w 33 | Tue 15/8 | | | | | | | | | | |
Wed 16/8 | | | | | | | | | | |
Thu 17/8 | | | | | | | | | | |
Fri 18/8 | | | | | | | | | | |
Sat 19/8 | Bjursåsluffen, dag 1, medel | Bjursås OK | Dalarna | | nat | | M | | | |
Sun 20/8 | Bjursåsluffen, dag 2, lång | Bjursås OK | Dalarna | | nat | | L | | | |
w 34 | Mon 21/8 | | | | | | | | | | |
Tue 22/8 | | | | | | | | | | |
Wed 23/8 | | | | | | | | | | |
Thu 24/8 | | | | | | | | | | |
Fri 25/8 | | | | | | | | | | |
Sat 26/8 | Avestapropagandan, dag 1, medel | Avesta OK | Dalarna | | nat | | M | | | |
Sun 27/8 | Avestapropagandan, dag 2, medel | Avesta OK | Dalarna | | nat | | M | | | |
w 35 | Mon 28/8 | | | | | | | | | | |
Tue 29/8 | | | | | | | | | | |
Wed 30/8 | | | | | | | | | | |
Thu 31/8 | | | | | | | | | | |
Fri 1/9 | | | | | | | | | | |
Sat 2/9 | DM, medel, Dalarna | Domnarvets GOIF Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | champs | | M | | | |
Sun 3/9 | DM, lång, Dalarna | Domnarvets GOIF Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | champs | | L | | | |
w 36 | Mon 4/9 | | | | | | | | | | |
Tue 5/9 | | | | | | | | | | |
Wed 6/9 | | | | | | | | | | |
Thu 7/9 | | | | | | | | | | |
Fri 8/9 | DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskapet | Korsnäs IF OK | Dalarna | | champs | | L | N | | |
Sat 9/9 | Öppna Falumästerskapet | Grycksbo IF OK | Dalarna | | reg | | M | | | |
Sun 10/9 | DM, stafett, Gästrikland + Dalarna | Dalarnas OF Gävle OK | Dalarna Gästrikland | | champs | R | L | | | |
w 37 | Mon 11/9 | | | | | | | | | | |
Tue 12/9 | | | | | | | | | | |
Wed 13/9 | | | | | | | | | | |
Thu 14/9 | | | | | | | | | | |
Fri 15/9 | | | | | | | | | | |
Sat 16/9 | MtbO, Falun | OK Kåre | Dalarna | M | nat | | L | | | |
OL-touren Falun, dag 1, medel | OK Kåre | Dalarna | | nat | | M | | | |
Sun 17/9 | MtbO, Falun; Sprint | OK Kåre | Dalarna | M | nat | | S | | | |
OL-touren Falun, dag 2, lång | OK Kåre | Dalarna | | nat | | L | | | |
w 38 | Mon 18/9 | | | | | | | | | | |
Tue 19/9 | | | | | | | | | | |
Wed 20/9 | | | | | | | | | | |
Thu 21/9 | | | | | | | | | | |
Fri 22/9 | | | | | | | | | | |
Sat 23/9 | | | | | | | | | | |
Sun 24/9 | | | | | | | | | | |
w 39 | Mon 25/9 | | | | | | | | | | |
Tue 26/9 | | | | | | | | | | |
Wed 27/9 | | | | | | | | | | |
Thu 28/9 | | | | | | | | | | |
Fri 29/9 | Publiktävling vid Skol-SM, sprint | Västerbergslagens OL | Dalarna | | reg | | S | | | |
Sat 30/9 | Skärmjakten, dag 1, lång | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | nat | | L | | | |
Sun 1/10 | Skärmjakten, dag 2, medel | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | nat | | M | | | |
w 40 | Mon 2/10 | | | | | | | | | | |
Tue 3/10 | | | | | | | | | | |
Wed 4/10 | | | | | | | | | | |
Thu 5/10 | | | | | | | | | | |
Fri 6/10 | | | | | | | | | | |
Sat 7/10 | | | | | | | | | | |
Sun 8/10 | | | | | | | | | | |
w 41 | Mon 9/10 | | | | | | | | | | |
Tue 10/10 | | | | | | | | | | |
Wed 11/10 | | | | | | | | | | |
Thu 12/10 | | | | | | | | | | |
Fri 13/10 | | | | | | | | | | |
Sat 14/10 | Daladubbeln, individuella öppna klasser lördag | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK | Dalarna | | reg | | L | | | |
Daladubbeln, stafett | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK | Dalarna | | nat | R | M | | | |
Sun 15/10 | Daladubbeln, individuella öppna klasser söndag | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK | Dalarna | | reg | | L | | | |
Daladubbeln, patrull | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK | Dalarna | | nat | P | U | | | |
w 42 | Mon 16/10 | | | | | | | | | | |
Tue 17/10 | | | | | | | | | | |
Wed 18/10 | | | | | | | | | | |
Thu 19/10 | | | | | | | | | | |
Fri 20/10 | | | | | | | | | | |
Sat 21/10 | | | | | | | | | | |