v 31 | tis 1/8 | Veckans bana V31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Höglands-OL | SOK Aneby | Småland | | när | | L | | | |
ons 2/8 | Veckans bana V31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
tor 3/8 | Veckans bana V31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | | |
fre 4/8 | Veckans bana V31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
lör 5/8 | Veckans bana V31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
sön 6/8 | Veckans bana V31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
v 32 | mån 7/8 | Veckans bana V32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
tis 8/8 | Veckans bana V32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Höglands-OL Anneberg | Annebergs GIF | Småland | | när | | L | | | |
OL-Alliansen, Vimmerby OK | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
ons 9/8 | Veckans bana V32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Höglandets Veteran-OL | SOK Aneby | Småland | | när | | L | | | |
tor 10/8 | Veckans bana V32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Dammhagen | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
Veteran.OL Västervik | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Nissadalsträning Burseryd | Burseryds IF | Småland | | när | | L | | | |
fre 11/8 | Veckans bana V32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
lör 12/8 | Veckans bana V32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
sön 13/8 | Veckans bana V32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
v 33 | mån 14/8 | Veckans bana V33 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
tis 15/8 | Veckans bana V33 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
ons 16/8 | Veckans bana V33 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering | Växjö OK | Småland | | när | | M | | | |
tor 17/8 | Veckans bana V33 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Ungdomsserien Sprint Vimmerby | Vimmerby OK | Småland | | när | | S | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IK Vista | Småland | | när | | M | | | |
GOK Veteran-OL, Loftahammar | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Nissadalsträning | Anderstorps OK | Småland | | när | | L | | | |
fre 18/8 | Veckans bana V33 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
lör 19/8 | Veckans bana V33 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Bauertrampet, dag 1, lång | Jönköpings OK | Småland | | nat | | L | | | |
Böda MTBO | Nybro OK | Småland | M | nat | | L | | | |
sön 20/8 | Veckans bana V33 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Bauertrampet, dag 2, medel | Jönköpings OK | Småland | | nat | | M | | | |
Böda MTBO | Nybro OK | Småland | M | nat | | S | | | |
v 34 | mån 21/8 | Veckans bana V34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
tis 22/8 | Veckans bana V34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
MiniAllians 0822 | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
Vätterbygdens Ungdomsserie etapp 3 | IK Vista | Småland | | när | | M | | | |
ons 23/8 | Veckans bana V34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Höglandets Veteran-OL | Forserums SOK | Småland | | när | | L | | | |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering | Alvesta SOK | Småland | | när | | M | | | |
tor 24/8 | Veckans bana V34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Vidablick | OK Gränsen | Småland | | när | | M | | | |
Ungdomsserie | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
Nissadalszonens ungdomscup etapp 3 | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
Öppet Njudungsmästerskap Dag | OK Bävern | Småland | | när | | M | | | |
Dag KM Kalmar OK | Kalmar OK | Småland | | klubb | | M | | | |
fre 25/8 | Veckans bana V34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
lör 26/8 | Veckans bana V34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Nässjö OK:s medeldistans | Nässjö OK | Småland | | dist | | M | | | |
sön 27/8 | Veckans bana V34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Målilla OK | Målilla OK | Småland | | nat | | M | | | |
v 35 | mån 28/8 | Veckans bana V35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
tis 29/8 | Veckans bana V35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Mini-Allians | Vimmerby OK | Småland | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Ungdomsserie #4 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
KM Sprint | SOK Aneby | Småland | | klubb | | S | | | |
Vätterbygdens Ungdomsserie Etapp 4 | IF Hallby SOK | Småland | | när | | M | | | |
ons 30/8 | Veckans bana V35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering | Lessebo OK | Småland | | när | | L | | | |
Njudungszonens ungdomsserie | Bodafors OK IFK Stockaryd IFK Sävsjö OK Bävern OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
tor 31/8 | Veckans bana V35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Klubbmatch Vätterbygden / Höglandets veteraner | Skillingaryds FK Vaggeryds SOK | Småland | | när | | M | | | |
Ungdomsserien Målilla OK | Målilla OK | Småland | | när | | M | | | |
Nissadalszonen ungdomscup deltävling 4 | OK Gisle | Småland | | när | | S | | | |