w 53 | Fri 1/1 | Jul 2020 | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
SGIF jul och nyårsträning | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 52-53 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Skinkloppet 2020 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | club | | M | | | |
Mellandagsträning | Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
Jul i Breared | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Mellandags-OL 2020 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans helgbana v 1 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Nyårsträning 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Nyårsbana Pumpen med Usynligo | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Test | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Sat 2/1 | Jul 2020 | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
SGIF jul och nyårsträning | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 52-53 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Skinkloppet 2020 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | club | | M | | | |
Mellandagsträning | Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
Jul i Breared | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Mellandags-OL 2020 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans helgbana v 1 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Nyårsträning 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Långdistansträning | Svaide Roma SOK | Gotland | | club | | L | | | |
Julcupsfinal | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
Helgens bana V.53 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Sun 3/1 | Jul 2020 | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
SGIF jul och nyårsträning | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 52-53 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Skinkloppet 2020 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | club | | M | | | |
Mellandagsträning | Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
Jul i Breared | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Mellandags-OL 2020 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans helgbana v 1 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Nyårsträning 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Långdistansträning | Svaide Roma SOK | Gotland | | club | | L | | | |
Helgens bana V.53 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Veckans bana v53 | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | | | |
Vintercupen etapp 1 | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Orienteringsträning Tvisten | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Motions-OL Marielund | Kristinehamns OK | Värmland | | club | | L | | | |
w 1 | Mon 4/1 | Jul 2020 | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
SGIF jul och nyårsträning | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 52-53 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Skinkloppet 2020 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Mellandagsträning | Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
Jul i Breared | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Mellandags-OL 2020 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Nyårsträning 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Långdistansträning | Svaide Roma SOK | Gotland | | club | | L | | | |
Veckans bana, vecka 1 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | N | | |
Touren i Korsnäs , etapp 1 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Veckans bana v 1 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Calles Nyårslöfte | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 5/1 | Jul 2020 | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
SGIF jul och nyårsträning | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 52-53 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Skinkloppet 2020 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Mellandagsträning | Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
Mellandags-OL 2020 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Nyårsträning 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Långdistansträning | Svaide Roma SOK | Gotland | | club | | L | | | |
Veckans bana v 1 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
IFMV träning veckans bana januari | IF Marin Väst | Göteborg | | club | | L | | | |
Istället för POL 8 | Hjobygdens OK | Västergötland | | club | | L | | | |
Wed 6/1 | Jul 2020 | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
SGIF jul och nyårsträning | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 52-53 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Skinkloppet 2020 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Mellandagsträning | Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
Mellandags-OL 2020 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Nyårsträning 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Långdistansträning | Svaide Roma SOK | Gotland | | club | | L | | | |
Touren i Korsnäs , etapp 2 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Veckans bana v 1 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Flane Cup #3, El Jonashans Troffy | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Julcup #3 | Ljusne-Ala OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Stefan den XIII:s extralöp | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | C | | |
Thu 7/1 | Jul 2020 | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
SGIF jul och nyårsträning | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Mellandagsträning | Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
Mellandags-OL 2020 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Nyårsträning 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Långdistansträning | Svaide Roma SOK | Gotland | | club | | L | | | |
Veckans bana v 1 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Natt-cup 6 Tylöbäck | Halmstad OK | Halland | | club | | L | N | | |
Ramonsbana 2021:3 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | N | | |
OK Landehofs nattcup etapp 2 | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | N | | |
Fri 8/1 | Jul 2020 | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
SGIF jul och nyårsträning | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Mellandagsträning | Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
Mellandags-OL 2020 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Nyårsträning 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Långdistansträning | Svaide Roma SOK | Gotland | | club | | L | | | |
Touren i Korsnäs , etapp 3 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | S | | | |
Veckans bana v 1 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Sat 9/1 | Jul 2020 | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
SGIF jul och nyårsträning | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Mellandagsträning | Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
Mellandags-OL 2020 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Nyårsträning 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Långdistansträning | Svaide Roma SOK | Gotland | | club | | L | | | |
Veckans bana v 1 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Långpass | Gotlands Bro OK | Gotland | | club | | L | | | |
Veckans bana, v 2 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Stenungsunds helgbana v1 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans Bana v.2 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
TGOK Sprintcup 20-21, #2 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje | OK Ravinen Stockholms OF | Stockholm | | club | | S | | | |
Helgens bana V.1 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Gröt-OL 2021 | OK Flundrehof | Västergötland | | club | | M | C | | |
Sun 10/1 | Jul 2020 | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
SGIF jul och nyårsträning | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Mellandags-OL 2020 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Nyårsträning 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana v 1 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Stenungsunds helgbana v1 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans Bana v.2 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Helgens bana V.1 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Gröt-OL 2021 | OK Flundrehof | Västergötland | | club | | M | C | | |
Veckans bana - vecka 2 (10-17 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | L | | | |
SNO:s O-Foto kalender | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | T | club | | T | C | | |
OL-träning | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | | | |
Orienteringsträning Högasand | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Vintercupen Etapp 2 | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Motions-OL Kaffeberget | Kristinehamns OK | Värmland | | club | | L | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje | Järfälla OK Stockholms OF | Stockholm | | club | | S | | | |
Nattcup #3 INFO | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
w 2 | Mon 11/1 | Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Stenungsunds helgbana v1 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans Bana v.2 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 2 (10-17 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | L | | | |
Nattcup #3 INFO | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Lillhaga Leffeloppet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 12/1 | Ålems OK, Veckans bana, V 52- V 1 | Ålems OK | Småland | | club | | L | | | |
Stenungsunds helgbana v1 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans Bana v.2 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 2 (10-17 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | L | | | |
Nattcup #3 INFO | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
GTNC-3 och Natt-KM för OKK | OK Klemmingen | Södermanland | | club | | L | N | | |
OL-NV Nattbana v2 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Ramonsbana 2021:4 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | N | | |
Skolgårdscupen 2021 Etapp 2 | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | S | N | | |
Stjärnnatt #1 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | N | | |
Wed 13/1 | Stenungsunds helgbana v1 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans Bana v.2 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 2 (10-17 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | L | | | |
Nattcup #3 INFO | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
OL-NV Nattbana v2 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Leif den XX:e Person | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Nattstrapats | Halmstad OK | Halland | | club | | L | N | | |
Thu 14/1 | Stenungsunds helgbana v1 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans Bana v.2 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 2 (10-17 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | L | | | |
Nattcup #3 INFO | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
OL-NV Nattbana v2 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Individuell natt-OL-träning för FK Herkules | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | N | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Nattcup del 1 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | L | | | |
Torsdagsträning Tallunden | Kristinehamns OK | Värmland | | club | | M | N | | |
Fri 15/1 | Stenungsunds helgbana v1 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans Bana v.2 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 2 (10-17 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | L | | | |
Nattcup #3 INFO | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Sat 16/1 | Veckans Bana v.2 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 2 (10-17 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | L | | | |
Nattcup #3 INFO | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
TGOK Sprintcup 20-21, #3 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Veckans bana, v 3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Stenungsunds helgbana v2 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Zonträning/veckans bana v 3 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Långdistansträning | Visborgs OK | Gotland | | club | | L | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje | Södertälje-Nykvarn OF Stockholms OF | Södermanland Stockholm | | club | | M | | | |
Helgens bana V.2 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje | Södertälje-Nykvarn OF Stockholms OF | Södermanland Stockholm | | club | | M | | | |
Sun 17/1 | Veckans Bana v.2 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 2 (10-17 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | L | | | |
Nattcup #3 INFO | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Stenungsunds helgbana v2 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Zonträning/veckans bana v 3 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Helgens bana V.2 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Vintercupen Etapp 3 | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Vinterrogaine JOK | Järfälla OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Orienteringsträning | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
Klubbträning Käglinge | Malmö OK | Skåne | | club | | L | | | |
w 3 | Mon 18/1 | Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Stenungsunds helgbana v2 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Zonträning/veckans bana v 3 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Vinternattcup 3 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
Nattcup #3 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
BH Gatloppet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 19/1 | Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Stenungsunds helgbana v2 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Zonträning/veckans bana v 3 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Vinternattcup 3 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
FSOK natt-cup | Finspångs SOK | Östergötland | | club | | L | N | | |
Stockacupen #5 | IF Rigor | Halland | | club | | L | | | |
Wed 20/1 | Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Stenungsunds helgbana v2 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Zonträning/veckans bana v 3 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Vinternattcup 3 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
Stockacupen #5 | IF Rigor | Halland | | club | | L | | | |
Järvsöguiden | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Ramonsbana 2021:5 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
Vintercup 1 | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | L | N | | |
Thu 21/1 | Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Stenungsunds helgbana v2 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Zonträning/veckans bana v 3 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Vinternattcup 3 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
Stockacupen #5 | IF Rigor | Halland | | club | | L | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Natt-cup 7 Kungasten, Grötvik | Halmstad OK | Halland | | club | | L | N | | |
OK Landehofs nattcup etapp 3 | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | N | | |
Fri 22/1 | Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Stenungsunds helgbana v2 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Zonträning/veckans bana v 3 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Vinternattcup 3 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Vintersprint 1 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
Vintercupen Etapp 4 | OK Enen | Uppland | | club | | M | N | | |
Sat 23/1 | Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Zonträning/veckans bana v 3 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Vinternattcup 3 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana, v 4 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
VinterCup Etapp4 | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Stenungsunds helgbana v3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Långdistanst-ol | Svaide Roma SOK | Gotland | | club | | L | | | |
Vintersprint 2 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
Helgens bana V.3 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Vintersprint 3 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
Sun 24/1 | Nyårsträning 2021 del 2 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Zonträning/veckans bana v 3 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Vinternattcup 3 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
VinterCup Etapp4 | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Stenungsunds helgbana v3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Helgens bana V.3 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
OL-träning | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | | | |
Orienteringsträning | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Orienteringsträning Ekarydsvägen | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | M | | | |
w 4 | Mon 25/1 | Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Stenungsunds helgbana v3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 4 (25-31 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
AT-Girot | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 26/1 | Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Stenungsunds helgbana v3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 4 (25-31 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Stjärnnatt #2 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | L | N | | |
OL-NV Nattbana v4 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Nattcup #4 | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | N | | |
Tisdagsträning kväll Villastaden | Kristinehamns OK | Värmland | | club | | M | N | | |
Veckans bana v 4 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
GOK NattsprintCup #1 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Wed 27/1 | Veckans bana V 2&3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Stenungsunds helgbana v3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 4 (25-31 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
OL-NV Nattbana v4 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Veckans bana v 4 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Testslingan 2021-01-27 | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | L | | | |
PE:s Hälsoresa | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Östra Blekinges natt-cup 4 | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | N | | |
Nattstrapats | Halmstad OK | Halland | | club | | L | N | | |
Thu 28/1 | Veckans bana - vecka 3 (17-28 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Stenungsunds helgbana v3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 4 (25-31 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
OL-NV Nattbana v4 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Veckans bana v 4 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
Östra Blekinges natt-cup 4 | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | N | | |
RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
Nattråttan - Etapp 4 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Natt Race Torsdag, Klubbtäning Söndag | Gudhems IF | Västergötland | | club | | L | N | | |
