientering 2020. | OK Grip | Södermanland | | när | | M | K | | |
Julmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.53-v.01 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårslöpet Tjustalliansen vintercup 4 veckans banav.53 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nyårsträning Näset | OK Ödmården | Gästrikland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Korten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Lången Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Sprinten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | S | K | | |
Veckans Veteranbana Vecka 1 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
sön 3/1 | Veckans Bana v.51-53 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
MTBO Julgranen på O-Ringen torget | OK Rodhen | Uppland | LSMP | när | | S | K | | |
Veckans Bana v.52-1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
Veckans bana v.52-53 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Jullovs-OL | Ryda SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V52-V1 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Jullovs Orientering 2020. | OK Grip | Södermanland | | när | | M | K | | |
Julmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.53-v.01 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårslöpet Tjustalliansen vintercup 4 veckans banav.53 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nyårsträning Näset | OK Ödmården | Gästrikland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Korten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Lången Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Sprinten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | S | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vinterrace etapp1 | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Vinterträning SV Kretsen Etapp 1 | Rävetofta OK | Skåne | | när | | S | | | |
v 1 | mån 4/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
MTBO Julgranen på O-Ringen torget | OK Rodhen | Uppland | LSMP | när | | S | K | | |
Veckans Bana v.52-1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
Jullovs-OL | Ryda SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V52-V1 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Jullovs Orientering 2020. | OK Grip | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana v.53-v.01 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Korten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Lången Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Sprinten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | S | K | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
tis 5/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
MTBO Julgranen på O-Ringen torget | OK Rodhen | Uppland | LSMP | när | | S | K | | |
Veckans Bana v.52-1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
Jullovs-OL | Ryda SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V52-V1 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Jullovs Orientering 2020. | OK Grip | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana v.53-v.01 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Korten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Lången Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Sprinten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | S | K | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
Orintos Veckans bana v53 + v1 | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
ons 6/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
MTBO Julgranen på O-Ringen torget | OK Rodhen | Uppland | LSMP | när | | S | K | | |
Veckans Bana v.52-1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
Jullovs-OL | Ryda SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V52-V1 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Jullovs Orientering 2020. | OK Grip | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana v.53-v.01 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Korten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Lången Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Sprinten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | S | K | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens träningsdag | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
OIK Trettonträning | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | när | | L | K | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
SkidO, VOF-cup, #1 | IFK Umeå SK Smalspåret | Västerbotten Dalarna | S | när | | M | | | |
Träning SkidO | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | M | | | |
tor 7/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
MTBO Julgranen på O-Ringen torget | OK Rodhen | Uppland | LSMP | när | | S | K | | |
Veckans Bana v.52-1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
Jullovs-OL | Ryda SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V52-V1 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Jullovs Orientering 2020. | OK Grip | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana v.53-v.01 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Korten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Lången Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Sprinten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | S | K | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
OIK Trettonträning | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | när | | L | K | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Orintos Veckans bana v53 + v1 | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
fre 8/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
MTBO Julgranen på O-Ringen torget | OK Rodhen | Uppland | LSMP | när | | S | K | | |
Veckans Bana v.52-1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
Jullovs-OL | Ryda SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V52-V1 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Jullovs Orientering 2020. | OK Grip | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana v.53-v.01 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Korten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Lången Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Sprinten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | S | K | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
OIK Trettonträning | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | när | | L | K | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
lör 9/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
MTBO Julgranen på O-Ringen torget | OK Rodhen | Uppland | LSMP | när | | S | K | | |
Veckans Bana v.52-1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
Veckans nattbana V52-V1 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Jullovs Orientering 2020. | OK Grip | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana v.53-v.01 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Korten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Lången Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Sprinten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | S | K | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
OIK Trettonträning | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | när | | L | K | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vinterrace 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
sön 10/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
MTBO Julgranen på O-Ringen torget | OK Rodhen | Uppland | LSMP | när | | S | K | | |
Veckans Bana v.52-1 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
Veckans nattbana V52-V1 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Jullovs Orientering 2020. | OK Grip | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana v.53-v.01 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Korten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Lången Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nyårstrippeln - Sprinten Veckans banor V1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | S | K | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
OIK Trettonträning | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | när | | L | K | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vinterrace 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2021, delomgång 1 | Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
v 2 | mån 11/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
OIK Trettonträning | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | när | | L | K | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V2 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | K | | |
Veckans Veteranbana Vecka 2 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
tis 12/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
OIK Trettonträning | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | när | | L | K | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans Sprint #1 Västerberg #TBE | Storviks IF | Gästrikland | | när | | S | | | |
Veteran-OL - veckans bana | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
ons 13/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
OIK Trettonträning | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | när | | L | K | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL - veckans bana | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterträning v02 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana OKK, 13-17 jan | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | K | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga / Strand | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2021, delomgång 2 | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | när | | L | N | | |
MOF Nattcup #5 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | N | | |
tor 14/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL - veckans bana | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterträning v02 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana OKK, 13-17 jan | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | K | | |
GOF Nattcup Etapp 5 | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | K | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Nattrace Nr 2 a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | L | N | | |
fre 15/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL - veckans bana | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterträning v02 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana OKK, 13-17 jan | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | K | | |
lör 16/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans Bana V53-V2-2021 | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
Trettondags orientering | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterträning v02 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana OKK, 13-17 jan | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vinterrace etapp 3 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
sön 17/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans bana v.1-2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterserien-TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana/Vinterol | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
Vinterrace 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterträning v02 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | K | | |
Veckans bana OKK, 13-17 jan | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vinterrace etapp 3 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Vintercup Gamleby OK | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
GBG Elit-OL medel | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | M | | | |
Vintercup 2020-2021 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
SkidO träningsserie 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | L | | | |
v 3 | mån 18/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterträning v02 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | K | | |
Vinterrace etapp 3 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V3 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
tis 19/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterträning v02 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | K | | |
Vinterrace etapp 3 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motions-OL Sörmon Norra för veteraner och daglediga | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Vinterträning v3 | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Spik-cup 2021 - deltävling 1 | Surahammars SOK | Västmanland | | när | | L | N | | |
ons 20/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterträning v02 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | K | | |
Vinterrace etapp 3 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterträning v3 | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2021, delomgång 3 | Almby IK | Örebro Län | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup (3) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
tor 21/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterrace etapp 3 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterträning v3 | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Östra Blekinges Nattcup (3) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
GOF Nattcup Etapp 6 | Göteborgs OF OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Ölme | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | K | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Nattrace Nr 3 | OK Kåre | Dalarna | | när | | M | N | | |
Pölder Sport Nattcup Etapp 2 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | N | | |
fre 22/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterrace etapp 3 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterträning v3 | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Julgransplundringen | Årsunda IF | Gästrikland | S | när | | L | | | |
Vintercupen E3, SV Kretsen Skåne | Ringsjö OK | Skåne | | när | | L | | | |
lör 23/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterrace etapp 3 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterträning v3 | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Julgransplundringen | Årsunda IF | Gästrikland | S | när | | L | | | |
Vintercupen E3, SV Kretsen Skåne | Ringsjö OK | Skåne | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vinterrace etapp 4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
sön 24/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.02-v.03 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Vinterrace etapp 3 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterträning v3 | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Julgransplundringen | Årsunda IF | Gästrikland | S | när | | L | | | |
Vintercupen E3, SV Kretsen Skåne | Ringsjö OK | Skåne | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vinterrace etapp 4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Göteborg Indoor Orienteering | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | M | | | |
SkidO träningsserie 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | L | | | |
v 4 | mån 25/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Julgransplundringen | Årsunda IF | Gästrikland | S | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana V4 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Veckans Veteranbana vecka 4 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
tis 26/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Julgransplundringen | Årsunda IF | Gästrikland | S | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran OL - Veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 27/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Julgransplundringen | Årsunda IF | Gästrikland | S | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran OL - Veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2021, delomgång 4 | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | L | N | | |
tor 28/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Julgransplundringen | Årsunda IF | Gästrikland | S | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran OL - Veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
GOF Nattcup Etapp 7 | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Jutviken | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Nattrace Nr 4 | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | N | | |
fre 29/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Julgransplundringen | Årsunda IF | Gästrikland | S | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran OL - Veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
lör 30/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Julgransplundringen | Årsunda IF | Gästrikland | S | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran OL - Veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vintercupen E5, SV Kretsen Skåne | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
GBG Elit-OL veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 4 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
SkidOL | Skogslöparna | Ångermanland | S | när | | M | | | |
SkidO träningsserie 3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | L | | | |
sön 31/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Sako v 2-4 veckans bana OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Gotlands Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | K | | |
Luffarligan 20 januari | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 3-4 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran OL - Veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vintercupen E5, SV Kretsen Skåne | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
GBG Elit-OL veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 4 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Mattisspåret | Gammelstads IF | Norrbotten | LS | när | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup Veckans bana V5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 5 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
SkidO-KM för IFK Mora OK | IFK Mora OK | Dalarna | S | när | | L | | | |
VOF-Cup, #2 | Vännäs OK | Västerbotten | S | när | | M | | | |
v 5 | mån 1/2 | GBG Elit-OL veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 4 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup Veckans bana V5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 5 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V5 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Veckans Sprint #3 Hedesunda | Storviks IF | Gästrikland | | när | | S | | | |
Veckans Veteranbana Vecka 5 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
tis 2/2 | GBG Elit-OL veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 4 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup Veckans bana V5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 5 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Nattcup #6 (Gunnebo OK) | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Vinterträning v05 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
ons 3/2 | GBG Elit-OL veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 4 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup Veckans bana V5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 5 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Nattcup #6 (Gunnebo OK) | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Vinterträning v05 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
