v 13 | tor 1/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-intervaller Tingby | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Kretsträning västra skaraborg | Istrums SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket D Danska fall, Simones labyrint -11/4 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Häxjakten, Five-O, #1 | IK Gandvik | Västergötland | | nat | | L | N | | |
Svartnatta | Ärla IF | Södermanland | | nat | | L | N | | |
Testtävling bortse från denna | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Dalarnas Five-o | Avesta OK Domnarvets GOIF Korsnäs IF OK Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
FIVE-O alternativ #3 Främmestad Råglannaparken 1/4-5/4 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Strängnäs 1-5/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana, FIVE-O alternativet 1, Häxjakten Light & Night,1/4-5/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Solrundan Rasbo/Rodhen 4-O, del 1 | Rasbo IK | Uppland | | när | | M | | | |
StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Hallandspremiärens träningspaket B Skummeslövs naturreservat-5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | vb | | M | | | |
Eventorstestet | OK Linné | Uppland | | klubb | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket C Toftasjön -11/4 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | K | | |
Påskträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
EOC-Sprintstafett (Skärtorsdag) | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | klubb | S | S | | | |
Påskcupen 2021 - Skärtorsdagsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Blåkullaracet | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Påsklovscupen - etapp 2 | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Nacka by Night | OK Ravinen | Stockholm | | dist | | L | N | | |
Allan Jonssons minneslöp - Natt | OK Tyr | Värmland | | klubb | | L | N | | |
Veckans bana, Härlöv, 28/3-1/4 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
fre 2/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-intervaller Tingby | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Dalarnas Five-o | Avesta OK Domnarvets GOIF Korsnäs IF OK Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
FIVE-O alternativ #3 Främmestad Råglannaparken 1/4-5/4 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Strängnäs 1-5/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana, FIVE-O alternativet 1, Häxjakten Light & Night,1/4-5/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Hallandspremiärens träningspaket B Skummeslövs naturreservat-5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | vb | | M | | | |
Påskträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
IK Uvens långfredagsträning Ungdom-Junior | IK Uven | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Kortfredan, Five-O, #2 | Lidköpings VSK | Västergötland | | nat | | S | | | |
Påskorienteringen | Kjula IF | Södermanland | | nat | | L | | | |
Vildmarksfejden | FK Göingarna | Skåne | | nat | | M | | | |
Vårdubbeln, Eksjö, lång | Eksjö SOK | Småland | | nat | | L | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Väsbyträffen Rasbo/Rodhen 4-O, del 2 | OK Rodhen Rasbo IK | Uppland | | när | | L | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 1 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Påskcupen 2021 - Långfredagsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Träning med tidtagning Bussevik | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Träning medeldistans långfredag | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E1 | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 1 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 1 | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
IF Rigor Påsk-OL | IF Rigor | Halland | | klubb | | L | | | |
Friskusträffen | FK Friskus-Varberg | Halland | | nat | | M | | | |
EOC-Sprintkval (Långfredag) | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | klubb | | S | | | |
lör 3/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-intervaller Tingby | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Dalarnas Five-o | Avesta OK Domnarvets GOIF Korsnäs IF OK Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
FIVE-O alternativ #3 Främmestad Råglannaparken 1/4-5/4 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Strängnäs 1-5/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana, FIVE-O alternativet 1, Häxjakten Light & Night,1/4-5/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Hallandspremiärens träningspaket B Skummeslövs naturreservat-5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | vb | | M | | | |
Påskträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Väsbyträffen Rasbo/Rodhen 4-O, del 2 | OK Rodhen Rasbo IK | Uppland | | när | | L | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Göingefejden | FK Göingarna | Skåne | | nat | | L | | | |
Nackheträffen | OK Nackhe | Halland | | nat | | L | | | |
Påskaftonsträningen 2021 | OK Nackhe | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans lätta banor | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Vårdubbeln, Eksjö, medel | Eksjö SOK | Småland | | nat | | M | | | |
Öjetrampen, Five-O, #3 | Främmestads IK OK Kullingshof | Västergötland | | nat | | L | | | |
Påskträffen på Gotland, etapp 1, medel | Garda OK | Gotland | | nat | | M | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vårsolen 1 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Vistebysprinten Rasbo/Rodhen 4-O, del 3 | Rasbo IK | Uppland | | när | | S | | | |
Påskaftons-OL | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Äggjakten | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | M | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 2 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Lördagsträning | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Påskcupen 2021 - Påskaftonsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Vårtävling, Frösunda | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Påsklovscupen - etapp 3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E2 | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 2 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 2 | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Påskaftonsträning | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Äggjakten | Jönköpings OK | Småland | | klubb | | L | | | |