Fri 29/1 | Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Stenungsunds helgbana v3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 4 (25-31 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Veckans bana v 4 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
Natt Race Torsdag, Klubbtäning Söndag | Gudhems IF | Västergötland | | club | | L | N | | |
Sat 30/1 | Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 4 (25-31 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Veckans bana v 4 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
Natt Race Torsdag, Klubbtäning Söndag | Gudhems IF | Västergötland | | club | | L | N | | |
Långpass | Gotlands Bro OK | Gotland | | club | | L | | | |
TGOK Sprintcup 20-21, #4 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Veckans bana, v 5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Vinterträning v.4 | Ärla IF | Södermanland | | club | | S | | | |
Vinterserien - SSK | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
GOF Junior | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
Vintercupen Etapp 5 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Teknikträning OK Landehof | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Veckans bana special skid-O | Domnarvets GOIF | Dalarna | S | club | | M | | | |
Juniorträning Senoren | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Helgens bana V.4 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Sun 31/1 | Veckans Bana Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
SAIS Veckans bana v3-4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 4 (25-31 jan) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Veckans bana v 4 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
Natt Race Torsdag, Klubbtäning Söndag | Gudhems IF | Västergötland | | club | | L | N | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Vinterträning v.4 | Ärla IF | Södermanland | | club | | S | | | |
Vinterserien - SSK | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
Helgens bana V.4 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
OL-träning | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | | | |
Vintercup Etapp:5 | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Veckans Banor, Bergsjövallen | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Orienteringsträning Porsgöl | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
w 5 | Mon 1/2 | Veckans bana v 4 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
Vinterträning v.4 | Ärla IF | Södermanland | | club | | S | | | |
Vinterserien - SSK | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
IFMV träning månadens bana februari | IF Marin Väst | Göteborg | | club | | L | | | |
Vinternattcup 4 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Veckans bana 1-14 feb - Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | C | | |
TO Touren | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 2/2 | Veckans bana v 4 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | C | | |
RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
Vinterträning v.4 | Ärla IF | Södermanland | | club | | S | | | |
Vinterserien - SSK | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Vinternattcup 4 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stockacupen #6 | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | N | | |
OL-NV Nattbana v5 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Spikcup #2 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | L | N | | |
Ramonsbana 2021:6 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
Tisdagsträning kväll Enserud/Sanna | Kristinehamns OK | Värmland | | club | | L | | | |
Wed 3/2 | RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
Vinterserien - SSK | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Vinternattcup 4 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stockacupen #6 | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | N | | |
OL-NV Nattbana v5 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Ånge LOKet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Natt-cup 8 Sagoängen, Galgberget, Obs: onsdag | Halmstad OK | Halland | | club | | L | N | | |
Thu 4/2 | RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
Vinterserien - SSK | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Vinternattcup 4 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stockacupen #6 | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | N | | |
OL-NV Nattbana v5 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Tour de Canis #2 SkidO Sprint | Älvsby IF OK | Norrbotten | S | club | | S | | | |
OK Landehofs nattcup etapp 4 | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | N | | |
Natt Race Torsdag | Gudhems IF | Västergötland | | club | | L | | | |
Nattcup del 2 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | L | | | |
Vintercup 1 | OK Österåker | Stockholm | | club | | L | N | | |
Fri 5/2 | RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
Vinterserien - SSK | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Vinternattcup 4 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stockacupen #6 | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | N | | |
Vinterträning (Klubbaktivitet) | OK Flundrehof | Västergötland | S | club | | M | | | |
Sat 6/2 | RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Vinternattcup 4 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stockacupen #6 | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | N | | |
Långdistansträning | Visborgs OK | Gotland | | club | | L | | | |
Veckans bana, v 6 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Teknikträning OK Landehof | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Vinterpulsen 1 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Helgens bana V.5 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Sun 7/2 | RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Vinternattcup 4 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stockacupen #6 | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | N | | |
Helgens bana V.5 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Vintercupen etapp 6 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | L | | | |
OK Hällen Skid KM | OK Hällen | Södermanland | S | club | | M | | | |
Orienteringsträning Vassaslätt | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
SI träning Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
GBG Elit + GMOK Full fart/Full kontroll | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | | | |
w 6 | Mon 8/2 | RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
IFMV träning månadens bana februari | IF Marin Väst | Göteborg | | club | | L | | | |
Veckans bana 1-14 feb - Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Berrabanan | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Veckans helgbana V6 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Tue 9/2 | RSK Veckansbana v4-5 | Rydboholms SK | Västergötland | | club | | M | C | | |
SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Veckans helgbana V6 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 6 | Torsås OK | Småland | | club | | L | C | | |
GTNC 4 och ZON-träning | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | N | | |
Träning med SI | Söderköpings OK | Östergötland | | club | | M | | | |
Stjärnnatt #3 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | L | N | | |
Tisdagsträning kväll Presterud | Kristinehamns OK | Värmland | | club | | L | | | |
Skolgårdscupen 2021 Etapp 3 | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | S | N | | |
GOK Nattsprintcup #2 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Wed 10/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Veckans helgbana V6 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 6 | Torsås OK | Småland | | club | | L | C | | |
Stora Björken Bataljen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Nattstrapats | Halmstad OK | Halland | | club | | L | N | | |
Thu 11/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana V4&5 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Veckans helgbana V6 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 6 | Torsås OK | Småland | | club | | L | C | | |
OK Landehofs Nattcup Etapp 5 | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | N | | |
Nattcup del 3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | L | | | |
Fri 12/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Veckans helgbana V6 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 6 | Torsås OK | Småland | | club | | L | C | | |
Vintercupen Etapp 6 | OK Enen | Uppland | | club | | M | N | | |
Sat 13/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana - vecka 5-6 (2-13/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Veckans helgbana V6 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 6 | Torsås OK | Småland | | club | | L | C | | |
Veckans bana, v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Öppet Skid-KM | Nyköpings OK | Södermanland | S | club | | M | | | |
SI träning Kronoskogen | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Teknikträning OK Landehof | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
TGOK Sprintcup 20-21, #5 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Juniorträning Sternö | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Helgens bana V.6 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Sun 14/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Veckans helgbana V6 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Veckans bana v 6 | Torsås OK | Småland | | club | | L | C | | |
Helgens bana V.6 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Skidorientering i Sundbyberg/Solna vecka 7 | Sundbybergs IK | Stockholm | S | club | | L | | | |
Söndags orientering | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
Skid-O träning Sörby | Nyköpings OK | Södermanland | S | club | | M | | | |
Skid-OL | Söderhamns OK | Hälsingland | S | club | | M | | | |
w 7 | Mon 15/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Skidorientering i Sundbyberg/Solna vecka 7 | Sundbybergs IK | Stockholm | S | club | | L | | | |
IFMV träning månadens bana februari | IF Marin Väst | Göteborg | | club | | L | | | |
Veckans bana 1-21 feb - Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | L | | | |
Veckans bana Löftan. V7 | OK Löftan | Halland | | club | | L | | | |
Vinternattcup #5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Tapetserartrallen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 16/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Skidorientering i Sundbyberg/Solna vecka 7 | Sundbybergs IK | Stockholm | S | club | | L | | | |
Veckans bana Löftan. V7 | OK Löftan | Halland | | club | | L | | | |
Vinternattcup #5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
OL-NV Nattbana v7 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Veckans bana v 7 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | club | | L | C | | |
Ramonsbana 2021:7 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
Järlas Skid-KM, klassisk stil | Järla Orientering | Stockholm | S | club | | L | N | | |
Wed 17/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Skidorientering i Sundbyberg/Solna vecka 7 | Sundbybergs IK | Stockholm | S | club | | L | | | |
Veckans bana Löftan. V7 | OK Löftan | Halland | | club | | L | | | |
Vinternattcup #5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
OL-NV Nattbana v7 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Veckans bana v 7 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | club | | L | C | | |
Socialpartyt | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Vintercup 2 | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | L | N | | |
Thu 18/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans banor - vecka 6-7 (8/2-18/2) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Skidorientering i Sundbyberg/Solna vecka 7 | Sundbybergs IK | Stockholm | S | club | | L | | | |
Veckans bana Löftan. V7 | OK Löftan | Halland | | club | | L | | | |
Vinternattcup #5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
OL-NV Nattbana v7 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Veckans bana v 7 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | club | | L | C | | |
Natt-cup Final | Halmstad OK | Halland | | club | | L | N | | |
Fri 19/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Skidorientering i Sundbyberg/Solna vecka 7 | Sundbybergs IK | Stockholm | S | club | | L | | | |
Veckans bana Löftan. V7 | OK Löftan | Halland | | club | | L | | | |
Vinternattcup #5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana v 7 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | club | | L | C | | |
Sat 20/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Skidorientering i Sundbyberg/Solna vecka 7 | Sundbybergs IK | Stockholm | S | club | | L | | | |
Veckans bana Löftan. V7 | OK Löftan | Halland | | club | | L | | | |
Vinternattcup #5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana v 7 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | club | | L | C | | |
Långpass | Gotlands Bro OK | Gotland | | club | | L | | | |
Veckans bana, v 8 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Vintercupen, etapp 7 | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Vinterpulsen 2 Skidorientering | Waxholms OK | Stockholm | S | club | | L | | | |
Älvsby IF OK skid-o ungdomsträning | Älvsby IF OK | Norrbotten | S | club | | M | | | |
Teknikträning OK Landehof | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Vinter rogaine | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | U | | | |
Helgens bana V.7 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Sun 21/2 | SAIS Veckans bana v5-6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
70Plusligan / Veckans bana v 6 och 7 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Skidorientering i Sundbyberg/Solna vecka 7 | Sundbybergs IK | Stockholm | S | club | | L | | | |
Veckans bana Löftan. V7 | OK Löftan | Halland | | club | | L | | | |
Vinternattcup #5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana v 7 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | club | | L | C | | |
Vintercupen, etapp 7 | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Vinter rogaine | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | U | | | |
Helgens bana V.7 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
träningssamling klövertäppan | OK Ravinen | Stockholm | | club | | M | | | |
Extra OLNV träning | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Orienteringsträning Sibbaboda | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Öppen ungdomsträning Marieberg | Kristinehamns OK | Värmland | | club | | S | | | |
Öppet skidOL-KM | Täby OK | Stockholm | S | club | | L | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje I Mörtsjön | Södertälje-Nykvarn OF Stockholms OF | Södermanland Stockholm | | club | | M | | | |
SkidOL | Forsa OK | Hälsingland | FS | club | | L | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje I Ågnesta | Södertälje-Nykvarn OF Stockholms OF | Södermanland Stockholm | | club | | M | | | |
w 8 | Mon 22/2 | Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana v 7 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | club | | L | C | | |
IFMV träning månadens bana februari | IF Marin Väst | Göteborg | | club | | L | | | |
Veckans bana 22-28 feb - Skidklubben | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | L | | | |
TÖ-rallyt | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 23/2 | Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana v 7 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | club | | L | C | | |
Stjärnnatt #4 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | L | N | | |
NattsprintCup #3 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Wed 24/2 | Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Veckans bana v 7 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | club | | L | C | | |
Spetsträning Gränsö | Västerviks OK | Småland | | club | | M | | | |
Rävjakt Toftasjön | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Verkstadsjoggen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Thu 25/2 | Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Spetsträning Gränsö | Västerviks OK | Småland | | club | | M | | | |
OK Landehofs Nattcup Etapp 6 | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | N | | |
Nattråttan - Etapp 5 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Fri 26/2 | Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Spetsträning Gränsö | Västerviks OK | Småland | | club | | M | | | |
Gilleshultracet | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Sat 27/2 | Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Spetsträning Gränsö | Västerviks OK | Småland | | club | | M | | | |
Gilleshultracet | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans bana, v 9 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
SkidO-KM, Ungdom + Helgens bana | Sundsvalls OK | Medelpad | S | club | | M | | | |
Träningsdag #1 Halmstad | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje I Kungshamra | Stockholms OF Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | S | | | |
Helgens bana V.8 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Sun 28/2 | Kartåsen februari | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | L | | | |
Stenungsund Helgbana v 7 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Gilleshultracet | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
SkidO-KM, Ungdom + Helgens bana | Sundsvalls OK | Medelpad | S | club | | M | | | |
Helgens bana V.8 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Träningsdag #2 Lysekil | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
Vintercupen Etapp 8 | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
Julruschen | Bredaryds SOK | Småland | | club | | M | | | |
Orienteringsträning Orionstugan | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Söndagssprint | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Teknikträning OK Landehof | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje I Södra Stationsområdet | Järla Orientering Stockholms OF | Stockholm | | club | | S | | | |
Extra OLNV 13-18 år + övriga | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
w 9 | Mon 1/3 | Nattcup #6 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Engbergs-snirklingen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 2/3 | Nattcup #6 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Skidorienteringsträning Hemus (OBS:ÄNDRAD) | IFK Mora OK | Dalarna | FS | club | | S | | | |
OL-NV Nattbana v9 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Stockacup | OK Löftan | Halland | | club | | L | N | | |
Ramonsbana 2021:8 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
Nattserien | Ärla IF | Södermanland | | club | | M | N | | |
Wed 3/3 | Nattcup #6 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
OL-NV Nattbana v9 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Östra Blekinges natt-cup 8 | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | N | | |
Nattstrapats | Halmstad OK | Halland | | club | | S | N | | |
USB-utmaningen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Thu 4/3 | Nattcup #6 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
OL-NV Nattbana v9 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Östra Blekinges natt-cup 8 | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | N | | |
Nattcup del 4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | L | | | |
CFL-natt | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Fri 5/3 | Nattcup #6 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Sat 6/3 | Nattcup #6 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Vintercupen Etapp 7 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje - "MD Qualification" | IFK Lidingö SOK Södertälje-Nykvarn OF Stockholms OF | Stockholm Södermanland | | club | | M | | | |
Helsingborgspremiären - Svedberga Kulle | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | M | | | |
Teknikträning OK Landehof | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
O-träning Skummeslöv | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Helgens bana V.9 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje - "MD Final" | IFK Lidingö SOK Södertälje-Nykvarn OF Stockholms OF | Stockholm Södermanland | | club | | M | | | |
Sun 7/3 | Helgens bana V.9 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
OL-träning 7/3 | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | | | |
OL-träning Alljungen | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
VinterCup Etapp9 | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Orienteringsträning Sibbaboda | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Zon-träning NOK-Hällen-Måsen-TbOK | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Helsingborgspremiären - Jordbodalen | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | S | | | |
w 10 | Mon 8/3 | Hans-Rune Jonssons Kulafton | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 9/3 | i väntan på pol | Hjobygdens OK | Västergötland | | club | | L | | | |
Nattcup #7 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | L | N | | |
Klyftamo V21-10 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
GTNC-5 2021 | OK Klemmingen | Södermanland | | club | | L | N | | |
Skolgårdscupen 2021 Etapp 4 | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | S | N | | |
GOK Nattsprintcup #4 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Järla O-tour #1 | Järla Orientering | Stockholm | | club | | L | N | | |
Wed 10/3 | Nattcup #7 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | L | N | | |
MTBO-träning | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | M | club | | L | | | |
Admintest-OL | OK Tjärnen | Södermanland | | club | | L | | | |
Låkabackenracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Natt-träning Toftasjön | Halmstad OK | Halland | | club | | L | C | | |
Thu 11/3 | Nattcup #7 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | L | N | | |
Dalaoffensivens nattrace nr 7 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | L | N | | |
KM löpning reflexslinga | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Natt- och dagträning, syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | C | | |
Fri 12/3 | Natt- och dagträning, syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | C | | |
Viking Memorial - The Nightmare | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | N | | |
Sat 13/3 | Natt- och dagträning, syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | C | | |
Motalaträning | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | L | | | |
Veckans bana, v 11 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Viking Memorial - The Hell | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Viking Memorial - The Timechase | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Vinterpulsen 3 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Vintercupen Etapp 8 (avslutning) | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Ramlösa: istället för Hallandspremiären | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Teknikträning OK Landehof | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Helgens bana V.10 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Sun 14/3 | Natt- och dagträning, syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | C | | |
Helgens bana V.10 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
OL-träning 14/3 | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | | | |
Viking Memorial - The Hunt | Västerås SOK | Västmanland | | club | | U | | | |
Orienteringsträning Alljungen | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Orienteringsträning Sibbaboda | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
w 11 | Mon 15/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Bänkts Hjulafton | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 16/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
I väntan på POL2 | Hjobygdens OK | Västergötland | | club | | L | | | |
Klyftamo V21-11 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Tour de Canis SkidO Medel | Älvsby IF OK | Norrbotten | S | club | | M | | | |
OL-NV Nattbana v11 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Galtåsen | Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | S | | | |
GOK Natt KM | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Stockacupen #8 | IF Rigor | Halland | | club | | L | N | | |
Wed 17/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
OL-NV Nattbana v11 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Vintercup III | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | L | | | |
Fot-O Grafen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Natt KM Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Thu 18/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
OL-NV Nattbana v11 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Natt KM Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
SI träning Ivö | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | C | | |
Stenkoll i Stenö | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Fri 19/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Sat 20/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Träningsdag för Upplands ungdomar 13-16 år | Sigtuna OK | Uppland | | club | | M | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL Motalakretsen | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
Lördags träning Gyltige | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Träning MTBO | Örkelljunga FK | Skåne | M | club | | L | | | |
Juniorträning Tvärskog | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Helgens bana V.11 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Sun 21/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Helgens bana V.11 | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Ravinen i Rudan | OK Ravinen | Stockholm | | club | | M | | | |
Repristräning SSM 2006 | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Ultralångt träningstillfälle vid Tillfället - Järfälla OK+BVSOK | Bromma-Vällingby SOK Järfälla OK | Stockholm | | club | | U | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje - "MD Qualification" - Mörtsjön | Snättringe SK Stockholms OF Tullinge SK | Stockholm | | club | | M | | | |
VOF Ungdom Upptakt 13-16 Teknikträning | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Medeldistans med SI Mörtsjön | Snättringe SK | Stockholm | | club | | M | | | |
Elitmiljöträning Stockholm-Södertälje - "MD Final" - Ågesta | Snättringe SK Stockholms OF Tullinge SK | Stockholm | | club | | M | | | |
w 12 | Mon 22/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
I väntan på POL3 | Hjobygdens OK | Västergötland | | club | | L | | | |
IFMV träning månadens bana mars 5/3-5/4 | IF Marin Väst | Göteborg | | club | | L | | | |
Spettas Rackabajsare | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 23/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Test Valla | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | M | | | |
Klyftamo V21-12 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Nattserien Ärla IF | Ärla IF | Södermanland | | club | | M | | | |
Natt-KM | Järla Orientering | Stockholm | | club | | L | N | | |
GOK Nattsprint cup #5 Farstaborg | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Wed 24/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Falaåttan | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Thu 25/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Göteborg Syd Orienteringsträning | FK Herkules | Göteborg | | club | | M | | | |
Natt-KM för Waxholms OK, Vallentuna/Össeby OL och OK Österåker | OK Österåker | Stockholm | | club | | L | N | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Natt-KM 2021 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | N | | |
Fri 26/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Sat 27/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Knockout-sprint | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Kvarnsjön långdistans | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
Tävlingslik träning, Ruddalen | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | club | | M | | | |
Påsklovscupen - etapp 1 | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | S | | | |
Vårläger Halland f.m. | OK Alehof | Göteborg | | club | | M | | | |
Vårläger Halland e.m - Lägermästerskap | OK Alehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Sun 28/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
OL-träning 28/3 | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | | | |
Söndagsträning | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
Prova-på-PreO | Söderhamns OK | Hälsingland | T | club | | P | | | |
Träna på att tävla | Västerås SOK | Västmanland | | club | | L | | | |
w 13 | Mon 29/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
I väntan på POL4 | Hjobygdens OK | Västergötland | | club | | L | | | |
IFMV-träning månadens bana mars, 5/3-5/4 | IF Marin Väst | Göteborg | | club | | L | | | |
Ipsjukan | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Tue 30/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Klyftamo V21-13 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Träning Tövsätter | Forsa OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Wed 31/3 | Sjömaden | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Fredrika Bremer Träningstävling | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
NEDrig påsktUPP | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Thu 1/4 | Hallandspremiären träningspaket D Danska fall, Simones labyrint -11/4 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | club | | L | C | | |
Eventorstestet | OK Linné | Uppland | | club | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket C Toftasjön -11/4 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | C | | |
EOC-Sprintstafett (Skärtorsdag) | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | club | R | S | | | |
Påskcupen 2021 - Skärtorsdagsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Blåkullaracet | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | | | |
Påsklovscupen - etapp 2 | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Allan Jonssons minneslöp - Natt | OK Tyr | Värmland | | club | | L | N | | |
Fri 2/4 | StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | club | | L | C | | |
IK Uvens långfredagsträning Ungdom-Junior | IK Uven | Göteborg | | club | | M | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 1 | Lerums SOK | Göteborg | | club | | L | | | |
Påskcupen 2021 - Långfredagsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Träning med tidtagning Bussevik | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Träning medeldistans långfredag | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E1 | Sjövalla FK | Göteborg | | club | | L | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 1 | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 1 | Sävedalens AIK | Göteborg | | club | | M | | | |
IF Rigor Påsk-OL | IF Rigor | Halland | | club | | L | | | |
EOC-Sprintkval (Långfredag) | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | club | | S | | | |
Sat 3/4 | StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | club | | L | C | | |
Vårsolen 1 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Äggjakten | IKHP Huskvarna | Småland | | club | | M | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 2 | Lerums SOK | Göteborg | | club | | L | | | |
Lördagsträning | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
Påskcupen 2021 - Påskaftonsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Vårtävling, Frösunda | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Påsklovscupen - etapp 3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E2 | Sjövalla FK | Göteborg | | club | | L | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 2 | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 2 | Sävedalens AIK | Göteborg | | club | | L | | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | club | | M | | | |
Äggjakten | Jönköpings OK | Småland | | club | | L | | | |
Sun 4/4 | StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | club | | L | C | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | club | | M | | | |
Lunds Corona Challenge Medel | Lunds OK | Skåne | | club | | M | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 3 | Lerums SOK | Göteborg | | club | | L | | | |
Påskcupen 2021 - Påskdagsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Påsksmällen | Attunda OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Söndagsträning orientering | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E3 | Sjövalla FK | Göteborg | | club | | L | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 3 | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 3 | Sävedalens AIK | Göteborg | | club | | L | | | |
Träning lång | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Påsk challenge | Bredaryds SOK | Småland | | club | | L | | | |
w 14 | Mon 5/4 | StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | club | | L | C | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | club | | M | | | |
I väntan på POL5 | Hjobygdens OK | Västergötland | | club | | L | | | |
Påsksmällen | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | | | |
Lunds Corona Challenge Lång | Lunds OK | Skåne | | club | | L | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 4 | Lerums SOK | Göteborg | | club | | L | | | |
Tolereds träning annandag påsk | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | club | | M | | | |
Vårtävling, Lövsättra | Täby OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E4 | Sjövalla FK | Göteborg | | club | | L | | | |
Ballongsprint | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 4 | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 4 | Sävedalens AIK | Göteborg | | club | | M | | | |
Annandagsträning i Skummeslöv | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
Fastest Known Time Kullaberg | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Tue 6/4 | Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | club | | M | | | |
Klyftamo V21-14 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Tolereds påsklovspoängjakt | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | club | | M | | | |
Wed 7/4 | Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | club | | M | | | |
Träning med SI ! | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Thu 8/4 | Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | L | | | |
VOF Ungdom VOT 1 (violett orange träning) | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
GOF Junior april | Göteborgs OF IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | L | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Vårcupen deltävling 1 Kungastenen, Grötvik. | Halmstad OK | Halland | | club | | M | | | |
Klubbträning - Micro-OL | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | M | | | |
Sprintcupen #1 | OK Österåker | Stockholm | | club | | S | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Fri 9/4 | | | | | | | | | | |
Sat 10/4 | Juniorträning Södra Hoka | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Test | Annebergs GIF | Småland | | club | | M | | | |
Zon-träning Kölaboda | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Påsk-sprinten Halmstad | Halmstad OK | Halland | | club | | S | | | |
Lite för lång skogssprint | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | M | | | |
Gbg-SYD Frölunda OL träning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Medeldistans i Svartvik | OK Södertörn | Stockholm | | club | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Morga | Upplands OF | Uppland | | club | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Ramstalund | OK Linné Upplands OF | Uppland | | club | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Träna på att tävla #2 samt Klubbträning | Västerås SOK | Västmanland | | club | | L | | | |
Sun 11/4 | Zon-träning Kölaboda | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Medeldistans i Svartvik | OK Södertörn | Stockholm | | club | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Morga | Upplands OF | Uppland | | club | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Ramstalund | OK Linné Upplands OF | Uppland | | club | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Ängsjö Hillclimb | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Skånes OF. träning Danska fall | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Söndagsträning Tvärskog | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Vårtävling, Rösjöbadet i Täby | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
EFK klubbträning 11/4 | Eslövs FK | Skåne | | club | | L | | | |
Frölunda OL - GMOK - Tol-Utby | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
w 15 | Mon 12/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Tue 13/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Träningstävling | Attunda OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Klyftamo V21-15 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Höglandsträning Nässjö OK | Nässjö OK | Småland | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Wed 14/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
USM-sprinten igen! | OK Kåre | Dalarna | | club | | S | | | |
Vintercup IV | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | S | | | |
Thu 15/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Klubbträning 15/4 | Gamleby OK | Småland | | club | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Poängjakt 1 - Norrbyvallen | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Borlänge-Säter Träning | Stora Tuna OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Virsehatt-Öja torsdagsträning | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Ungdoms-/Klubbträning | Avesta OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Fri 16/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Landslags/EMSS-träning I Sprint relay I Kista | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | club | | S | | | |
Sprint i Alingsås | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
Natt-träning | Sundsvalls OK | Medelpad | | club | | M | N | | |
Sat 17/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
KO-Sprint Guldheden | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
Vårsolen 2 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Krokavadet, Jönköpings OK | Jönköpings OK | Småland | | club | | M | | | |
SI träning medeldistans | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | club | | M | | | |
Telegrafbergsträning | Söders-Tyresö | Stockholm | | club | | M | | | |
Landslags/EMSS-träning I Forked sprint I Näset | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | club | | S | | | |
Vårcupen 2021, etapp 1 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Medeldistans Telegrafberget | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