NattSkidO | Skogslöparna | Ångermanland | S | när | | M | N | | |
tor 4/2 | GBG Elit-OL veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 4 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup Veckans bana V5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 5 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Nattcup #6 (Gunnebo OK) | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Vinterträning v05 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Östra Blekinges Nattcup (5) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Djurkyrkogården | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | S | N | | |
fre 5/2 | GBG Elit-OL veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 4 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup Veckans bana V5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 5 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Nattcup #6 (Gunnebo OK) | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Vinterträning v05 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Vintercuphelg i Stehag | Eslövs FK | Skåne | | när | | L | N | | |
lör 6/2 | GBG Elit-OL veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 4 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup Veckans bana V5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 5 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Nattcup #6 (Gunnebo OK) | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Vinterträning v05 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Veckans Bana V6 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | M | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vintercuphelg i Stehag | Eslövs FK | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans bana, Torvsjön 6-14/2 | Halmstad OK | Halland | | när | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
sön 7/2 | GBG Elit-OL veckans bana | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 4 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Vinterrace etapp 5 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | K | | |
Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Nattcup #6 (Gunnebo OK) | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Vinterträning v05 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Veckans bana, Torvsjön 6-14/2 | Halmstad OK | Halland | | när | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Öppna SkidO-träningar | OK Renen | Norrbotten | S | när | | M | | | |
Vinterrace 2021 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Ullmax Vinterserie 2021, delomgång 5 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
Vintercuphelg i Stehag | Eslövs FK | Skåne | | när | | L | | | |
v 6 | mån 8/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Veckans bana, Torvsjön 6-14/2 | Halmstad OK | Halland | | när | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace 2021 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Veckans Veteranbana Vecka 6 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Nattcup 2 (Som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | K | | |
tis 9/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Veckans bana, Torvsjön 6-14/2 | Halmstad OK | Halland | | när | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace 2021 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Nattcup 2 (Som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Veteran OL - Veckans bana | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
Eskilstuna veckans bana V6 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
NattskidO 2 | Skogslöparna | Ångermanland | S | när | | M | N | | |
Träningstävling, SkidO, natt, ungdom | Sundsvalls OK Timrå SOK | Medelpad | S | när | | L | N | | |
ons 10/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Veckans bana, Torvsjön 6-14/2 | Halmstad OK | Halland | | när | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace 2021 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Nattcup 2 (Som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Veteran OL - Veckans bana | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
Eskilstuna veckans bana V6 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Östra Blekinges natt-cup 6 | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | L | N | | |
tor 11/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Veckans bana, Torvsjön 6-14/2 | Halmstad OK | Halland | | när | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace 2021 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Nattcup 2 (Som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Veteran OL - Veckans bana | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
Eskilstuna veckans bana V6 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
GOF Nattcup Etapp 8 | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Kvarndammen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Nattrace Nr 5 | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
fre 12/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Veckans bana, Torvsjön 6-14/2 | Halmstad OK | Halland | | när | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace 2021 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Nattcup 2 (Som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Veteran OL - Veckans bana | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
Eskilstuna veckans bana V6 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
lör 13/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Veckans bana, Torvsjön 6-14/2 | Halmstad OK | Halland | | när | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace 2021 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Nattcup 2 (Som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Eskilstuna veckans bana V6 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
SkidOL | Skogslöparna | Ångermanland | S | när | | M | | | |
Vintercup light Sporrakulla | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
sön 14/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Veckansbana v. 5-6 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Veckans bana, Torvsjön 6-14/2 | Halmstad OK | Halland | | när | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace 2021 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Nattcup 2 (Som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | K | | |
Eskilstuna veckans bana V6 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vintercup light Sporrakulla | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
SkidO träningsserie 4 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | M | | | |
Vintercupen E7, SV Kretsen Skåne | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
v 7 | mån 15/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vintercupen E7, SV Kretsen Skåne | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
Veckans nattbana V7-8 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Veckans Veteranbana Vecka 7 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-O - Veckans bana | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning V7 Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 16/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vintercupen E7, SV Kretsen Skåne | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
Veteran-O - Veckans bana | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning V7 Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #7 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | N | | |
Motions-OL Hultsberg för veteraner och daglediga | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Spikcup 2021 - Deltävling 3 | Västerås SOK | Västmanland | | när | | L | N | | |
ons 17/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vintercupen E7, SV Kretsen Skåne | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
Veteran-O - Veckans bana | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning V7 Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #7 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | N | | |
Ullmax Vinterserie 2021, delomgång 6 | Laxå OK | Örebro Län | | när | | L | N | | |
Träning Skid-O Natt | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | M | N | | |
tor 18/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vintercupen E7, SV Kretsen Skåne | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
Veteran-O - Veckans bana | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning V7 Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #7 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | N | | |
GOF Nattcup Etapp 9 | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
SkidO Acktjärbo Livelox V7 V8 V9 | Rehns BK | Hälsingland | S | när | | M | K | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Rudskoga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
Pölder Sport Nattcup 5 | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | N | | |
fre 19/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vintercupen E7, SV Kretsen Skåne | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
Veteran-O - Veckans bana | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning V7 Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #7 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | N | | |
lör 20/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
70PLUS-ligan Flottsbro | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vintercupen E7, SV Kretsen Skåne | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
Veteran-O - Veckans bana | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning V7 Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #7 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | N | | |
Veckans Bana V8 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | M | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
sön 21/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vintercupen E7, SV Kretsen Skåne | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
Veteran-O - Veckans bana | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning V7 Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Nattcup #7 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | N | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
SkidO | Sidensjö IK | Ångermanland | S | när | | M | | | |
SkidO, träningstävling ungdom, Medelpad | VK Uvarna | Medelpad | S | när | | L | | | |
v 8 | mån 22/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans Veteranbana Vecka 8 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Vinterträning v.8 Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
tis 23/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning v.8 Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Veteran OL Veckans bana | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
Koknatta /Piccasso | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
ons 24/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning v.8 Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Veteran OL Veckans bana | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
Östra Blekinges Nattcup (7) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
tor 25/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning v.8 Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Veteran OL Veckans bana | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
Östra Blekinges Nattcup (7) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
GOF Nattcup Etapp 10 | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Piccasso | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Nattrace Nr 6 a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | L | N | | |
fre 26/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning v.8 Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Veteran OL Veckans bana | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
Vintercupen E8, SV Kretsen Skåne | Malmö OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Vintermulti | Skogslöparna | Ångermanland | LS | när | | M | N | | |
lör 27/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning v.8 Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Vintercupen E8, SV Kretsen Skåne | Malmö OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
SkidO | Skogslöparna | Ångermanland | S | när | | L | | | |
sön 28/2 | Nattcup 2 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 (som veckans bana) | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vinterträning v.8 Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Vintercupen E8, SV Kretsen Skåne | Malmö OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Skid-OL Ungdoms- och motionsträning | OK Renen | Norrbotten | S | när | | M | | | |
v 9 | mån 1/3 | Veckans Veteranbana Vecka 9 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Veckans bana, Uvberget Smedjebacken, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | när | | M | | | |
tis 2/3 | | | | | | | | | | |
ons 3/3 | Ullmax Vinterserie 2021, delomgång 7 | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | L | N | | |
tor 4/3 | Motions-OL för veteraner och daglediga /Kaffeberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
fre 5/3 | | | | | | | | | | |
lör 6/3 | Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Kretsträning OKM | OK Motala | Östergötland | | när | | M | | | |
sön 7/3 | Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Extra Motions-OL (startgrupp 1 och 2 sammanslagna träningsresultat) | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Extra Motions-OL (startgrupp 2) - För träningsresultat se Startgrupp 1 | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Ungdomstävling Skidorientering | Garphyttans IF | Örebro Län | S | när | | M | | | |
v 10 | mån 8/3 | Veckans nattbana V10 OK Linné | OK Linné | Uppland | | när | | L | N | | |
Veckans Veteranbana Vecka 10 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
tis 9/3 | Motions-OL för veteraner och daglediga/Vallargärdet(Ulvsby) | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga/Vallargärdet(Ulvsby) | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Sprint träning OKM | OK Motala | Östergötland | | när | | M | K | | |
Nattserien Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | N | | |
ons 10/3 | Östra Blekinges Nattcup (9) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
tor 11/3 | Östra Blekinges Nattcup (9) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Pustas | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
Pölder Sport Nattcup Etapp 7 | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
fre 12/3 | Pölder Sport Nattcup Etapp 7 | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | N | | |
Junior Camp | OK Orion | Blekinge | | när | | L | K | | |
Ullmax Vinterserie 2021, delomgång 8 (final) | KFUM Örebro OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
lör 13/3 | Pölder Sport Nattcup Etapp 7 | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | N | | |
Junior Camp | OK Orion | Blekinge | | när | | L | K | | |
Ullmax Vinterserie 2021, delomgång 8 (final) | KFUM Örebro OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Mars-cup #1 | Linköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Träning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
SkidO Träningsserie 5 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | LS | när | | M | | | |
sön 14/3 | Pölder Sport Nattcup Etapp 7 | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | N | | |
Junior Camp | OK Orion | Blekinge | | när | | L | K | | |
Ullmax Vinterserie 2021, delomgång 8 (final) | KFUM Örebro OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Mars-cup #1 | Linköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Träning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Extra Motions-OL /Pustas | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
v 11 | mån 15/3 | Veckans Veteranbana Vecka 11 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
tis 16/3 | Motions-OL | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
Stjärn-natten, Surahammar | Surahammars SOK | Västmanland | | när | | L | N | | |
EOL Nattserien | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | N | | |
ons 17/3 | Veckans bana | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | K | | |
Någon sorts Kylklamp? | Kils OK | Värmland | | när | | L | N | | |
tor 18/3 | Veckans bana | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | K | | |
OK Nalle/OKTjärnen motionsorientering | OK Tjärnen | Södermanland | | när | | L | | | |
Veterantouren v11 | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Vagnstorp | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
fre 19/3 | Veckans bana | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | K | | |
lör 20/3 | Veckans bana | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | K | | |
Träningsdag Alingsås | Västergötlands OF | Västergötland | | när | | L | | | |
Helgträning med SportIdent | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
SkidO, VOF-cup | Umeå OK | Västerbotten | S | när | | M | | | |
Kretsupptakt - lång | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
sön 21/3 | Veckans bana | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | K | | |
Helgträning med SportIdent | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Kretshelg Stubbetorp_B1 vit | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Kretshelg Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
v 12 | mån 22/3 | Veckans bana | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | K | | |
Veckans Veteranbana Vecka 12 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
tis 23/3 | Motions Ol | Ärla IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions OL Djurgårdskolan | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | S | | | |
ons 24/3 | | | | | | | | | | |
tor 25/3 | IKS Motionsorientering | IK Standard | Södermanland | | när | | M | | | |
Vet-träning | Linköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veterantouren v12 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Motions OL Hembygdsgården | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
PANNBENET | Skogslöparna | Ångermanland | LS | när | | M | N | | |
fre 26/3 | Precisionsorientering - träning | OK Pan-Kristianstad | Skåne | P | när | | P | | | |
lör 27/3 | Precisionsorientering - träning | OK Pan-Kristianstad | Skåne | P | när | | P | | | |
Mars-cup #3 | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rankås | IF Hagen | Västergötland | | när | | L | | | |
Danska fall, Simones labyrint! | Halmstad OK | Halland | | när | | L | | | |
sön 28/3 | Precisionsorientering - träning | OK Pan-Kristianstad | Skåne | P | när | | P | | | |
Mars-cup #3 | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
v 13 | mån 29/3 | Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
tis 30/3 | Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Motions-OL i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | | | |
Motions OL Harberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
ons 31/3 | Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Galarkullen | Falkenbergs OK | Halland | | när | | L | | | |
DOST träning STABERG | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | M | | | |
tor 1/4 | Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Testtävling bortse från denna | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Solrundan Rasbo/Rodhen 4-O, del 1 | Rasbo IK | Uppland | | när | | M | | | |
Påskträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
fre 2/4 | Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Påskträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
Väsbyträffen Rasbo/Rodhen 4-O, del 2 | OK Rodhen Rasbo IK | Uppland | | när | | L | | | |
lör 3/4 | Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Påskträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
Väsbyträffen Rasbo/Rodhen 4-O, del 2 | OK Rodhen Rasbo IK | Uppland | | när | | L | | | |
Vistebysprinten Rasbo/Rodhen 4-O, del 3 | Rasbo IK | Uppland | | när | | S | | | |
Påskaftons-OL | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Påskaftonsträning | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
sön 4/4 | Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Påskträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
Vistebysprinten Rasbo/Rodhen 4-O, del 3 | Rasbo IK | Uppland | | när | | S | | | |
Påskdags-OL | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
v 14 | mån 5/4 | Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Påskträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Fåfängan Rasbo/Rodhen 4-O, del 4 | Rasbo IK | Uppland | | när | | L | | | |
tis 6/4 | Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
OK Tor Veteran OL 2021-04-06 | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
DalaveteranOl Kvarnsveden | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions OL Jutviken-Hörselbergen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Kedjeåsen | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
IKS Vårspringet | IK Standard | Södermanland | | när | | M | | | |
ons 7/4 | Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
tor 8/4 | Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veterantouren v14 | OK Milan Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Motionsorientering Kilenegården | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #1 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Motions OL Ölme | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
fre 9/4 | Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
lör 10/4 | Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
sön 11/4 | Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
v 15 | mån 12/4 | Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana, Söderköping, 12/3-2/5 | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
tis 13/4 | Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Motions-OL OK Klemmingen | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | | | |
Vårspringet | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions OL Kvistmossvägen/Dammen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Villingsberg (ersätter provlöpning) | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
ons 14/4 | Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
tor 15/4 | Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
FOK:s Höstcup, etapp 1 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Åkers IF Veteran-OL | Åkers IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Veterantouren v15 | Degerfors OK Örebro Läns OF | Värmland Örebro Län | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Mjölby OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Motions OL Presterud/ABC plan | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Rud, norra | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #2 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
fre 16/4 | Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | när | | L | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
lör 17/4 | Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Stigtomtadubbelns träningspaket. | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("lång") Grupp 1 | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Träning precisionsorientering | OK Pan-Kristianstad | Skåne | P | när | | L | | | |
Förkortad långdistans vid Lida | Tullinge SK | Stockholm | | när | | L | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("lång") Grupp 2 | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("lång") Grupp 3 | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Ungdomsträning | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
sön 18/4 | Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Förkortad långdistans vid Lida | Tullinge SK | Stockholm | | när | | L | | | |
Stigtomtadubbelns träningspaket | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("medel") Grupp 1 | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("medel") Grupp 2 | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Tråbacken | Avesta OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("medel") Grupp 3 | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
v 16 | mån 19/4 | Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Veckans bana, Söderköping, 12/3-2/5 | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veckans Veteranbana vecka 16 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Norra/Östra Torsö | IF Hagen | Västergötland | | när | | L | | | |
Park Orientering 1 dag 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
tis 20/4 | Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Norra/Östra Torsö | IF Hagen | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
GMOK Gubba-Bana Special | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | M | | | |
Park Orientering 1 dag 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Motions-OL Högbergstorp | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Motions OL Sunneberg | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Tränings-OL Kartjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
ons 21/4 | Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - KO sprint mot KO SM | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | S | | | |
tor 22/4 | FOK:s Höstcup, etapp 2 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 1 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Veteran-OL | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | M | | | |
POL Ryda SK | Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Veterantouren v16 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Park Orientering 2 dag 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Motions OL/Krets Rudskoga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Fintatorp/Skutberget | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #3 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
fre 23/4 | Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Park Orientering 2 dag 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
lör 24/4 | Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Våryran - träning med SI | FK Boken | Skåne | | när | | L | | | |
Extra ungdomsträning Vassgårda | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
sön 25/4 | Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Våryran - träning med SI | FK Boken | Skåne | | när | | L | | | |
v 17 | mån 26/4 | Park Orientering 3 dag 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
tis 27/4 | Motions-OL i Mariefred | OK Grip | Södermanland | | när | | L | | | |
Park Orientering 3 dag 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
Motions-OL Djupadalsdrågen | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motions OL Kvistmossvägen norr dammen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
ons 28/4 | FOK:s Sprintcup | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 2 | IK Wilske Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
Park Orientering 4 dag 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Ungdomsträning | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Göteborg Sprint Cup Etapp 1 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | S | | | |
tor 29/4 | FOK:s Höstcup, etapp 3 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 2 | IK Wilske Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
POL-träning i Axvall | Istrums SK Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Antikrundan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
Veterantouren v17 | Laxå OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteran OL | OK Motala | Östergötland | | när | | M | | | |
Park Orientering 4 dag 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Motions OL Sandfallet | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Sörmon, norra | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #4 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Stafetträning | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
fre 30/4 | Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 2 | IK Wilske Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
lör 1/5 | Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 2 | IK Wilske Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
NAIS-Träffen Medel | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Park Orientering 5 dag 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Motionsorientering Granskog | Järfälla OK | Stockholm | | när | | L | | | |
sön 2/5 | Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 2 | IK Wilske Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
NAIS-Träffen Lång | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | | | |
Park Orientering 5 dag 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
v 18 | mån 3/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
tis 4/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Tjustalliansens ungdomserie 2 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Motions-OL i Nyköping | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | Bjursås OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 1 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Motions OL Magasinsvägen/Skjutbanorna | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Knapped/Lunedet | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Eskilstuna Sprint Cup #1 | Kjula IF | Södermanland | | när | | S | | | |
Sprintcupen Etapp 1 | OK Räven Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | L | | | |
Sprintcupen Etapp 2 | Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | S | | | |
Tjustalliansens ungdomsserie 1 | Västerviks OK | Småland | | när | | M | | | |
ons 5/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 1 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Luffarligan Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
Göteborg Sprint Cup Etapp 2 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | S | | | |
Teknikträning OL-Träning i Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Fyrsprint 1 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | S | | | |
tor 6/5 | FOK:s Höstcup, etapp 4 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 3 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Sprint i Ramlösa | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | L | | | |
Torsdagsträning tillsammans med Orion | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | L | | | |
Motions-OL | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
Motions-OL | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | M | | | |
POL-träning Petersburg Skara | IK Gandvik | Västergötland | | när | | M | | | |
Veterantouren v18 | Kristinehamns OK Örebro Läns OF | Värmland Örebro Län | | när | | L | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 2 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Motions OL Långmarken | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motionsorientering Uddevalla-Veckans bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Ungdoms-samarbete för Södermanland i Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
fre 7/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 2 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Motionsorientering Uddevalla-Veckans bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
lör 8/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 2 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Motionsorientering Uddevalla-Veckans bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Tisarträffen mini, medel | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | M | | | |
Helgträning med SportIdent | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Tisarträffen mini 09:00, medel | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | M | | | |
Extra Motions-OL Harberget Startgrupp 1 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Tisarträffen mini 10:00, medel | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | M | | | |
Hästveda OK | Hästveda OK | Skåne | | när | | L | | | |
Extra Motions-OL Harberget Startgrupp 2 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Tisarträffen mini 11:00, medel | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | M | | | |
Älgotscup deltävling 1 sydöstrakretsen | Simrishamns OK | Skåne | | när | | L | | | |
Tisarträffen mini 12:00, medel | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | M | | | |
VM-Test MTBO Medel | Kils OK | Värmland | M | när | | M | | | |
sön 9/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Uddevalla-Veckans bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Helgträning med SportIdent | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Tisarträffen mini, lång | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | L | | | |
Tisarträffen mini 09:00, lång | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | L | | | |
MTBO VM-Test Långdistans | OK Tyr | Värmland | M | när | | L | | | |
Tisarträffen mini 10:00, lång | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | L | | | |
Ungdomsserien #1, krets Söder 1 | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Tisarträffen mini 11:00, lång | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | L | | | |
Tisarträffen mini 12:00, lång | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | L | | | |
v 19 | mån 10/5 | Motionsorientering Uddevalla-Veckans bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | när | | L | | | |
Ungdomens 5 dagars Etapp 2, Veckans bana | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
Skogsfemman 1, träningsserie, dag 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
tis 11/5 | Motionsorientering Uddevalla-Veckans bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Ungdomens 5 dagars Etapp 2, Veckans bana | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
DalaVeteran | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | M | | | |
Krets och Pokaljakt Råbäck | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Ungdomsserie 2 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Motions-OL Hallstahammar | Hallstahammars OK | Västmanland | | när | | M | | | |
POL-träning Mostugan Töreboda | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | när | | M | | | |
Skogsfemman 1, träningsserie, dag 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Motionsorientering Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Eskilstuna Sprint Cup 2 | IK Standard | Södermanland | | när | | S | | | |
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 1 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
Teknikträning Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
ons 12/5 | Motionsorientering Uddevalla-Veckans bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Ungdomens 5 dagars Etapp 2, Veckans bana | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
Motions-OL - Borås 1 av 4 VT [Bredared] | Bredareds IF | Västergötland | | när | | M | | | |
Teknikträning 2 O-L Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
tor 13/5 | Motionsorientering Uddevalla-Veckans bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Ungdomens 5 dagars Etapp 2, Veckans bana | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 1 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Torsdagsträning | OK Orion | Blekinge | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 3 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
fre 14/5 | Motionsorientering Uddevalla-Veckans bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Ungdomens 5 dagars Etapp 2, Veckans bana | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 3 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
lör 15/5 | Motionsorientering Uddevalla-Veckans bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Ungdomens 5 dagars Etapp 2, Veckans bana | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 3 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Helgträning | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Flygarloppet | Grövelsjöfjällens OK | Dalarna | | när | | M | | | |
sön 16/5 | Ungdomens 5 dagars Etapp 2, Veckans bana | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 3 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Helgträning | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Söndagsträning tillsammans med Orion | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | L | | | |
Träningsdag GMOK UOK Hagatorpet | OK Tranan | Västergötland | | när | | L | | | |
Träningsdag GMOK UOK Sällerås, Länghem | OK Tranan | Västergötland | | när | | M | | | |
v 20 | mån 17/5 | Veckans Veteranbana vecka 20 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Ungdomens 5-dagars | IF Hallby SOK | Småland | | när | | L | | | |
Ungdomens 5-Dagars Etapp 3 | Vaggeryds SOK | Småland | | när | | L | | | |
tis 18/5 | Ungdomens 5-Dagars Etapp 3 | Vaggeryds SOK | Småland | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Motions-OL SMOL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 4 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Jämtland Härjedalens Ungdomsserier 2021 | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Motions OL Jutviken/Skjutbanorna | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Villingsberg | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Eskilstuna Sprint Cup #3 | Ärla IF | Södermanland | | när | | S | | | |
Ungdomsserie 2021 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Sprintcup Sätila | OK Räven | Västergötland | | när | | S | | | |
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 2 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
ons 19/5 | Ungdomens 5-Dagars Etapp 3 | Vaggeryds SOK | Småland | | när | | L | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 4 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Jämtland Härjedalens Ungdomsserier 2021 | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
4-sprint | Timrå SOK | Medelpad | | när | | S | | | |
Falukretsens Ungdomsserie | Svärdsjö SOK | Dalarna | | när | | M | | | |
Motions-OL - Borås 2 av 4 VT [Ryda, Borås GIF] | Borås GIF | Västergötland | | när | | M | | | |
Göteborg Sprint Cup Etapp 4 | Kungälvs OK | Göteborg | | när | | S | | | |
Teknikträning 3 O-L Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
tor 20/5 | Ungdomens 5-Dagars Etapp 3 | Vaggeryds SOK | Småland | | när | | L | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 2 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Ungdomsserien deltävling 1 | Stjärnorps SK | Östergötland | | när | | M | | | |
Motions OL - OK Hällen | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | | | |
POL-träning Frambo,Främmestad | Främmestads IK | Västergötland | | när | | M | | | |
Veterantouren v20 | OK Tylöskog Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteranorientering | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 5 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Motions OL Långmarken | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Skommarbo | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motionsorientering Nordvästra Sörmon | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Siljanskrets ungdomsserie #1 | Leksands OK | Dalarna | | när | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Teknikträning Ubbhult | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Puttbos långlubb a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | L | | | |
fre 21/5 | Ungdomens 5-Dagars Etapp 3 | Vaggeryds SOK | Småland | | när | | L | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 5 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
lör 22/5 | Ungdomens 5-Dagars Etapp 3 | Vaggeryds SOK | Småland | | när | | L | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 5 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Bergnäsets AIK:s vårtävling, dag 1, lång | Bergnäsets AIK | Norrbotten | | när | | L | | | |
Helgträning - sprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | S | | | |
Ungdomscup Deltävling 2 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Skogs-sprint - träningssamarbete m SNO, SSK, OKS, TMOK 22/5 | Tullinge SK | Stockholm | | när | | S | | | |
Ungdomsserie 4, Västra Blekinge | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | | | |
sön 23/5 | Ungdomens 5-Dagars Etapp 3 | Vaggeryds SOK | Småland | | när | | L | | | |
Frösö 5-dagars 2021 etapp 5 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Helgträning - sprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | S | | | |
Bergnäsets AIK:s vårtävling, dag 2, medel | Bergnäsets AIK | Norrbotten | | när | | M | | | |
v 21 | mån 24/5 | Värmlandsserien MTBO deltävling 2 | Skattkärrs SOK | Värmland | M | när | | M | | | |
Pokaljakt Jutviken | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
tis 25/5 | OK Nalle/OKTjärnen motionsorientering 2021-05-25 | OK Tjärnen | Södermanland | | när | | L | | | |
Jämtland Härjedalens Ungdomsserie, del 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Skogsfemman 2, träningsserie | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Motions-OL Håkas | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motions-OL Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Eskilstuna sprint Cup, deltävling #4 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | S | | | |
Till Skogs med Roslagens sparbank II | Länna IF | Uppland | | när | | M | | | |
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 3 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
ons 26/5 | Falukretsens Ungdomsserie | Grycksbo IF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Veteran-OL Trestad | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | | | |
Motions-OL - Borås 3 av 4 VT [Ramnaslätt, Hestra IF] | Hestra IF | Västergötland | | när | | M | | | |
Göteborg Sprint Cup Etapp 5 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | S | | | |
Teknikträning 4 O-L Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
tor 27/5 | FOK:s Sprintcup Etapp 3 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
VR Motions-OL | Vandrarringen | Västmanland | | när | | M | | | |
POL-träning Bergstugan IK Wilske | IK Wilske | Västergötland | | när | | M | | | |
Veterantouren v21 | Lindebygdens OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
VOL-3 | Timrå SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
Motions OL Haga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Ulvsby, östra | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #5 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VOT 4 - Endast Västmanland | Vandrarringen | Västmanland | | när | | M | | | |
Undomsserien 3 orientering | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Motionsorientering Veckans Bana Vittensten | Åmotfors OK | Värmland | | när | | L | | | |
Siljanskretsens ungdomsserie #2 | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Teknikträning Apelhult | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
AlftaCup #1 | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
Helgorientering | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
fre 28/5 | Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Helgorientering | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
lör 29/5 | Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Helgorientering | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Träningsdag 13-14, sprint | Avesta OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Träningsträff HD14 Dalarna | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Helgträning - sprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Jogersö Oxelösund | OK Måsen | Södermanland | | när | | L | | | |
Ungdomscup | OK Gynge | Skåne | | när | | L | | | |
VM-test Sprint | Eskilstuna OL | Södermanland | M | när | | S | | | |
sön 30/5 | Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Helgorientering | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Helgträning - sprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Jogersö Oxelösund | OK Måsen | Södermanland | | när | | L | | | |
Test | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
VM-test Medel | Eskilstuna OL | Södermanland | M | när | | M | | | |
v 22 | mån 31/5 | Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Veteran-OL Jogersö Oxelösund | OK Måsen | Södermanland | | när | | L | | | |
Motionsorientering MTBO | Haninge SOK | Stockholm | M | när | | L | | | |
tis 1/6 | Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Veteran-OL Jogersö Oxelösund | OK Måsen | Södermanland | | när | | L | | | |
Östgötaserien MTBO | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | M | när | | L | | | |
Skogsfemman 3 | OK Storsjön | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Motions-OL Råbäck | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions OL Golfbanan | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Höglandets sprintcup, delt 1 | SOK Aneby | Småland | | när | | S | | | |
Lilla 5-dagars, SV Skåne E1 | Frosta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Kretsträning Grannfejden | OK Tranan | Västergötland | | när | | L | | | |
Till Skogs med Roslagens sparbank III | OK Roslagen | Uppland | | när | | M | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
Eskilstuna Sprint Cup #5 | OK Tor | Södermanland | | när | | S | | | |
ons 2/6 | Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Veteran-OL Jogersö Oxelösund | OK Måsen | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions-OL - Borås 4 av 4 VT [Bodavallen, IK Ymer] | IK Ymer | Västergötland | | när | | S | | | |
Prova på MTBO | OK Kåre | Dalarna | M | när | | M | | | |
Falukretsens ungdomsserie | Bjursås OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Fjällfemman Undersåker | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Teknikträning 5 O-L Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
tor 3/6 | Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Veteran-OL Jogersö Oxelösund | OK Måsen | Södermanland | | när | | L | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 4 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
POL OK Klyftamo | OK Klyftamo | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL i Surahammar | Surahammars SOK | Västmanland | | när | | M | | | |
Veterantouren v22 | Hagaby GoIF Örebro Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Gamleby OK Veteranorientering, Marstrandsberget | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
VOL 4 Sundsvalls OK | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Veteran ol | Stjärnorps SK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborg | IK Stern | Göteborg | | när | | M | | | |
Motions OL Strand | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Lillängen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Siljanskretsens ungdomsserie # 3 | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Torsdagsträning Sibbamåla | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
VB-serien 1 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Lilla 5-dagars, SV Skåne E2 | OK Kontinent | Skåne | | när | | L | | | |
Ungdomsserien deltävling 2 | Björkfors GOIF | Östergötland | | när | | M | | | |
Badcupen Deltävling 1 Immeln | FK Göingarna | Skåne | | när | | M | | | |
Borlänge-Säter Träning | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Sommarserie 2 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Sommarserie 2 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Sprint vid Metropoolen | Avesta OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Moramedeln | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Tjuststafetten | Västerviks OK | Småland | | när | | M | | | |
Tjuststafetten | Västerviks OK | Småland | | när | S | M | | | |
fre 4/6 | Veteran-OL Jogersö Oxelösund | OK Måsen | Södermanland | | när | | L | | | |
lör 5/6 | Veteran-OL Jogersö Oxelösund | OK Måsen | Södermanland | | när | | L | | | |
Fasaloppet | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Tjustorientering | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 1 | FK Friskus-Varberg | Halland | | när | | S | | | |
EMSS Strålsjön Medel | OK Ravinen | Stockholm | | när | | M | | | |
Trimtex Cup, deltävling 1 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | när | | L | | | |
Medel KM | OK Rodhen | Uppland | | när | | M | | | |
sön 6/6 | Motionsorientering Görväln | Järfälla OK | Stockholm | | när | | M | | | |
Motionsorientering Kroksjön | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Kils OK ungdomssprint med Lilla VM | Kils OK | Värmland | | när | | S | | | |
v 23 | mån 7/6 | Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | M | | | |
Kils OK Värmlandsserien MTBO | Kils OK | Värmland | M | när | | L | | | |
Mitt i Prick i Väst deltävling 1 vid Landehofstugan | OK Landehof | Göteborg | Y | när | | M | | | |
Östgötaserien MTB-O | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | M | när | | M | | | |
tis 8/6 | Umeåregionens teknikträning tonåringar + HD 21-löpare | Umeå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | Leksands OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Skogsfemman 4 | Fältjägarnas IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Motions OL /Sättra | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Mossberga/Västra Lersjön | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Lilla 5-dagars, SV Skåne E3 | Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Motionsorientering Lillsjön 8 juni | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Höglandets sprintcup, delt 2 | Eksjö SOK | Småland | | när | | S | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
7-klubbs, Örnligan 1 | Skogslöparna | Ångermanland | LM | när | | L | | | |
VB-serien 2 2021 | Ludvika OK | Dalarna | | när | | M | | | |
ons 9/6 | Motionsorientering Lillsjön 8 juni | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Delsjö närtävling | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
Motionsorientering Tvärålund | SK Björnen | Västerbotten | | när | | M | | | |
Run to the Hills 5 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
3-kvällars #1 | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Fjällfemman Ottsjö | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Teknikträning 6 O-L Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
tor 10/6 | Motionsorientering Lillsjön 8 juni | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Delsjö närtävling | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 5 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Pol N Flugebyn | SOK Träff | Västergötland | | när | | L | | | |
VOL #5 | VK Uvarna | Medelpad | | när | | L | | | |
Pol N Flugebyn | SOK Träff | Västergötland | | när | | M | | | |
Motions OL Björkvallen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Bryngfjorden | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Lilla 5-dagars, SV Skåne E4 | Malmö OK | Skåne | | när | | L | | | |
Badcup deltävling 2 Hjärtasjön | OK Gynge | Skåne | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #6 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Gringsbobergsmedeln a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
fre 11/6 | Motionsorientering Lillsjön 8 juni | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Delsjö närtävling | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
lör 12/6 | Motionsorientering Lillsjön 8 juni | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
DOF-läger 2021 | Västerbergslagens OL | Dalarna | | när | | M | | | |
I väntan på Jukola | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | S | M | | | |
Bastasjö Rogaining | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | P | L | | | |
SKOF träningscup - ungdomar | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
Närmix | Lesjöfors SK | Värmland | | när | | M | | | |
Renens försommartävling | OK Renen | Norrbotten | | när | | L | | | |
sön 13/6 | Motionsorientering Lillsjön 8 juni | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
DOF-läger 2021 | Västerbergslagens OL | Dalarna | | när | | M | | | |
FAIK 5-dagars Etapp 2 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | S | | | |
Lilla Gävleloppet, Gästrike Cup | Gävle OK | Gästrikland | | när | | M | | | |
v 24 | mån 14/6 | Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | M | | | |
tis 15/6 | Motionsorientering MTBO | Haninge SOK | Stockholm | M | när | | L | | | |
Sommarsprint TSOK | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | S | | | |
Skogsfemman 2021 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Motions OL Harberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Zonträning MFK/TIK Markaryd | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | när | | M | | | |
Motions-OL Knutsbol | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Lilla 5-dagars, SV Skåne E5 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
Höglandets SprintCup III | Nässjö OK | Småland | | när | | S | | | |
Allians Kongskulla21 | Vimmerby OK | Småland | | när | | M | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
Prova på MTBO | Eskilstuna OL | Södermanland | M | när | | M | | | |
7-Klubbs | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | LM | när | | L | | | |
Jämtland Härjedalens Ungdomsserie | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Umeåregionens teknikträning tonåringar + HD 21-löpare | Umeå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Dammatch, västra kretsen | Lidköpings VSK | Västergötland | | när | | L | | | |
ons 16/6 | Skogsfemman 2021 Individuell träning | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Hammarens Ungdoms/junior-tävling med GästrikeCup | OK Hammaren | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veteran-3-stad + Veckans banor V24 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | | | |
3-kvällars #2 | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Fjällfemman Fröå | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
MTBO, träning, Pattons Hage | IF Thor OK Rodhen | Uppland | M | när | | M | | | |
Veteranmatchen 2021 | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
O-ligan deltävling 1 | Eds SK | Bohuslän-Dal | | när | | S | | | |
Teknikträning 7 O-L Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
tor 17/6 | Veteran-3-stad + Veckans banor V24 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 6 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Sommarserie 3 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Dag-KM, Alingsåskretsen | OK Kullingshof | Västergötland | | när | | M | | | |
POL Tibro. HULTET, 4km öster Tibro. Vägen Tibro - Brevik | Tibro OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteranol VOK | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Vet-OL | Linköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Motions OL Skärgården | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
AlftaCup #2 | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Badcupen 3 | FK Göingarna | Skåne | | när | | M | | | |
Borlänge-Säter träning Gyllbergen | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motionsorientering Koppomsåsen | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #7 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Nissadalszonens breddbudkavle | Anderstorps OK | Småland | | när | S | L | | | |
Ungdomsserien #2 krets söder 4 Enskede Snättringe | IFK Enskede Snättringe SK | Stockholm | | när | | L | | | |
fre 18/6 | Veteran-3-stad + Veckans banor V24 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
lör 19/6 | Veteran-3-stad + Veckans banor V24 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
O-campdag lör (ersätter lägret) | Västergötlands OF | Västergötland | | när | | L | | | |
Träningsstafett - Jok-ola & Vänla | IF Löjp | Stockholm | | när | S | L | | | |
Vildmarksloppet | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Växjö OK ungdomstävling | Växjö OK | Småland | | när | | M | | | |
Motionsorientering, Storsnäckhamn | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
sön 20/6 | Veteran-3-stad + Veckans banor V24 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
O-campdag sön (ersätter lägret) | Västergötlands OF | Västergötland | | när | | L | | | |
O-camp 2021, etapp 1 | Västergötlands OF | Västergötland | | när | | L | | | |
AlftaCup #3 | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
KOK:s SommarQuattro Etapp1 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
KOK:s SommarQuattro Etapp2 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | S | | | |
Ungdomssprint | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | S | | | |
v 25 | mån 21/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
O-camp 2021, etapp 2 | Västergötlands OF | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans Veteranbana Vecka 25 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
NOK 3-dagars, etapp 1 | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
tis 22/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
O-camp 2021, etapp 3 | Västergötlands OF | Västergötland | | när | | L | | | |
NOK 3-dagars, etapp 2 | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Midsommar-sprinten i Orsa | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Motionsorientering Kåge | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Motionsorientering MTBO | Haninge SOK | Stockholm | M | när | | L | | | |
Sommarsprint OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | S | | | |
POL-träning Råda Lidköping | Lidköpings VSK Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
KOK:s SommarQuattro Etapp3 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
NOF-teknikträning 1 | OK Renen Vittjärvs IK Älvsby IF OK | Norrbotten | | när | | M | | | |
Höglands-OL Eksjö SOK | Eksjö SOK | Småland | | när | | L | | | |
Vårcup | Mullsjö SOK | Västergötland | | när | | M | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | när | | M | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
Motionsorientering Kåge Vårcupen | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
MTB-O 210622 | Forsa OK | Hälsingland | M | när | | M | | | |
ons 23/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
O-camp 2021, etapp 4 | Västergötlands OF | Västergötland | | när | | L | | | |
