w 39 | Fri 1/10 | TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | C | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sat 2/10 | TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | C | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien, finalen | OK Södertörn | Stockholm | | reg | | S | | | |
Sun 3/10 | TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | C | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Järfälla medeldistans | Järfälla OK | Stockholm | | nat | | M | | | |
w 40 | Mon 4/10 | Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Tue 5/10 | Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Tullinge SKs öppna MTBO-KM | Tullinge SK | Stockholm | M | club | | M | C | | |
Wed 6/10 | Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Luffarligan 2021-10-06 | Järla Orientering | Stockholm | | loc | | L | | | |
EMSS sprintträning | Attunda OK Stockholms OF | Stockholm | | club | | S | | | |
Thu 7/10 | Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Fri 8/10 | Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, 9-10/10 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Sat 9/10 | Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, 9-10/10 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
25manna | Attunda OK Sundbybergs IK Täby OK | Stockholm | | nat | R | L | | | |
Täbydubbeln, medel | Täby OK | Stockholm | | nat | | M | | | |
Sun 10/10 | Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, 9-10/10 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
25mannamedeln + Swedish League (WRE) | Attunda OK Sundbybergs IK Täby OK | Stockholm | | int | | M | | | |
GOK Dag KM | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Täbydubbeln, distriktstävling | Täby OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
TMOK Klubbmästerskap Medeldistans | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | club | | M | | | |
w 41 | Mon 11/10 | | | | | | | | | | |
Tue 12/10 | | | | | | | | | | |
Wed 13/10 | Centrum Team Sprint | Centrum OK | Stockholm | | reg | R | S | N | | |
Centrum Team Sprint, individuella öppna klasser | Centrum OK | Stockholm | | reg | | S | N | | |
Luffarligan | Haninge SOK | Stockholm | | loc | | L | | | |
Stage 8, Hammarby Sjöstad - Norrsken Stockholm Urban-O Series 2020-2021 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | club | | M | N | | |
Thu 14/10 | Roslagsveteranerna | Attunda OK | Stockholm | | loc | | L | | | |
IFK Lidingö SOK - Natt-KM 2021 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Natt-KM , Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Fri 15/10 | | | | | | | | | | |
Sat 16/10 | Höstorientering Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Sprint KM | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | club | | S | | | |
Natt-KM | Centrum OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Sun 17/10 | Solna OK Lång-KM | Solna OK | Stockholm | | club | | L | | | |
w 42 | Mon 18/10 | | | | | | | | | | |
Tue 19/10 | Natt-KM för ungdomar // Nattutmaningen | Täby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Wed 20/10 | Luffarligan 20 oktober | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | loc | | L | | | |
Thu 21/10 | Natt KM Ungdom 2021 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Nattsprintcup 1 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Fri 22/10 | Haningenatten | Haninge SOK | Stockholm | | reg | | M | N | | |
Sat 23/10 | OL-skytte, masstart, SM | Täby OK | Stockholm | Y | champs | | L | | | |
Haninge sprintstafett | Haninge SOK | Stockholm | | reg | R | S | | | |
Sun 24/10 | OL-skytte, sprint, SM | Täby OK | Stockholm | Y | champs | | S | | | |
w 43 | Mon 25/10 | | | | | | | | | | |
Tue 26/10 | Pampas, ungdomsstafett | Karlbergs SIF Stockholms OF | Stockholm | | nat | R | M | N | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
GOK Natt KM | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Natt KM | Haninge SOK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Getaren Runt 2021 | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Wed 27/10 | Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Luffarligan | Enebybergs IF | Stockholm | | loc | | M | | | |
Nordic Police Championship, long distance | Järfälla OK | Stockholm | | loc | | L | | | |
Thu 28/10 | Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Nordic Police Championship, middle distance | Järfälla OK | Stockholm | | loc | | M | | | |
Nattsprintcup 2 | Väsby OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Natt Sprint Cup Etapp 1 | Snättringe SK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Fri 29/10 | Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Haningenatten MTBO | Haninge SOK | Stockholm | M | reg | | M | N | | |
Veckans bana Sandhamnsskogen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sat 30/10 | Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Sandhamnsskogen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Nordcupen #1 Sprint | Täby OK | Stockholm | | loc | | S | | | |
Lördagsträff #1 | Hellas Orientering | Stockholm | | club | | M | | | |
Sun 31/10 | Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Sandhamnsskogen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |