v 5 | ons 1/2 | Veteran-OL nr 17 | Kristinehamns OK | Värmland | | klubb | | L | | | |
Löpex Vinterserie 2016-17, deltävling 4 | Laxå OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
Midvinterduell etapp 4 | Boxholm-Mjölby OL Boxholms OK Linköpings OK Mjölby OK | Östergötland | | när | | L | N | | |
Nattcup #5 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 4 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
VinterNattCup 4 | Järfälla OK Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 2/2 | GOF NattCup Etapp 7 | Chalmers OL Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
BSOK Natt-ol cup 2 | Bredaryds SOK | Småland | | när | | S | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | K | | |
SMOL Nattcup#5 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | M | N | | |
Östra Blekinges nattcup deltävling 12 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Vätterbygden By Night, Deltävling 9 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | N | | |
fre 3/2 | | | | | | | | | | |
lör 4/2 | Skid-O DM Sprint | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | S | | | |
Mattissprinten och Skigo Cup, sprint | Gammelstads IF | Norrbotten | S | dist | | S | | | |
Stockholm Indoor Cup, etapp 1 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | dist | | L | | | |
Kyrkbynatten och Skigo Cup, nattsprint | Gammelstads IF | Norrbotten | S | dist | | S | N | | |
sön 5/2 | Stockholm Indoor Cup, etapp 2 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | dist | | L | | | |
Vintercupen etapp 5 | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Vintercupen Etapp 7 | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
Vintercupen, SV Skåne, E5 | Malmö OK | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen, Fjärlöv | Hässleholms OK | Skåne | | när | | L | | | |
IS Kullens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
OL-alliansens Vinterträning | Målilla OK | Småland | | klubb | | L | | | |
SkidO, VOF-cup 2 | Umeå OK | Västerbotten | S | dist | | M | | | |
Vinterrace etapp 5 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Skid-O Cup 3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | L | | | |
v 6 | mån 6/2 | Vinterserien | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
tis 7/2 | NattCup 6 | OK Hällen | Södermanland | | klubb | | L | N | | |
Go´nattcup Torsås OK | Torsås OK | Småland | | när | | L | N | | |
GTNC 4 | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | N | | |
ons 8/2 | Mila Stockholm by Night, #4 | OK Älvsjö-Örby Stockholms OF | Stockholm | | dist | | L | N | | |
Veteran-OL nr 18 | Kristinehamns OK | Värmland | | klubb | | L | | | |
LiU Night | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | L | N | | |
MOF nattcup #8 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | N | | |
Kylk(l)ampen deltävling 7 | Deje SF | Värmland | | när | | L | N | | |
tor 9/2 | Skaraborg by night | Istrums SK | Västergötland | | när | | L | N | | |
Vätterbygden by night, deltävling 10 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | N | | |
Veteran-O Göteborg | OK Landehof OK Orinto | Göteborg Västergötland | | när | | L | | | |
BSOK Natt-ol cup 3 | Bredaryds SOK | Småland | | när | | S | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Hagaby Nattcup 2 | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | när | | L | N | | |
TOK Vinterkvällscup 3 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Östra Blekinges nattcup deltävling 13 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Natt-cup | OK Kåre | Dalarna | | när | | L | N | | |
Natt 7:an Etapp 5 | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | N | | |
Nattcupen nr 5 | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 10/2 | | | | | | | | | | |
lör 11/2 | SkidO, DM, sprint, Södermanland + Stockholm | Kjula IF Stockholms OF Ärla IF | Södermanland Stockholm | S | mäst | | S | | | |
SikdO, HJS-Vansbro OK, sprint | HJS-Vansbro OK | Dalarna | S | dist | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | när | | L | | | |
Zonträning Torsås OK | Torsås OK | Småland | | när | | L | | | |
LOK Sprint Cup deltävling 4 | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
SikdO, HJS-Vansbro OK, medel | HJS-Vansbro OK | Dalarna | S | dist | | M | | | |
sön 12/2 | Löpex Vinterserie 2016-17, deltävling 5 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Vintercup 5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Vintercup, Pan-Kristianstad | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen E6, SV Kretsen Skåne | Ringsjö OK | Skåne | | när | | L | | | |
B&L Vinterrrogaine 3 | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | U | | | |
IS Kullens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
SkidO, Bergnäsets AIK cuptävling, #1 | Bergnäsets AIK | Norrbotten | S | dist | | M | | | |
SkidO, DM, medel, Södermanland + Stockholm | Stockholms OF Ärla IF | Stockholm Södermanland | S | mäst | | M | | | |
SkidO, VOF-cup 3 | Vännäs OK | Västerbotten | S | dist | | M | | | |
Vinterrace Etapp 6 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | | | |
SkidO, Bergnäsets AIK cuptävling, #2 | Bergnäsets AIK | Norrbotten | S | dist | | M | | | |
Nattcup 2 | Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | L | N | | |
v 7 | mån 13/2 | Vinterserien | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