träning Görvälnsbadet | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | M | | | |
Aprilhimlenrännet | IKHP Huskvarna | Småland | | club | | L | | | |
Landslags/EMSS-träning I Sprint qualification I Mariaberget | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | club | | S | | | |
Sun 18/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Söndagsträning orientering | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
Sunnerbo-Zonträning | FK Finn | Småland | | club | | L | | | |
GMOK-Tolered-Utby-FOL | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | | | |
Vårtävling, Törnskogen | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Träningstävling Svedberga Kulle | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Upplands Elitmiljö I Sparingträning Medel I Backtorp | Länna IF | Uppland | | club | | M | | | |
Elitstafetträning | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | | | |
Träningstävling - Attunda | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Landslags/EMSS-träning I KO Sprint I Hornstull | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | club | | S | | | |
w 16 | Mon 19/4 | Landslags/EMSS-träning I Sprint I Katarinaberget | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | club | | S | | | |
Tue 20/4 | Klyftamo V21-16 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Wed 21/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Veteran-OL träning | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Mini-ungdomsserie deltävling 1 | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | M | | | |
Thu 22/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Räveberg Medeldistansträning | Eksjö SOK | Småland | | club | | M | | | |
Säter-Borlängeträning | Säterbygdens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Ungdomsträning | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | M | | | |
Poängjakt 2 - Lundagatan | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Vårcupen deltävling 2 Bökhult | Halmstad OK | Halland | | club | | M | | | |
VOF Ungdom, VOT 2 | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Fyrklöver #1 2021 | Fellingsbro GOIF | Örebro Län | | club | | L | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Fri 23/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Skymningsfakir akt 1 | Centrum OK | Stockholm | | club | | L | C | | |
Sat 24/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Skymningsfakir akt 1 | Centrum OK | Stockholm | | club | | L | C | | |
Långtest | Korsnäs IF OK Ludvika OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | club | | L | | | |
Hallandsträning | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | | | |
Zonträning MFK/TIK Tockarp | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | club | | L | | | |
Herkules öppna skogsdådsträning med sportident | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Öppen MTBO-träning | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | M | club | | L | | | |
Tre Lördagar E3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | M | | | |
Träningstävling Görvälnsbadet | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Vårcupen 2021, etapp 2 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Klubbträning på Höglandet | Nässjö OK | Småland | | club | | L | | | |
Sun 25/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Skymningsfakir akt 1 | Centrum OK | Stockholm | | club | | L | C | | |
Hallandsträning | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | | | |
Zonträning MFK/TIK Tockarp | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | club | | L | | | |
Herkules öppna skogsdådsträning med sportident | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Klubbträning på Höglandet | Nässjö OK | Småland | | club | | L | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Träningsdag Främmestad | Främmestads IK | Västergötland | | club | | L | | | |
Orienteringsträning Iglasjöns badplats | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Täby OK träningstävling, Görväln | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Träning Hansta | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | | | |
w 17 | Mon 26/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Tue 27/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Klyftamo V21-17 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL Kulracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Ungdomsmatch 27 april 2021 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | club | | L | | | |
Wed 28/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Sprintträning 28/4 | Sala OK | Västmanland | | club | | S | | | |
Thu 29/4 | Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
test | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | | | |
OCK träning Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Poängjakt 3 - Vagnhärad | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | M | | | |
Tränings-OL Böko på Pötoracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Torsdagsträning Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Träning från Åvik | OK Motala | Östergötland | | club | | M | | | |
Fri 30/4 | OCK träning Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Sat 1/5 | OCK träning Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
TräningsraceHarv - Höjdletarna/SOKelit | Sundsvalls OK | Medelpad | | club | | L | | | |
KM/ träning med SI | Leksands OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Vårsolen 3 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Vårcupen 2021, etapp 3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
10milautmaningen | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | club | R | L | | | |
Orienteringsträning för äldre ungdomar/juniorer | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Tränings-KM lång Söderklubbar | OK Södertörn | Stockholm | | club | | L | | | |
Attunda träningstävling Östra Törnskogen | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Klubbträning Sollentuna - Hansta - Bögs Gård | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Träningstävling Väsby OK - Östra Törnskogen | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Landslagsträning I KO Sprint I Strängnäs | Svenska Orienteringsförbundet | | | club | | L | | | |
Sun 2/5 | OCK träning Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Söndagsträning orientering | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
Träningsorientering | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | M | | | |
Hallandsträning | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Ungdomens 5-dagars etapp 1 | Jönköpings OK | Småland | | club | | M | | | |
Långdistans, Björnkulla | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
MTBO | Forsa OK | Hälsingland | M | club | | L | | | |
Träningstävling Norra Törn 2 maj | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | | | |
Klubbträning KKOK | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Träningstävling - Attunda OK | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Gunnarstorpskampen | OK Roxen | Östergötland | | club | | M | | | |
Täby OK, träningstävling -- Hansta | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
w 18 | Mon 3/5 | Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Teknikträning vecka 18 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | | | |
Ungdomsserien #1, krets Norr 2, BVSOK | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Tue 4/5 | Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Teknikträning vecka 18 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | | | |
Corona Sprint Cup etapp 1 | Attunda OK Väsby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Hemdagars Etapp 1 | OK Alehof | Göteborg | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Klyftamo V21-18 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Sprintträning Bjurhovda | Västerås SOK | Västmanland | | club | | S | | | |
Medelträning | Järla Orientering | Stockholm | | club | | L | | | |
Umeåregionens teknikträning | Vännäs OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Ungdomsserien #1, krets Norr 2, JOK | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Wed 5/5 | Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Teknikträning vecka 18 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | | | |
Fredrika Bremer Träningstävling | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Elit-Sprint GBG goes EOC | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Mini-ungdomsserie deltävling 2 | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | | | |
Ungdomsserien #1, krets Norr 2, MSOK | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Thu 6/5 | Teknikträning vecka 18 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | | | |
Borlänge-Säter träning, Stafetträning i Täkt | Stora Tuna OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Kallebo - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Ungdomsserien #1 krets Norr 3 | OK Österåker | Stockholm | | club | | L | | | |
Ungdomsserien #1, krets Norr 2 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Ungdomsserien, #1, krets Söder 3 | OK Södertörn | Stockholm | | club | | L | | | |
Poängjakt 4 - Hungavägen | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Sommarserien 2021 etapp 1 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Ungdomsserien #Norr1, delträning 1 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | | | |
Ungdomsserien #1 krets Söder 4. Snättringe SK, IFK Enskede | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | | | |
Gbg-SYD Frölunda OL träning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Fyrklöver #2 2021 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | club | | L | | | |
OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
VOF Ungdom, VOT 3 | Arboga OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Vårcupen deltävling 3 Skedala väst | Halmstad OK | Halland | | club | | M | | | |
Dalaoffensivens spetsträning Medeldistans | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | M | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Klubbträning - Korridor | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | L | | | |
Klubbträning i U-serieformat #1, krets Norr 1, IFK Lidingö SOK | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Ungdomsserien, kretstävlingar, #1 | Stockholms OF | Stockholm | | club | | L | | | |
Fri 7/5 | Teknikträning vecka 18 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | | | |
Gbg-SYD Frölunda OL träning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sat 8/5 | Teknikträning vecka 18 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | | | |
Gbg-SYD Frölunda OL träning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
MOKS Medel SI Träning | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | club | | M | | | |
VOF Ungdom Träningsdag | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
JOK Ungdom - Åsa Grusgrop 8 maj | Jönköpings OK | Småland | | club | | M | | | |
Zon träning Ryssbergen | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | | | |
OK Alehof Lång KM | OK Alehof | Göteborg | | club | | L | | | |
OK Alehof Medel KM | OK Alehof | Göteborg | | club | | M | | | |
Träningspaket för Upplands ungdomar | Sigtuna OK | Uppland | | club | | M | | | |
Träning GMOK UOK OKT Ruddalen | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | | | |
Klubbträning i U-serieformat, krets Söder 2 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | club | | L | | | |
Törnskogen | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Klubbträning Vallentuna - Bällstaberg | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Uvens HittaUt Premiär | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Knivsta | Upplands OF | Uppland | | club | | M | | | |
5 mila | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | R | M | C | | |
Tveta Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | club | | M | | | |
Momentbana GMOK UOK OKT Änggårdsbergen | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | | | |
Träning Hummelmora 8 maj | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | M | | | |
Landslags/EMSS-träning I KO Sprint I Myrstuguberget | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | club | | S | | | |
Förstasträckan 10-mila | Täby OK | Stockholm | | club | | L | C | | |
Sun 9/5 | Teknikträning vecka 18 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | | | |
Gbg-SYD Frölunda OL träning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OK Alehof Lång KM | OK Alehof | Göteborg | | club | | L | | | |
OK Alehof Medel KM | OK Alehof | Göteborg | | club | | M | | | |
5 mila | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | R | M | C | | |
Tveta Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | club | | M | | | |
Söndagsträning Åby | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Landslags/EMSS-träning I Sprint I Gamla stan | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | club | | S | | | |
träningstävling Hummelmora | Järfälla OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Klubbträning Vallentuna 9 maj | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | M | | | |
Medel KM Ekolsund | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
KKOK klubbträning 5 | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Lång-Km 2021 | OK Ravinen | Stockholm | | club | | L | | | |
Söndagsträning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | L | | | |
Väsby OK träningstävling Hummelmora | Väsby OK | Stockholm | | club | | M | | | |
KM Sprint LOK | Lunds OK | Skåne | | club | | S | | | |
Teknikträning Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
OK Tisaren Lång-KM | OK Tisaren | Örebro Län | | club | | L | | | |
Träningstävling - Attunda OK | Attunda OK | Stockholm | | club | | M | | | |
w 19 | Mon 10/5 | OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Teknikträning Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Tue 11/5 | OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Teknikträning Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Tisdagsslingor | Järla Orientering | Stockholm | | club | | L | | | |
Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Tisdagsslingor | Järla Orientering | Stockholm | | club | | L | | | |
Klyftamo V21-19 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Herkules träningstävling | FK Herkules | Göteborg | | club | | M | | | |
VSC #1 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Corona Sprint Cup etapp 2 | Attunda OK Väsby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Höglandsträning | Eksjö SOK | Småland | | club | | L | | | |
Wed 12/5 | OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Teknikträning Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Klubbträning 12/5 Sprint Ösby | Sala OK | Västmanland | | club | | S | | | |
Thu 13/5 | OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Teknikträning Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 1 - Axsjöboda | Garphyttans IF | Örebro Län | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 2 – Suttarboda | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | club | | L | | | |
Närkekvartetten Light - Område 3 – Gårdsjötorp | Almby IK | Örebro Län | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 4 – Skrikarboda | KFUM Örebro OK | Örebro Län | | club | | L | | | |
Dubbelmedel | Waxholms OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Lerumserien etapp 1 | Lerums SOK | Göteborg | | club | | M | | | |
Sprintträning | Norbergs OK | Västmanland | | club | | S | | | |
Träningstävling Kullaberg | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Horna Fure | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Torsdagsträning 13/5 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Fri 14/5 | OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Teknikträning Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 1 - Axsjöboda | Garphyttans IF | Örebro Län | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 2 – Suttarboda | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | club | | L | | | |
Närkekvartetten Light - Område 3 – Gårdsjötorp | Almby IK | Örebro Län | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 4 – Skrikarboda | KFUM Örebro OK | Örebro Län | | club | | L | | | |
OCK träning Horna Fure | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Sat 15/5 | OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Teknikträning Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 1 - Axsjöboda | Garphyttans IF | Örebro Län | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 2 – Suttarboda | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | club | | L | | | |
Närkekvartetten Light - Område 3 – Gårdsjötorp | Almby IK | Örebro Län | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 4 – Skrikarboda | KFUM Örebro OK | Örebro Län | | club | | L | | | |
OCK träning Horna Fure | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Zon-Träning Måsen, NOK , Hällen och TbOK | OK Måsen | Södermanland | | club | | M | | | |
Vårsolen 4 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Klubbmästerskap, Medel | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | M | | | |
GSK sommarträning vid Stamsjön 15 maj | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
Sun 16/5 | OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Teknikträning Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 1 - Axsjöboda | Garphyttans IF | Örebro Län | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 2 – Suttarboda | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | club | | L | | | |
Närkekvartetten Light - Område 3 – Gårdsjötorp | Almby IK | Örebro Län | | club | | M | | | |
Närkekvartetten Light - Område 4 – Skrikarboda | KFUM Örebro OK | Örebro Län | | club | | L | | | |
OCK träning Horna Fure | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
KKOK Klubbträning 6 | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Klubbträning Stora Skuggan 16 maj | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | | | |
Täby OK, träningstävling -- Bögs gård | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Ungdomens 5-dagars etapp 2 (Bottnaryds IF) | Jönköpings OK | Småland | | club | | L | | | |
w 20 | Mon 17/5 | Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Tue 18/5 | Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
KM långdistans | Idrottsföreningen OLGY Uppsala | Uppland | | club | | L | | | |
Knas-OL 2021 (Ungdomar) | OK Orinto | Västergötland | | club | | M | | | |
Orienteringslöp | IKHP Huskvarna | Småland | | club | | L | | | |
SMOL KM | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning | IFK Umeå | Västerbotten | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Ungdomsserien, krets norr 1, träningen #2 | Solna OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Thoringen Etapp 1 | IF Thor | Uppland | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Sprintträning Djäkneberget | Västerås SOK | Västmanland | | club | | S | | | |
Höglandsträning | Sol Tranås | Småland | | club | | L | | | |
Till Skogs #1 med Roslagens Sparbank | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | club | | L | | | |
Ungdomsserien, #2, krets Söder 3 | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Ungdomsserien #2 krets Norr 3 | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Klubbträning i U-serieformat, krets Söder 2 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Träningstävling 2 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | S | | | |
Wed 19/5 | Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
KM medeldistans | Idrottsföreningen OLGY Uppsala | Uppland | | club | | M | | | |
Veckoturen 19-23 maj 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Klubbträning 19/5 | Sala OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Stafettinspirerad träning för Göteborgs 09:or | Göteborg-Majorna OK Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | club | | L | | | |
Mini-ungdomsserie deltävling 3 | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | S | | | |
Thu 20/5 | Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Veckoturen 19-23 maj 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
Klubbträning - Kurvbild | OK Kullingshof | Västergötland | | club | | M | | | |
KM sprintdistans | Idrottsföreningen OLGY Uppsala | Uppland | | club | | S | | | |
Klubbmästerskap Sprint för Karlskrona SOK och OK Orion | OK Orion | Blekinge | | club | | S | | | |
Poängjakt 5-Pilskogen Norra | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Borlänge-Säter träning Bergebo | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | M | | | |
Klubbmästerskap 2021 | Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst | Göteborg | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
OL-träning Göteborg Syd (Mölndal Outdoor IF) | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
OCK-träning - sprint | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | S | | | |
Torsdagsträning Älmtasjön | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Kretsträning Kind | Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | M | | | |
Fyrklöver #3 2021 | Askersunds OK | Örebro Län | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Vårcupen deltävling 4 Danska fall | Halmstad OK | Halland | | club | | M | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | S | | | |
VSC #2 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Sommarcupen E1 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Fri 21/5 | Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Veckoturen 19-23 maj 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
OL-träning Göteborg Syd (Mölndal Outdoor IF) | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Sommarcupen E1 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
VOF Ungdom, USM-läger | Arboga OK Västerås SOK Västmanlands OF | Västmanland | | club | | M | | | |
KM SMOL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | M | | | |
Sat 22/5 | Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Veckoturen 19-23 maj 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
OL-träning Göteborg Syd (Mölndal Outdoor IF) | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Sommarcupen E1 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
KM | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | M | | | |
VOF Ungdom, USM träningsdag | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Knas-OL 2021 (Vuxna) | OK Orinto | Västergötland | | club | | M | | | |
Lokleven | IKHP Huskvarna | Småland | | club | | L | | | |
Zon Träning Hällen,NOK , Måsen och TbOK | OK Hällen | Södermanland | | club | | M | | | |
Lerumserien etapp 2 | Lerums SOK | Göteborg | | club | | S | | | |
Medel KM Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Tävlingslik klubbträning för ungdomar - Herkules | FK Herkules Göteborgs OF | Göteborg | | club | | L | | | |
Tävlingslik klubbträning för ungdomar - Sjövalla | Göteborgs OF Sjövalla FK | Göteborg | | club | | L | | | |
Ungdomsserien #2, krets Norr 2 | Mälarö SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Ungdomens 5-dagars etapp 3 (Vaggeryds SOK) | Jönköpings OK | Småland | | club | | L | | | |
SUNDBYBERGS IK MEDEL KM | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | M | | | |
KM Sprint | IFK Enskede | Stockholm | | club | | S | | | |
Klubbmästerskap medeldistans för ungdomar och juniorer | Umeå OK | Västerbotten | | club | | M | | | |
Kartpromenad i Fibbetorp naturreservat | OK Milan | Örebro Län | | club | | S | | | |
Sun 23/5 | Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Veckoturen 19-23 maj 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
OL-träning Göteborg Syd (Mölndal Outdoor IF) | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Sommarcupen E1 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Knas-OL 2021 (Vuxna) | OK Orinto | Västergötland | | club | | M | | | |
Kartpromenad i Fibbetorp naturreservat | OK Milan | Örebro Län | | club | | S | | | |
Snättringe, träning med Livelox 2021 | Snättringe SK | Stockholm | | club | | M | | | |
Träningsdag 23 maj för 7-12 åringar | Söders-Tyresö | Stockholm | | club | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Lång KM Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Sprint-KM OK Ravinen | OK Ravinen | Stockholm | | club | | S | | | |
Söndagsträning Kropp | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
GOF Junior maj | Göteborgs OF IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | L | | | |
Sprint-KM | Attunda OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Ungdomsserien #2, söder 1, TSK, TMOK, OKÄÖ | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | club | | L | | | |
Svärtinge Knock out sprint | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | S | | | |
Lång-KM OK Södertörn | OK Södertörn | Stockholm | | club | | L | | | |
Träningsrace Usland - Höjdletarna/SOKelit | Sundsvalls OK | Medelpad | | club | | L | | | |
OK Alehof Sprint KM | OK Alehof | Göteborg | | club | | S | | | |
w 21 | Mon 24/5 | Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Motionsorientering | Älvsby IF OK | Norrbotten | | club | | L | | | |
Tue 25/5 | Träning | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning | IFK Umeå | Västerbotten | | club | | L | | | |
Bulken, Gånsta | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Thoringen Etapp 2 | IF Thor | Uppland | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Sprintträning Hagaberg | Västerås SOK | Västmanland | | club | | S | | | |
Wed 26/5 | Spettaloppet 2021 | Snättringe SK | Stockholm | | club | | M | | | |
Fredrika Bremer Kontrollplockmästerskap | Attunda OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Micro Sprint KM | Leksands OK | Dalarna | | club | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Ungdomsträning | Stora Tuna OK | Dalarna | | club | | L | | | |
VSC #3 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Thu 27/5 | Dalaoffensivens Spetsträning- Stafetträning ! | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | club | | L | | | |
Borlänge-Säter träning Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Sommarserien 2021 etapp 3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Poängjakt 6 - Krymla | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | M | | | |
OCK-träning - sprint | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | S | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Göteborg Syd Orienteringsträning | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Svalilt | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Sprintcupen #2 | OK Österåker | Stockholm | | club | | S | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Täby OK Lång-KM | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Sommarcupen E2 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Sprint KM | OK Kolmården | Östergötland | | club | | S | | | |
Fri 28/5 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Göteborg Syd Orienteringsträning | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Sommarcupen E2 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Sat 29/5 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Göteborg Syd Orienteringsträning | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Sommarcupen E2 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
2-mannastafett | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | club | T | S | | | |
test | Falköpings AIK OK | Västergötland | | club | | S | | | |
OCK träning Kronoskogen | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Vårsolen 5 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Träningsdag för Upplands ungdomar | Rånäs OK | Uppland | | club | | L | | | |
Tensta sprint klubbträning | OK Södertörn | Stockholm | | club | | S | | | |
Lerumserien etapp 3 | Lerums SOK | Göteborg | | club | | M | | | |
Lisabergsluffen | Jönköpings OK | Småland | | club | | L | | | |
Medel-KM | Attunda OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Tävlingslik klubbträning för ungdomar - Gbgs SK/IF Marin Väst | Göteborgs OF Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst | Göteborg | | club | | L | | | |
Tävlingslik klubbträning för ungdomar - Mölndal Outdoor | Göteborgs OF Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | L | | | |
Träningsrace Kolsta - Höjdletarna/SOKelit | Sundsvalls OK | Medelpad | | club | | M | | | |
Walk on the wild side | IKHP Huskvarna | Småland | | club | | L | | | |
Gunnarstorpskampen | OK Roxen | Östergötland | | club | | M | | | |
Sprintträning Tensta | OK Södertörn Stockholms OF | Stockholm | | club | | S | | | |
Stockholm Maze (in support of the World Maze Race) | Norrsken Orienteering | Stockholm | | club | | S | | | |
Sun 30/5 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Göteborg Syd Orienteringsträning | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Sommarcupen E2 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
OCK träning Kronoskogen | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Träning Färskesjön | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Dag-KM | Lindebygdens OK | Örebro Län | | club | | M | | | |
Vuxenkurs final | Järfälla OK | Stockholm | | club | | M | | | |
StOF Rogain | Stockholms OF | Stockholm | | club | P | L | | | |
w 22 | Mon 31/5 | BVSOK Sprint-KM 2021 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | S | | | |
Våravslutningsbanor Skogskul | Attunda OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Tue 1/6 | Hemdagars Etapp 2 | OK Alehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Medel-KM Solna OK | Solna OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Morotsloppet "light" | Gotlands Bro OK | Gotland | | club | | L | | | |
Säsongsavslutning | OK Linné | Uppland | | club | | L | | | |
Thoringen Etapp 3 | IF Thor | Uppland | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Tredagars E1 - Granåsen (Bålsta) | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Träning Hökåsen | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Bällstaberg City Cup - sprint | Täby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
BCC2021 ETAPP 1 | Täby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
BCC2021 ETAPP 2 | Täby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
BCC2021 ETAPP 3 | Täby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Umeåregionens teknikträning | Vännäs OK | Västerbotten | | club | | M | | | |
Lattjo Stafett | Skogslöparna | Ångermanland | | club | R | M | | | |
Sprint-KM | Lindebygdens OK | Örebro Län | | club | | S | | | |
Wed 2/6 | Motionsorientering 2021-06-02 | IFK Mora OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Klubbträning 2/6 Järndammsstugan | Sala OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Stage 1, Stockholm University - Norrsken Stockholm Urban-O Series 2020-2021 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | club | | M | | | |
Thu 3/6 | Sommarcupen E3 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Sommarserien 2021 etapp 4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | L | | | |
Poängjakt 7 - Bråta | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | M | | | |
TräningsOL | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Skummeslöv, torsdagsträning. | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | club | | M | | | |
Fyrklöver #4 2021 | Almby IK | Örebro Län | | club | | S | | | |
Sprintträning Folketshus | OK Denseln | Östergötland | | club | | S | | | |
Gbg Syd teknikträning - Sprint | Frölunda OL | Göteborg | | club | | S | | | |
Fri 4/6 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Gbg Syd teknikträning - Sprint | Frölunda OL | Göteborg | | club | | S | | | |
(SI) träning Kyllingaröd | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Sat 5/6 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Gbg Syd teknikträning - Sprint | Frölunda OL | Göteborg | | club | | S | | | |
(SI) träning Kyllingaröd | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Skogspass GMOK, OK Tranan, UOK | Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | L | | | |
Sprintträning GMOK, OK Tranan, UOK | Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | L | | | |
Extra träning 5/6 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Kontrollplock KM | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Lerumserien etapp 4 | Lerums SOK | Göteborg | | club | | M | | | |
Riksstensprinten Del1 | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Riksstensprinten Del2 | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Tredagars E2 - Skogstibble | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Sun 6/6 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Gbg Syd teknikträning - Sprint | Frölunda OL | Göteborg | | club | | S | | | |
(SI) träning Kyllingaröd | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Extra träning 5/6 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
KM Dag LOK | Lunds OK | Skåne | | club | | L | | | |
Söndagsträning Långasjönäs | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Juni-cupen 2021, etapp 1 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
FAIK 5-Dagars Etapp 1 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | club | | M | | | |
Klubbmästerskap FK Göingarna | FK Göingarna | Skåne | | club | | L | | | |
Medel-KM | Centrum OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Knock in/out sprint | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | club | | S | | | |
Provlöpning | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | L | | | |
KM Långdistans | IFK Enskede | Stockholm | | club | | L | | | |
MSI Ungdom - Avslutning vår 2021 | Matteus SI | Östergötland | | club | R | M | | | |
w 23 | Mon 7/6 | Extra träning 5/6 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Veckans Bana V23 | Arboga OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Klubbserien 7 juni | Avesta OK | Dalarna | | club | | S | | | |
Tue 8/6 | Extra träning 5/6 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Veckans Bana V23 | Arboga OK | Västmanland | | club | | M | | | |
MTBO Ingestrand sommaren 2021 | OK Jösse | Värmland | M | club | | L | | | |
Zontävling, Hallaryd | OK Älme | Småland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarsprint 1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | club | | L | | | |
Träning Hökåsen | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Delsjö närtävling klubb | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | M | | | |
Träning 8 juni 2021 - Attunda OK | Attunda OK | Stockholm | | club | | S | | | |
GOK Sommaravslutning | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Brödkavlen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Till skogs med Roslagens Sparbank #4 | Rånäs OK | Uppland | | club | | L | | | |
Wed 9/6 | Extra träning 5/6 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Veckans Bana V23 | Arboga OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Vilse-cupen 2021, tävling 1 | OK Vilse 87 | Blekinge | | club | | L | | | |
Sprintträning 9/6 | Sala OK | Västmanland | | club | | S | | | |
Thu 10/6 | Extra träning 5/6 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Veckans Bana V23 | Arboga OK | Västmanland | | club | | M | | | |
KM medel för VÖOL, OKÖ och WOK | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | club | | M | | | |
Sommarserien 2021 etapp 5 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | S | | | |
Gbg-Syd Sprint-KM | IK Uven | Göteborg | | club | | S | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Dag-KM Halmstad OK | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
4-klubb #1 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | M | | | |
KM i sprint | Hjärnarps OL | Skåne | | club | | S | | | |
MTBO-KM | IFK Mora OK | Dalarna | FM | club | | L | | | |
Sommarcupen E4 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Borlänge Säter träning Sprint Blge Sjukhus | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | S | | | |
Upplands Elitmiljö I Sprintträning I Ulleråker | OK Linné Upplands OF | Uppland | | club | | S | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Skällan | OK Södertörn | Stockholm | | club | | M | | | |
Fri 11/6 | Extra träning 5/6 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Veckans Bana V23 | Arboga OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
DOF-läger Indoor | IFK Mora OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Sat 12/6 | Extra träning 5/6 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Veckans Bana V23 | Arboga OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
OCK träning Gropahålet | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sprint-KM | Linköpings OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Sun 13/6 | Extra träning 5/6 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Veckans Bana V23 | Arboga OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
OCK träning Gropahålet | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
Lång KM | IFK Mora OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Juni-cupen 2021, etapp 2 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Lång-KM | Järla Orientering | Stockholm | | club | | L | | | |
Sprint-KM | Tullinge SK | Stockholm | | club | | S | | | |
SUNDBYBERGS IK SPRINT KM | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | S | | | |
GOF Junior Sprint, Dagläger Ulricehamn | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | club | | S | | | |
KLUBBMATCH 2021 - MSI vs. NAIS | Matteus SI | Östergötland | | club | | L | | | |
Långdistans Björkö | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | club | | L | | | |
Träningsdag - Medel | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | | | |
KM Lång | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | club | | L | | | |
GOF Junior Medel, Dagläger Ulricehamn | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | club | | M | | | |
Träningsdag - Lång | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | L | | | |
w 24 | Mon 14/6 | KM Terräng | OK Vilse 87 | Blekinge | | club | | M | | | |
Klubbserien 14 juni | Avesta OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Tue 15/6 | Våravslutning | OK Tisaren | Örebro Län | | club | | L | | | |
Sommarträning Snesslingby | OK Roslagen | Uppland | | club | | L | | | |
Tredagars E3 - Husberg | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning 1 | OK Klemmingen | Södermanland | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Haninge sommarträning | Haninge SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
MTBO träning, sprint med slingor | FK Herkules | Göteborg | M | club | | S | | | |
Klubbträning - Rogaining | OK Tyr | Värmland | | club | | L | | | |
KM Katrineholms OK | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Wed 16/6 | Köttkullasjösprinten | Gällstadbygdens SOK | Västergötland | | club | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Ruanracet | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
OK Rodhens Öppna Sprint-KM | OK Rodhen | Uppland | | club | | S | | | |
Vilse-cupen 2021, tävling 2 | OK Vilse 87 | Blekinge | | club | | L | | | |
Njudungskavlen | OK Bävern | Småland | | club | R | M | | | |
