v 5 | ons 1/2 | Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Pizzaträning | Årsunda IF | Gästrikland | | klubb | | M | N | | |
Veteran-OL | Nybro OK | Småland | | klubb | | L | | | |
Ämbarboexpressen | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Sprintträning i Mo | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
Upplandsbygden By Night (UBN) Etapp 4 | IF Thor Upplands OF | Uppland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 4-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup 4 | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 2/2 | Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Reflexcupen #3 | OK Österåker | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Natt Sprint Cup Etapp 4 | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Vinternatt E14 22/23 - Bokhultet | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Vinterkvälls Cup 2 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Nattcup 5 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 3/2 | Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Träningsläger Halmstad 3-5 februari | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
lör 4/2 | Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Träningsläger Halmstad 3-5 februari | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Vinter OL Lördag | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
LOK Sprint Cup #3 | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
TGOK SprintCup 22-23 #4 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
sön 5/2 | Stadscup nr 2, Karlsäng | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Träningsläger Halmstad 3-5 februari | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Vintercupen Etapp 5 (dag) | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
VinterCupen Etapp5 | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Kalabalik i Bovik | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
v 6 | mån 6/2 | Sportspringen | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 7/2 | Nattcup | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | klubb | | L | N | | |
Stjärnatten #3 | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | N | | |
OL-NV Natträning 7 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 8/2 | X-bossens klurigheter | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 5-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
tor 9/2 | OK Denseln och FSOK:s nattcup | OK Denseln | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Vinternatt E15 - Slättshed | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Nattcup 4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | M | N | | |
fre 10/2 | Träningsläger Halmstad 10-12 februari | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
lör 11/2 | Träningsläger Halmstad 10-12 februari | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Lördagsträff #5 | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | M | | | |
SKOF juniorträning / HSOK extraträning | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | M | | | |
Vintercupen Etapp 6 (inomhus) | OK Enen | Uppland | | klubb | | L | | | |
sön 12/2 | Träningsläger Halmstad 10-12 februari | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Vintercupen etapp 6 | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Zonträning | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Dag-KM 2022 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
v 7 | mån 13/2 | Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
Besiktningsrundan | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 14/2 | Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
Ramons Bana 2023:7 | Motala AIF OL | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Skolgårdscupen 2023 Etapp 4 | Katrineholms OK | Södermanland | | klubb | | S | N | | |
Gonattcupen Etapp 5 | Kalmar OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Spik-Cup #3 | Surahammars SOK | Västmanland | | klubb | | L | N | | |
OL-NV Natträning 8 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 15/2 | Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
VNC #5 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Hamburgsresan | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Nattugglan 2022-2023 #4 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 6-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
tor 16/2 | Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
HSOK Klubbmästerskap Nattorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
Roslagens Sprintcup 4 | OK Roslagen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Nattråttan deltävling 4 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Vinternatt E16 - Öjaby | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Vinterkvälls Cup 3 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Nattcup 6 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 17/2 | Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
lör 18/2 | Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
LOK Sprint Cup #4 | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
Vinter Rogaine | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 19/2 | Stadscup nr 3, Norvalla | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
Vintercupen - etapp 7 | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
v 8 | mån 20/2 | Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
Setraolen | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 21/2 | Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
GOK Nattsprint Cup #5 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | S | N | | |
ons 22/2 | Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
TomOgången | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 7-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | N | | |
tor 23/2 | Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
Reflexcupen #4 | OK Österåker | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Snöreserven | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
fre 24/2 | Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
lör 25/2 | Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
Stuga-till-stuga Tolered-Utby 30 år | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb Utby IK | Göteborg | | klubb | | U | | | |
sön 26/2 | Stadscup nr 4, Ås | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | L | K | | |
Vintercupen Etapp 8 | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | L | | | |
v 9 | mån 27/2 | OLrica | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 28/2 | Skogssprint och labyrint-OL | Sala OK | Västmanland | | klubb | | S | | | |
Ramons Bana 2023:8 | Motala AIF OL | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Tisdagsteknik v.9 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | klubb | | M | | | |
OL-NV Natträning 9 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
Nattcup #6 | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | L | N | | |