tis 14/2 | Nattcup 6 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | N | | |
OK Denselns natt-cup deltävling 6 | OK Denseln | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
OL-NV Nattcup 7 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | när | | L | | | |
Spikcup 3 | Västerås SOK | Västmanland | | när | | M | N | | |
ons 15/2 | Veteran-OL nr 19 | Kristinehamns OK | Värmland | | klubb | | L | | | |
Vintercup 4 | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | | när | | L | N | | |
Inomhusorientering | Katrineholms OK | Södermanland | | när | | S | | | |
Vintercupen deltävling 5 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
Vinternattcup 5 | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Skid-O DM Natt | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | M | N | | |
tor 16/2 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | K | | |
Hagaby nattcup 3 | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges nattcup deltävling 14 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
fre 17/2 | Skid-O Saxnäs | Skogslöparna | Ångermanland | S | klubb | | L | | | |
lör 18/2 | TSK Testlopp 18/2-17 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Gästriketräning | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | | |
SkidO SM/JSM/USM/VSM, sprint | HJS-Vansbro OK IFK Mora OK IK Jarl Rättvik Leksands OK Säterbygdens OK | Dalarna | S | mäst | | S | | | |
sön 19/2 | Vintercupen Rävetofta OK | Rävetofta OK | Skåne | | när | | M | | | |
SkidO SMJSM/USM/VSM, lång | HJS-Vansbro OK IFK Mora OK IK Jarl Rättvik Leksands OK Säterbygdens OK | Dalarna | S | mäst | | L | | | |
Vintercup, FK Åsen | FK Åsen | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen etapp 6 | Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Vinterrogaine | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | U | | | |
IS Kullens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterserien | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Stof 15-16 Rogaining | OK Södertörn | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterrace 2017, etapp 7 | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
v 8 | mån 20/2 | Vinterserien | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
tis 21/2 | Täby vinterkvällscup 4 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Kylk(l)ampen deltävling 8 | OK Älgen | Värmland | | när | | L | N | | |
ons 22/2 | Veteran-OL nr 20 | Kristinehamns OK | Värmland | | klubb | | L | | | |
Midvinterduell etapp 5 | Björkfors GOIF Linköpings OK | Östergötland | | när | | L | N | | |
Nattugglan Eklid | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
MOF Nattcup #9 | Kovlands IF | Medelpad | | när | | M | N | | |
tor 23/2 | GOF NattCup Etapp 8 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
Veteran-OL Göteborg | IK Stern | Göteborg | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | K | | |
Natt-cup | Domnarvets GOIF | Dalarna | | när | | L | N | | |
Vätterbygden by Night, deltävling 11 | Jönköpings OK | Småland | | när | | L | N | | |
OCK träning | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges nattcup deltävling 15 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
OKS Natt-cup 2017 #2 | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
Natt 7:an Etapp 6 | Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | M | N | | |
Nattcupen nr 6 | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Skaraborg by Night VII | Lidköpings VSK | Västergötland | | när | | M | N | | |
fre 24/2 | | | | | | | | | | |
lör 25/2 | SkidO, Nordiska ungdomsskidspelen, medel | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | nat | | M | | | |
Skido, Skigo Cup och Gynnarnas juniorcup, sprint | Piteå IF Orienteringsklubb | Norrbotten | S | dist | | S | | | |
SM Sport Vintercup #4 final | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | M | | | |
Three Challanges, långpass | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Skigo Cup + Gynnarnas juniorcup + DM, medel, Norrbotten | Piteå IF Orienteringsklubb | Norrbotten | S | mäst | | M | | | |
sön 26/2 | Nattcup 3 | Garda OK | Gotland | | när | | L | N | | |
SkidO, Nordiska ungdomsskidspelen, lång | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | nat | | L | | | |
Vintercupen E8, SV Kretsen Skåne | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen 2016-2017 Uddarp | Härlövs IF | Skåne | | när | | L | | | |
IS Kullens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercup Etapp 7 | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Först i mål Etapp 4 | Gudhems IF | Västergötland | | när | | M | | | |
Skigo cup | IFK Umeå | Västerbotten | LS | när | | M | | | |
Vinterrace etapp 8 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | | | |
v 9 | mån 27/2 | Vinterserien | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
tis 28/2 | Nattcup 7 | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | L | N | | |
OK Denselns natt-cup deltävling 7 | OK Denseln | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
OL-NV Nattcup 8 Final | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | när | | L | N | | |
Nattcup 7 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | N | | |
Natttmästerskap SÖ kretsen / Andrarums IF | Andrarums IF | Skåne | | när | | L | N | | |