Stage 2, Solna - Norrsken Stockholm Urban-O Series 2020-2021 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | club | | M | | | |
Thu 17/6 | Smålandsklockan | OK Njudung | Småland | | club | | L | | | |
OCK träning Degeberga | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Medel-KM med OL-skoleavslutning | IF Thor | Uppland | | club | | M | | | |
OL-träning Göteborg Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Torsdagsträning Öja | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
IFK Lidingös klubbmästerskap i Sprintdistans | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | S | | | |
Sommarcupen E5 | Kungälvs OK | Göteborg | | club | | L | | | |
UOK klubbmästerskap 2021 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
DOST - förkortad långdistans | OK Kåre | Dalarna | | club | | L | | | |
Klubbmästerskap sprint | Andrarums IF | Skåne | | club | | S | | | |
Sprint-KM Solna OK | Solna OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Fri 18/6 | OCK träning Degeberga | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
OL-träning Göteborg Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Mikrosprint | OK Roslagen | Uppland | | club | | S | | | |
Sat 19/6 | OCK träning Degeberga | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
OL-träning Göteborg Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Mikrosprint | OK Roslagen | Uppland | | club | | S | | | |
Storvästloppet | Årsunda IF | Gästrikland | | club | | M | | | |
FOL´s sommarutmaning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Sommargrönskan 1 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Enens Jukola Stafett | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Felaktig | OK Enen | Uppland | | club | R | M | | | |
Kolmårds-Jukola | OK Kolmården | Östergötland | | club | R | L | C | | |
Sun 20/6 | OCK träning Degeberga | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
OL-träning Göteborg Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Mikrosprint | OK Roslagen | Uppland | | club | | S | | | |
Lång-KM Orientering | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | | | |
Juni-cupen 2021, etapp 3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | | | |
Attunda Rogaining | Attunda OK | Stockholm | | club | P | L | | | |
FAIK 5-dagars Etapp 3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | club | | M | | | |
Sommarlöpet | Mälarö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
w 25 | Mon 21/6 | Mikrosprint | OK Roslagen | Uppland | | club | | S | | | |
GOF-läger stafett måndag | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | R | S | | | |
GOF-läger stafett måndag | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | R | S | | | |
GOF Dagläger 11-12 år, Träningstävling läger 1 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | club | | L | | | |
Tue 22/6 | Mikrosprint | OK Roslagen | Uppland | | club | | S | | | |
Kartträning för Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
GOF Dagläger 11-12 år, Träningstävling läger 3 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Sommar -OL 2 | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Figges 2021 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | club | | L | | | |
Klubbmästerskap Orientering 2021 | Härlövs IF | Skåne | | club | | L | | | |
KM - Förlängd Medeldistans | OK Hällen | Södermanland | | club | | M | | | |
Ångsäterracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Långdistans KM | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | club | | L | | | |
Sommartouren 1 | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
(JVM-test)-test | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Wed 23/6 | Mikrosprint | OK Roslagen | Uppland | | club | | S | | | |
GOF Dagläger 11-12 år, Träningstävling läger 2 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | club | | L | | | |
Ultralång KM | OK Tranan | Västergötland | | club | | U | | | |
Thu 24/6 | Mikrosprint | OK Roslagen | Uppland | | club | | S | | | |
Midsommarsprinten - Göteborg Syd | FK Herkules | Göteborg | | club | | S | | | |
KM, Sprint | OK Vilse 87 | Blekinge | | club | | S | | | |
Torsdagsträning 24/6 Östra stranden | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Sprint-KM Friskus & Nackhe | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | S | | | |
Fri 25/6 | Mikrosprint | OK Roslagen | Uppland | | club | | S | | | |
OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Kils OK midsommar | Kils OK | Värmland | | club | | M | | | |
Sat 26/6 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sun 27/6 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
VOF Ungdom, Rikslägret Sommar 2021 Idre | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 2 – Nipfjällsstugan, LÅNG | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Idrefjällveckan light - Område 4 – Idre Fjäll Stugbyn, SPRINT | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | S | | | |
Idrefjällveckan light - Område 5 – Åskvitan, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 6 – Skidstadion, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Gängbudkavlen | Eksjö SOK | Småland | | club | R | L | | | |
Idrefjällveckan light - Område 1 – Nipfjällsstugan, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
w 26 | Mon 28/6 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
VOF Ungdom, Rikslägret Sommar 2021 Idre | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 2 – Nipfjällsstugan, LÅNG | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Idrefjällveckan light - Område 4 – Idre Fjäll Stugbyn, SPRINT | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | S | | | |
Idrefjällveckan light - Område 5 – Åskvitan, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 6 – Skidstadion, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 1 – Nipfjällsstugan, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Tue 29/6 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
VOF Ungdom, Rikslägret Sommar 2021 Idre | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 2 – Nipfjällsstugan, LÅNG | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Idrefjällveckan light - Område 4 – Idre Fjäll Stugbyn, SPRINT | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | S | | | |
Idrefjällveckan light - Område 5 – Åskvitan, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 6 – Skidstadion, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 1 – Nipfjällsstugan, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Kartträning för Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Malmö Parkorientering, Prolog | Malmö OK | Skåne | | club | | S | | | |
Sommar-OL 3 | OK Klemmingen | Södermanland | | club | | L | | | |
FAIK 5-Dagars Etapp 4 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Sommartouren 2 | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Wed 30/6 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
VOF Ungdom, Rikslägret Sommar 2021 Idre | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 2 – Nipfjällsstugan, LÅNG | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Idrefjällveckan light - Område 4 – Idre Fjäll Stugbyn, SPRINT | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | S | | | |
Idrefjällveckan light - Område 5 – Åskvitan, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 6 – Skidstadion, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 1 – Nipfjällsstugan, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Sommarträningstävling | Skene Sim o IS | Västergötland | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 3 – Nordliften, LÅNG (från 30/6) | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Sprint och back träning | Sala OK | Västmanland | | club | | S | | | |
Thu 1/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
VOF Ungdom, Rikslägret Sommar 2021 Idre | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 2 – Nipfjällsstugan, LÅNG | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Idrefjällveckan light - Område 4 – Idre Fjäll Stugbyn, SPRINT | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | S | | | |
Idrefjällveckan light - Område 5 – Åskvitan, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 6 – Skidstadion, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 1 – Nipfjällsstugan, MEDEL | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Idrefjällveckan light - Område 3 – Nordliften, LÅNG (från 30/6) | Idrefjällens OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Sprint-KM,Laholm | Halmstad OK | Halland | | club | | S | | | |
KM-Lång för OK Nackhe o FK Friskus | OK Nackhe | Halland | | club | | L | | | |
Sprintcupen #3 | OK Österåker | Stockholm | | club | | S | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
V-ringen E1 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Fri 2/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
VOF Ungdom, Rikslägret Sommar 2021 Idre | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Sat 3/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommargrönskan 2 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Semester-serien etapp 1 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | L | | | |
Träningsdag Trollhätten - Medel | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | | | |
Träningsdag Trollhätten - långa Sträka | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Orion-Tjoget | OK Orion | Blekinge | | club | R | L | | | |
Sun 4/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Orion-Tjoget | OK Orion | Blekinge | | club | R | L | | | |
FAIK 5-Dagars Etapp 5 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | club | | L | | | |
KM Långdistans | Eksjö SOK | Småland | | club | | L | | | |
Aktivitetsdag 2021 | Hjärnarps OL | Skåne | | club | P | L | | | |
Klubbmästerskap Främmestads IK | Främmestads IK | Västergötland | | club | | M | | | |
w 27 | Mon 5/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning Kyrkberget | Stora Tuna OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Tue 6/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Sommarträning 4 | OK Klemmingen | Södermanland | | club | | L | | | |
Sommarcup #4 | OK Hällen | Södermanland | | club | | M | | | |
Sommartouren 3 (Äggetsprinten) | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Wed 7/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Junistafetten - för ALLA! | Avesta OK | Dalarna | | club | R | M | | | |
Thu 8/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
V-ringen etapp 2 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Fri 9/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sat 10/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
SNO Elit Weekend Lång | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | club | | L | | | |
Semester-serien etapp 2 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | L | | | |
Sun 11/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
SNO Elit Weekend Jaktstart | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | club | | L | | | |
w 28 | Mon 12/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning Halla | Stora Tuna OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Tue 13/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Kartträning för Tonårsgrupp och äldre | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Sommar-OL 5 | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
MTBO | Forsa OK | Hälsingland | M | club | | L | | | |
Sommartouren 4 | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Wed 14/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Thu 15/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
V-ringen etapp 3 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Gunnars minne | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Sommarträning v29 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Fri 16/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Metrunner Stockholm City Race, etapp 1 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | club | | S | | | |
Kråkberg Triathlon ! | IFK Mora OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Sat 17/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Metrunner Stockholm City Race, etapp 2 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | club | | L | | | |
Testlopp Jukola/Venla | IKHP Huskvarna | Småland | | club | | L | | | |
Kristinas bakgårdsultra | Lunds OK | Skåne | | club | | U | | | |
Semester-serien etapp 3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | M | | | |
Mästarmöte på "Nordiskan" för 40 år sedan | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | L | | | |
Spetsträning inför JVM-test lång | Västerviks OK | Småland | | club | | L | | | |
Metrunner Stockholm City Trail-O 2021, etapp 1 | Norrsken Orienteering | Stockholm | T | club | | P | | | |
Sun 18/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Metrunner Stockholm City Race, etapp 3 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | club | | M | | | |
Metrunner Stockholm City Trail-O 2021, etapp 2 | Norrsken Orienteering | Stockholm | T | club | | T | | | |
Öppen OL på Långberget | Markaryds FK OK Långberget | Småland Värmland | | club | | L | | | |
Sprint-KM OK Tisaren | OK Tisaren | Örebro Län | | club | | S | | | |
w 29 | Mon 19/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tue 20/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Klubbmästerskap, Sprint | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | S | | | |
HOK:s träningsorientering 20/7 | Haparanda OK | Norrbotten | | club | | M | | | |
Sommar-OL 6 | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | | | |
ÅOK Sprint cup deltävling 1 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | club | | S | | | |
Tränings-OL + Mtb-O | Ljusdals OK | Hälsingland | FM | club | | L | | | |
Sommartouren 5 | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Wed 21/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Orientering Eköns camping | Hammarkinds OK | Östergötland | | club | | M | | | |
Thu 22/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
V-ringen etapp 4 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Sommarträning v29 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Tränings-OL + Mtb-O | Ljusdals OK | Hälsingland | FM | club | | M | | | |
Fri 23/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning v29 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Sat 24/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning v29 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Semester-serien etapp 4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | L | | | |
Dagens dubbel E1 | Forsa OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
HSOK Hemdagars etapp 1 | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Dagens dubbel E2 | Forsa OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Sun 25/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning v29 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
NAIS-ringen dag 1 | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | L | | | |
SKOGSLÖPARNAS 5-DAGARS 2021, etapp 1, Trimtexstafetten | Skogslöparna | Ångermanland | FM | club | | S | | | |
HOL-ringen, etapp 1 | Hjärnarps OL | Skåne | | club | | L | | | |
w 30 | Mon 26/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning v29 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
SKOGSLÖPARNAS 5-DAGARS 2021, etapp 2, Klubbmästerskap, Ultra | Skogslöparna | Ångermanland | FM | club | | U | | | |
NAIS-ringen dag 2 | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | M | | | |
Blekinge 3-dagars, etapp 1 + JVM-test, medel | OK Orion | Blekinge | | club | | M | | | |
HOL-ringen, etapp 2 | Hjärnarps OL | Skåne | | club | | M | | | |
Tue 27/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning v29 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
SKOGSLÖPARNAS 5-DAGARS 2021, etapp 3, MTBO/TrailO och Medeldistans (OL) | Skogslöparna | Ångermanland | FM | club | | M | | | |
Blekinge 3-dagars, etapp 2, lång | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
NAIS-ringen dag 3 | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | L | | | |
Sommar-OL 7 dag 1 | OK Klemmingen | Södermanland | | club | | M | | | |
ÅOK Sprint cup deltävling 2 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | club | | S | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
MTBO 27 juli | Forsa OK | Hälsingland | M | club | | L | | | |
Sommartouren 6 | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Wed 28/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning v29 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
SKOGSLÖPARNAS 5-DAGARS 2021, etapp 4, Långdistans & Knockoutsprint (OL) | Skogslöparna | Ångermanland | FM | club | | L | | | |
Blekinge 3-dagars, etapp 3, medel | OK Orion | Blekinge | | club | | M | | | |
HOL-ringen, etapp 3 | Hjärnarps OL | Skåne | | club | | L | | | |
Ooringen Hemdagars | OK Djerf | Värmland | | club | | L | | | |
Sommar-OL 7 dag 2 | OK Klemmingen | Södermanland | | club | | M | | | |
Thu 29/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning v29 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
SKOGSLÖPARNAS 5-DAGARS 2021, etapp 5, Triathon KM | Skogslöparna | Ångermanland | FM | club | | L | | | |
NAIS-ringen dag 4 | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | M | | | |
HSOK Hemdagars etapp 3 / Sommar OL | Helsingborgs SOK IS Kullen | Skåne | | club | | L | | | |
Sommar-OL 7 dag 3 | OK Klemmingen | Södermanland | | club | | M | | | |
HOL-ringen, etapp 4 | Hjärnarps OL | Skåne | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Fri 30/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sommarträning v29 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
NAIS-ringen dag 5 | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | L | | | |
Sat 31/7 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
HOL-ringen, etapp 5 | Hjärnarps OL | Skåne | | club | | L | | | |
HSOK Hemdagars etapp 4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Jukola-Träning | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Sun 1/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
w 31 | Mon 2/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tue 3/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
ÅOK Sprint cup deltävling 3 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | club | | S | | | |
Sommartouren 7 | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Wed 4/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
U-10-milaträning | Mullsjö SOK | Västergötland | | club | | L | | | |
Engelska milen | OK Jösse | Värmland | | club | | S | | | |
Thu 5/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
V-ringen etapp 5 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
Träning i Norberg | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Fri 6/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sat 7/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Elitmiljö Stockholm Södertälje I Marietorp | Södertälje-Nykvarn OF Stockholms OF | Södermanland Stockholm | | club | | L | | | |
Sun 8/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
w 32 | Mon 9/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tue 10/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Umeåregionens teknikträning tonåringar + HD 21-löpare + äldre | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
#hemdagars, Etapp 1 | OK Linné | Uppland | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Sommartouren 8 | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Wed 11/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
#hemdagars, Etapp 2 | OK Linné | Uppland | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Sprint-KM | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | club | | S | | | |