sön 4/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-intervaller Tingby | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Dalarnas Five-o | Avesta OK Domnarvets GOIF Korsnäs IF OK Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
FIVE-O alternativ #3 Främmestad Råglannaparken 1/4-5/4 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Strängnäs 1-5/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana, FIVE-O alternativet 1, Häxjakten Light & Night,1/4-5/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Hallandspremiärens träningspaket B Skummeslövs naturreservat-5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | vb | | M | | | |
Påskträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Påskträffen på Gotland, etapp 2, lång | Garda OK | Gotland | | nat | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Vistebysprinten Rasbo/Rodhen 4-O, del 3 | Rasbo IK | Uppland | | när | | S | | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Bohuslunken, Five-O, #4, lång | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | nat | | L | | | |
Kolmårdsdubbeln, medel | OK Kolmården | Östergötland | | nat | | M | | | |
Romeleträffen, medel | Lunds OK | Skåne | | nat | | M | | | |
SNO-veckans bana 14 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Tranåsdubbeln, medel | Sol Tranås | Småland | | nat | | M | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Lunds Corona Challenge Medel | Lunds OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 3 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Påskcupen 2021 - Påskdagsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Påskdags-OL | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Påsksmällen | Gustavsbergs OK | Stockholm | | nat | | L | | | |
Påsksmällen | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Söndagsträning orientering | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E3 | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 3 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 3 | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Träning lång | OK Hällen | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Påsk challenge | Bredaryds SOK | Småland | | klubb | | L | | | |
v 14 | mån 5/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Bergsjövallen 29/3 - 5/4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Dalarnas Five-o | Avesta OK Domnarvets GOIF Korsnäs IF OK Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
FIVE-O alternativ #3 Främmestad Råglannaparken 1/4-5/4 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Strängnäs 1-5/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana, FIVE-O alternativet 1, Häxjakten Light & Night,1/4-5/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Hallandspremiärens träningspaket B Skummeslövs naturreservat-5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | vb | | M | | | |
Påskträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
I väntan på POL5 | Hjobygdens OK | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Kolmårdsdubbeln, Kolmårdskavlen | OK Kolmården | Östergötland | | nat | S | L | | | |
Kolmårdsdubbeln, Kolmårdskavlen, individuella öppna klasser | OK Kolmården | Östergötland | | nat | | L | | | |
Påsksmällen | FK Friskus-Varberg | Halland | | klubb | | L | | | |
Romeleträffen, lång | Lunds OK | Skåne | | nat | | L | | | |
Snötrampen | Fjärås AIK OK Löftan | Halland | | nat | | L | | | |
Tranåsdubbeln, lång | Sol Tranås | Småland | | nat | | L | | | |
Veckans bana V14 - Edstugaberget / Travet | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Vikingaträffen, Five-O, #5 | Trollhättans SOK | Västergötland | | nat | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Lunds Corona Challenge Lång | Lunds OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Fåfängan Rasbo/Rodhen 4-O, del 4 | Rasbo IK | Uppland | | när | | L | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 4 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Tolereds träning annandag påsk | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Vårtävling, Lövsättra | Täby OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E4 | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Ballongsprint | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 4 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 4 | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Annandagsträning i Skummeslöv | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | klubb | | M | | | |
Fastest Known Time Kullaberg | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 6/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OK Tor Veteran OL 2021-04-06 | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Marscupen, tävling 4 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
DalaveteranOl Kvarnsveden | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Klyftamo V21-14 | OK Klyftamo | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Motions OL Jutviken-Hörselbergen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Kedjeåsen | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
IKS Vårspringet | IK Standard | Södermanland | | när | | M | | | |
Tolereds påsklovspoängjakt | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
ons 7/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Marscupen, tävling 4 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Träning med SI ! | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Onsdagsligan v14 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 8/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Marscupen, tävling 4 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan v14 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Veckans bana Strängnäs 8-12/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veterantouren v14 | OK Milan Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
VOF Ungdom VOT 1 (violett orange träning) | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
GOF Junior april | Göteborgs OF IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering Kilenegården | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Torsdagsträning #1 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Motions OL Ölme | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Vårcupen deltävling 1 Kungastenen, Grötvik. | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Klubbträning - Micro-OL | OK Kullingshof | Västergötland | | klubb | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
