w 18 | Wed 1/5 | Vårserien etapp 2 OK Alehof | Göteborgs OF OK Alehof | Göteborg | | loc | | L | | | |
Thu 2/5 | Veteran-OL Göteborg | Sjövalla FK | Göteborg | | loc | | L | | | |
Fri 3/5 | | | | | | | | | | |
Sat 4/5 | | | | | | | | | | |
Sun 5/5 | | | | | | | | | | |
w 19 | Mon 6/5 | Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | loc | | L | | | |
Tue 7/5 | | | | | | | | | | |
Wed 8/5 | | | | | | | | | | |
Thu 9/5 | Vårserien etapp 3 IF Marin Väst, Göteborgs Skidklubb | Göteborgs OF Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst | Göteborg | | loc | | L | | | |
Fri 10/5 | | | | | | | | | | |
Sat 11/5 | | | | | | | | | | |
Sun 12/5 | | | | | | | | | | |
w 20 | Mon 13/5 | Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | loc | | L | | | |
Tue 14/5 | | | | | | | | | | |
Wed 15/5 | Motionsorientering Skatås | IK Stern | Göteborg | | loc | | M | | 14/5* | |
Thu 16/5 | Duo Cash Cup (öppen GBG syd teknikträning) | Frölunda OL | Göteborg | | loc | R | S | | 14/5 | |
GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | 15/5* | |
Veteran OL Lilleby | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | loc | | L | | 14/5 | |
Fri 17/5 | | | | | | | | | | |
Sat 18/5 | | | | | | | | | | |
Sun 19/5 | | | | | | | | | | |
w 21 | Mon 20/5 | Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | loc | | L | | | |
Tue 21/5 | Vårserien etapp 4 Frölunda OL | Frölunda OL Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | L | | 15/5 | |
Wed 22/5 | Motionsorientering Skatås | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | loc | | L | | 21/5 | |
Thu 23/5 | Elitutvecklingsmiljön Göteborg - EOC-förberedande medeldistans | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | 20/5 | |
Motionsorientering SAIK | Sävedalens AIK | Göteborg | | loc | | M | | 23/5* | |
GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | 22/5* | |
Fri 24/5 | | | | | | | | | | |
Sat 25/5 | GBG JS-TEKNIK STAFETT | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | L | | 20/5 | |
Sun 26/5 | | | | | | | | | | |
w 22 | Mon 27/5 | Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | loc | | L | | | |
Tue 28/5 | | | | | | | | | | |
Wed 29/5 | Motionsorientering Skatås | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | loc | | L | | | |
Thu 30/5 | GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | loc | | M | | 29/5* | |
Fri 31/5 | | | | | | | | | | |