w 14 | Mon 1/4 | MTBO träningsdagar 28 mars-1 april | Nybro OK | Småland | M | loc | | M | | | |
Tue 2/4 | OL-alliansen, Målilla OK | Målilla OK | Småland | | loc | | L | | | |
Wed 3/4 | Veteran-OL Värend | Alvesta SOK | Småland | | loc | | M | | | |
Thu 4/4 | Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IKHP Huskvarna | Småland | | loc | | M | | | |
Fri 5/4 | | | | | | | | | | |
Sat 6/4 | Kalmar OK Närtävling | Kalmar OK | Småland | | loc | | M | | | |
Sun 7/4 | | | | | | | | | | |
w 15 | Mon 8/4 | | | | | | | | | | |
Tue 9/4 | Allians | Hultsfreds OK | Småland | | loc | | M | | | |
Tisdagsträning Örsbäcken | Sol Tranås | Småland | | club | | L | | | |
Wed 10/4 | IFK Stockaryd | IFK Stockaryd | Småland | | loc | | L | | | |
Veterantävling. Höglandet | IFK Stockaryd | Småland | | loc | | L | | | |
Onsdagsorientering | Kalmar OK | Småland | | loc | | L | | | |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering | OK Norrvirdarna | Småland | | loc | | M | | | |
Thu 11/4 | Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Åsa | Jönköpings OK | Småland | | loc | | M | | | |
VeteranOL GOK Överum | Gamleby OK | Småland | | loc | | L | | | |
Träningsorientering Veteranbanor | Gamleby OK | Småland | | loc | | L | | | |
Nissadalsträning | OK Stigen | Småland | | loc | | L | | | |
Fri 12/4 | | | | | | | | | | |
Sat 13/4 | | | | | | | | | | |
Sun 14/4 | | | | | | | | | | |
w 16 | Mon 15/4 | | | | | | | | | | |
Tue 16/4 | OL-Alliansen, Vimmerby OK | Vimmerby OK | Småland | | loc | | L | | | |
Wed 17/4 | Veteran-OL SOK Viljan | SOK Viljan | Småland | | loc | | L | | | |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering | Växjö OK | Småland | | loc | | M | | | |
Thu 18/4 | Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IK Vista | Småland | | loc | | M | | | |
Nissadalsträning Gisle | OK Gisle | Småland | | loc | | L | | | |
Ungdomsserie | Hultsfreds OK | Småland | | loc | | M | | | |
Fri 19/4 | | | | | | | | | | |
Sat 20/4 | | | | | | | | | | |
Sun 21/4 | MTBO Landslagsläger sprint söndag | Eksjö SOK | Småland | M | club | | S | | | |
w 17 | Mon 22/4 | | | | | | | | | | |
Tue 23/4 | Idrottsskola 65+ | Sol Tranås | Småland | | club | | M | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, IKHP-stugan | IKHP Huskvarna | Småland | | loc | | M | | | |
Tjustalliansens U-serie 1 | Ankarsrums OK | Småland | | loc | | L | | | |
OL-alliansen, Målilla OK | Målilla OK | Småland | | loc | | M | | | |
Vätterbygdens ungdomsserie | IKHP Huskvarna | Småland | | loc | | L | | | |
Ungdomsserien Höglandszonen delt 1 | Sol Tranås | Småland | | loc | | L | | | |
Wed 24/4 | Höglandets Veteran-OL | Nässjö OK | Småland | | loc | | L | | | |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering | Alvesta SOK | Småland | | loc | | S | | | |
Thu 25/4 | Ungdomsserien sprint | Vimmerby OK | Småland | | loc | | S | | | |
Veteranorientering Västervik,Gränsö | Västerviks OK | Småland | | loc | | L | | | |
Nissadalsträning | Anderstorps OK | Småland | | loc | | L | | | |
Fri 26/4 | | | | | | | | | | |
Sat 27/4 | | | | | | | | | | |
Sun 28/4 | MTBO närträning | Nybro OK | Småland | M | loc | | M | | | |
w 18 | Mon 29/4 | | | | | | | | | | |
Tue 30/4 | Höglandets OL veteran | Sol Tranås | Småland | | loc | | M | | | |