OL-träning Gånsta | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sprintcupen #1 | OK Österåker | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Härlöv, 3/4 - 8/4 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
fre 9/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Marscupen, tävling 4 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan v14 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Strängnäs 8-12/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Grymnatta | Väsby OK | Stockholm | | nat | | L | N | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
lör 10/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Marscupen, tävling 4 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan v14 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Strängnäs 8-12/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Hallandsträning | OK Löftan | Halland | | vb | | L | | | |
Juniorträning Södra Hoka | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Klövadubbeln, medel | OK Kompassen | Skåne | | nat | | M | | | |
Strängnäsdubbeln, medel | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | nat | | M | | | |
Swedish League, medel (WRE) | Västerviks OK | Småland | | int | | M | | | |
Swedish League, publiktävling, medel | Västerviks OK | Småland | | nat | | L | | | |
Test | Annebergs GIF | Småland | | klubb | | M | | | |
Ulrikadubbeln, medel | IFK Linköpings OS | Östergötland | | nat | | M | | | |
Zon-träning Kölaboda | OK Älme | Småland | | klubb | | M | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Orienteringsträning i Halland | OK Löftan | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Påsk-sprinten Halmstad | Halmstad OK | Halland | | klubb | | S | | | |
Lite för lång skogssprint | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | M | | | |
Gbg-SYD Frölunda OL träning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Medeldistans i Svartvik | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Morga | Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Ramstalund | OK Linné Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Träna på att tävla #2 samt Klubbträning | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
sön 11/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan v14 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Strängnäs 8-12/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Zon-träning Kölaboda | OK Älme | Småland | | klubb | | M | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Orienteringsträning i Halland | OK Löftan | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Medeldistans i Svartvik | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Morga | Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Ramstalund | OK Linné Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Enenracet | OK Enen | Uppland | | nat | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Klövadubbeln, lång | OK Kompassen | Skåne | | nat | | L | | | |
SM, ultralång + Swedish League | Västerviks OK | Småland | | mäst | | U | | | |
SNO-veckans bana v.15 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Strängnäsdubbeln, lång | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | nat | | L | | | |
Swedish League, publiktävling, öppna klasser | Västerviks OK | Småland | | nat | | M | | | |
Ulrikadubbeln, lång | IFK Linköpings OS | Östergötland | | nat | | L | | | |
Veckans bana V15 - Vikskogen | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skedala väst -18/4 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Vänersborgsmedeln | Vänersborgs SK | Västergötland | | nat | | M | | | |
Ängsjö Hillclimb | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Skånes OF. träning Danska fall | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Söndagsträning Tvärskog | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Vårtävling, Rösjöbadet i Täby | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
EFK klubbträning 11/4 | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Anderstorps OK, lång | Anderstorps OK | Småland | | dist | | L | | | |
Frölunda OL - GMOK - Tol-Utby | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Härlöv, 7/4 - 11/4 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
v 15 | mån 12/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Strängnäs 8-12/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Söderköping, 12/3-2/5 | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Västra skaraborg | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 13/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra skaraborg | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Träningstävling | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Motions-OL OK Klemmingen | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | | | |
Klyftamo V21-15 | OK Klyftamo | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Vårspringet | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Tisdagsträning IFMV | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Höglandsträning Nässjö OK | Nässjö OK | Småland | | klubb | | L | | | |
Motions OL Kvistmossvägen/Dammen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions-OL Villingsberg (ersätter provlöpning) | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Dålingen 13 april 2021 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Tisdags-OL/Veckans bana 13-17/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
ons 14/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra skaraborg | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning IFMV | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Tisdags-OL/Veckans bana 13-17/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Tiomilarepet | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | nat | S | L | K | | |
Tiomilarepet, individuella öppna klasser | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | dist | | L | K | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
USM-sprinten igen! | OK Kåre | Dalarna | | klubb | | S | | | |
Aprilcup 1 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Vintercup IV | Skogslöparna | Ångermanland | | klubb | | S | | | |
tor 15/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra skaraborg | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning IFMV | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Tisdags-OL/Veckans bana 13-17/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Aprilcup 1 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
FOK:s Höstcup, etapp 1 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Klubbträning 15/4 | Gamleby OK | Småland | | klubb | | L | | | |
OL-träning Loppkulla | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Veckans bana Östansjö | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans banor 15-19/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Nissadalsorientering - Veckans bana | OK Reftele | Småland | | vb | | L | | | |
Åkers IF Veteran-OL | Åkers IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Veterantouren v15 | Degerfors OK Örebro Läns OF | Värmland Örebro Län | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Mjölby OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Motions OL Presterud/ABC plan | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Poängjakt 1 - Norrbyvallen | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Motionsorientering Rud, norra | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Borlänge-Säter Träning | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Torsdagsträning #2 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Virsehatt-Öja torsdagsträning | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
Ungdoms-/Klubbträning | Avesta OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
fre 16/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra skaraborg | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning IFMV | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Tisdags-OL/Veckans bana 13-17/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Aprilcup 1 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Veckans bana Östansjö | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans banor 15-19/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Nissadalsorientering - Veckans bana | OK Reftele | Småland | | vb | | L | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | när | | L | | | |
SM, natt, Swedish League, #3 | OK Österåker Waxholms OK | Stockholm | | mäst | | L | N | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Landslags/EMSS-träning I Sprint relay I Kista | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Sprint i Alingsås | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Natt-träning | Sundsvalls OK | Medelpad | | klubb | | M | N | | |
lör 17/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Rånna | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Tisdags-OL/Veckans bana 13-17/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Aprilcup 1 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Veckans bana Östansjö | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans banor 15-19/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Nissadalsorientering - Veckans bana | OK Reftele | Småland | | vb | | L | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Boforsloppet | Degerfors OK OK Djerf | Värmland | | nat | | L | | | |
DM, ultralång, Blekinge | Karlskrona SOK | Blekinge | | mäst | | U | | | |
Frostalunken | Frosta OK | Skåne | | nat | | M | | | |
Göteborgsdubbeln, lång | Sjövalla FK | Göteborg | | nat | | L | | | |
Lännamedeln | Länna IF | Uppland | | nat | | M | | | |
Motalaträffen | Motala AIF OL | Östergötland | | nat | | L | | | |
Skaraborgs stafett | Hjobygdens OK | Västergötland | | dist | S | L | | | |
Stigtomtadubbeln, dag 1, lång | OK Hällen | Södermanland | | nat | | L | | | |
Stigtomtadubbeln, dag 1, medel | OK Hällen | Södermanland | | nat | | M | | | |
Stigtomtadubbelns träningspaket. | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | | | |
Veckans bana, Brotorp, Nackareservatet, 17/4- | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Ålems OK:s medel | Ålems OK | Småland | | nat | | M | | | |
Stigtomtakavlen | OK Hällen | Södermanland | | nat | S | L | K | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Hallandsträning | Falkenbergs OK | Halland | | vb | | L | | | |
KO-Sprint Guldheden | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Sydsvenska mästerskapen, lång + publiktävling | Halmstad OK | Halland | | mäst | | L | | | |
Vårsolen 2 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("lång") Grupp 1 | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Krokavadet, Jönköpings OK | Jönköpings OK | Småland | | klubb | | M | | | |
SI träning medeldistans | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Telegrafbergsträning | Söders-Tyresö | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Landslags/EMSS-träning I Forked sprint I Näset | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Vårcupen 2021, etapp 1 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
DM, ultralång, Västmanland | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | mäst | | U | | | |
Träning precisionsorientering | OK Pan-Kristianstad | Skåne | P | när | | L | | | |
Förkortad långdistans vid Lida | Tullinge SK | Stockholm | | när | | L | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("lång") Grupp 2 | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("lång") Grupp 3 | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Medeldistans Telegrafberget | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
träning Görvälnsbadet | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Ungdomsträning | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Aprilhimlenrännet | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | L | | | |
Landslags/EMSS-träning I Sprint qualification I Mariaberget | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
sön 18/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Aprilcup 1 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Veckans bana Östansjö | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans banor 15-19/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Nissadalsorientering - Veckans bana | OK Reftele | Småland | | vb | | L | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Stigtomtakavlen | OK Hällen | Södermanland | | nat | S | L | K | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Hallandsträning | Falkenbergs OK | Halland | | vb | | L | | | |
Förkortad långdistans vid Lida | Tullinge SK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Gudhems vårtävling + Öppet Skaraborgsmästerskap, medel | Gudhems IF | Västergötland | | nat | | M | | | |
Göteborgsdubbeln, medel | Lerums SOK | Göteborg | | nat | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Letälvsträffen | Degerfors OK OK Djerf | Värmland | | nat | | M | | | |
OK Bäverns medeldistans | OK Bävern | Småland | | nat | | M | | | |
Rånässtafetten | Rånäs OK | Uppland | | nat | S | L | | | |
SNO-veckans bana v.16 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Stigtomtadubbeln, dag 2, lång | OK Hällen | Södermanland | | nat | | L | | | |
Stigtomtadubbeln, dag 2, medel | OK Hällen | Södermanland | | nat | | M | | | |
Stigtomtadubbelns träningspaket | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | | | |
Stigtomtakaveln, individuella öppna klasser | OK Hällen | Södermanland | | nat | | L | | | |
Sydsvenska mästerskapen, medel + publiktävling | Halmstad OK | Halland | | mäst | | M | | | |
Söndagsträning orientering | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Tormestorpsträffen | Tormestorps IF | Skåne | | nat | | L | | | |
UH-kampen | OK Motala | Östergötland | | nat | | L | | | |
Veckans Bana V16 | Vallsta SK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sunnerbo-Zonträning | FK Finn | Småland | | klubb | | L | | | |
GMOK-Tolered-Utby-FOL | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("medel") Grupp 1 | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Vårtävling, Törnskogen | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Träningstävling Svedberga Kulle | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Upplands Elitmiljö I Sparingträning Medel I Backtorp | Länna IF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Elitstafetträning | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("medel") Grupp 2 | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Tråbacken | Avesta OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Individuell träning/Motions-OL Villingsberg, ("medel") Grupp 3 | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Träningstävling - Attunda | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Landslags/EMSS-träning I KO Sprint I Hornstull | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Veckans bana, Härlöv, 14-18/4 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
v 16 | mån 19/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 15-19/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Söderköping, 12/3-2/5 | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veckans Veteranbana vecka 16 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Torsö | IF Hagen | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Landslags/EMSS-träning I Sprint I Katarinaberget | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Park Orientering 1 dag 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 20/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kretsträning Norra/Östra Torsö | IF Hagen | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v16 Ingestrand | OK Jösse | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Motions-OL | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Klyftamo V21-16 | OK Klyftamo | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Veckans bana Veteran-OL Kungälv | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
GMOK Gubba-Bana Special | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | M | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Park Orientering 1 dag 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Motions-OL Högbergstorp | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Motions OL Sunneberg | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL Kartjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tisdags-OL 20/4 och Veckans bana 21-24/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 21/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Veteran-OL Kungälv | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
AprilCup Nr 2-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL träning | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | klubb | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Mini-ungdomsserie deltävling 1 | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | M | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - KO sprint mot KO SM | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | S | | | |
tor 22/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
FOK:s Höstcup, etapp 2 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Veteran-OL Kungälv | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
AprilCup Nr 2-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 1 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Räveberg Medeldistansträning | Eksjö SOK | Småland | | klubb | | M | | | |
Säter-Borlängeträning | Säterbygdens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Veckans banor 22-26/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | M | | | |
POL Ryda SK | Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veterantouren v16 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veckans bana, Skönnerud | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Park Orientering 2 dag 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Motions OL/Krets Rudskoga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering Fintatorp/Skutberget | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Ungdomsträning | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | klubb | | M | | | |
Linje-ol | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Poängjakt 2 - Lundagatan | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Torsdagsträning #3 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VOT 2 | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
Vårcupen deltävling 2 Bökhult | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
Fyrklöver #1 2021 | Fellingsbro GOIF | Örebro Län | | klubb | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
OL-träning Sneden | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
fre 23/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 18-23 April Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
AprilCup Nr 2-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor 22-26/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skönnerud | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
SM, knockout-sprint | OK Roslagen | Uppland | | mäst | | S | | | |
Veckans bana/Klubbträning | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v16) Tripphult | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | K | | |
Park Orientering 2 dag 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Skymningsfakir akt 1 | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Uppsala möte, natt | Rasbo IK | Uppland | | nat | | L | N | | |
lör 24/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
AprilCup Nr 2-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor 22-26/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skönnerud | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Veckans bana/Klubbträning | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v16) Tripphult | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | K | | |
Skymningsfakir akt 1 | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Alvestaträffen | Alvesta SOK | Småland | | dist | | M | | | |
EM-test + kval SM, knockout-sprint | OK Roslagen | Uppland | | mäst | | S | | | |
Fäbodloppet, dag 1, lång | Domnarvets GOIF | Dalarna | | nat | | L | | | |
Herkules skogsdåd | FK Herkules | Göteborg | | nat | | L | | | |
Långtest | Korsnäs IF OK Ludvika OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Mariestadsmedeln | Mariestads FK | Västergötland | | dist | | M | | | |
PreO, SOK Viljan, DM, Småland | SOK Viljan | Småland | P | mäst | | P | | | |
SM, sprint + Swedish League, #4, kval | OK Roslagen | Uppland | | mäst | | S | | | |
SM, sprint + Swedish League, #4, final | OK Roslagen | Uppland | | mäst | | S | | | |
Torfejden, förlängd medel | OK Tor | Södermanland | | nat | | L | | | |
Uppsala möte, medel | IF Thor | Uppland | | nat | | M | | | |
Viad-dubbeln, medel | IFK Tumba SOK Mälarhöjdens IK OK | Stockholm | | nat | | M | | | |
Våryran | FK Boken | Skåne | | nat | | L | | | |
Hallandsträning | FK Friskus-Varberg | Halland | | klubb | | L | | | |
Zonträning MFK/TIK Tockarp | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | klubb | | L | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Våryran - träning med SI | FK Boken | Skåne | | när | | L | | | |
Herkules öppna skogsdådsträning med sportident | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Extra ungdomsträning Vassgårda | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
Tre Lördagar E3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | klubb | | M | | | |
Öppen MTBO-träning | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | M | klubb | | L | | | |
Träningstävling Görvälnsbadet | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Vårcupen 2021, etapp 2 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Harbro-medeldistans | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Klubbträning på Höglandet | Nässjö OK | Småland | | klubb | | L | | | |
sön 25/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
AprilCup Nr 2-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor 22-26/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skönnerud | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Veckans bana/Klubbträning | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v16) Tripphult | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | K | | |
Skymningsfakir akt 1 | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Hallandsträning | FK Friskus-Varberg | Halland | | klubb | | L | | | |
Zonträning MFK/TIK Tockarp | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | klubb | | L | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | M | | | |
Våryran - träning med SI | FK Boken | Skåne | | när | | L | | | |
Herkules öppna skogsdådsträning med sportident | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Harbro-medeldistans | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Klubbträning på Höglandet | Nässjö OK | Småland | | klubb | | L | | | |
Finspångsorienteringen | Finspångs SOK | Östergötland | | nat | | M | | | |
Fäbodloppet, dag 2, medel | Domnarvets GOIF | Dalarna | | nat | | M | | | |
Gällstads medel | Gällstadbygdens SOK | Västergötland | | nat | | M | | | |
Hästveda OK | Hästveda OK | Skåne | | nat | | M | | | |
Kils OK | Kils OK | Värmland | | nat | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Pilaboträffen, Anneberg | Annebergs GIF | Småland | | nat | | M | | | |
PreO, SOK Viljan | SOK Viljan | Småland | LP | nat | | P | | | |
SM, knockout-sprint | OK Roslagen | Uppland | | mäst | | S | | | |
SM, sprintstafett | OK Roslagen | Uppland | | mäst | S | S | | | |
SNO-veckans bana v.17 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Torfejden, medel | OK Tor | Södermanland | | nat | | M | | | |
Torsås OK | Torsås OK | Småland | | nat | | L | | | |
Uppsala möte, lång | OK Linné | Uppland | | nat | | L | | | |
Veckans bana V17 - Fiskensplan, Ren | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Viad-dubbeln, lång | IFK Tumba SOK Mälarhöjdens IK OK | Stockholm | | nat | | L | | | |
Vårträffen, Gotland | Visborgs OK | Gotland | | dist | | L | | | |
Västkustmedeln i Gunnilse | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | nat | | M | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Träningsdag Främmestad | Främmestads IK | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Orienteringsträning Iglasjöns badplats | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Täby OK träningstävling, Görväln | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Träning Hansta | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana + "OCK", Härlöv, 21-25/4 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
v 17 | mån 26/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor 22-26/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skönnerud | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Klubbträning | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #1 i Vännäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | S | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Park Orientering 3 dag 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 27/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Klubbträning | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Västra Skaraorg | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Yppersbytjärn | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Motions-OL i Mariefred | OK Grip | Södermanland | | när | | L | | | |
Klyftamo V21-17 | OK Klyftamo | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Park Orientering 3 dag 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
NOK-träning (veckans bana) | Matteus SI | Östergötland | | vb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Vårspringet Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
