tor 11/1 | Landehofs Nattcup Etapp 5 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
lör 13/1 | Teknikträning Ungdom Gbg Öst | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 18/1 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | K | | |
lör 20/1 | SM Sport vintercup #2 med COL jubileums-KM | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 25/1 | GOF NattCup Etapp 6 | Göteborgs OF Sjövalla FK | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 25/1 | Veteran-OL | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 25/1 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | K | | |
lör 27/1 | Teknikträning Ungdom Gbg Öst | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 1/2 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | K | | |
tor 1/2 | Landehofs Nattcup Etapp 6 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
lör 3/2 | Teknikträning lördagar Göteborg Öst | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 8/2 | GOF NattCup Etapp 7 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 8/2 | Veteranträning Kungälv | Kungälvs OK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 8/2 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | K | | |
lör 10/2 | SM sport vintercup #3 | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 15/2 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | K | | |
tor 22/2 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | K | | |
tor 22/2 | GOF NattCup Etapp 8 | Göteborgs OF OK Alehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 1/3 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 1/3 | Landehofs Nattcup Etapp 7 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
lör 3/3 | Teknikträning lördagar Göteborg Öst | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 8/3 | GOF NattCup Etapp 9 | Göteborgs OF OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 8/3 | Veteran OL | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 8/3 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | K | | |
lör 10/3 | SM Sport Vintercup #4 + Landslagsträning | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | S | | | |
lör 10/3 | Teknikträning Ungdom Gbg Öst | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tis 13/3 | Bengt Borgs Minne | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | S | N | | |
tor 15/3 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | K | | |
tor 15/3 | GOF NattCup Etapp 10 | Göteborgs OF Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 15/3 | Natt KM | FK Herkules | Göteborg | | när | | L | N | | |
lör 17/3 | Närtävling i Skidorientering | OK Landehof | Göteborg | S | när | | M | | | |
tor 22/3 | Veteran OL | IK Uven | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 22/3 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
lör 24/3 | Stafett-OL Bokedalen | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 5/4 | Veteran-O Gbg | OK Landehof OK Orinto | Göteborg Västergötland | | när | | L | | | |
tor 5/4 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 12/4 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
tor 19/4 | Veteran-OL GMOK | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 19/4 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 26/4 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
tis 1/5 | Vårserien Etapp 1 | Göteborgs OF Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 2/5 | Motionsorientering Skatås | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 2/5 | Sprintcup 2018, etapp 1 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | S | | | |
tor 3/5 | Veteran-OL | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 3/5 | Motionsorientering Kåsjön | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 3/5 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
lör 5/5 | Vårserien Etapp 2 | Göteborgs OF Kungälvs OK | Göteborg | | när | | L | | | |
tis 8/5 | Motionsorientering Härskogen | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 9/5 | Motionsorientering Skatås | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 9/5 | Sprintcup 2018, etapp 2 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | S | | | |
ons 16/5 | Motionsorientering Skatås | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 16/5 | Sprintcup 2018, etapp 3 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | S | | | |
tor 17/5 | Taik Veteran OL | Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 17/5 | Motionsorientering Härskogen | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 17/5 | Motionsorientering SAIK | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 17/5 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 17/5 | Jukolaträning | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
tis 22/5 | Vårserien Etapp 3 | Göteborgs OF Utby IK | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 23/5 | Motionsorientering Skatås med World Orienteering Day | IK Stern | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 24/5 | Veteran OL | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 24/5 | Motionsorientering Riddarsten med World Orienteering Day | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 24/5 | Motionsorientering SAIK med World Orienteering Day | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 24/5 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 24/5 | Ungoteket Sprintstafett | Göteborg-Majorna OK Sävedalens AIK | Göteborg | | när | S | S | | | |
ons 30/5 | Motionsorientering Skatås | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 30/5 | Sprintcup 2018, etapp 4 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | S | | | |
tor 31/5 | Veteran OL | Sjövalla FK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 31/5 | Motionsorientering Riddarsten | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 31/5 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
lör 2/6 | Vårserien Etapp 4 | Frölunda OL Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 6/6 | GOF jukola/venlatest 6juni + bonusträning em | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 7/6 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
lör 9/6 | Vårserien Etapp 5 | Göteborgs OF IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 13/6 | Motionsorientering Skatås del2 | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 13/6 | Motionsorientering Skatås | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 14/6 | Veteran-OL Göteborg | IK Stern | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 27/6 | GOFs Sommarserie Etapp 1 | Göteborgs OF Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 28/6 | Veteran-OL SAIK | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 4/7 | GOFs Sommarserie | Göteborgs OF OK Alehof | Göteborg | | när | | M | | | |
ons 11/7 | GOFs Sommarserie Etapp 3 | Göteborgs OF Kungälvs OK | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 18/7 | GOFs Sommarserie Etapp 4 | Göteborgs OF Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 8/8 | Motionsorientering Skatås | IK Stern | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 9/8 | Motionsorientering SAIK | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 15/8 | Motionsorientering Skatås | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | M | | | |
ons 22/8 | Motionsorientering i Skatås | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 23/8 | Veteran-OL | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 23/8 | Motionsorientering | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 23/8 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
ons 29/8 | Motionsorientering Skatås | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 30/8 | Motionsorientering - Uddaredsskolan (Floda) | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 30/8 | Motionsorientering SAIK | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 30/8 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
ons 5/9 | Motionsorientering i Skatås | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 6/9 | Veteran-O Gbg | OK Landehof OK Orinto | Göteborg Västergötland | | när | | L | | | |
tor 6/9 | Motionsorientering - Berghultsskolan (Floda) | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 6/9 | Motionsorientering SAIK | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 6/9 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 13/9 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
lör 15/9 | Lostwater Secret Lakes | OK Alehof | Göteborg | | när | P | L | | | |
tor 20/9 | Veteran-OL Göteborg | IK Stern | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 20/9 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 27/9 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 4/10 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 11/10 | GOF NattCup Etapp 1 | Göteborgs OF IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 11/10 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 11/10 | Närnatt Cup, etapp 1 | Göteborgs OF OK Landehof | Göteborg | | när | | M | N | | |
lör 13/10 | MORR – Mölndal Outdoor Runt Race – MTBO | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | M | när | | L | | | |
tor 18/10 | GOF NattCup Etapp 2 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 18/10 | Närnatt Cup, etapp 2 | Göteborgs OF Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 18/10 | Tolereds AIK Veteran OL | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 18/10 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
lör 20/10 | Borttagen | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 25/10 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 25/10 | Närnatt Cup, etapp 3 | Göteborgs OF OK Alehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
lör 27/10 | GMR Open | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | LM | när | | L | | | |
tor 1/11 | Veteran OL | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 1/11 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
tor 8/11 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 15/11 | Veteranträning-O Gbg | IK Uven | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 15/11 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | K | | |
tor 15/11 | GOF NattCup Etapp 3 | Göteborgs OF OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 22/11 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | K | | |
tor 22/11 | Landehofs Nattcup Etapp 2 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
sön 25/11 | Herkules Stuglopp | FK Herkules | Göteborg | | när | | U | | | |
tor 29/11 | GOF NattCup Etapp 4 | Göteborgs OF IK Uven | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 29/11 | Veteranträning Kungälv | Kungälvs OK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 29/11 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 6/12 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 6/12 | Landehofs Nattcup Etapp 3 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
lör 8/12 | SM Sport Vintercup #1 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 13/12 | GOF NattCup Etapp 5 | Chalmers OL Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 13/12 | Veteran-OL SAIK | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 13/12 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 20/12 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 27/12 | Landehofs Nattcup Etapp 4 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |