w 5 | Tue 31/1 | Månadens bana Januari Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.4-5 - Mörtsjöåsen | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | club | | S | C | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga | OK Tyr | Värmland | | loc | | M | | | |
SkidO, träningstävling | Medelpads OF | Medelpad | S | loc | | L | N | | |
Ramons Bana 2023:6 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | N | | |
Tisdagsteknik | Trollhättans SOK | Västergötland | | club | | L | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #6 | Västerviks OK | Småland | | loc | | L | N | | |
Spik-Cup #2 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | L | N | | |
Gonatt-cupen etapp 4 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | N | | |
Wed 1/2 | Veckans bana v.4-5 - Mörtsjöåsen | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | club | | S | C | | |
Pizzaträning | Årsunda IF | Gästrikland | | club | | M | N | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veteran-OL | Nybro OK | Småland | | club | | L | | | |
Ämbarboexpressen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Sprintträning i Mo | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Upplandsbygden By Night (UBN) Etapp 4 | IF Thor Upplands OF | Uppland | | club | | L | N | | |
Nattcup 1 | Garda OK | Gotland | | loc | | L | N | | |
Vinternattcup nr 4-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 4 | Sundsvalls OK | Medelpad | | loc | | M | N | | |
Vinternattcup 4 | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Thu 2/2 | Veckans bana v.4-5 - Mörtsjöåsen | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | club | | S | C | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Mareld Nattcup E5 | Göteborgs OF OK Landehof | Göteborg | | loc | | L | N | | |
OK Landehof nattcup etapp 7 | OK Landehof | Göteborg | | loc | | L | | | |
Reflexcupen #3 | OK Österåker | Stockholm | | club | | L | N | | |
Motions OL för daglediga och veteraner | Kristinehamns OK | Värmland | | loc | | M | | | |
Natt Sprint Cup Etapp 4 | Snättringe SK | Stockholm | | club | | L | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | C | | |
Jerrys Nattsprint 6. | OK Motala | Östergötland | | loc | | M | N | | |
Nattcup Ö-OL Runns norra öar | Stora Tuna OK | Dalarna | | loc | | L | | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | loc | | M | N | | |
Ullmax Vinterserie 2022-2023, deltävling 5 | Hagaby GoIF Örebro Örebro Läns OF | Örebro Län | | loc | | L | N | | |
VBN Deltävling 8 | IKHP Huskvarna | Småland | | loc | | L | N | | |
Vinternatt E14 22/23 - Bokhultet | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup etapp 12 | OK Orion | Blekinge | | loc | | L | N | | |
Vinterkvälls Cup 2 | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Lunkans nattcup E7 | Halmstad OK | Halland | | loc | | L | | | |
Nattcup 5 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Fri 3/2 | Veckans bana v.4-5 - Mörtsjöåsen | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | club | | S | C | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Träna med landslaget - Sprintuppföljning i Huskvarna | IKHP Huskvarna Svenska Orienteringsförbundet | Småland | | loc | | S | | | |
Träningsläger Halmstad 3-5 februari | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Sat 4/2 | Veckans bana v.4-5 - Mörtsjöåsen | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | club | | S | C | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Träningsläger Halmstad 3-5 februari | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Vinter OL Lördag | OK Landehof | Göteborg | | club | | L | | | |
LOK Sprint Cup #3 | Linköpings OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Stockholm Indoor Cup, dag 1 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | reg | | S | | | |
TGOK SprintCup 22-23 #4 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | S | | | |
Träna med Landslaget - Indv. Sprint i Jönköping | IKHP Huskvarna Svenska Orienteringsförbundet | Småland | | loc | | S | | | |
FF-FK #6 - Medel WOC fokus, Sandsjöbacka Norra | Chalmers OL | Göteborg | | loc | | M | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
VOF-cup #2 | Robertsfors IK | Västerbotten | S | loc | | M | | | |
SkidO, DM, lång med Ungdomsserien, #3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | champs | | L | | | |
Träna med Landslaget - KO-eftermiddag i Jönköping | IKHP Huskvarna Svenska Orienteringsförbundet | Småland | | loc | | S | | | |
Sun 5/2 | Veckans bana v.4-5 - Mörtsjöåsen | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | club | | S | C | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Träningsläger Halmstad 3-5 februari | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
Träna med Landslaget - Sprintstafett i Jönköping | IKHP Huskvarna Svenska Orienteringsförbundet | Småland | | loc | | S | | | |
Stockholm Indoor Cup, dag 2 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | reg | | S | | | |
Vintercup Etapp 8 | FK Göingarna | Skåne | | loc | | L | | | |
Vintercupen Etapp 5 (dag) | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Vinterträning Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | loc | | L | | | |
Vintercupen E5, SV Kretsen Skåne | Ringsjö OK | Skåne | | loc | | M | | | |
VinterCupen Etapp5 | Frölunda OL | Göteborg | | club | | L | | | |
Vinterrace 2023 deltävling 5 | Vänersborgs SK | Västergötland | | loc | | L | | | |
Kalabalik i Bovik | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
w 6 | Mon 6/2 | Veckans bana v.4-5 - Mörtsjöåsen | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Sportspringen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 7/2 | Veckans bana v.4-5 - Mörtsjöåsen | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Nattcup | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | club | | L | N | | |
Stjärnatten #3 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | N | | |
OL-NV Natträning 7 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
GTNC4 - Nattcup 5 | Trosabygdens OK | Södermanland | | loc | | L | N | | |
Wed 8/2 | Veckans bana v.4-5 - Mörtsjöåsen | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Onsdagsorientering | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | loc | | L | | | |
X-bossens klurigheter | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Mora nattserie E2 | IFK Mora OK | Dalarna | | loc | | L | N | | |
Natt-7:an 22/23 Etapp 6 | OK Orinto | Västergötland | | loc | | L | N | | |
Vinternattcup nr 5-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
MOF Nattcup #7 | Kovlands IF | Medelpad | | loc | | M | N | | |
Kylklampen deltävling 7 | Kils OK | Värmland | | loc | | L | N | | |
Mareld Stockholm by Night, #4 | Attunda OK | Stockholm | | reg | | L | N | | |
Thu 9/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga | Kristinehamns OK | Värmland | | loc | | M | | | |
Veteranorientering | OK Orinto | Västergötland | | loc | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | | |
Pölder Sport Nattcup Etapp 6 | OK Vilse 87 | Blekinge | | loc | | L | N | | |
Ullmax Vinterserie 2022-2023, deltävling 6 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | loc | | L | N | | |
OK Denseln och FSOK:s nattcup | OK Denseln | Östergötland | | club | | L | N | | |
Vinternatt E15 - Slättshed | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup etapp 13 | OK Orion Ronneby OK | Blekinge | | loc | | L | N | | |
VBN deltävling 9 i Beth | Bottnaryds IF | Småland | | loc | | L | N | | |
Nattcup 4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | club | | M | N | | |
Skaraborg By Night - Istrums SK | Istrums SK | Västergötland | | loc | | L | N | | |
Fri 10/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS 10-13/2 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Träningsläger Halmstad 10-12 februari | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Sat 11/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS 10-13/2 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Träningsläger Halmstad 10-12 februari | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
SkidO, DM, medel, Medelpad | Sundsvalls OK | Medelpad | S | champs | | M | | | |
Vintersprint #3 | Västerviks OK | Småland | | loc | | S | | | |
FAIK Sprint 3-dagars Etapp 3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | loc | | S | | | |
Zonträning+Vintercup sydost Torsås OK | Torsås OK | Småland | | loc | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
VOF-cup #3 | Vännäs OK | Västerbotten | S | loc | | M | | | |
Lördagsträff #5 | Hellas Orientering | Stockholm | | club | | M | | | |
SKOF juniorträning / HSOK extraträning | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | M | | | |
Vintercupen Etapp 6 (inomhus) | OK Enen | Uppland | | club | | L | | | |
Sun 12/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS 10-13/2 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Träningsläger Halmstad 10-12 februari | Halmstad OK | Halland | | club | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
SkidO, Kårekampen | OK Kåre | Dalarna | S | reg | | M | | | |
Vintercupen etapp 6 | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
SkidO, DM, lång, Medelpad | Sundsvalls OK | Medelpad | S | champs | | L | | | |
Vintercupen etapp 9 Pan-Kristianstad | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | loc | | L | | | |
Vintercupen SV Skåne E6 | Malmö OK | Skåne | | loc | | L | | | |
Vinterträning | Kjula IF | Södermanland | | loc | | L | | | |
Zonträning | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | L | | | |
Dag-KM 2022 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Vinterallians | Vimmerby OK | Småland | | loc | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | loc | | M | | | |
SkidO, Älgruset | Skogslöparna | Ångermanland | S | loc | | M | | | |
Vinterrace 6 HAIF | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | loc | | M | | | |
w 7 | Mon 13/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS 10-13/2 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
Besiktningsrundan | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 14/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
Teknikträning Svart nivå | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Ramons Bana 2023:7 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | N | | |
Skolgårdscupen 2023 Etapp 4 | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | S | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #7 | Västerviks OK | Småland | | loc | | L | N | | |
Gonattcupen Etapp 5 | Kalmar OK | Småland | | club | | L | N | | |
Spik-Cup #3 | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | L | N | | |
OL-NV Natträning 8 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
SkidO, DM, natt, Medelpad | Njurunda OK | Medelpad | S | champs | | M | N | | |
Wed 15/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
VNC #5 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Onsdagsorientering 15/2 | OK Orion | Blekinge | | loc | | L | | | |
Hamburgsresan | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
SkidO, Vintercup #3 , Älgnatta | Skogslöparna | Ångermanland | S | loc | | M | N | | |
Nattugglan 2022-2023 #4 | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Vinternattcup nr 6-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
Nattcup 2 | Svaide Roma SOK | Gotland | | loc | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 5 | Sundsvalls OK | Medelpad | | loc | | M | N | | |
SkidO, DM, natt med Ungdomsserien, #2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | champs | | L | | | |
Thu 16/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
Östra Blekinges Nattcup etapp 14 | OK Orion | Blekinge | | loc | | L | N | | |
VECKANS BANA 16-20/2 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga | Kristinehamns OK | Värmland | | loc | | M | | | |
HSOK Klubbmästerskap Nattorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | L | N | | |
Roslagens Sprintcup 4 | OK Roslagen | Uppland | | club | | M | | | |
Nattråttan deltävling 4 | Waxholms OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Vinternatt E16 - Öjaby | Växjö OK | Småland | | club | | L | N | | |
Vinterkvälls Cup 3 | Täby OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Lunkans nattcup 8:e etappen | Halmstad OK | Halland | | loc | | L | | | |
Nattcup 6 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Fri 17/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
VECKANS BANA 16-20/2 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sat 18/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
VECKANS BANA 16-20/2 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
LOK Sprint Cup #4 | Linköpings OK | Östergötland | | club | | S | | | |
SkidO, SM/JSM/USM/VSM, sprint + Svenska cupen | HJS-Vansbro OK IFK Mora OK | Dalarna | S | champs | | S | | | |
Vinter Rogaine | Sundbybergs IK | Stockholm | | club | | L | | | |
Långpass Irevik | Gotlands Bro OK | Gotland | | loc | | U | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
Veckans bana Annedal 18/2-26/2 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
SkidO, GIF, NOF-cupen | Gammelstads IF | Norrbotten | S | reg | | M | C | | |
SkidO, Karlsviknatten | Gammelstads IF | Norrbotten | S | reg | | S | N | | |
Sun 19/2 | Veckans bana v 5-7 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
VECKANS BANA 16-20/2 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
Veckans bana Annedal 18/2-26/2 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
SkidO, DM, sprint, Jämtland-Härjedalen med Ungdomscupen, #4 | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | S | champs | | S | | | |
Vinterträning Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | loc | | M | | | |
SkidO, SM/JSM/USM/VSM, lång + Svenska cupen | HJS-Vansbro OK IFK Mora OK | Dalarna | S | champs | | L | | | |
Vintercupen Etapp 10, Härlövs IF - Åkeboda | Härlövs IF | Skåne | | loc | | L | | | |
Vintercup sydost #7 | OK Orion | Blekinge | | loc | | L | | | |
Vintercupen E7 SV kretsen Skåne | Eslövs FK | Skåne | | loc | | L | | | |
Vintercupen - etapp 7 | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Vinterserien IFK Enskede | IFK Enskede | Stockholm | | loc | | L | | | |
Vinterrace 7 SAIS | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | loc | | M | | | |
w 8 | Mon 20/2 | Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/2 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Annedal 18/2-26/2 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Setraolen | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 21/2 | Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Annedal 18/2-26/2 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Nattcup TSOK | Trollhättans SOK | Västergötland | | loc | | L | N | | |
GOK Nattsprint Cup #5 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Wed 22/2 | Veckans bana v.6-7 - Verkö | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Annedal 18/2-26/2 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Luffarligan 22 feb 2023 | Söders-Tyresö | Stockholm | | loc | | L | | | |
Luffarligan 22 februari | Söders-Tyresö | Stockholm | | loc | | L | | | |
Luffarligan 230222 fr Alby Friluftsgård i Tyresö | Söders-Tyresö | Stockholm | | loc | | L | | | |
Onsdagsorientering | OK Orion | Blekinge | | loc | | L | | | |
TomOgången | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
SkidO, träningstävling | Medelpads OF | Medelpad | S | loc | | L | N | | |
Vinternattcup nr 7-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Kylklampen deltävling 8 | OK Mangen | Värmland | | loc | | L | N | | |
Thu 23/2 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Annedal 18/2-26/2 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Jerrys Nattsprint 7. | OK Motala | Östergötland | | loc | | M | N | | |
Mareld Nattcup E6 | Göteborgs OF OK Alehof | Göteborg | | loc | | L | N | | |
Reflexcupen #4 | OK Österåker | Stockholm | | club | | L | N | | |
VECKANS BANA 23-27/2 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motions OL för daglediga och veteraner | Kristinehamns OK | Värmland | | loc | | M | | | |
Veteran-OL Göteborg | OK Alehof | Göteborg | | loc | | L | | | |
Nattmörkret sänker sig... | Skogslöparna | Ångermanland | S | loc | | M | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | | |
Snöreserven | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Nattrace a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | loc | | M | N | | |
Östra Blekinges Nattcup etapp 15 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | loc | | L | N | | |
VBN deltävling 10 | IKHP Huskvarna | Småland | | loc | | L | N | | |
Skaraborg by Night, Tidaholms SOK SISU | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | loc | | L | N | | |
Fri 24/2 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Annedal 18/2-26/2 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/2 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
UTVECKLINGS- OCH WOC2023 LÄGER, etapp 1 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | loc | | M | | | |
Sat 25/2 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Annedal 18/2-26/2 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/2 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
UTVECKLINGS- OCH WOC2023 LÄGER, etapp 2 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | loc | | M | | | |
UTVECKLINGS- OCH WOC2023 LÄGER, etapp 3 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | loc | | L | N | | |
SkidO, DM, sprint, Medelpad | VK Uvarna | Medelpad | S | champs | | S | | | |
SkidO Vecka 9-10 | Skogslöparna | Ångermanland | S | vb | | M | | | |
Stuga-till-stuga Tolered-Utby 30 år | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb Utby IK | Göteborg | | club | | U | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
Vintercup Sydost #8 Kalmar OK | Kalmar OK | Småland | | loc | | L | | | |
SkidO, Svenska cupen, lång | Umeå OK | Västerbotten | S | nat | | L | | | |
Sun 26/2 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Annedal 18/2-26/2 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | club | | L | C | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/2 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
UTVECKLINGS- OCH WOC2023 LÄGER, etapp 4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | loc | | L | | | |
SkidO Vecka 9-10 | Skogslöparna | Ångermanland | S | vb | | M | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | M | | | |
SkidO, MSOC, Medelpad | Selånger SOK | Medelpad | S | reg | | M | | | |
Vintercupen SV Skåne etapp 8 | Rävetofta OK | Skåne | | loc | | L | | | |
SkidO, Svenska cupen, medel | Umeå OK | Västerbotten | S | nat | | M | | | |
Vinterserien | Skarpnäcks OL | Stockholm | | loc | | L | | | |
Vinteralliansen | Målilla OK | Småland | | loc | | L | | | |
Vintercupen Etapp 8 | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | L | | | |
Vintercup etapp 11 - FK Åsen | FK Åsen | Skåne | | loc | | L | | | |
w 9 | Mon 27/2 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/2 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
SkidO Vecka 9-10 | Skogslöparna | Ångermanland | S | vb | | M | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
OLrica | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 28/2 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
SkidO Vecka 9-10 | Skogslöparna | Ångermanland | S | vb | | M | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Motions-OL för daglediga och veteraner | OK Tyr Skattkärrs SOK | Värmland | | loc | | M | | | |
Skogssprint och labyrint-OL | Sala OK | Västmanland | | club | | S | | | |
Veckans bana Järndammen 28/2-7/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Tjustmästerskap natt | Gamleby OK Västerviks OK | Småland | | loc | | L | N | | |
Ramons Bana 2023:8 | Motala AIF OL | Östergötland | | club | | L | N | | |
Tisdagsteknik v.9 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | club | | M | | | |
OL-NV Natträning 9 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Nattcup #6 | Nyköpings OK | Södermanland | | club | | L | N | | |
Nattserien Eskilstuna #1 | Ärla IF | Södermanland | | loc | | M | N | | |
Wed 1/3 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana i Söderköping under januari till och med mars | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
SkidO Vecka 9-10 | Skogslöparna | Ångermanland | S | vb | | M | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana Järndammen 28/2-7/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Luffarligan , Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | loc | | L | | | |
Luffarligan , Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | loc | | L | | | |
Veteran-OL Torsås OK | Torsås OK | Småland | | loc | | L | | | |
Skogssprint och labyrint-OL | Sala OK | Västmanland | | club | | S | | | |
ProtokOLlet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
SkidO, träning | Medelpads OF | Medelpad | S | loc | | L | N | | |
Upplandsbygden By Night (UBN) Etapp 5 | IF Thor OK Linné Upplands OF | Uppland | | club | | L | N | | |
Nattcup 3 | Visborgs OK | Gotland | | loc | | L | N | | |
Vinternattcup nr 8-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 6 | Sundsvalls OK | Medelpad | | loc | | M | N | | |
Natt KM | Haninge SOK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Thu 2/3 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
SkidO Vecka 9-10 | Skogslöparna | Ångermanland | S | vb | | M | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana Järndammen 28/2-7/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 2-6/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motions OL för daglediga och veteraner | Kristinehamns OK | Värmland | | loc | | M | | | |
Inomhus-OL på Mo skola | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | | |
Ullmax Vinterserie 2022-2023, deltävling 7 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | loc | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup etapp 16 FINAL | OK Orion | Blekinge | | loc | | L | N | | |
VBN deltävling 11 | Os Hjälpkurvan | Småland | | loc | | L | N | | |
Nattcupen 7 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Fri 3/3 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
SkidO Vecka 9-10 | Skogslöparna | Ångermanland | S | vb | | M | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana Järndammen 28/2-7/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 2-6/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Slipa yxan #1 Natt | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | L | N | | |
Sverigepremiären, natt | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | nat | | L | N | | |
Sat 4/3 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
SkidO Vecka 9-10 | Skogslöparna | Ångermanland | S | vb | | M | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana Järndammen 28/2-7/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 2-6/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Slipa yxan #2 Medeldistans (förlängd) | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | L | | | |
Träningsdag Bredared | Västergötlands OF | Västergötland | | loc | | L | | | |
OKM Gemensam träning. | OK Motala | Östergötland | | loc | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | L | | | |
Sverigepremiären, medel | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | nat | | M | | | |
J-H Skid-O serie 5 Ungdoms serie 5 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | loc | | L | | | |
VOF-cup #5 | Umeå OK | Västerbotten | S | loc | | M | | | |
Slipa Yxan #3 Medel | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Sun 5/3 | Månadens bana Februari | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
SkidO Vecka 9-10 | Skogslöparna | Ångermanland | S | vb | | M | | | |
Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana Järndammen 28/2-7/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 2-6/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | loc | | L | | | |
Månadens bana Lövhagen t.o.m. 26/3 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Slipa yxan #4 Momentbana | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
Sverigepremiären, lång | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | nat | | L | | | |
Vintercupen Etapp 7 (dag) | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Vintercupen etapp 9 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | club | | L | | | |
Vinterserien | Centrum OK | Stockholm | | loc | | L | | | |
Zonträning | Trosabygdens OK | Södermanland | | club | | U | | | |
SkidO, Bergnäsets AIK, NOF-cup, medel | Bergnäsets AIK | Norrbotten | S | reg | | M | | | |
Slipa yxan #5 Sprint | Surahammars SOK | Västmanland | | club | | S | | | |
SkidO, Bergnäsets AIK, NOF-cup, sprint | Bergnäsets AIK | Norrbotten | S | reg | | S | | | |
w 10 | Mon 6/3 | Veckans bana v 8-10 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.8-9 - Rosenholm | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
SkidO Vecka 9-10 | Skogslöparna | Ångermanland | S | vb | | M | | | |
Veckans bana Järndammen 28/2-7/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 2-6/3 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.10-11 - Rödeby Västra | Karlskrona SOK | Blekinge | | vb | | L | | | |
Stadscup nr 5, Milspåret | OK Milan | Örebro Län | | club | | S | C | | |
Vårlöp #1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | C | | |
Lellesprinter | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
HSOK Veckans bana V10 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | M | | | |