v 44 | mån 1/11 | HöstÖst Rällaracet | Nybro OK | Småland | | när | | M | | | |
tis 2/11 | Tjustalliansens Nattcup #1 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
ons 3/11 | Veteran-OL-ÅOK | Ålems OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 4/11 | VeteranOL Gamleby OK | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Natt-KM 2021 | Nässjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Vinternatt etapp 5, Bokhultet | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
fre 5/11 | | | | | | | | | | |
lör 6/11 | | | | | | | | | | |
sön 7/11 | | | | | | | | | | |
v 45 | mån 8/11 | | | | | | | | | | |
tis 9/11 | | | | | | | | | | |
ons 10/11 | Veteranorientering | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
tor 11/11 | Veteranol Vimmerby OK | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Vinternatt etapp 6, Hemmesjö | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
fre 12/11 | | | | | | | | | | |
lör 13/11 | | | | | | | | | | |
sön 14/11 | Tjustalliansens Vintercup 1 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
v 46 | mån 15/11 | | | | | | | | | | |
tis 16/11 | Tjustalliansens Nattcup #2 | Ankarsrums OK Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
ons 17/11 | Berga SOK Veteran OL | Berga SOK | Småland | | när | | M | | | |
tor 18/11 | Vinternatt etapp 7, Vikaholm | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
fre 19/11 | | | | | | | | | | |
lör 20/11 | Älmesprinten | OK Älme | Småland | | dist | | S | | | |
VeteranCupen Ultralång | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | U | | | |
Gängbudkavle | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | M | | | |
sön 21/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
v 47 | mån 22/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
tis 23/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
ons 24/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Växjö OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 25/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
God Natt-Cup | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | när | | L | | | |
VBN deltävling 1 | Os Hjälpkurvan | Småland | | klubb | | L | N | | |
Vinternatt etapp 8, Öjaby | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
fre 26/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Hammarslaget | Gamleby OK | Småland | | när | | S | N | | |
lör 27/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Älghornet | Västerviks OK | Småland | | klubb | | L | | | |
sön 28/11 | Slutdrevet | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Vintercup 2 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
v 48 | mån 29/11 | | | | | | | | | | |
tis 30/11 | Tjustalliansens Nattcup #3 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |