w 11 | Fri 17/3 | | | | | | | | | | |
Sat 18/3 | | | | | | | | | | |
Sun 19/3 | | | | | | | | | | |
w 12 | Mon 20/3 | | | | | | | | | | |
Tue 21/3 | | | | | | | | | | |
Wed 22/3 | | | | | | | | | | |
Thu 23/3 | | | | | | | | | | |
Fri 24/3 | Sumpnatta | Sundbybergs IK | Stockholm | | reg | | L | N | | |
Sat 25/3 | | | | | | | | | | |
Sun 26/3 | | | | | | | | | | |
w 13 | Mon 27/3 | | | | | | | | | | |
Tue 28/3 | | | | | | | | | | |
Wed 29/3 | | | | | | | | | | |
Thu 30/3 | | | | | | | | | | |
Fri 31/3 | | | | | | | | | | |
Sat 1/4 | Aprilskämtet | Tullinge SK | Stockholm | | reg | | M | | | |
Sun 2/4 | Aprilflämtet | Tullinge SK | Stockholm | | reg | | L | | | |
w 14 | Mon 3/4 | | | | | | | | | | |
Tue 4/4 | | | | | | | | | | |
Wed 5/4 | | | | | | | | | | |
Thu 6/4 | | | | | | | | | | |
Fri 7/4 | Grymnatta | Väsby OK | Stockholm | | nat | | L | N | | |
Sat 8/4 | | | | | | | | | | |
Sun 9/4 | Lidingös medel | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | nat | | M | | | |
w 15 | Mon 10/4 | | | | | | | | | | |
Tue 11/4 | | | | | | | | | | |
Wed 12/4 | Tiomilarepet | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | reg | R | L | C | | |
Thu 13/4 | | | | | | | | | | |
Fri 14/4 | | | | | | | | | | |
Sat 15/4 | | | | | | | | | | |
Sun 16/4 | Enskede/Skogsluffarna, dag 1, medel | IFK Enskede Skogsluffarnas OK | Stockholm | | nat | | M | | | |
w 16 | Mon 17/4 | Enskede/Skogsluffarna, dag 2, lång | IFK Enskede Skogsluffarnas OK | Stockholm | | nat | | L | | | |
Tue 18/4 | | | | | | | | | | |
Wed 19/4 | | | | | | | | | | |
Thu 20/4 | | | | | | | | | | |
Fri 21/4 | | | | | | | | | | |
Sat 22/4 | Haningeträffen, medel | Haninge SOK | Stockholm | | nat | | M | | | |
Sun 23/4 | Haningeträffen, lång | Haninge SOK | Stockholm | | nat | | L | | | |
w 17 | Mon 24/4 | | | | | | | | | | |
Tue 25/4 | | | | | | | | | | |
Wed 26/4 | | | | | | | | | | |
Thu 27/4 | | | | | | | | | | |
Fri 28/4 | Tiomila, open individual, Friday | Frölunda OL Göteborgs OF Stockholms OF | Göteborg Stockholm | | nat | | L | C | | |
Sat 29/4 | Tiomila, open individual, Saturday | Frölunda OL Göteborgs OF Stockholms OF | Göteborg Stockholm | | nat | | L | | | |
Tiomila i Göteborg-Partille | Göteborgs OF Stockholms OF | Göteborg Stockholm | | nat | R | L | C | | |
Sun 30/4 | Tiomila i Göteborg-Partille | Göteborgs OF Stockholms OF | Göteborg Stockholm | | nat | R | L | C | | |
w 18 | Mon 1/5 | | | | | | | | | | |
Tue 2/5 | | | | | | | | | | |
Wed 3/5 | | | | | | | | | | |
Thu 4/5 | Ungdomsserien # 1, krets norr 2 | Solna OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien # 1, krets söder 2 | OK Ravinen | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien # 1, krets norr 1 och 2 | OK Österåker | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien # 1, krets söder 3 | OK Södertörn | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien # 1, krets söder 4 | Snättringe SK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien #1, krets söder 1 | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Fri 5/5 | | | | | | | | | | |
Sat 6/5 | Järlas medeldistans | Järla Orientering | Stockholm | | nat | | M | | | |
Sun 7/5 | | | | | | | | | | |
w 19 | Mon 8/5 | | | | | | | | | | |
Tue 9/5 | | | | | | | | | | |
Wed 10/5 | DM, sprint, Stockholm | Attunda OK | Stockholm | | champs | | S | | | |
Thu 11/5 | | | | | | | | | | |
Fri 12/5 | | | | | | | | | | |
Sat 13/5 | | | | | | | | | | |
Sun 14/5 | | | | | | | | | | |
w 20 | Mon 15/5 | | | | | | | | | | |
Tue 16/5 | | | | | | | | | | |
Wed 17/5 | Stockholm City Cup, #1 | OK Södertörn Sundbybergs IK | Stockholm | | reg | | S | | | |
Thu 18/5 | | | | | | | | | | |
Fri 19/5 | Sommarlägret, sprint | Gustavsbergs OK | Stockholm | | reg | | S | | | |
Sat 20/5 | Sommarlägerstafetten | Gustavsbergs OK | Stockholm | | reg | R | M | | | |
Sun 21/5 | Centrum Teamsprint | Centrum OK | Stockholm | | nat | R | S | | | |
w 21 | Mon 22/5 | | | | | | | | | | |
Tue 23/5 | Ungdomsserien #2, krets söder 1 | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien #2, krets söder 4 | IFK Enskede | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien #2, krets, norr 1 | Täby OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien #2, krets, norr 2 | Järfälla OK | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien #2, krets söder 2 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | reg | | L | | | |
Ungdomsserien #2, krets söder 3 | Järla Orientering | Stockholm | | reg | | L | | | |