Tue 9/11 - Tue 12/4 | Skolgårdscupen 2022 | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | S | N | | |
Wed 1/12 | Skinklöpet 2021 | Norbergs OK | Västmanland | | club | | M | N | | |
Wed 1/12 | Lussetåget 3 Brandbergsutmaningen | Gävle OK | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Wed 1/12 | Skyter Pettner | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | N | | |
Thu 2/12 | FSOK och OK Denselns natt-cup | Finspångs SOK | Östergötland | | club | | L | N | | |
Thu 2/12 | Nattcup nr 5 | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | L | N | | |
Thu 2/12 | Natt Sprint Cup Etapp 4 | Snättringe SK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Thu 2/12 | Rexlexbanor | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Thu 2/12 | Vinternatt etapp 9, Notteryd Södra | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Thu 2/12 | Nattcupen 1 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Sat 4/12 | Zon-träning | Nybro OK | Småland | | club | | L | | | |
Sat 4/12 | Blacka träningshelg Prolog | OK Denseln Örebro Läns OF | Östergötland Örebro Län | | club | | S | | | |
Sat 4/12 | Skinkloppet 2021 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Sat 4/12 | Nordcupen deltävling 5 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | S | | | |
Sat 4/12 | Lördagsträff #3 | Hellas Orientering | Stockholm | | club | | M | | | |
Sat 4/12 | Blacka Träningshelg Jaktstart | OK Denseln Örebro Läns OF | Östergötland Örebro Län | | club | | L | N | | |
Sat 4/12 | Natt-KM 2021 | Skattkärrs SOK | Värmland | | club | | M | N | | |
Sun 5/12 | Testtävling | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | club | | L | | | |
Sun 5/12 | Vintercupen E1 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Sun 5/12 | Lusseloppet -> Lusseåket | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
Sun 5/12 | Skinkloppet | OK Orinto | Västergötland | | club | | L | | | |
Sun 5/12 | HSOK vinterlördag/söndag | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Sun 5/12 | Förlängd skogssprint 2021 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Sun 5/12 | Dag-KM, Matteus SI | Matteus SI | Östergötland | | club | | L | | | |
Sun 5/12 | Skinkloppet 2021 | OK Tyr | Värmland | | club | | M | | | |
Sun 5/12 | Skinkloppet 2021 | Järla Orientering | Stockholm | | club | | M | | | |
Sun 5/12 | Julstöket | Fjärås AIK | Halland | | club | | M | | | |
Mon 6/12 | Höstöst | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 7/12 | Ramonsbana 2022:4 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | N | | |
Tue 7/12 | GTNC #2 | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | L | N | | |
Wed 8/12 | Lussetåget 4 Final | Gävle OK | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Wed 8/12 | Decemberpokalen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Thu 9/12 | Skolgårdscup 2 | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | S | N | | |
Thu 9/12 | Vinternatt etapp 10, Gummatorp | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Thu 9/12 | Nattcup Kalmar/Nybro OK etapp 2 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | N | | |
Thu 9/12 | Glögglunken | Sundsvalls OK | Medelpad | | club | | L | | | |
Fri 10/12 | Vintercupen E2 | OK Enen | Uppland | | club | | M | N | | |
Fri 10/12 | Skinkloppet | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
Fri 10/12 | ELU Indoor Cup | Täby OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Sat 11/12 | Skinkloppet | Malmö OK | Skåne | | club | | L | | | |
Sat 11/12 | FFFK #2 Sprint (kval+final) | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | S | | | |
Sat 11/12 | Skinkloppet | Vänersborgs SK | Västergötland | | club | | M | | | |
Sat 11/12 | Skinkloppet | Täby OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Sat 11/12 | Skinkloppet, Hultet | Kristinehamns OK | Värmland | | club | | M | | | |
Sat 11/12 | HSOK vinterlördag/söndag | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | | | |
Sat 11/12 | Skinkjakten | OK Södertörn | Stockholm | | club | | M | | | |
Sat 11/12 | Skinkloppet | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | L | | | |
Sat 11/12 | Herkules Lucia-nattsprint | FK Herkules | Göteborg | | club | | S | N | | |
Sun 12/12 | Skinkloppet | OK Österåker | Stockholm | | club | | L | | | |
Sun 12/12 | Skinkloppet | Linköpings OK | Östergötland | | club | | M | | | |
Sun 12/12 | Lusselunken | Lindebygdens OK | Örebro Län | | club | | L | | | |
Sun 12/12 | Knotteknatet 2021 | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Sun 12/12 | Vinter Rogaine | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | U | | | |
Sun 12/12 | Luciaracet 2021 | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | | | |
Sun 12/12 | Skarpnäcks OLs Skinklopp 2021 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | club | | L | | | |
Sun 12/12 | Julgrisrace | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | M | | | |
Sun 12/12 | Lusse-OL 2021 | Ryda SK | Västergötland | | club | | S | N | | |
Mon 13/12 | Nattens tunga fjät | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 14/12 | Klyftamo V21-50 | OK Klyftamo | Västergötland | | club | | L | | | |
Tue 14/12 | Lucianatten | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | M | N | | |
Tue 14/12 | Skinklopp i mörkret | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | club | | L | N | | |
Tue 14/12 | Skinkloppet Kils OK | Kils OK | Värmland | | club | | L | N | | |
Tue 14/12 | OL-NV Natträning 3 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Tue 14/12 | Nattcup #2 | OK Hällen | Södermanland | | club | | M | N | | |
Wed 15/12 | Julorienteringen | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | | club | | M | N | | |
Wed 15/12 | Nattugglan #2 | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Wed 15/12 | Maggen Bergnus | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Wed 15/12 | VNC #2 | Järfälla OK | Stockholm | | club | | M | N | | |
Thu 16/12 | Vinternatt Etapp 11, Asa | OK Norrvirdarna | Småland | | club | | L | N | | |
Thu 16/12 | Full Fart Full Koll Julspecial för hela klubben! | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | T | L | N | | |
Thu 16/12 | Nattråttan 21-22 - Etapp 2 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Thu 16/12 | Östra Blekinges Nattcup 7 | OK Orion | Blekinge | | club | | L | N | | |
Thu 16/12 | Denseln och FSOK:s natt-cup 16/12 deltävling 3 | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | N | | |
Thu 16/12 | Nattcup del 2 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | M | N | | |
Thu 16/12 | Nattcupen 2 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Sat 18/12 | Skinkloppet | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | club | | M | | | |
Sat 18/12 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Sat 18/12 | Tomtejakten | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Sat 18/12 | Skinkloppet 2021 | Attunda OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Sat 18/12 | GOK Skinklopp 2021 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Sat 18/12 | Lördagsträff #4 | Hellas Orientering | Stockholm | | club | | L | | | |
Sun 19/12 | Grötfest | OK Nackhe | Halland | | club | | M | | | |
Sun 19/12 | Julruschen | Bredaryds SOK | Småland | | club | | M | | | |
Sun 19/12 | Sunes bana v50 | Linköpings OK | Östergötland | | club | | L | | | |
Sun 19/12 | Handicapen | OK Vilse 87 | Blekinge | | club | | L | | | |
Sun 19/12 | Skinkloppet | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Sun 19/12 | Distanslöpning | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Sun 19/12 | Skinkloppet | Leksands OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Sun 19/12 | Skinkskubbet | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | M | | | |
Mon 20/12 | Extratomten | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Mon 20/12 | Kass Öringen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Mon 20/12 | Tomteracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Tue 21/12 | GOK Nattsprint Cup #3 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Tue 21/12 | MOIF:s Julkort 2021 | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | S | N | | |
Wed 22/12 | Tomtejakten | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | M | | | |
Wed 22/12 | Vinternatt etapp 12, Högstorp | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Wed 22/12 | Dans runt granen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Sat 25/12 | Julcup Etapp 1 | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Sun 26/12 | Nattcupen Annandagsetapp | Kalmar OK | Småland | | club | | L | | | |
Sun 26/12 | TGOK Sprintcup 21-22, #1 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Sun 26/12 | Vintercupen E3 | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Sun 26/12 | Flane Cup #2, Glögglunken | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Sun 26/12 | Skinkloppet | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
Sun 26/12 | Göteborg syd distans-OL | FK Herkules | Göteborg | | club | | U | | | |
Sun 26/12 | Annandagsloppet 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
Sun 26/12 | Julnattsskaket | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | M | N | | |
Sun 26/12 | Jul-OL - Natt-KM | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | M | N | | |
Mon 27/12 | Mellanmålet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 28/12 | Hemlängtan | Korsnäs IF OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Tue 28/12 | Nattcup Del 1 | OK Nackhe | Halland | | club | | L | N | | |
Tue 28/12 | OL-NV Natträning 4 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Wed 29/12 | Bertander | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Thu 30/12 | Vinternatt etapp 13, Linnéuniversitetet | Växjö OK | Småland | | club | | S | N | | |
Thu 30/12 | Nattcup Del 2 | OK Nackhe | Halland | | club | | L | N | | |
Fri 31/12 | Flane Cup #3, Nyårsslitet | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Fri 31/12 | Raketloppet | Karlskrona SOK | Blekinge | | club | | M | | | |
Fri 31/12 | Nyårsloppet | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | | | |
Fri 31/12 | Nyårsloppet | Leksands OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Fri 31/12 | Sylvestermissen | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Fri 31/12 | Sylvestersprinten 21 | Länna IF | Uppland | | club | | M | | | |