Thu 12/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sprint KM | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | | | |
VOF Ungdom, VOT 5 | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Poängjakt 8, Källvik | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Höstcup etapp 1 Toftasjön | Halmstad OK | Halland | | club | | M | | | |
KM dag | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Lång-KM för Waxholms OK, Vallentuna/Össeby OL och OK Österåker | OK Österåker | Stockholm | | club | | L | | | |
Teknikträning Göteborg Syd | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Fri 13/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Sat 14/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Klubbmästerskap Sprint MOK och OKK | Malmö OK | Skåne | | club | | S | | | |
Träningsdag, Medeldistans | IKHP Huskvarna | Småland | | club | | M | | | |
SM Lång Genrep | Idefjordens SK Kvillebyns SK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Sun 15/8 | OCK träningar Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Klubbmästerskap KFUM Örebro | KFUM Örebro OK Kristinehamns OK | Örebro Län Värmland | | club | | L | | | |
Sprint-KM KKOK | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | S | | | |
Medel-KM | Gamleby OK Linköpings OK | Småland Östergötland | | club | | M | | | |
Dag-KM KKOK | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | club | | M | | | |
w 33 | Mon 16/8 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Medel-KM för Järfälla OK och Bromma-Vällingby SOK | Bromma-Vällingby SOK Järfälla OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Sprint-FM | Långhundra IF | Uppland | | club | | S | | | |
Tue 17/8 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Umeåregionens teknikträning | IFK Umeå | Västerbotten | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Klubbmästerskap Stora Tuna OK | Stora Tuna OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Medel KM - IFK Göteborg Orientering | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | M | | | |
Wed 18/8 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Lång-KM | Centrum OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Medeldistans - UOF Junior & Senior | Länna IF OK Rodhen Upplands OF | Uppland | | club | | M | | | |
Stage 6, Huddinge - Norrsken Stockholm Urban-O Series 2020-2021 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | club | | M | | | |
Thu 19/8 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Muskus Mountains | Älvsby IF OK | Norrbotten | | club | | M | | | |
Sprint KM OKÖ, VÖOL och WOK | Waxholms OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
OL-träning Göteborg Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Klubbträning Fagerskogen | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
KM sprint | SOK Aneby | Småland | | club | | S | | | |
Stafett-SM genrep | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | club | R | M | | | |
Fri 20/8 | | | | | | | | | | |
Sat 21/8 | | | | | | | | | | |
Sun 22/8 | Intensivkurs 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
w 34 | Mon 23/8 | | | | | | | | | | |
Tue 24/8 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
KM Domnarvets GoIF | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | M | | | |
Månadens bana augusti | Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | M | | | |
Familjestafett 2021 | OK Nackhe | Halland | | club | R | M | | | |
Sprint KM | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
KM Lerums SOK | Lerums SOK | Göteborg | | club | | L | | | |
Kräftracet 2021 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning tonåringar + HD 21-löpare | Umeå OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Wed 25/8 | Priopass SM Boden | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Thu 26/8 | Poängjakt 9 Rensjön Lång | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Borlänge-Säter träning Bergebo | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | M | | | |
Höstcup etapp 2 Tylöbäck | Halmstad OK | Halland | | club | | M | | | |
KM Dag Göteborg-syd | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Klubbjakten | Andrarums IF | Skåne | | club | | L | | | |
Fri 27/8 | | | | | | | | | | |
Sat 28/8 | Klubbmästerskap Lång Härnösands OK | Härnösands OK | Ångermanland | | club | | L | | | |
Stafett-träning USM | OK Gränsen | Småland | | club | R | L | | | |
Sun 29/8 | Stafett-träning USM | OK Gränsen | Småland | | club | R | L | | | |
KM Rånäs OK | Rånäs OK | Uppland | | club | | M | | | |
w 35 | Mon 30/8 | KM Medel - Enskede/Skarpnäck/Skogsluffarna/Södertörn | Skarpnäcks OL | Stockholm | | club | | M | | | |
Lidingö Medel-KM 2021 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | M | | | |
Ungdoms-KM 2021-08-30 | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Tue 31/8 | Terräng-KM/Markkos minne | Tullinge SK | Stockholm | | club | | S | | | |
Umeåregionens teknikträning | IFK Umeå | Västerbotten | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Sprint-KM 2021 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | | | |
KM för Tolered-Utby Ol-Klubb | Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | club | | L | | | |
Wed 1/9 | SAIS Klubbmästerskap | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
MTBO/TrailO-träning | Skogslöparna | Ångermanland | FM | club | | M | | | |
Teknikträning 9 OL träning i Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | club | | M | | | |
Thu 2/9 | Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
OCK träning Äspet | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Höstcup etapp 3, Oskarströms skjutbana | Halmstad OK | Halland | | club | | M | | | |
Klubbträning Gröngarn | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
KM-Dag-OL | Nässjö OK | Småland | | club | | L | | | |
Kretsträning Laggarudden | Ludvika OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Fri 3/9 | | | | | | | | | | |
Sat 4/9 | | | | | | | | | | |
Sun 5/9 | Dag-KM | Sundsvalls OK | Medelpad | | club | | M | | | |
w 36 | Mon 6/9 | Mini-KM | Järfälla OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Tue 7/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
KM | OK Orinto | Västergötland | | club | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning | Vännäs OK | Västerbotten | | club | | L | | | |
Wed 8/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Thu 9/9 | Poängjakt 10 - Marietorp | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | M | | | |
Sojas Etapp 2 | Askersunds OK | Örebro Län | | club | | M | | | |
Motions-OL i Norberg | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
GMOK Medel-KM | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
OL-träning Göteborg Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | L | | | |
OCK träning Balsberget | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Täby OK Medel-KM | Täby OK | Stockholm | | club | | M | | | |
USM Sprintträning (HSOK, OLNV och SKOF) | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | S | | | |
Tränings-ol | SOK Viljan | Småland | | club | | L | | | |
VOF Ungdom VOT 6 violett orange träning | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
OL-träning Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Sprint-KM 2021 | Centrum OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Ungdomcup | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | R | M | | | |
Fri 10/9 | | | | | | | | | | |
Sat 11/9 | | | | | | | | | | |
Sun 12/9 | KM Sprint 2021 för Orion och KSOK | OK Orion | Blekinge | | club | | S | | | |
KM-lång OKV, OKS och Stigm | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | club | | L | | | |
w 37 | Mon 13/9 | MTBO-KM OK Kåre och Domnarvets GoIF | OK Kåre | Dalarna | M | club | | M | | | |
Tue 14/9 | Kontrollplockning | Lindebygdens OK | Örebro Län | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
4-klubbsmatch 3 | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | M | | | |
Tisdagsträning Kungsbacka | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning | Vännäs OK | Västerbotten | | club | | S | | | |
Wed 15/9 | Sprint-KM OK Kåre | OK Kåre | Dalarna | | club | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
MTBO SM-banor | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | M | club | | M | | | |
Långdistansträning - UOF Junior & Senior | Länna IF OK Linné Upplands OF | Uppland | | club | | L | | | |
Stage 7, Brunnsviken-Kräftriket (Back to School Special) - Norrsken Stockholm Urban-O Series 2020-2021 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | club | | M | | | |
Thu 16/9 | OK Tisaren Medel-KM | OK Tisaren | Örebro Län | | club | | M | | | |
Poängjakt 11 - Trosa stad | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | S | | | |
Sojas etapp 3 | Askersunds OK | Örebro Län | | club | | M | | | |
Brunnsjöträning | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
GBG Syd Frölunda OL - Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
OCK träning Ivö | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Lång-KM | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Tränings-ol Uvö | SOK Viljan | Småland | | club | | L | | | |
Höstcup etapp 4 Biskopstorp | Halmstad OK | Halland | | club | | M | | | |
OL-träning Gånsta | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Fri 17/9 | | | | | | | | | | |
Sat 18/9 | KM | Sol Tranås | Småland | | club | | M | | | |
Atea TrailÖvik [klubbanmälan] | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | L | | | |
KM orientering | SOK Aneby | Småland | | club | | L | | | |
Sun 19/9 | Göteborg Multisportrace | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | FM | club | P | L | | | |
GMOK Intensivkurs #1 2021 träningstävling | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | | | |
w 38 | Mon 20/9 | | | | | | | | | | |
Tue 21/9 | Natt-träning Norrtorn | SOK Viljan | Småland | | club | | L | | | |
Tisdagsträning | OK Orinto | Västergötland | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Månskensnatta Hökensås | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | club | | L | N | | |
Natt KM | OK Enen | Uppland | | club | | M | N | | |
Wed 22/9 | Natt-KM | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Fredrika Bremer Kontrollplockmästerskap | Attunda OK | Stockholm | | club | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Test DM | Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | S | | | |
Test Kontroll | Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | S | | | |
Thu 23/9 | Gof-junior September: Sprint Johanneberg | Sävedalens AIK | Göteborg | | club | | S | | | |
Sojas etapp 4 | Askersunds OK | Örebro Län | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Borlänge-Säter träning Mellsta | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | club | | S | | | |
Göteborg Syd Orienteringsträning | FK Herkules | Göteborg | | club | | M | | | |
GMOK-Sprint-Träning (ind.) | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
Poängjakt 12 - Västerljung Natt | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | N | | |
Fri 24/9 | | | | | | | | | | |
Sat 25/9 | Natt-KM Rasbo IK/Länna IF | Rasbo IK | Uppland | | club | | L | | | |
Sun 26/9 | Dag-KM Rasbo IK/Länna IF | Rasbo IK | Uppland | | club | | L | | | |
w 39 | Mon 27/9 | Träning | Simrishamns OK | Skåne | | club | | M | | | |
Tue 28/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Sprintcup #1 | OK Löftan | Halland | | club | | S | | | |
Wed 29/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Reclaim The Night-O | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | club | | L | N | | |
Thu 30/9 | Borlänge Säter träning Bergebo | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Sojas etapp 5 | Askersunds OK | Örebro Län | | club | | M | | | |
Gbg Syd - Individuellt | IK Uven | Göteborg | | club | | M | | | |
Torsdagsträning | OK Orinto | Västergötland | | club | | M | | | |
OCK-träning - sprint | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | S | | | |
Gbg Syd - Mölndalskampen | IK Uven | Göteborg | | club | R | M | | | |
OL-träning Gånsta | OK Enen | Uppland | | club | | M | N | | |
SOK Älghandikapp 2021 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Fri 1/10 | | | | | | | | | | |
Sat 2/10 | KM fotorientering | Garphyttans IF | Örebro Län | | club | | M | | | |
Klubbmästerskap Kils OK och Lustens OK | Kils OK | Värmland | | club | | M | | | |
KlubbMästerskap Stöcksjö IS 2021 | Stöcksjö IS | Västerbotten | | club | | M | | | |
HSOK World MAZE Race | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | S | | | |
Sun 3/10 | Klubbmästerskap Gamleby | Linköpings OK | Östergötland | | club | | M | | | |
Intensivkurs IKHP | IKHP Huskvarna | Småland | | club | | L | | | |
Svartåtrampet 2021 (MTB-träning med tidtagning) | Degerfors OK | Värmland | M | club | | M | | | |
w 40 | Mon 4/10 | | | | | | | | | | |
Tue 5/10 | SprintCup 2021 (1) | Gällstadbygdens SOK Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | S | | | |
Tullinge SKs öppna MTBO-KM | Tullinge SK | Stockholm | M | club | | M | C | | |
Natt-KM | IFK Mora OK | Dalarna | | club | | L | N | | |
Wed 6/10 | EMSS sprintträning | Attunda OK Stockholms OF | Stockholm | | club | | S | | | |
Thu 7/10 | OL-träning S. Bredsand | OK Enen | Uppland | | club | | M | N | | |
Sprintcup #2 | OK Löftan | Halland | | club | | S | | | |
Vinternatt, etapp 1 | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
KM Sprint OLGym | OK Pan-Kristianstad OL Teamet Olofström | Skåne Blekinge | | club | | S | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Träning 211007 | Hultsfreds OK | Småland | | club | | S | | | |
GBG Syd Frölunda OL - Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | C | | |
GMOK-Sprint-Träning (stafett) | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
Säter-Borlängeträning | Säterbygdens OK | Dalarna | | club | | S | C | | |
Natt-KM Linköpings OK | Linköpings OK | Östergötland | | club | | L | N | | |
Fri 8/10 | | | | | | | | | | |
Sat 9/10 | Medel KM | OK Kolmården | Östergötland | | club | | M | | | |
Klubbmästerskap | Sala OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Dag-KM | OK Hammaren | Gästrikland | | club | | L | | | |
Lördagsträning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | M | | | |
Sun 10/10 | GOK Dag KM | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | M | | | |
IFK 25manna edition | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | M | | | |
KM - OK Klemmingen och Trosabygdens OK | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Klubbmästerskap och säsongsavslutning | Vittjärvs IK | Norrbotten | | club | | M | | | |
TMOK Klubbmästerskap Medeldistans | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | club | | M | | | |
GOF Junior (inkl OLGY Göteborg) Oktober | Göteborgs Skidklubb OK Alehof | Göteborg | | club | | M | | | |
w 41 | Mon 11/10 | Staffangymnasiet inomhus-OL | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Tue 12/10 | ÖstraNatt Seskarö | Seskarö IF | Norrbotten | | club | | L | N | | |
Sprint-intervaller | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | S | | | |
KM sprint | Kalmar OK | Småland | | club | | S | | | |
SprintCup 2021 (2) | Gällstadbygdens SOK Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | S | | | |
Nya E22-loppet | OK Orion | Blekinge | | club | | L | N | | |
KM Terränglöpning | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Wed 13/10 | Höstcup, nattsprint | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | S | N | | |
Stage 8, Hammarby Sjöstad - Norrsken Stockholm Urban-O Series 2020-2021 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | club | | M | N | | |
Thu 14/10 | Sprintcup #3 | OK Löftan | Halland | | club | | S | | | |
Provlöpning Sprint-DM banor | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | S | | | |
Into the Night Etapp 1 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Vinternatt etapp 2, Högstorp | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Buddanatta | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
IFK Lidingö SOK - Natt-KM 2021 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Natt-KM , Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Höstrusket | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Nattcup OKS | OK Skogsströvarna | Östergötland | | club | | L | N | | |
Fri 15/10 | KM natt | SOK Aneby | Småland | | club | | L | N | | |
Sat 16/10 | SM sprint | OK Roslagen | Uppland | | club | | S | | | |
Dala-Dubbeln, patrull klubb, etapp 1 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Björkfors Klubbmästerskap | Björkfors GOIF | Östergötland | | club | | M | | | |
Höstorientering Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Sprint KM | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | club | | S | | | |
Natt-KM | Centrum OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Sun 17/10 | Dala-Dubbeln, patrull klubb, etapp 2 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Solna OK Lång-KM | Solna OK | Stockholm | | club | | L | | | |
w 42 | Mon 18/10 | | | | | | | | | | |
Tue 19/10 | SprintCup 2021 (3) | Gällstadbygdens SOK Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | S | | | |
Natt-KM för ungdomar // Nattutmaningen | Täby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Wed 20/10 | Veteran OL | Nybro OK | Småland | | club | | M | | | |
Provlöpning Sprint-DM banor | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | club | | S | | | |
Höstcup, medel | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | M | N | | |
Dalaoffensivens nattrace | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | L | N | | |
Thu 21/10 | Vinternatt etapp 3, Fylleryd | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sprintcup #4 | OK Löftan | Halland | | club | | S | | | |
One-Man-Relay, Natt-träning | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | N | | |
Natt KM Ungdom 2021 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Lunkans Natt-cup Kaneberg 21/10 | Halmstad OK | Halland | | club | | M | N | | |
Nattsprintcup 1 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Höstrusket | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Nattcup LOK | Linköpings OK | Östergötland | | club | | L | N | | |
Fri 22/10 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Nattsnurr 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | club | | L | N | | |
Sat 23/10 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
MTBO-sprint | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | M | club | | S | | | |
Västmanlands Skogskarlars höstting | OK Hedströmmen | Västmanland | | club | | M | | | |
Sun 24/10 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Slutskubbet | OK Milan | Örebro Län | | club | | M | | | |
Kalkonjakten | Lidköpings VSK | Västergötland | | club | | M | | | |
w 43 | Mon 25/10 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Tue 26/10 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
SprintCup 2021 (4) | Gällstadbygdens SOK Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | S | | | |
GOK Natt KM | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Natt KM | Haninge SOK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Getaren Runt 2021 | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Wed 27/10 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Ramonsbana 2022:1 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | N | | |
KM-natt | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | club | | L | N | | |
Klubbmästerskap, Natt | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | L | N | | |
Stockacupen #1 | IF Rigor | Halland | | club | | M | N | | |
