Svenska Orienteringsförbundet

Tävlingskalender

Datum Tävling Arrangör Distrikt
Anm
G
Typ
F
D
T
AS
v 52sön 1/1NyårsorienteringTormestorps IFSkåne152
distLResultat
v 1mån 2/1
tis 3/1
ons 4/1
tor 5/1
fre 6/1
lör 7/1
sön 8/1
v 2mån 9/1
tis 10/1
ons 11/1Mila Stockholm by Night, #3Järfälla OKStockholm163
distLNResultat
tor 12/1
fre 13/1
lör 14/1
sön 15/1
v 3mån 16/1
tis 17/1
ons 18/1
tor 19/1
fre 20/1
lör 21/1
sön 22/1
v 4mån 23/1
tis 24/1
ons 25/1
tor 26/1
fre 27/1
lör 28/1
sön 29/1
v 5mån 30/1
tis 31/1
ons 1/2
tor 2/2
fre 3/2
lör 4/2Mattissprinten och Skigo Cup, sprintGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund65
S
distSResultat
Stockholm Indoor Cup, etapp 1Stockholms InomhusorienterareStockholm855
distLResultat
Kyrkbynatten och Skigo Cup, nattsprintGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund39
S
distSNResultat
sön 5/2Stockholm Indoor Cup, etapp 2Stockholms InomhusorienterareStockholm872
distLResultat
SkidO, VOF-cup 2Umeå OKVästerbotten31
S
distMResultat
v 6mån 6/2
tis 7/2
ons 8/2Mila Stockholm by Night, #4OK Älvsjö-Örby
Stockholms OF
Stockholm184
distLNResultat
tor 9/2
fre 10/2
lör 11/2SikdO, HJS-Vansbro OK, sprintHJS-Vansbro OKDalarna8
S
distS
SikdO, HJS-Vansbro OK, medelHJS-Vansbro OKDalarna8
S
distM
sön 12/2SkidO, Bergnäsets AIK cuptävling, #1Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund58
S
distMResultat
SkidO, VOF-cup 3Vännäs OKVästerbotten48
S
distMResultat
SkidO, Bergnäsets AIK cuptävling, #2Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund0
S
distMResultat
v 7mån 13/2
tis 14/2
ons 15/2
tor 16/2
fre 17/2
lör 18/2
sön 19/2
v 8mån 20/2
tis 21/2
ons 22/2
tor 23/2
fre 24/2
lör 25/2Skido, Skigo Cup och Gynnarnas juniorcup, sprintPiteå IF OrienteringsklubbNorrbottens Orienteringsförbund0
S
distSResultat
sön 26/2
v 9mån 27/2
tis 28/2
ons 1/3
tor 2/3
fre 3/3
lör 4/3
sön 5/3
v 10mån 6/3
tis 7/3
ons 8/3Mila Stockholm by Night, #5, jaktstart, finalBromma-Vällingby SOKStockholm141
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 9/3
fre 10/3
lör 11/3
sön 12/3
v 11mån 13/3
tis 14/3
ons 15/3
tor 16/3
fre 17/3
lör 18/3Medelpad SkidO Cup, #2Sundsvalls OKMedelpad0
S
distL
SkidO, Skigo Cup, finalhelg, långBodens Bandyklubb OS
Vittjärvs IK
Norrbottens Orienteringsförbund0
S
distLVisa rutter i LiveloxResultat
SkidO, VOF-cup 5Robertsfors IKVästerbotten34
S
distMResultat
sön 19/3SkidO, Skigo Cup, finalhelg, medelBodens Bandyklubb OS
Vittjärvs IK
Norrbottens Orienteringsförbund0
S
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 12mån 20/3
tis 21/3
ons 22/3
tor 23/3
fre 24/3NyköpingsnattenNyköpings OKSödermanland196
distLNResultat
SumpnattaSundbybergs IKStockholm95
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 25/3
sön 26/3
v 13mån 27/3
tis 28/3
ons 29/3
tor 30/3
fre 31/3
lör 1/4AnderstorpAnderstorps OKSmåland356
distMResultat
AprilskämtetTullinge SKStockholm675
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 2/4AprilflämtetTullinge SKStockholm855
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 14mån 3/4
tis 4/4
ons 5/4BauernattaJönköpings OKSmåland37
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/4
fre 7/4
lör 8/4
sön 9/4Frosta OKFrosta OKSkåne613
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Hultsfreds OKHultsfreds OKSmåland175
distMResultat
v 15mån 10/4
tis 11/4
ons 12/4TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholm83
distSLKVisa rutter i LiveloxResultat
tor 13/4
fre 14/4
lör 15/4Stigtomtakavlen, individuella öppna klasserOK HällenSödermanland132
distLResultat
sön 16/4Nässjö OK, långBodafors OK
Nässjö OK
Småland433
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 16mån 17/4Sydsvenska 7-manna/4-dams, individuella öppna klasserBodafors OK
Nässjö OK
Småland86
distLResultat
tis 18/4
ons 19/4
tor 20/4
fre 21/4
lör 22/4
sön 23/4Broruset, GotlandGotlands Bro OKGotland187
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 17mån 24/4
tis 25/4
ons 26/4
tor 27/4
fre 28/4
lör 29/4PolkaluffenGränna-Bygdens OKSmåland277
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 30/4Vårträffen, GotlandVisborgs OKGotland161
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 18mån 1/5GränsfejdenMarkaryds FKSmåland0
distM
Sprintcupen i Gammelstad, #1Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund45
distS
tis 2/5
ons 3/5
tor 4/5Ungdomsserien # 1, krets norr 2Solna OKStockholm0
distL
Ungdomsserien # 1, krets söder 2 OK RavinenStockholm191
distLResultat
Ungdomsserien # 1, krets norr 1 och 2OK ÖsteråkerStockholm371
distLResultat
Ungdomsserien # 1, krets söder 3OK SödertörnStockholm190
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien # 1, krets söder 4Snättringe SKStockholm225
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #1, krets söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholm202
distLResultat
fre 5/5
lör 6/5Kexholms SKKexholms SKSmåland317
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Hökensåsracet, dag 1, medelOK GränsenSmåland534
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Sprintcupen i Gammelstad, #2Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund147
distSResultat
sön 7/5PalmsprintenOK KontinentSkåne402
distSVisa rutter i LiveloxResultat
v 19mån 8/5
tis 9/5SkaraborgsstafettenFalköpings AIK OKVästergötland33
distSMResultat
Sprintcupen i Gammelstad, #3Gammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund147
distSResultat
ons 10/5
tor 11/5
fre 12/5
lör 13/5
sön 14/5SprintstafettenHerrestads AIF
Uddevalla IS
Bohuslän-Dal32
distSSResultat
v 20mån 15/5
tis 16/5Staffans minneBoxholms OKÖstergötland403
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 17/5Stockholm City Cup, #1OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm1069
distSVisa rutter i LiveloxResultat
BergebosprintenDomnarvets GOIFDalarna93
M
distSResultat
tor 18/5Sandvikens öppna kommunmästerskap Årsunda IFGästrikland253
distLResultat
Sprintcupen i Gammelstad, finalGammelstads IFNorrbottens Orienteringsförbund151
distSResultat
fre 19/5VM-test, långdistansSvenska Orienteringsförbundet35
distLResultat
Sommarlägret, sprintGustavsbergs OKStockholm375
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 20/5DM, sprintstafett, Skåne, individuella öppna klasserHärlövs IFSkåne68
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Värend GNVärend GN OLSmåland173
distSResultat
SommarlägerstafettenGustavsbergs OKStockholm74
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 21/55-mannastafettenÖrebro Läns OFÖrebro Län0
distSL
ICA-Anders sprint GällstadGällstadbygdens SOKVästergötland251
distSVisa rutter i LiveloxResultat
VM-test, medeldistansSvenska Orienteringsförbundet40
distMResultat
IFK Hedemora OKIFK Hedemora OKDalarna654
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 21mån 22/5
tis 23/5Ungdomsserien #2, krets söder 1OK Älvsjö-ÖrbyStockholm181
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 4IFK EnskedeStockholm179
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets, norr 1Täby OKStockholm172
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets, norr 2Järfälla OKStockholm268
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 2Skarpnäcks OLStockholm193
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien #2, krets söder 3Järla OrienteringStockholm165
distLResultat
ons 24/5
tor 25/5Skaraborgsmästerskap, sprintFrämmestads IKVästergötland280
distSResultat
fre 26/5
lör 27/5HOK:s vårtävlingar, dag 1, medelHaparanda OKNorrbottens Orienteringsförbund0
distM
sön 28/5HOK:s vårtävlingar, dag 2, långHaparanda OKNorrbottens Orienteringsförbund0
distL
OK Måsens ungdomstävlingOK MåsenSödermanland358
distMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Kompassen, sprintOK KompassenSkåne265
distSVisa rutter i LiveloxResultat
LämmeltågetNässjö OKSmåland74
distSSVisa rutter i LiveloxResultat
v 22mån 29/5
tis 30/5
ons 31/5Stockholm City Cup, #2OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm975
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 1/6
fre 2/6
lör 3/6Renlunken, dag 1, långOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund203
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 4/6Renlunken, dag 2, stafettOK RenenNorrbottens Orienteringsförbund0
distSMResultat
v 23mån 5/6
tis 6/6
ons 7/6Stockholm City Cup, #3OK Södertörn
Sundbybergs IK
Stockholm1065
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 8/6
fre 9/6
lör 10/6BAIK:s vårtävlingar, dag 1, långBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund221
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, inofficiell stafett, Jämtland-HärjedalenFrösö IFJämtland-Härjedalen32
distSLResultat
sön 11/6BAIK:s vårtävlingar, dag 2, medelBergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund231
distMVisa rutter i LiveloxResultat
UmedalsrännetUmedalens IFVästerbotten183
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 24mån 12/6
tis 13/6SidensjösprintenSidensjö IKÅngermanland217
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 14/6
tor 15/6
fre 16/6
lör 17/6
sön 18/6
v 25mån 19/6
tis 20/6
ons 21/6
tor 22/6
fre 23/6
lör 24/6
sön 25/6
v 26mån 26/6
tis 27/6
ons 28/6Skene SoIS SommarorienteringSkene Sim o ISVästergötland478
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tor 29/6
fre 30/6
lör 1/7
sön 2/7
v 27mån 3/7Trekvällars, etapp 1OK RavinenStockholm698
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tis 4/7Trekvällars, etapp 2OK RavinenStockholm716
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 5/7Trekvällars, etapp 3OK RavinenStockholm760
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 6/7
fre 7/7
lör 8/7
sön 9/7
v 28mån 10/7
tis 11/7MastloppetHellas OrienteringStockholm380
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 12/7
tor 13/7
fre 14/7
lör 15/7
sön 16/7
v 29mån 17/7
tis 18/7Skärgårdssprinten, etapp 1OK RoslagenUppland322
distSVisa rutter i LiveloxResultat
ons 19/7Skärgårdssprinten, etapp 2OK RoslagenUppland310
distSVisa rutter i LiveloxResultat
tor 20/7
fre 21/7
lör 22/7
sön 23/7
v 30mån 24/7
tis 25/7
ons 26/7
tor 27/7
fre 28/7
lör 29/7
sön 30/7
v 31mån 31/7OK Hällens 3-dagars, dag 1, medelOK HällenSödermanland0
distMVisa rutter i LiveloxResultat
tis 1/8OK Hällens 3-dagars, dag 2, långOK HällenSödermanland251
distLVisa rutter i LiveloxResultat
ons 2/8OK Hällens 3-dagars, dag 3, långOK HällenSödermanland204
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 3/8
fre 4/8
lör 5/8
sön 6/8Källan OpenLångvikens OKVästerbotten74
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 32mån 7/8
tis 8/8Distriktsmatch för Södermanland, Värmland, Örebro län och ÖstergötlandAlleskolans IF
OK Tisaren
Örebro Län132
distMVisa rutter i LiveloxResultat
ons 9/8Distriktsmatch för Södermanland, Värmland, Örebro län och ÖstergötlandAlleskolans IF
OK Tisaren
Örebro Län30
distSSResultat
Distriktsmatch (Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland), långLånghundra IFUppland0
distLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 10/8Distriktsmatch (Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Uppland och Västmanland), sprintLånghundra IFUppland0
distSVisa rutter i LiveloxResultat
fre 11/8
lör 12/8
sön 13/8
v 33mån 14/8
tis 15/8
ons 16/8Melkers Minne - PubliktävlingSödertälje-Nykvarn OFSödermanland36
distLResultat
tor 17/8
fre 18/8
lör 19/8
sön 20/8DM, stafett, Norrbotten, individuella öppna motionsklasserPiteå IF OrienteringsklubbNorrbottens Orienteringsförbund23
distMResultat
v 34mån 21/8
tis 22/8
ons 23/8Ungdomsserien, region söderJärla OrienteringStockholm630
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserien, region norrTäby OKStockholm340
distMResultat
tor 24/8
fre 25/8
lör 26/8Vimmerby OKVimmerby OKSmåland473
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 27/8DM, stafett, individuella öppna klasserIFK UmeåVästerbotten24
distLResultat
Vimmerby OKVimmerby OKSmåland189
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Medelpad + Ångermanland, individuella öppna klasserMedelpads OF
OK Nolaskogsarna
Medelpad
Ångermanland
45
distLVisa rutter i LiveloxResultat
VärmlandsserienKils OKVärmland399
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 35mån 28/8
tis 29/8
ons 30/8
tor 31/8
fre 1/9
lör 2/9Jonas Larssons minne, etapp 1Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund163
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 3/9Jonas Larssons minne, etapp 2Bergnäsets AIKNorrbottens Orienteringsförbund148
distMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Gotland, individuella öppna klasserGarda OKGotland27
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Göteborg, Halland + Västergötland, individuella öppna klasserOK OrintoVästergötland239
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Östergötland, individuella öppna klasserIFK Linköpings OSÖstergötland83
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Småland, individuella öppna klasserEksjö SOKSmåland76
distMVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Blekinge, individuella öppna klasserKarlskrona SOKBlekinge37
distLVisa rutter i LiveloxResultat
RallarsvängenVännäs OKVästerbotten196
distMVisa rutter i LiveloxResultat
SprintstafettHärnösands OKÅngermanland71
distSSResultat
v 36mån 4/9
tis 5/9
ons 6/9
tor 7/9
fre 8/9
lör 9/9Öppna FalumästerskapetGrycksbo IF OKDalarna125
distMResultat
sön 10/9DM, stafett, Skåne, individuella öppna klasserRingsjö OKSkåne158
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Södermanland, individuella öppna klasserNyköpings OKSödermanland54
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Västmanland + Örebro län, individuella öppna klasserArboga OK
Örebro Läns OF
Västmanland
Örebro Län
94
distLResultat
DM stafett Hälsingland, individuella öppna klasserLjusdals OKHälsingland6
distLResultat
DM, stafett, Stockholm, individuella öppna klasserOK RavinenStockholm225
distLVisa rutter i LiveloxResultat
DM, stafett, Värmland, individuella öppna klasserFilipstads OKVärmland41
distMResultat
v 37mån 11/9
tis 12/9
ons 13/9
tor 14/9
fre 15/9Ungdoms-SM, sprint, publiktävlingUmeå OKVästerbotten-
distSVisa rutter i Livelox
lör 16/9Ungdoms-SM, lång, publiktävlingUmeå OKVästerbotten-
distLVisa rutter i Livelox
Pre-O, FyrklubbsFK BokenSkåne23
P
distL
sön 17/9Ungdoms-SM, distriktsstafettUmeå OKVästerbotten137
distSLVisa rutter i LiveloxResultat
FyrklubbsFK BokenSkåne0
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Pilaboträffen i AnnebergAnnebergs GIFSmåland410
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 38mån 18/9
tis 19/9
ons 20/9
tor 21/9
fre 22/9
lör 23/9
sön 24/9FK ÅsenFK ÅsenSkåne0
distL
v 39mån 25/9
tis 26/9
ons 27/9Natti-NattiIFK EnskedeStockholm38
distSLNVisa rutter i LiveloxResultat
Natti-Natti, MotionsorienteringIFK EnskedeStockholm56
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 28/9
fre 29/9Öppet Skaraborgsmästerskap, nattTidaholm SOK SisuVästergötland138
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