NOK 3-dagars, etapp 3 | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Veteranorientering VO | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
KOK:s SommarQuattro Etapp4 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Leksands OK, MTBO-träning & Prova på | Leksands OK | Dalarna | M | när | | M | | | |
3-kvällars #3 | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Tolered sommarsprint | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | S | | | |
Teknikträning 8 O-L Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
tor 24/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
O-camp 2021, etapp 5 | Västergötlands OF | Västergötland | | när | | L | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 7 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Badcup 4 | Hästveda OK | Skåne | | när | | L | | | |
Sommar OL | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Motionsorientering Åmotfors, Sköttvika skidstadion | Åmotfors OK | Värmland | | när | | L | | | |
Lövmarknadsnatta | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | M | K | | |
fre 25/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
lör 26/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
sön 27/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Motionsorientering | Långvikens OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
v 26 | mån 28/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Nisses Minne Etapp1 | Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Nisses minne, etapp 1 | Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Mini5dagars 2021 - Etapp 1 | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
tis 29/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Nisses minne, etapp 2 | Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Höglands-OL | Forserums SOK | Småland | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Mini5dagars 2021 - Etapp 2 | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
NOF - Teknikträning 2 | OK Renen Vittjärvs IK Älvsby IF OK | Norrbotten | | när | | M | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
7-klubbs | Kubbe-Norrflärke IF | Ångermanland | | när | | M | | | |
ons 30/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
SOL-sprinten | Ludvika OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Mini5dagars 2021 - Etapp 3 | OK Tyr | Värmland | | när | | S | | | |
tor 1/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Nisses minne, etapp 3 | Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
FINNFORSBAD21 | Bolidens SK | Västerbotten | | när | | M | | | |
POL Havsjön Tidaholm | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | M | | | |
Mini5dagars 2021 - Etapp 4 | OK Tyr | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | | |
JOK sommarnärtävling | Jönköpings OK | Småland | | när | | L | | | |
Sommar OL | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Motionsorientering Årjäng | OK Hierne Årjängs OK | Värmland | | när | | L | | | |
MtbO/TrailO | Skogslöparna | Ångermanland | LM | när | | M | | | |
fre 2/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Mini5dagars 2021 - Etapp 5 | OK Tyr | Värmland | | när | | M | | | |
lör 3/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Nisses minne, etapp 4 | Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
SkOF ungdomsträning | FK Göingarna | Skåne | | när | | M | | | |
Motions-OL Marieberg | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | S | | | |
sön 4/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
SkOF ungdomsträning | FK Göingarna | Skåne | | när | | M | | | |
Motionsorientering , Flocktjärn | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
v 27 | mån 5/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Gamlebysprinten | Gamleby OK | Småland | | när | | S | | | |
Veckans Veteranbana Vecka 27 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
tis 6/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Kartträning för Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 1 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | OK Malmia | Dalarna | | när | | L | | | |
Malmö Parkorientering Etapp 1 Kungsparken | Malmö OK | Skåne | | när | | S | | | |
Höglands-OL | Nässjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
ons 7/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 1 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Sommarträning Hökensås | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
tor 8/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 1 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Sommarserie 4 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 3 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
axvallastressen | IK Gandvik Mullsjö SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Borlänge Sommarsprint 2021 | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Motionsorientering Rävahusberget | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Sommar OL | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Motionsorientering Tömte | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
fre 9/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 1 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 3 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
lör 10/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 1 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 3 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Vittjärvs 2-dagars, Dag 1 | Vittjärvs IK | Norrbotten | | när | | L | | | |
sön 11/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 1 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 3 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Vittjärvs 2-dagars, Dag 2 | Vittjärvs IK | Norrbotten | | när | | M | | | |
Motionsorientering Uttersjön | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
v 28 | mån 12/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 1 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 3 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Veckans Veteranbana Vecka 28 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
U-ringen, Västmanland | Surahammars SOK | Västmanland | | när | | M | | | |
Sommarnärtävling Fagerhult | OK Gränsen | Småland | | när | | L | | | |
tis 13/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 1 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 3 | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
NOK-träning IFK Norrköping | IFK Norrköpings OK NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | | | |
U-ringen, Västmanland | Hallstahammars OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Malmö Parkorientering Etapp 2 Oxie Kullar | Malmö OK | Skåne | | när | | S | | | |
Höglands-OL | Boxholms OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
ons 14/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Hiernmannen #1 | Kils OK OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
Nissaströms 2-dagars 1 | Halmstad OK Oskarströms OK | Halland | | när | | M | | | |
U-ringen, Västmanland | Sala OK | Västmanland | | när | | S | | | |
tor 15/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Sommarserie 5 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
U-ringen, Västmanland | Fagersta OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Nissaströms 2-dagars 2 | Halmstad OK Oskarströms OK | Halland | | när | | M | | | |
Närtävling, OL-Alliansen | Gränna-Bygdens OK | Småland | | när | | M | | | |
Motionsorientering | Långvikens OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
fre 16/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Idö Open | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
lör 17/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
U-ringen, Västmanland | OK Hedströmmen | Västmanland | | när | | M | | | |
sön 18/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Friskus Sommarsprint Cup - Etapp 1 | FK Friskus-Varberg | Halland | | när | | S | | | |
v 29 | mån 19/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Sommarträning Länsklacken | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motionsorientering, Romelsön | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
tis 20/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Malmö Parkorientering Etapp 3 Västra Hamnen | Malmö OK | Skåne | | när | | S | | | |
Höglands-OL | SOK Aneby | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
Sommarträning MTB-O | Garphyttans IF | Örebro Län | M | när | | M | | | |
ons 21/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Hiernmannen #2 | OK Hierne OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
Luffarligan 21 juli | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motionsorientering Degermyrberget / Kläppa | SK Björnen | Västerbotten | | när | | M | | | |
Friskus Sommarsprint Cup - Etapp 2 | FK Friskus-Varberg | Halland | | när | | S | | | |
tor 22/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Krångforssyd | Bolidens SK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Sommarserie 6 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
fre 23/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
lör 24/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Friskus Sommarsprint Cup - Etapp 3 | FK Friskus-Varberg | Halland | | när | | S | | | |
sön 25/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Siljans-Ringen etapp 1 Leksand | IFK Mora OK IK Jarl Rättvik Leksands OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Avesta Hemdagars Acktjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Flomyren | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Högberget Bärrek | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Långgruvan | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Paddtjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Borås 5-dagars 2021, Etapp 1, Bredareds IF | Bredareds IF | Västergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Hedensbyn | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Hemdagars etapp 1 | OK Klyftamo | Västergötland | | när | | L | | | |
v 30 | mån 26/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Acktjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Flomyren | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Högberget Bärrek | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Långgruvan | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Paddtjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GIF-Ringen 2021 Etapp 1 | Garphyttans IF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Siljans-Ringen etapp 2 Mora | IFK Mora OK IK Jarl Rättvik Leksands OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Veckans Veteranbana Vecka 30 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Y-Ringen 2021 Etapp 1: Vallabodarna | Medelpads OF Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
Borås 5-dagars 2021, Etapp 2, Rydboholms SK | Rydboholms SK | Västergötland | | när | | M | | | |
GO-ringen 2021, landvetteretappen (E1, medel) | FK Herkules Frölunda OL Göteborg-Majorna OK Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst IFK Göteborg Orientering IK Stern IK Uven Kungälvs OK Lerums SOK Mölndal Outdoor IF OK Alehof OK Landehof Sjövalla FK Sävedalens AIK Tolereds Allmänna IK Utby IK | Göteborg | | när | | M | | | |
Hemdagars etapp 2 | Istrums SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Sommar Simrishamn 1 | Simrishamns OK | Skåne | | när | | S | | | |
tis 27/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Acktjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Flomyren | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Högberget Bärrek | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Långgruvan | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Paddtjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GO-ringen 2021, delsjöetappen (E2, förkortad lång) | FK Herkules Frölunda OL Göteborg-Majorna OK Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst IFK Göteborg Orientering IK Stern IK Uven Kungälvs OK Lerums SOK Mölndal Outdoor IF OK Alehof OK Landehof Sjövalla FK Sävedalens AIK Tolereds Allmänna IK Utby IK | Göteborg | | när | | L | | | |
GIF-Ringen 2021 Etapp 2 | Garphyttans IF | Örebro Län | | när | | M | | | |
Hemdagars etapp 3 Rådaetappen | Lidköpings VSK | Västergötland | | när | | L | | | |
Siljans-Ringen etapp 3 Rättvik | IFK Mora OK IK Jarl Rättvik Leksands OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Y-Ringen 2021 Etapp 2: Fällebergetobodarna | Härnösands OK Medelpads OF Sundsvalls OK | Ångermanland Medelpad | | när | | M | | | |
Borås 5-dagars 2021, Etapp 3, IK Ymer | IK Ymer | Västergötland | | när | | M | | | |
Malmö Parkorientering etapp 4 Hyllie | Malmö OK | Skåne | | när | | S | | | |
Motionsorientering Microsprint | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | S | | | |
ons 28/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Acktjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Flomyren | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Högberget Bärrek | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Långgruvan | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Paddtjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GO-ringen 2021, tolleredsetappen (E3, medel) | FK Herkules Frölunda OL Göteborg-Majorna OK Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst IFK Göteborg Orientering IK Stern IK Uven Kungälvs OK Lerums SOK Mölndal Outdoor IF OK Alehof OK Landehof Sjövalla FK Sävedalens AIK Tolereds Allmänna IK Utby IK | Göteborg | | när | | M | | | |
GIF-Ringen 2021 Etapp 3 | Garphyttans IF | Örebro Län | | när | | S | | | |
Siljans-Ringen etapp 4 Leksand | IFK Mora OK IK Jarl Rättvik Leksands OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Y-Ringen 2021 Etapp 3: Frölandsbodarna | Medelpads OF Timrå SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
Hiernmannen #3 | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
tor 29/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Acktjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Flomyren | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Högberget Bärrek | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Långgruvan | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Paddtjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GO-ringen 2021, hällesåkeretappen (E4, förkortad lång) | FK Herkules Frölunda OL Göteborg-Majorna OK Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst IFK Göteborg Orientering IK Stern IK Uven Kungälvs OK Lerums SOK Mölndal Outdoor IF OK Alehof OK Landehof Sjövalla FK Sävedalens AIK Tolereds Allmänna IK Utby IK | Göteborg | | när | | L | | | |
Siljans-Ringen etapp 5 Mora | IFK Mora OK IK Jarl Rättvik Leksands OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Borås 5-dagars 2021, Etapp 4, Bredareds IF | Bredareds IF | Västergötland | | när | | L | | | |
Hemdagars etapp 4 | IK Gandvik | Västergötland | | när | | M | | | |
Y-Ringen 2021 Etapp 4: Majbodarna | Medelpads OF Njurunda OK | Medelpad | | när | | M | | | |
Sommar OL | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Öppet Roslagsmästerskap | Rimbo SOK | Uppland | | när | | S | | | |
fre 30/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Acktjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Flomyren | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Högberget Bärrek | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Långgruvan | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Paddtjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GO-ringen 2021, finnsjöetappen (E5, medel) | FK Herkules Frölunda OL Göteborg-Majorna OK Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst IFK Göteborg Orientering IK Stern IK Uven Kungälvs OK Lerums SOK Mölndal Outdoor IF OK Alehof OK Landehof Sjövalla FK Sävedalens AIK Tolereds Allmänna IK Utby IK | Göteborg | | när | | M | | | |
GIF-Ringen 2021 Etapp 4 | Garphyttans IF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Y-Ringen 2021 Etapp 5: Kolstabodarna | Medelpads OF Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | | | |
Borås 5-dagars 2021, Etapp 5, Borås GIF | Borås GIF Bredareds IF | Västergötland | | när | | M | | | |
Hemdagars etapp 5 Främmestad | Främmestads IK | Västergötland | | när | | L | | | |
lör 31/7 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Acktjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Flomyren | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Högberget Bärrek | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Långgruvan | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Avesta Hemdagars Paddtjärn | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GIF-Ringen 2021 Etapp 5 | Garphyttans IF | Örebro Län | | när | | M | | | |
sön 1/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Varbergsmästerskap sprint | FK Friskus-Varberg | Halland | | när | | S | | | |
v 31 | mån 2/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motionsorientering Svarte Mosse (Länsmansgården) | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | M | | | |
Sommar Simrishamn 2 | Simrishamns OK | Skåne | LM | när | | S | | | |
tis 3/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Sommarserien | Söders-Tyresö | Stockholm | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Motions-OL i Surahammar | Surahammars SOK | Västmanland | | när | | L | | | |
Närtävling Brunflo | Brunflo IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Motionsorientering Tråbacken | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Malmö Parkorientering Etapp 5 Alnarp | Malmö OK | Skåne | | när | | S | | | |
Norrcup | Ljusdals OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Höglands OL med Ungdomsserien | Sol Tranås | Småland | | när | | M | | | |
Allians 21-08-03 | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
HSOK Sommarcup med motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
7-klubbs | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | | när | | L | | | |
Ungdomsstafett | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | S | M | | | |
ons 4/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
tor 5/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
POL-träning Älgamossen | Hjobygdens OK | Västergötland | | när | | L | | | |
VeteranOL BGoIF | Björkfors GOIF | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteran‐Ol i Södra Vätterbygden | OK Gränsen | Småland | | när | | L | | | |
Motions-OL i Norberg | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Roslagsveteranerna | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | när | | L | | | |
Veterantouren v31 | OK Järnbärarna Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
VOL 8 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Sommar OL | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Motionsorientering Adolfsfors | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
fre 6/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
lör 7/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motionsorientering, Innervik | Rönnskär Railcare IF Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
sön 8/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
U10mila Träningspaket Rankås Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
v 32 | mån 9/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Dag-Njudung | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Svarte Mosse (Länsmansgården) | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | | | |
Dag-Njudung | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Sommar Simrishamn 3 | Simrishamns OK | Skåne | | när | | S | | | |
tis 10/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL SMOL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | när | | M | | | |
Dala Veteran OL | Grangärde OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Malmö Parkorientering Etapp 6 Gyllins Trädgård | Malmö OK | Skåne | | när | | S | | | |
Motionsorientering Tenö | Waxholms OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Höglands OL med Ungdomsserien | Annebergs GIF | Småland | | när | | M | | | |
Motions-OL | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | | | |
Alliansträning | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Norrcup | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Sörklubbs #1, Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Motions-OL Stafett | OK Djerf | Värmland | | när | S | M | | | |
Motionsorientering Segerfors | OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
NOK-träning, Hammarkinds OK | Hammarkinds OK | Östergötland | | när | | M | | | |
HSOK Sommarcup med motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
BOLIDEN20210810 | Bolidens SK | Västerbotten | | när | | M | | | |
ons 11/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Luffarligan 11 augusti | OK Södertörn | Stockholm | | när | | L | | | |
Höglandets Veteran-OL | SOK Aneby | Småland | | när | | L | | | |
KM Tibro och IF Hagen | OK Tiveden | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Abborrtjärn | SK Björnen | Västerbotten | | när | | M | | | |
Motionsorientering Skatås | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | L | | | |
Korpbudkavlen | FK Boken | Skåne | | när | S | M | | | |
Sommarloppet, Trimtex Cup & Veckotur | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
tor 12/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #8 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Veteran-OL | OK Hedströmmen | Västmanland | | när | | L | | | |
Roslagsveteranerna 2021-08-12 | Rånäs OK | Uppland | | när | | L | | | |
POL-träning Sandhem | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, Bäckadal | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Veterantouren v32 | Hällefors OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteranorientering | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
VOL 9 SSOK | Selånger SOK | Medelpad | | när | | L | | | |
Sommar OL | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Motions OL/ Krets Ölme | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Hammarö | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 5 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
Medel-KM OK Orion - Karlskrona SOK | OK Orion | Blekinge | | när | | M | | | |
Motionsorientering Charlottenberg Tallmon | Åmotfors OK | Värmland | | när | | L | | | |
Sommarserie 7 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Ungdomsserien Vimmerby | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
MOL 12 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | S | | | |
Motionsorientering | Älvsby IF OK | Norrbotten | | när | | L | | | |
fre 13/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
lör 14/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 2 | OK Löftan | Halland | | när | | L | | | |
sön 15/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Dubbelskubbet, etapp 1 | Piteå IF Orienteringsklubb | Norrbotten | | när | | S | | | |
Dubbelskubbet, etapp 2 | Piteå IF Orienteringsklubb | Norrbotten | | när | | S | | | |
Kalvdansen Extra - Stafett | OK Renen | Norrbotten | | när | S | M | | | |
Öppet KM VVOK | OK Jösse | Värmland | | när | | M | | | |
v 33 | mån 16/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VPT 1 | Norbergs OK | Västmanland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | | | |
Värmlandsserien MTBO | OK Jösse | Värmland | M | när | | L | | | |
tis 17/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL | OK Kullingshof | Västergötland | | när | | M | | | |
Motions-OL Nyköpings OK | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL Årsunda | Dalarnas OF Årsunda IF | Dalarna Gästrikland | | när | | L | | | |
Motions-OL Harberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Djerfstugan | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Sörklubbs #2, Annefors (AlftaCup #4) | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Malmö Parkorientering Etapp 7 Oxie Södra | Malmö OK | Skåne | | när | | S | | | |
Minialliansorientering Hässleby SOK | Hässleby SOK | Småland | | när | | L | | | |
Tränings-OL V33 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
Ungdomsserien + Nok träning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | | | |
Örnligan-4 / 7-klubbs | Husums IF OK | Ångermanland | | när | | L | | | |
HSOK SommarcupFinal med motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
Norrcupen | Forsa OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Motionsorientering | Långvikens OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Motionsorientering Brunskogsfjället | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | | |
Höglandets Ungdomsserie Deltävling 3 | Nässjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Elitmiljö Stockholm Södertälje I Jukola-/Venlarepet | Stockholms OF Södertälje-Nykvarn OF | Stockholm Södermanland | | när | S | L | K | | |
ons 18/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Höglandets Veteran-OL | Eksjö SOK | Småland | | när | | M | | | |
Siljanskretsens ungdomsserie #4 | IK Jarl Rättvik | Dalarna | | när | | M | | | |
Motions-OL i Viby | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Granskog | Järfälla OK | Stockholm | | när | | M | | | |
MtbO | Svaide Roma SOK | Gotland | M | när | | M | | | |
Motionsorientering Skatås | IK Stern | Göteborg | | när | | L | | | |
Skogskarlar Länskamp Dalarna - Västmanland | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Motions-OL - Borås 1 av 5 HT [Bredared] | Bredareds IF | Västergötland | | när | | M | | | |
Fjällfemman Järpen | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Njudungszonens Ungdomsserie | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
tor 19/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VPT 2 | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | S | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IK Vista | Småland | | när | | M | | | |
L100 Roslagsveteranerna | Långhundra IF | Uppland | | när | | L | | | |
Veterantouren v33 | OK Djerf Örebro Läns OF | Värmland Örebro Län | | när | | L | | | |
Motions-OL, Sala OK | Sala OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Veteran-OL GOK | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
VOL 10 | Kovlands IF | Medelpad | | när | | M | | | |
POL-träning Hagenstugan | IF Hagen | Västergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motions OL Långmarken | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Ungdomsserien nr 3 | Linköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
ÖOK.s Dagserie 1-2021 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Borlänge-Säter träning Noraå Bruk | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Sommarserie 7 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #9 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Motions-OL Nybyberget | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motionsorientering Årjäng | OK Hierne Årjängs OK | Värmland | | när | | L | | | |
Ungdomsserien | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
Nissadals Ungdomscup, etapp 1 | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
Sprintträning på Oxbacken Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | S | | | |
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 1 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
fre 20/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
lör 21/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
sön 22/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
v 34 | mån 23/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Värmlandsserie MTBO | OK Tyr | Värmland | M | när | | M | | | |
Östgötaserien MTBO, #3 | Finspångs SOK | Östergötland | M | när | | M | | | |
VOF Ungdom, VPT 3 | Surahammars SOK | Västmanland | | när | | S | | | |
tis 24/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Kontinent Park Tour Etapp 1 | OK Kontinent | Skåne | | när | | S | | | |
Motionsorientering Falleberget | OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
Motions-OL i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | Bjursås OK | Dalarna | | när | | L | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
Motions-OL Granbergsdal | OK Djerf | Värmland | | när | | S | | | |
Sörklubbs #3 Alfta Sprint (AlftaCup #5) | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
Ungdomserien + NOK | Matteus SI | Östergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | | | |
Norrcupen | OK Dellen | Hälsingland | | när | | M | | | |
U-ringen etapp 1 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
7-klubbs | Sidensjö IK | Ångermanland | | när | | L | | | |
Pokaljakten Kils OK | Kils OK | Värmland | | när | | L | | | |
Öppen kretskavle (stafett) Västra Skaraborgskretsen | IK Gandvik | Västergötland | | när | S | L | | | |
U5-dagars Etapp 1 | Emmaboda Verda OK | Småland | | när | | M | | | |
Höglandets Ungdomsserie Deltävling 4 | Eksjö SOK | Småland | | när | | L | | | |
ons 25/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Luffarligan 25 augusti | OK Ravinen | Stockholm | | när | | L | | | |
Motionsorientering, Sörböle | Stöcksjö IS | Västerbotten | | när | | M | | | |
Höglandets Veteran-OL | Forserums SOK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Oskarshamn | SOK Viljan | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Trestad | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering och Grand Prix - sprint | Växjö OK | Småland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Skatås | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
Motions-OL - Borås 2 av 5 HT [Hestra] | Hestra IF | Västergötland | | när | | M | | | |
Fjällfemman Ottsjö | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Trimtex Cup - Västanåsen | OK Hammaren | Gästrikland | | när | | M | | | |
Ungdomsserietävling Blekinge Västra | BroSö OK | Blekinge | | när | | L | | | |
O-ligan deltävling 2 | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Ungdomsserie 1, Östra Blekinge | OK Orion | Blekinge | | när | | M | | | |
Teknikträning 8 O-L Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
tor 26/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
FOK:s Höstcup Etapp 1 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Herrmatch västra kretsen | OK Klyftamo | Västergötland | | när | | M | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering, Sörböle | Stöcksjö IS | Västerbotten | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna 26 aug | Länna IF | Uppland | | när | | M | | | |
Veteran OL #11 | VK Uvarna | Medelpad | | när | | L | | | |
Veteran-ol | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VPT 4 | OK Hedströmmen | Västmanland | | när | | S | | | |
Veteran- OL i Södra Vätterbygden, Sandsryds Stn | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
Veterantouren v34 | Hagaby GoIF Örebro Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
POL, Mariestads FK, Torsö Bygdegård | Mariestads FK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborg | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motions-OL Vassgårda | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Stodeneskogen | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Lesjöfors SK öppen träning | Lesjöfors SK | Värmland | | när | | M | | | |
Torsdagsträning #10 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Motions-OL Bjurforsberget | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Motions-OL Bjurforsberget | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
U-ringen etapp 2 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
Fyrklöver #5 2021 | Garphyttans IF Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | S | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | Markbygdens OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Ungdomsserien deltävling 4 | OK Skogsströvarna | Östergötland | | när | | L | | | |
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 2 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
Tjustalliansens ungdomsserie 4 | Västerviks OK | Småland | | när | | M | | | |
Ungdomsmatch Alingsåskretsen | Herrljunga SK Skid o OL | Västergötland | | när | | M | | | |
Ungdomens 5-dagars och Södra VätterbygdsMästerskap i sprint | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | S | | | |
fre 27/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
lör 28/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Ungdomstrollet, Gotland | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 3 | Fjärås AIK | Halland | | när | | L | | | |
sön 29/8 | Skärgårdsorientering 2021 Rånö | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Upplevelsebanan Rånö 2021 | Kamrat och IF KIF | Stockholm | | när | | L | | | |
Idrefjällsommaren 2021 | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 4 | OK Nackhe | Halland | | när | | M | | | |
Motionsorientering, Ursviken | Rönnskär Railcare IF Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
v 35 | mån 30/8 | VOF Ungdom, VPT 5, Final | Västerås SOK | Västmanland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | | | |
Värmlandsserien MTBO | Kristinehamns OK | Värmland | M | när | | M | | | |
Pokaljakt Harberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
SKK Dag-KM | VK Uvarna | Medelpad | | när | | M | | | |
Östgötaserien MTBO #4 | Matteus SI | Östergötland | M | när | | L | | | |
tis 31/8 | Dala-Veteran OL Korsnäs | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Kontinent Park Tour Etapp 2 | OK Kontinent | Skåne | | när | | S | | | |
Katrineholms OK motionsorientering | Katrineholms OK | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions-OL Jutviken | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Linnebäck | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Ungdomsserien + Nok träning | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
KM Västra kretsen (öppet för alla) | Istrums SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | | | |
Norrcup | Ljusdals OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
VB-Serien 3 2021 | Grangärde OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Mini Allians 21-08-31 | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
Sörklubbs #4 Bollnäs Ren | Rehns BK | Hälsingland | | när | | L | | | |
U-ringen etapp 3 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
Höglandszonens ungdomsserie, sista delt | SOK Aneby | Småland | | när | | S | | | |
7-klubbs/Örnligan 5 | Örnsköldsviks OK | Ångermanland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Skofterud | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | | |
U5-dagars Södra Vätterbygden | IK Vista | Småland | | när | | M | | | |
U5-dagars Etapp 2 | Ålems OK | Småland | | när | | L | | | |
ons 1/9 | Falukretsens ungdomsserie #6 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Luffarligan TMOK | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motions OL / Grand Prix, Alvesta SOK | Alvesta SOK | Småland | | när | | M | | | |
IFK Lidingös öppna KM MTBO-2021 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | när | | M | | | |
Motionsorientering Skatås | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | när | | L | | | |
Motions-OL - Borås 3 av 5 HT [Orinto] | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
25-mannatest 1 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Elitmiljö Stockholm | Järla Orientering Stockholms OF | Stockholm | | när | | L | | | |
Fjällfemman Tossön | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
O-ligan deltävling 3 | Stigsökarna | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Siljanskretsens ungdomsserie #5 | Gagnefs OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Ungdomscup 1 | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Ungdomsserie 2, Västra Blekinge | OK Skogsfalken | Blekinge | | när | | L | | | |
Ungdomsserien deltävling 2, Sprint | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | S | | | |
tor 2/9 | FOK:s Höstcup Etapp 2 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna | OK Österåker | Stockholm | | när | | L | | | |
Veterantouren v35 | Fellingsbro GOIF Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteran-OL OKS | OK Skogsströvarna | Östergötland | | när | | L | | | |
VOL 12 SOK | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | | | |
POL-träning Slätte | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden, Klubbmatch | Tenhults SOK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motions-OL Dammen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Sörmon södra | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
OL-alliansens Ungdomsserie | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
Borlänge Säter träning - Sprint | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Torsdagsträning #11 Rosenholm | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Motionsorientering | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Motionsorientering Adolfsfors | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Kretsträning Mark | Markbygdens OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens ungdomsserie 5 + Tjustmästerskap dag | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Gallsjöbergsmedeln a´la DSA Elit/KOK | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 3 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
Ungdomsserien deltävling 5 | OK Eken | Östergötland | | när | | M | | | |
fre 3/9 | | | | | | | | | | |
lör 4/9 | DM stafett, Öppna banor | Garda OK | Gotland | | när | | L | | | |
DM, sprintstafett, Dalarna | Leksands OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Sprintstafett | OK Fryksdalen | Värmland | | när | S | S | | | |
sön 5/9 | | | | | | | | | | |
v 36 | mån 6/9 | Träning på stafettbanorna | Garda OK | Gotland | | när | | L | | | |
AOK:s ungdoms 3-dagars, etapp 1 | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL #15 i Trinnliden | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
tis 7/9 | Motions-OL #15 i Trinnliden | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Dala-veteran OL | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Kontinent Park Tour Etapp 3 | OK Kontinent | Skåne | | när | | S | | | |
Motions-OL i Arboga | Arboga OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Dala-veteran OL | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Krets och Pokaljakt Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Minialliansorientering Hässleby SOK | Hässleby SOK | Småland | | när | | L | | | |
Motions-OL Långheden | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Sörklubbs #5 | Ljusne-Ala OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Höstspringet | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions-OL och U-match | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | | | |
Norrcup | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Akronmatchen | Lidköpings VSK | Västergötland | | när | | M | | | |
Kretssprint | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Jössestugan | OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
Pokaljakten | Skattkärrs SOK | Värmland | | när | | L | | | |
Ungdomens 5-dagars Etapp 3 | Nybro OK | Småland | | när | | L | | | |
ons 8/9 | Motions-OL #15 i Trinnliden | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Höglandets Veteran OL | IFK Sävsjö | Småland | | när | | L | | | |
Luffarligan 8 september | Snättringe SK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-OL Påskallavik | IF Stjärnan SOK Viljan | Småland | | när | | M | | | |
Veteran-OL Trestad | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering och Grand Prix | Lessebo OK | Småland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Skatås | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Motions-OL - Borås 4 av 5 HT [Rydboholm] | Rydboholms SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Ungdomsträning östra kretsen | SOK Träff | Västergötland | | när | | M | | | |
O-ligan deltävling 4 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Ungdomscup 2 | Umedalens IF | Västerbotten | | när | | M | | | |
Ungdomsserie 3, västra Blekinge | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | | | |
Fyrsprint #1 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | S | | | |
Teknikträning 10 O-L Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
tor 9/9 | AOK:s ungdoms 3-dagars, etapp 2 | Avesta OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Motions-OL #15 i Trinnliden | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
FOK:s Höstcup Etapp 3 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna | OK Rodhen | Uppland | | när | | L | | | |
Motions OL | Västerås SOK | Västmanland | | när | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden IKHP, Runnåkra | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | | |
IFK Linköpings veteran-OL | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | M | | | |
Veterantouren v36 | Askersunds OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
POL Rådåsgården | Lidköpings VSK Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
VOL-13 | Timrå SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
Veteranol VOK | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Vimmerby OK Veteranol | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborg IK Stern | IK Stern | Göteborg | | när | | L | | | |
Motionsorientering Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #12 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Igeltjärnslången a'la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | Markbygdens OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Lilljanssprinten - motionsorientering | Umeå OK | Västerbotten | | när | | S | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | | | |
Nissadalszonens Ungdomscup Etapp 4 | Bredaryds SOK | Småland | | när | | S | | | |
fre 10/9 | Motions-OL #15 i Trinnliden | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
lör 11/9 | Motions-OL #15 i Trinnliden | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
sön 12/9 | Motions-OL #15 i Trinnliden | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Motionsorientering, Byske | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
DM, Stafett, Småland, individuella öppna klasser | OK Gränsen | Småland | | när | | L | | | |
DM, stafett, Dalarna, individuella öppna klasser | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | när | | M | | | |
DM, stafett, Värmland, individuella öppna klasser | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Älgjakten, öppna klasser | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
v 37 | mån 13/9 | AOK:s ungdoms 3-dagars, etapp 3 | Avesta OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL #16 i Vännäsby (Sprint) | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | S | | | |
tis 14/9 | Dala Veteran | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Kontinent Park Tour Etapp 4 | OK Kontinent | Skåne | | när | | L | | | |
Motions-OL Trosabygdens OK | Trosabygdens OK | Södermanland | | när | | L | | | |
Höst-OL | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions-OL Rudskoga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Villingsberg | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Tyrstugan OBS! tisdag | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Sörklubbs #6 (AlftaCup FINAL) | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Östgötaserien MTBO, #5 | Linköpings OK | Östergötland | M | när | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 6 | Gudhems IF | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | | | |
Norrcupen | Forsa OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Ungdomens 5-Dagars etapp 4 | Torsås OK | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Edanenäset | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | | |
Nok träning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | | | |
VB-serie 4 2021 | Ludvika OK | Dalarna | | när | | S | | | |
FINNFORSSELN210914 | Bolidens SK | Västerbotten | | när | | M | N | | |
ons 15/9 | Nok träning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | | | |
Höglandets Veteran-OL | OK Bävern | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL 3-stad | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Luffarligan Ängsjö | Järfälla OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Skol-DM Dalarna | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | M | | | |
MtbO 6 2021 | Visborgs OK | Gotland | M | när | | L | | | |
Motions-OL - Borås 5 av 5 HT [Ymer] | IK Ymer | Västergötland | | när | | M | | | |
EMSS Vendelsö förkortat lång | OK Ravinen | Stockholm | | när | | L | | | |
Ungdomscup 3 | IFK Umeå | Västerbotten | | när | S | M | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Rämshyttan- Förkortad långdistans | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Teknikträning 11 O-L Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | N | | |
tor 16/9 | Nok träning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | | | |
FOK:s Höstcup Etapp 4 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Veteran-Ol FSOK | Finspångs SOK | Östergötland | | när | | L | | | |
AOK Veteran 2021-09-16 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
POL Bulsebodarna Holmestad | OK Klyftamo | Västergötland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden MSOK Broholm | Mullsjö SOK | Västergötland | | när | | M | | | |
Veterantouren v37 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Roslagsveteranerna Täby | Täby OK | Stockholm | | när | | M | | | |
VOL 14 | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Motions-OL Långmarken | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Torsdagsträning, Rammsjön NO | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Borlänge Säter träning - Rämshyttan | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Ungdomskrets Östra kretsen | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Nissadalsträning | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Avslutning Tjustalliansens U-serien orientering | Ankarsrums OK | Småland | | när | | S | | | |
fre 17/9 | Nok träning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | | | |
lör 18/9 | Nok träning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | | | |
KM | Sol Tranås | Småland | | när | | L | | | |
Ungdomsserien, final | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | | | |
Ungdomsseriestafett | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | S | M | | | |
HOK klubbmästerskap - medeldistans | Härnösands OK | Ångermanland | | när | | M | | | |
Fyrklöver #6 2021 | OK Milan Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | S | L | | | |
Breddstafetten | Alfta-Ösa OK Edsbyns OK | Hälsingland | | när | S | M | | | |
Utmaningen | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Älgots cup SÖ kretsen + öppna banor | Andrarums IF | Skåne | | när | | L | | | |
sön 19/9 | Korpen | OK Alferna | Örebro Län | | när | | L | | | |
USM-revanschen | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | M | | | |
KM - OK Roxen | OK Skogsströvarna | Östergötland | | när | | M | | | |
NOK-träning SOK stugan Söderköping | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | M | | | |
25-mannatest 2 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | | | |
v 38 | mån 20/9 | Motions-OL #17 i Vännäsby (Natt) | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | M | K | | |
tis 21/9 | Veteran-OL SMOL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | när | | M | | | |
Dala-Veteran Kåre | OK Kåre | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL Sunneberg | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Brickegården | OK Djerf | Värmland | | när | | S | | | |
Sörklubbs #7 Bolletoppen Final | Rehns BK | Hälsingland | | när | | M | | | |
IKS Höstorientering | IK Standard | Södermanland | | när | | M | | | |
Månadens bana september | Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Potatisloppet 2021 | Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | M | | | |
Ungdomskrets Östra kretsen Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | S | | | |
Ungdomens 5-dagars, Etapp 5 | Kalmar OK | Småland | | när | | S | | | |
Norrnatta | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
Tränings-OL natt V38 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
Motionsorientering + Nattcup 1 Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | L | | | |
ons 22/9 | Test Kontroll | Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Höglandets-Veteran-OL | Boxholms OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Torsås OK | Småland | | när | | L | | | |
Luffarligan Kärsön | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
SAKO-TRÄNING - extra! | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Hjuken | SK Björnen | Västerbotten | | när | | M | | | |
Pokaljaktsfinal | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Teknikträning 12 OL-Träning Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
BJÄSTANATTA | Skogslöparna | Ångermanland | LM | när | | M | N | | |
Natt-KM Sundsvalls OK + När-OL | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | N | | |
tor 23/9 | FOK:s Höstcup Etapp 5 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
POL Norra Ryd | IF Hagen | Västergötland | | när | | L | | | |
Roslagsveteranerna | Häverödals SK | Uppland | | när | | L | | | |
VR Veteran-OL | Vandrarringen | Västmanland | | när | | M | | | |
Veteran-OL s. Vätterbygden Tabergs motorbana | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna 23 sept | Häverödals SK | Uppland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Boxholms OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veterantouren v38 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
VeteranOL Gamleby OK | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
VOL 15 SOK | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | | | |
Veteran-O Göteborg | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL Sandfallet | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
25manna-träning | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Lugnet - IFK Mora OK | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
fre 24/9 | | | | | | | | | | |
lör 25/9 | Ungdomsseriefinal Blekinge | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | när | | L | | | |
25-mannatest 3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | | | |
sön 26/9 | Suderträffen | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | när | | L | | | |
4-sprint | Timrå SOK | Medelpad | | när | | S | | | |
Motionsorientering Ängsjö | Järfälla OK | Stockholm | | när | | L | | | |
v 39 | mån 27/9 | | | | | | | | | | |
tis 28/9 | Motions-OL OK Grip | OK Grip | Södermanland | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | Säterbygdens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL Stensta | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Höstspringet Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
Mottionsorientering natt Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | när | | L | N | | |
Tränings-OL natt V39 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | N | | |
Norrnatta | Forsa OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
ons 29/9 | Höglandets Veteran-OL | Eksjö SOK | Småland | | när | | L | | | |
Luffarligan 29 september | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-OL Kosta | Lessebo OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Elitmiljö Stockholm-Södertälje Sprint | Järfälla OK Stockholms OF | Stockholm | | när | | S | | | |
Kristinehamns Nattcup, etapp 1 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | N | | |
Nattjakta | OK Hierne | Värmland | | när | | L | N | | |
tor 30/9 | POL Istrum | Istrums SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motions-OL | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Veteran-OL, S. Vätterbygden, Skillingaryd | Skillingaryds FK | Småland | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna | Enebybergs IF | Stockholm | | när | | M | | | |
Veterantouren v39 | OK Milan Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Mjölby OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteranorientering VO | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Bullermyrsprinten a´la Korsnäs/Kåre | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | | | |
25manna-träning | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning västra kretsen | Istrums SK | Västergötland | | när | | M | | | |
fre 1/10 | Siljanskretsen Ungdomsserie Avslutning | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | N | | |
Natt på Hårgaberget | Rehns BK | Hälsingland | | när | | M | N | | |
lör 2/10 | KM Edsbyns OK | Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Höstcupsavslutning | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
MTBO 2021 Kvarnsveden | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | när | | M | | | |
sön 3/10 | Dubbelfajten, patrulltävling + Öppna ind. klasser | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | P | L | | | |
StiL-poängen | OK Renen | Norrbotten | | när | P | L | | | |
Kvarnsvedsträffen 2021 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Klubbmästerskap för Fjärås AIK, OK Löftan och IF Rigor | Fjärås AIK IF Rigor OK Löftan | Halland | | när | | M | | | |
Midälvastafetten, öppna klasser | VK Uvarna | Medelpad | | när | | M | | | |
v 40 | mån 4/10 | | | | | | | | | | |
tis 5/10 | Nattserien | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | N | | |
Motions-OL i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Dala Veteran DGoIF | Domnarvets GOIF | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL Djurgårdsskolan | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | S | | | |
Peking Night deltävling 1 | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | N | | |
ons 6/10 | Kristinehamns Nattcup, etapp 2 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | N | | |
Höglandets Veteran-OL | Gränna-Bygdens OK | Småland | | när | | M | | | |
Luffarligan 2021-10-06 | Järla Orientering | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, Bonnberget | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Kalmar OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Stafetträning Sörbyskogen | Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 7/10 | Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Natt Bettnessand | Stöcksjö IS | Västerbotten | | när | | L | N | | |
Roslagsveteraner | Sigtuna OK | Uppland | | när | | L | | | |
POL SISU-stugan Tidaholm | Ryda SK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | M | | | |
Veteran OL Hallstahammar | Hallstahammars OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Veterantouren v40 | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteran-OL | OK Kolmården | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteranol VOK | Vimmerby OK | Småland | | när | | M | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning Nr 6 - Läroverksparkssprinten a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Sprintträning 7 okt. | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | S | K | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
JÄBONATTA | Skogslöparna | Ångermanland | LM | när | | M | N | | |
fre 8/10 | Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Grand Prix avslutning | Lessebo OK | Småland | | när | | S | N | | |
lör 9/10 | Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Halvvägs till obygden | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
OrmTrail | OK Renen | Norrbotten | | när | | L | N | | |
Närtävling och SOKs KM | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Äventyrsorientering | SOK Träff | Västergötland | | när | | M | | | |
sön 10/10 | Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Öppet-KM i Mannschaft-OL | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | L | M | | | |
Fyrsprinten #3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | S | | | |
OKC-sprinten | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | S | | | |
v 41 | mån 11/10 | | | | | | | | | | |
tis 12/10 | Peking Night - deltävling 2 | OK Kolmården | Östergötland | | när | | L | N | | |
OK TOR Motions- OL 2021-10-12 | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
DalaveteranOl Kvarnsveden | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Finding Lights (nattsprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | N | | |
EOL Nattserien | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | N | | |
Nattmackan | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | N | | |
Öppet Natt-KM | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
Norrnatta | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
ons 13/10 | Kristinehamns Nattcup, etapp 3 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | N | | |
Höglandets Veteran-OL | OK Njudung | Småland | | när | | M | | | |
Luffarligan | Haninge SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran OL | Värend GN OL | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL 3-stad | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | L | | | |
tor 14/10 | Roslagsveteranerna | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga/Hultet | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Södra Vätterbygden | IF Hallby SOK | Småland | | när | | M | | | |
Veteran-OL Motala AIF | Motala AIF OL | Östergötland | | när | | L | | | |
POL Skövde Brukshundklubb, Lövsjötorp, Skultorp | OK P4 | Västergötland | | när | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
fre 15/10 | Östra natt-serien | Övertorneå IF | Norrbotten | | när | | L | N | | |
Älghornsnatten | Målilla OK | Småland | | när | | L | N | | |
lör 16/10 | Lugnetpatrullen | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | när | P | U | | | |
Lugnetpatrullen öppna banor | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | när | | U | | | |
Öppet KM MTB-O, medel | Lunds OK | Skåne | M | när | | M | | | |
sön 17/10 | Lugnetmedeln | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | när | | M | | | |
v 42 | mån 18/10 | | | | | | | | | | |
tis 19/10 | Motions-OL 211019 | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Finding Lights (nattsprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | N | | |
Natt-serien | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | N | | |
Norrnatt | Forsa OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
Natt-WM | Alfta-Ösa OK Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Peking Night | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | N | | |
ons 20/10 | Höglandets Veteran-OL | Nässjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Luffarligan 20 oktober | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Nattjakta 3 | OK Mangen | Värmland | | när | | M | N | | |
tor 21/10 | Mareld nattcup E1 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
Motions-OL Antikrundan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
Veterantouren i Norrtälje | OK Roslagen | Uppland | | när | | M | | | |
Veteranorientering | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga/ Söder Skjutbanorna gamla A9 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
POL Tibro, Rankås | Tibro OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborg | IK Uven | Göteborg | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
SV Krets-Natt | OK Kontinent | Skåne | | när | | L | N | | |
Ungdomsnatt etapp 1 | Göteborgs OF Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | N | | |
fre 22/10 | | | | | | | | | | |
lör 23/10 | Dala Veteran-OL + Skogskarlarnas Mästerskap + Skogsflickornas Mästerskap | IK Jarl Rättvik | Dalarna | | när | | M | | | |
sön 24/10 | Klubbmatch: Bottnaryds IF, Mullsjö SOK och OK Gränsen | OK Gränsen | Småland | | när | | L | | | |
v 43 | mån 25/10 | | | | | | | | | | |
tis 26/10 | Finding Lights (nattsprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | N | | |
Nattserien | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | N | | |
Peking Night 4 | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Nordic Police Championship, sprint relay | Sigtuna OK | Uppland | | när | S | S | | | |
Norr-Natt | Ljusdals OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
ons 27/10 | Höglandets veteran-OL | Sol Tranås | Småland | | när | | M | | | |
Luffarligan | Enebybergs IF | Stockholm | | när | | M | | | |
Nordic Police Championship, long distance | Järfälla OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens spetsträning - Källviken | OK Kåre | Dalarna | | när | | L | N | | |
Ungdomsnatt etapp 2 | Göteborgs OF Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | L | N | | |
Motionsorientering natt i Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 28/10 | Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | L | | | |
GarnM P18 | Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | M | | | |
Veteran-OL i S. Vätterbygden Sörgården | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
POL Mösseberg | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
OK Nalle/OKTjärnen motionsorientering 2021-10-28 | OK Nalle OK Tjärnen | Södermanland | | när | | L | | | |
Nordic Police Championship, middle distance | Järfälla OK | Stockholm | | när | | M | | | |
Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Harberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Natt-KM Alingsåskretsen | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | N | | |
Tibro OK - Natt sprint - FINAL | Tibro OK | Västergötland | | när | | S | N | | |
fre 29/10 | GarnM P18 | Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | M | | | |
Natt-KM Skogskarlarna Medelpad | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
lör 30/10 | Nordcupen #1 Sprint | Täby OK | Stockholm | | när | | S | | | |
Skogskarlarna Värmland | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Dag-SM 40 år senare | Robertsfors IK | Västerbotten | | när | | L | | | |
sön 31/10 | Dag-SM 40 år senare | Robertsfors IK | Västerbotten | | när | | L | | | |
v 44 | mån 1/11 | HöstÖst Rällaracet | Nybro OK | Småland | | när | | M | | | |
tis 2/11 | Natträvarnas Natt | Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | L | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #1 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nattserien Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | N | | |
ons 3/11 | Luffarligan , Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Höst Öst Siggefora | OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
Veteran-OL-ÅOK | Ålems OK | Småland | | när | | L | | | |
Dala Veteran Höst Öst | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Halloween Natten | OK Djerf | Värmland | | när | | M | N | | |
Extra DOST träning | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | N | | |
KM Nattsprint | Leksands OK | Dalarna | | när | | S | N | | |
Novembermuggen | Skogslöparna | Ångermanland | LM | när | | M | | | |
MOF Nattcup #1 | Kovlands IF | Medelpad | | när | | M | N | | |
tor 4/11 | POL Högaliden | Hjobygdens OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Ölme | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | | | |
VeteranOL Gamleby OK | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL , Göteborg | Sjövalla FK | Göteborg | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
Östra Blekinges Nattcup 1 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Nattcup IFK Linköping | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | N | | |
fre 5/11 | Österlenlyser och KM sydöstra kretsen | Simrishamns OK | Skåne | | när | | M | N | | |
lör 6/11 | Kretsmästerskap dag, SV kretsen | Lunds OK | Skåne | | när | | M | | | |
sön 7/11 | Novemberserien E1 Veteran/motion OL | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
MTBO i Bockeboda | Härlövs IF | Skåne | M | när | | M | | | |
v 45 | mån 8/11 | | | | | | | | | | |
tis 9/11 | Veteranorientering i Nyköping | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | L | | | |
Klubbgemesam Tisdagsträning - Nattsprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | S | N | | |
Lunds OK Nattcup 2021 etapp 1 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 10/11 | Veteranorientering | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Natt Skatås | Göteborg-Majorna OK Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst IFK Göteborg Orientering IK Stern | Göteborg | | när | | L | N | | |
Ungdomsnatt etapp 3 | Göteborgs OF Sjövalla FK | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 11/11 | Veteran OL | Västerås SOK | Västmanland | | när | | M | | | |
POL-träning, Mariestads FK, Snapens Friluftsgård | Mariestads FK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Allétorp | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteranol Vimmerby OK | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Landehof Nattcup etapp 1 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup (2) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
fre 12/11 | | | | | | | | | | |
lör 13/11 | Nordcupen deltävling 2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
EMSS Medeldistans | IFK Lidingö SOK Stockholms OF | Stockholm | | när | | M | | | |
Nordcupen deltävling 2 Lång | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Novemberflåset 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | när | | L | | | |
sön 14/11 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Novemberserien E2, Veteran/motion OL | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup 1 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
v 46 | mån 15/11 | | | | | | | | | | |
tis 16/11 | Lunds OK Nattcup 2021 etapp 2 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #2 | Ankarsrums OK Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
ons 17/11 | Luffarligan 17 november 2021 | Stockholms OF | Stockholm | | när | | L | | | |
Berga SOK Veteran OL | Berga SOK | Småland | | när | | M | | | |
MOF Nattcup #2 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
Kylklampen deltävling 1 | Kils OK | Värmland | | när | | L | N | | |
tor 18/11 | Extrainsatt veteranorientering i Södertälje | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Kvarndammen-Sunneberg | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens nattcup | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | M | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Mareld nattcup E2 | Göteborgs OF Kungälvs OK | Göteborg | | när | | M | N | | |
Natt 7:an etapp 1 | OK Tranan | Västergötland | | när | | L | N | | |
Skaraborg By Night | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | N | | |
fre 19/11 | | | | | | | | | | |
lör 20/11 | Tranan Höst Challenge | OK Tranan | Västergötland | | när | | U | | | |
VeteranCupen Ultralång | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | U | | | |
Lördagsträning | Falkenbergs OK | Halland | | när | | L | | | |
Öppet Kort-KM | Avesta OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Nordcupen deltävling 3 | Järfälla OK | Stockholm | | när | | M | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
sön 21/11 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Skinkloppet | Rimbo SOK | Uppland | | när | | L | | | |
Novemberserien E3, Veteran/motion OL | OK Enen | Uppland | | när | | L | | | |
Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Vinterträning 2021-11-21 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
v 47 | mån 22/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
tis 23/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Morkarlbyhöjdens Indoor ! | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Lunds OK Nattcup 2021 etapp 3 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Natträven E3 | Sigtuna OK | Uppland | | när | | M | N | | |
ons 24/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Luffarligan 2021-11-24 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | när | | L | | | |
Luffarligan 24 november 2021 | Stockholms OF Vallentuna-Össeby OL | Stockholm Uppland | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Växjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Skinkjakten deltävling 1 | Gotlands Bro OK Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | L | | | |
tor 25/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Jutviken | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Ljusnenatta | Ljusne-Ala OK | Hälsingland | | när | | M | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
God Natt-Cup | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | när | | L | | | |
OK Landehof Nattcup etapp 2 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
Upplandsbygden By Night (UBN) #1 | OK Linné Upplands OF | Uppland | | när | | L | N | | |
Pölder Sport Nattcup Etapp 1 | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup 4 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Öppet Natt-KM för GMOK:s barn och ungdomar | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | N | | |
fre 26/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Hammarslaget | Gamleby OK | Småland | | när | | S | N | | |
lör 27/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Från banläggning till Livelox (utbildning) | Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | M | | | |
Nordcupen deltävling 4 | Väsby OK | Stockholm | | när | | M | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Adventstöpet | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
sön 28/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2022, deltävling 1 | OK Milan Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Vintercup 2 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
Novemberserien E4, Veteran/motion OL | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
Vinterträning 2021-11-28 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
v 48 | mån 29/11 | | | | | | | | | | |
tis 30/11 | Lunds OK Nattcup 2021 etapp 4 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Nattsprint för ungdomar | Kils OK | Värmland | | när | | S | N | | |
Nattcup veckans banor v 48 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #3 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
ons 1/12 | Luffarligan 1 december | Tullinge SK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-ol Emmaboda | Emmaboda Verda OK | Småland | | när | | M | | | |
Skinkjakten deltävling 2 | Gotlands Bro OK Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | L | N | | |
MOFs Nattcup 3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Kylklampen deltävling 2 | OK Tyr | Värmland | | när | | M | N | | |
tor 2/12 | Motions-OL för veteraner och daglediga / Vangstorp | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteran OL Hisingsparken | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | L | | | |
Midvinterduell OKS | OK Skogsströvarna | Östergötland | | när | | L | N | | |
VbN deltävling 2 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Natt DOST Nr 2 a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | L | N | | |
Natt 7:an etapp 2 | Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | N | | |
Skaraborgs by night, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | när | | L | N | | |
fre 3/12 | Midvinterduell OKS | OK Skogsströvarna | Östergötland | | när | | L | N | | |
lör 4/12 | Nordcupen deltävling 5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinternatt Etapp 11, Asa | OK Norrvirdarna | Småland | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
EMSS Testlopp löpning 10km @Lidingöloppet | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
sön 5/12 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Julserien, Etapp 1 | Arboga OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Sunes bana | Linköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Söndagsträning | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Vinterträning Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Skinklöpet | Fagersta OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Träningscup MTBO vinter | Nybro OK | Småland | M | när | | M | | | |
Lucianatten | Laholms OK | Halland | | när | | M | N | | |
fel | OK Löftan | Halland | | när | | L | N | | |
v 49 | mån 6/12 | | | | | | | | | | |
tis 7/12 | Lunds OK Nattcup 2021 etapp 5 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 8/12 | Luffarligan 8 december | Gustavsbergs OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2022, deltävling 2 | Hagaby GoIF Örebro Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
Skinkjakten Final | Gotlands Bro OK Visborgs OK | Gotland | | när | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 1 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
tor 9/12 | Östra Blekinges Nattcup 6 | Ronneby OK | Blekinge | | när | | L | N | | |
Lägermedeln | SK Smalspåret | Dalarna | S | när | | M | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Björkvallen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
VBN deltävling 3 | Jönköpings OK | Småland | | när | | L | N | | |
Upplandsbygden by night (UBN) Etapp 2 | IF Thor Upplands OF | Uppland | | när | | L | N | | |
Pölder Sport Nattcup 2021/22 etapp 2 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | N | | |
Mareld nattcup E3 | Frölunda OL Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
fre 10/12 | | | | | | | | | | |
lör 11/12 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Lucianatten 2021 | Lessebo OK | Småland | | när | | L | N | | |
sön 12/12 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Julserien, Etapp 2 | Arboga OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Träningsdag för ungdomar | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Vinterträning | Ärla IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Vintercup 3 | Västerviks OK | Småland | | när | | S | | | |
AdventOrient etapp 3 | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
v 50 | mån 13/12 | Lucianatta | Ljusne-Ala OK | Hälsingland | | när | | M | N | | |
tis 14/12 | Nattcup 7, TSOK | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #4 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
ons 15/12 | Luffarligan | Hellas Orientering | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteranernas Julsprint | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | S | | | |
MOF Nattcup 4 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | N | | |
Kylklampen deltävling 3 | Deje SF | Värmland | | när | | L | | | |
tor 16/12 | Motions-OL för veteraner och daglediga /Rudskoga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteranträning KOK | Kungälvs OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Jerrys Nattsprint 1. | OK Motala | Östergötland | | när | | S | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
OK Landehof Nattcup etapp 3 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
Midvinterduell etapp 2 | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | N | | |
Natt DOST nr 3 | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | N | | |
Natt 7:an etapp 3 | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | N | | |
Lunkans nattcup E5 | Halmstad OK | Halland | | när | | M | N | | |
Skaraborg by Night IF Hagen | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | N | | |
fre 17/12 | | | | | | | | | | |
lör 18/12 | Hagasprinten | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Skinkloppet | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Träningscup MTBO vinter delträning 2 | Nybro OK | Småland | M | när | | M | | | |
sön 19/12 | Skinkloppet | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
FAIK Sprint 5-Dagars Etapp 1 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | S | | | |
Julserien, Etapp 3 | Arboga OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Vintercupen 2 OK Skogsfalken | OK Skogsfalken | Blekinge | | när | | L | | | |
AdventOrient etapp 4 | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Julasletet | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | U | | | |
v 51 | mån 20/12 | VBN deltävling 4 | OK Gränsen | Småland | | när | | L | | | |
tis 21/12 | | | | | | | | | | |
ons 22/12 | Vintercupen deltävling 2 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
tor 23/12 | | | | | | | | | | |
fre 24/12 | Jul-O | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
lör 25/12 | | | | | | | | | | |
sön 26/12 | Julserien, Etapp 4 | Arboga OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Annandags orientering | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | | | |
Skinksvägen 2021 | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Familjemästerskap | OK Njudung | Småland | | när | | S | | | |
Vintercupen Pan-Kristianstad Etapp 3 | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Annandagssprinten | Vimmerby OK | Småland | | när | | S | | | |
Kattekulla Backyard | Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | L | | | |
v 52 | mån 27/12 | Familjemästerskap | OK Njudung | Småland | | när | | S | | | |
Mellandagsruschen, inomhusorientering, Ulricehamn | Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | S | | | |
tis 28/12 | Familjemästerskap | OK Njudung | Småland | | när | | S | | | |
Mellandagsträning | Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
ons 29/12 | Familjemästerskap | OK Njudung | Småland | | när | | S | | | |
Vinterrace etapp 3 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Kylklampen deltävling 4 | Skattkärrs SOK | Värmland | | när | | L | N | | |
tor 30/12 | MellandagsOL i Pålsjöskog | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | S | | | |
fre 31/12 | Nyårsorientering | Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | L | | | |
Nyårslöpet Tjustalliansens vintercup 4 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
Julcup #2 | Ljusne-Ala OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Nyårsracet | Valbo AIF | Gästrikland | | när | | M | | | |
SylvesterSprinten | Ärla IF | Södermanland | | när | | S | | | |