Motions-OL Djupadalsdrågen | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motions OL Kvistmossvägen norr dammen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Tränings-OL Kulracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Ungdomsmatch 27 april 2021 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Ungdomsserien 2021 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Leksandsserien träning (endast klubbmedlem) | Leksands OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Trekanten, 27/4-2/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Abborrtjärn | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 28/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Västra Skaraorg | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Yppersbytjärn | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning (veckans bana) | Matteus SI | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Ungdomsserien 2021 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Trekanten, 27/4-2/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Abborrtjärn | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
FOK:s Sprintcup | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 2 | IK Wilske Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana (v17) Gårdsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Park Orientering 4 dag 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Ungdomsträning | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Sprintträning 28/4 | Sala OK | Västmanland | | klubb | | S | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Göteborg Sprint Cup Etapp 1 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | S | | | |
Gammelstads IF Veckans träningsbana | Gammelstads IF | Norrbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana Luleå V17 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
tor 29/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
FOK:s Höstcup, etapp 3 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Västra Skaraorg | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Yppersbytjärn | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning (veckans bana) | Matteus SI | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Ungdomsserien 2021 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Trekanten, 27/4-2/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Abborrtjärn | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 2 | IK Wilske Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana (v17) Gårdsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gammelstads IF Veckans träningsbana | Gammelstads IF | Norrbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana Luleå V17 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Nyköpingsnatten | Nyköpings OK | Södermanland | | nat | | L | N | | |
Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
test | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Veckans bana/Klubbträning 29/4-3/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 29/4-3/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
POL-träning i Axvall | Istrums SK Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Antikrundan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
OCK träning Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veterantouren v17 | Laxå OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Torsdagsträning 29/4 och veckans bana v.17-18 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veteran OL | OK Motala | Östergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Vittensten | Åmotfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Park Orientering 4 dag 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Veckans bana - Skärsviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motions OL Sandfallet | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Poängjakt 3 - Vagnhärad | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Motionsorientering Sörmon, norra | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Tränings-OL Böko på Pötoracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Teknik-OL vecka 17 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Botenträning 29/4-5/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Torsdagsträning #4 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Torsdagsträning Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Stafetträning | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
OL-träning Åkersberg | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Träning från Åvik | OK Motala | Östergötland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v 17 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17-18 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
fre 30/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor Yppersbytjärn | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning (veckans bana) | Matteus SI | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Ungdomsserien 2021 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Trekanten, 27/4-2/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Abborrtjärn | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 2 | IK Wilske Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana (v17) Gårdsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gammelstads IF Veckans träningsbana | Gammelstads IF | Norrbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana Luleå V17 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 29/4-3/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 29/4-3/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Torsdagsträning 29/4 och veckans bana v.17-18 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Vittensten | Åmotfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Skärsviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 17 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Botenträning 29/4-5/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veckans bana v 17 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17-18 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon norra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Tiomila i Valdemarsvik, individuella öppna klasser | Björkfors GOIF Gamleby OK Hammarkinds OK NAIS Orienteringsklubb Söderköpings OK Västerviks OK | Östergötland Småland | | dist | | L | K | | |