Thu 28/10 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
(Dag) Natt-intervaller (Smålle) | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | M | N | | |
KM Natt OL | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | M | N | | |
Älgen | Almby IK | Örebro Län | | club | | M | N | | |
Höstrusket | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Natt-(M)yra | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Valbos Natt-KM 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Vinternatt etapp 4, Smålandskavlen 1983 | OK Älme | Småland | | club | | L | N | | |
Nattsprintcup 2 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Natt Sprint Cup Etapp 1 | Snättringe SK | Stockholm | | club | | M | N | | |
KM natt | Kalmar OK | Småland | | club | | L | N | | |
Nattcup TGOK | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | L | N | | |
Fri 29/10 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Natt-KM | Gävle OK | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Korvnatta 2021 | OK Klemmingen | Södermanland | | club | R | S | N | | |
Sat 30/10 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
KM-Sprint Sjövalla och Landehof | Sjövalla FK | Göteborg | | club | | S | | | |
Lördagsträff #1 | Hellas Orientering | Stockholm | | club | | M | | | |
Sun 31/10 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Öppet Natt-KM | Norbergs OK | Västmanland | | club | | S | N | | |
w 44 | Mon 1/11 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Vinterserien | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 2/11 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Natt-SM genrepet | Finspångs SOK | Östergötland | | club | | L | N | | |
OKC-natten | Vännäs OK | Västerbotten | | club | | L | N | | |
Wed 3/11 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Höstlovet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Thu 4/11 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
GBG Syd - Natt KM | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | N | | |
Jakten på Lyktmannen | Hjärnarps OL | Skåne | | club | P | M | N | | |
Runemo Indoor | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Natt-KM 2021 | Nässjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Ingvarnatt | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Vinternatt etapp 5, Bokhultet | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Lunkans Natt-cup 2, Gipen Galgberget | Halmstad OK | Halland | | club | | M | N | | |
Nattsprintcup 3 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Fri 5/11 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Sat 6/11 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
klubbträning | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Sun 7/11 | OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
KM 2021 | Gällstadbygdens SOK | Västergötland | | club | | M | | | |
KM, Lång Landehof och Sjövalla | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Barometersprinten | Solna OK | Stockholm | | club | | S | | | |
w 45 | Mon 8/11 | Hit å dit å hit igen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Tue 9/11 | Ungdomarnas sprintcup 1 | Linköpings OK | Östergötland | | club | | S | N | | |
GTNC 1 NATT-KM OKK och TbOK | OK Klemmingen | Södermanland | | club | | M | N | | |
Skolgårdscupen 2022, etapp 1 | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | S | N | | |
GOK Nattsprint Cup #1 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Fyrklubbs Öppna Natt KM | OK Hällen | Södermanland | | club | | M | N | | |
Wed 10/11 | Höstcup, final | Skogslöparna | Ångermanland | | club | | L | N | | |
Höstlövet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Thu 11/11 | Bokskogsnatta | Malmö OK | Skåne | | club | | L | N | | |
Natt KM - ungdom | Snättringe SK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Ladies Night | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Ramonsbana 2022:2 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | N | | |
Vinternatt etapp 6, Hemmesjö | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Natt Sprint Cup Etapp 2 | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Nattsprintcup 4 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Fri 12/11 | | | | | | | | | | |
Sat 13/11 | Gyllene Dojan | OK Silva | Skåne | | club | | M | | | |
Markanatten Trailrun 2021 | Almby IK | Örebro Län | | club | | L | N | | |
Sun 14/11 | ÖLOF:s Ungdomskommittés Sprint | Hagaby GoIF Örebro Lindebygdens OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | club | | S | | | |
w 46 | Mon 15/11 | Kylklampen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 16/11 | Natt-KM - Friskus & Nackhe | FK Friskus-Varberg | Halland | | club | | L | N | | |
Ungdomarnas sprintcup 2 | Linköpings OK | Östergötland | | club | | S | N | | |
OL-NV Natträning 1 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Natt-KM ungdomar | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Wed 17/11 | Öppet natt-KM, Sprint | OK Hedströmmen | Västmanland | | club | | S | N | | |
Nostalginatt 2021 | IFK Mora OK | Dalarna | | club | | L | N | | |
Lussetåget 2021 | Gävle OK | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Novemberkampen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Thu 18/11 | Östra Blekinges Nattcup 3 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | club | | L | N | | |
Skolgårdscup, Norrtullskolan | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | S | N | | |
Vinternatt etapp 7, Vikaholm | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Denseln och FSOK:s natt-cup 2021-22 deltävling 1 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | N | | |
Nattcup del 1 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | M | N | | |
Lunkans Natt-cup, Eketånga Etapp 3 | Halmstad OK | Halland | | club | | M | N | | |
Nattsprintcup 5 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Fri 19/11 | Kanonloppet natt | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | N | | |
SLY-KM Täby OK | Täby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Sat 20/11 | Siljan Trophy | IFK Mora OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Kanonloppet dag | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Lördagsträning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Ärtloppet | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Gängbudkavle | IKHP Huskvarna | Småland | | club | | M | | | |
Novemberkåsan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | club | | U | | | |
Lördagsträff #2, KM och gradering | Hellas Orientering | Stockholm | | club | | M | | | |
Skinkrace 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Klubbträning | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
OLavslutning, Handicapen | Mariestads FK | Västergötland | | club | | M | | | |
Sun 21/11 | KM Ultralång | Centrum OK | Stockholm | | club | | U | | | |
OK Alehofs Öppna Ultralång KM | OK Alehof | Göteborg | | club | | U | | | |
GMOK_Sprint-Stafett-Träning | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
w 47 | Mon 22/11 | TMOK Natt-KM | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Novemberkåsan | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 23/11 | Ungdomarnas sprintcup 3 | Linköpings OK | Östergötland | | club | | S | N | | |
Träning OK Klyftamo V47 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Ramonsbana 2022:3 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | N | | |
Backtävlingar | Järla Orientering | Stockholm | | club | | L | N | | |
OK Tisaren Natt-KM | OK Tisaren | Örebro Län | | club | | L | N | | |
Rehnanatta | Rehns BK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Wed 24/11 | Rehnanatta | Rehns BK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Fredrika Bremer Nattmästerskap | Attunda OK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Natt-KM MSI / Nais | Matteus SI | Östergötland | | club | | L | N | | |
Nattugglan #1 | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Lussetåget 2 | Gävle OK | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Mårdbergaren | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Nattcup 1 2021-2022 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Thu 25/11 | Rehnanatta | Rehns BK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
VBN deltävling 1 | Os Hjälpkurvan | Småland | | club | | L | N | | |
Nattråttan 21-22 Etapp 1 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Natt-KM-Revanschen | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Vinternatt etapp 8, Öjaby | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Lunkans Natt-cup 4, Kaneberg | Halmstad OK | Halland | | club | | M | N | | |
Natt Sprint Cup Etapp 3 | Snättringe SK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Fri 26/11 | Rehnanatta | Rehns BK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Sat 27/11 | Rehnanatta | Rehns BK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Från-banlägning-till-Livelox | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | club | | M | | | |
Aktivas träff med träning vid Kilenegården | OK Tyr | Värmland | | club | | L | | | |
Skinkan | Lerums SOK | Göteborg | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Älghornet | Västerviks OK | Småland | | club | | L | | | |
GOF Junior november | Göteborgs OF | Göteborg | | club | | S | | | |
Klubbmästerskap Medel MOK och OKK | Malmö OK | Skåne | | club | | M | | | |
Plockepinn 2021 | OL Teamet Olofström | Blekinge | | club | P | L | | | |
Sun 28/11 | Rehnanatta | Rehns BK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Herkules Stuglopp | FK Herkules | Göteborg | | club | | U | | | |
Ultra-KM Attunda och Väsby OK | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Söndagsträning | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
w 48 | Mon 29/11 | Adventslöpet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Tue 30/11 | Ungdomarnas sprintcup 4 | Linköpings OK | Östergötland | | club | | S | N | | |
Nattcup #1 | OK Måsen | Södermanland | | club | | M | N | | |
OL-NV Natträning 2 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
GOK NattsprintCup #2 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Wed 1/12 | Skinklöpet 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | M | N | | |
Lussetåget 3 Brandbergsutmaningen | Gävle OK | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Skyter Pettner | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Thu 2/12 | FSOK och OK Denselns natt-cup | Finspångs SOK | Östergötland | | club | | L | N | | |
Nattcup nr 5 | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | N | | |
Natt Sprint Cup Etapp 4 | Snättringe SK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Rexlexbanor | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Vinternatt etapp 9, Notteryd Södra | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Nattcupen 1 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Fri 3/12 | | | | | | | | | | |
Sat 4/12 | Zon-träning | Nybro OK | Småland | | club | | L | | | |
Blacka träningshelg Prolog | OK Denseln Örebro Läns OF | Östergötland Örebro Län | | club | | S | | | |
Skinkloppet 2021 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Nordcupen deltävling 5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | S | | | |
Lördagsträff #3 | Hellas Orientering | Stockholm | | club | | M | | | |
Blacka Träningshelg Jaktstart | OK Denseln Örebro Läns OF | Östergötland Örebro Län | | club | | L | N | | |
Natt-KM 2021 | Skattkärrs SOK | Värmland | | club | | M | N | | |
Sun 5/12 | Testtävling | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | club | | L | | | |
Vintercupen E1 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Lusseloppet -> Lusseåket | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
Skinkloppet | OK Orinto | Västergötland | | club | | L | | | |
HSOK vinterlördag/söndag | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Förlängd skogssprint 2021 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Dag-KM, Matteus SI | Matteus SI | Östergötland | | club | | L | | | |
Skinkloppet 2021 | OK Tyr | Värmland | | club | | M | | | |
Skinkloppet 2021 | Järla Orientering | Stockholm | | club | | M | | | |
Julstöket | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
w 49 | Mon 6/12 | Höstöst | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 7/12 | Ramonsbana 2022:4 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | N | | |
GTNC #2 | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | N | | |
Wed 8/12 | Lussetåget 4 Final | Gävle OK | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Decemberpokalen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Thu 9/12 | Skolgårdscup 2 | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | S | N | | |
Vinternatt etapp 10, Gummatorp | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Nattcup Kalmar/Nybro OK etapp 2 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | N | | |
Glögglunken | Sundsvalls OK | Medelpad | | club | | L | | | |
Fri 10/12 | Vintercupen E2 | OK Enen | Uppland | | club | | M | N | | |
Skinkloppet | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
ELU Indoor Cup | Täby OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Sat 11/12 | Skinkloppet | Malmö OK | Skåne | | club | | L | | | |
FFFK #2 Sprint (kval+final) | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | S | | | |
Skinkloppet | Vänersborgs SK | Västergötland | | club | | M | | | |
Skinkloppet | Täby OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Skinkloppet, Hultet | Kristinehamns OK | Värmland | | club | | M | | | |
HSOK vinterlördag/söndag | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Skinkjakten | OK Södertörn | Stockholm | | club | | M | | | |
Skinkloppet | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Herkules Lucia-nattsprint | FK Herkules | Göteborg | | club | | S | N | | |
Sun 12/12 | Skinkloppet | OK Österåker | Stockholm | | club | | L | | | |
Skinkloppet | Linköpings OK | Östergötland | | club | | M | | | |
Lusselunken | Lindebygdens OK | Örebro Län | | club | | L | | | |
Knotteknatet 2021 | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Vinter Rogaine | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | U | | | |
Luciaracet 2021 | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | | | |
Skarpnäcks OLs Skinklopp 2021 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | club | | L | | | |
Julgrisrace | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | M | | | |
Lusse-OL 2021 | Ryda SK | Västergötland | | club | | S | N | | |
w 50 | Mon 13/12 | Nattens tunga fjät | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 14/12 | Skolgårdscupen 2022, etapp 2 | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | S | N | | |
Klyftamo V21-50 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Lucianatten | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | M | N | | |
Skinklopp i mörkret | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | club | | L | N | | |
Skinkloppet Kils OK | Kils OK | Värmland | | club | | L | N | | |
OL-NV Natträning 3 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Nattcup #2 | OK Hällen | Södermanland | | club | | M | N | | |
Wed 15/12 | Julorienteringen | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | | club | | M | N | | |
Nattugglan #2 | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Maggen Bergnus | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
VNC #2 | Järfälla OK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Thu 16/12 | Vinternatt Etapp 11, Asa | OK Norrvirdarna | Småland | | club | | L | N | | |
Full Fart Full Koll Julspecial för hela klubben! | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | T | L | N | | |
Nattråttan 21-22 - Etapp 2 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Östra Blekinges Nattcup 7 | OK Orion | Blekinge | | club | | L | N | | |
Denseln och FSOK:s natt-cup 16/12 deltävling 3 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | N | | |
Nattcup del 2 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | M | N | | |
Nattcupen 2 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Fri 17/12 | | | | | | | | | | |
Sat 18/12 | Skinkloppet | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Tomtejakten | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Skinkloppet 2021 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
GOK Skinklopp 2021 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Lördagsträff #4 | Hellas Orientering | Stockholm | | club | | L | | | |
Sun 19/12 | Grötfest | OK Nackhe | Halland | | club | | M | | | |
Julruschen | Bredaryds SOK | Småland | | club | | M | | | |
Sunes bana v50 | Linköpings OK | Östergötland | | club | | L | | | |
Handicapen | OK Vilse 87 | Blekinge | | club | | L | | | |
Skinkloppet | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Distanslöpning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Skinkloppet | Leksands OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Skinkskubbet | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | M | | | |
w 51 | Mon 20/12 | Extratomten | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Kass Öringen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tomteracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Tue 21/12 | GOK Nattsprint Cup #3 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
MOIF:s Julkort 2021 | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | S | N | | |
Wed 22/12 | Tomtejakten | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Vinternatt etapp 12, Högstorp | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Dans runt granen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Thu 23/12 | | | | | | | | | | |
Fri 24/12 | | | | | | | | | | |
Sat 25/12 | Julcup Etapp 1 | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Sun 26/12 | Nattcupen Annandagsetapp | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
TGOK Sprintcup 21-22, #1 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Vintercupen E3 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Flane Cup #2, Glögglunken | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Skinkloppet | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Göteborg syd distans-OL | FK Herkules | Göteborg | | club | | U | | | |
Annandagsloppet 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
Julnattsskaket | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | M | N | | |
Jul-OL - Natt-KM | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
w 52 | Mon 27/12 | Mellanmålet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 28/12 | Hemlängtan | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Nattcup Del 1 | OK Nackhe | Halland | | club | | L | N | | |
OL-NV Natträning 4 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Wed 29/12 | Bertander | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Thu 30/12 | Vinternatt etapp 13, Linnéuniversitetet | Växjö OK | Småland | | club | | S | N | | |
Nattcup Del 2 | OK Nackhe | Halland | | club | | L | N | | |
Fri 31/12 | Flane Cup #3, Nyårsslitet | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Raketloppet | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | M | | | |
Nyårsloppet | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
Nyårsloppet | Leksands OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Sylvestermissen | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Sylvestersprinten 21 | Länna IF | Uppland | | club | | M | | | |
Sat 1/1 | Månadens Bana Januari | OK Orion | Blekinge | | club | | L | | | |
Nyårspoängorientering | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | M | | | |