v 40 | lör 9/10 | | | | | | | | | | |
sön 10/10 | | | | | | | | | | |
v 41 | mån 11/10 | | | | | | | | | | |
tis 12/10 | | | | | | | | | | |
ons 13/10 | Höglandets Veteran-OL | OK Njudung | Småland | | när | | M | | | |
Veteran OL | Värend GN OL | Småland | | när | | L | | | |
tor 14/10 | Veteran-OL | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Södra Vätterbygden | IF Hallby SOK | Småland | | när | | M | | | |
fre 15/10 | Älghornsnatten | Målilla OK | Småland | | när | | L | N | | |
lör 16/10 | | | | | | | | | | |
sön 17/10 | | | | | | | | | | |
v 42 | mån 18/10 | | | | | | | | | | |
tis 19/10 | | | | | | | | | | |
ons 20/10 | Höglandets Veteran-OL | Nässjö OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 21/10 | Veteranorientering | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
fre 22/10 | | | | | | | | | | |
lör 23/10 | | | | | | | | | | |
sön 24/10 | Klubbmatch: Bottnaryds IF, Mullsjö SOK och OK Gränsen | OK Gränsen | Småland | | när | | L | | | |
v 43 | mån 25/10 | | | | | | | | | | |
tis 26/10 | | | | | | | | | | |
ons 27/10 | Höglandets veteran-OL | Sol Tranås | Småland | | när | | M | | | |
tor 28/10 | Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL i S. Vätterbygden Sörgården | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
fre 29/10 | | | | | | | | | | |
lör 30/10 | | | | | | | | | | |
sön 31/10 | | | | | | | | | | |
v 44 | mån 1/11 | HöstÖst Rällaracet | Nybro OK | Småland | | när | | M | | | |
tis 2/11 | Tjustalliansens Nattcup #1 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
ons 3/11 | Veteran-OL-ÅOK | Ålems OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 4/11 | VeteranOL Gamleby OK | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
fre 5/11 | | | | | | | | | | |
lör 6/11 | | | | | | | | | | |
sön 7/11 | | | | | | | | | | |
v 45 | mån 8/11 | | | | | | | | | | |
tis 9/11 | | | | | | | | | | |
ons 10/11 | Veteranorientering | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
tor 11/11 | Veteranol Vimmerby OK | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
fre 12/11 | | | | | | | | | | |
lör 13/11 | | | | | | | | | | |
sön 14/11 | Tjustalliansens Vintercup 1 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
v 46 | mån 15/11 | | | | | | | | | | |