Publiktävling vid Skol-SM, sprintVästerbergslagens OLDalarna22
distSVisa rutter i LiveloxResultat
lör 30/9Ekorren CupLinköpings OKÖstergötland44
distSLResultat
ÖviksmästerskapetSidensjö IKÅngermanland125
distMResultat
sön 1/10MidälvastaffettenKovlands IFMedelpad16
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsserie BDOF, E5Brattås CKBohuslän-Dal0
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Ungdomsseriefinalen i StockholmSnättringe SKStockholm1065
distSVisa rutter i LiveloxResultat
UpplandscupsfinalenRasbo IKUppland380
distMVisa rutter i LiveloxResultat
OK GisleOK GisleSmåland327
distMVisa rutter i LiveloxResultat
v 40mån 2/10
tis 3/10
ons 4/10
tor 5/10
fre 6/10
lör 7/10
sön 8/10TorslundssprintenHjärnarps OLSkåne260
distSVisa rutter i LiveloxResultat
v 41mån 9/10
tis 10/10
ons 11/10
tor 12/10
fre 13/10
lör 14/10Daladubbeln, individuella öppna klasser lördag Karlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
Dalarna0
distLVisa rutter i LiveloxResultat
Växjö OK, medelVäxjö OKSmåland424
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 15/10Daladubbeln, individuella öppna klasser söndagKarlsbyhedens OK
Korsnäs IF OK
Dalarna0
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 42mån 16/10
tis 17/10
ons 18/10
tor 19/10
fre 20/10Nacka by Night, med MotionsorienteringOK RavinenStockholm99
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 21/10Baltic Junior Cup, stafett, individuella öppna klasserFK GöingarnaSkåne34
distMResultat
MedelSprintEslövs FKSkåne240
distSResultat
IFK Göteborgs Höstbudkavlen, individuella öppna klasserIFK Göteborg OrienteringGöteborg192
distLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 22/10TranåsträffenSol TranåsSmåland379
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 43mån 23/10
tis 24/10
ons 25/10
tor 26/10
fre 27/10HaningenattenHaninge SOKStockholm182
distMNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 28/10Haninge sprintstafettHaninge SOKStockholm9
distSS
sön 29/10Smålandskavlen, öppna klasserSOK AnebySmåland244
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 44mån 30/10
tis 31/10
ons 1/11
tor 2/11
fre 3/11
lör 4/11Uddevallatrofén, patrulltävlingUddevalla OKBohuslän-Dal0
distPLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 5/11HöstlunkenSnättringe SKStockholm555
distPUVisa rutter i LiveloxResultat
v 45mån 6/11
tis 7/11
ons 8/11
tor 9/11
fre 10/11
lör 11/11Novembertävlingarna, medeldistansSkarpnäcks OLStockholm606
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdensprinten, etapp 1OK KolmårdenÖstergötland838
distSVisa rutter i LiveloxResultat
Kolmårdensprinten, etapp 2, endast landslagsklassernaOK KolmårdenÖstergötland33
distSResultat
sön 12/11Novembertävlingarna, långdistansSkarpnäcks OLStockholm694
distLVisa rutter i LiveloxResultat
v 46mån 13/11
tis 14/11
ons 15/11Mila Stockholm by Night, #1Centrum OKStockholm0
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 16/11
fre 17/11
lör 18/11FakirenKöping-Kolsva OKVästmanland0
distUVisa rutter i LiveloxResultat
Stockholm RogainingOK RavinenStockholm-
distPU
Viken Indoor, etapp 1OK Pers LärjungarGästrikland372
distSResultat
sön 19/11Viken Indoor, etapp 2OK Pers LärjungarGästrikland344
distSResultat
v 47mån 20/11
tis 21/11
ons 22/11
tor 23/11
fre 24/11
lör 25/11
sön 26/11
v 48mån 27/11
tis 28/11
ons 29/11
tor 30/11
fre 1/12
lör 2/12
sön 3/12
v 49mån 4/12
tis 5/12
ons 6/12
tor 7/12
fre 8/12
lör 9/12
sön 10/12
v 50mån 11/12
tis 12/12
ons 13/12Mila Stockholm by Night, #2IFK EnskedeStockholm248
distLNVisa rutter i LiveloxResultat
tor 14/12
fre 15/12
lör 16/12
sön 17/12
v 51mån 18/12
tis 19/12
ons 20/12
tor 21/12
fre 22/12
lör 23/12
sön 24/12
v 52mån 25/12
tis 26/12
ons 27/12
tor 28/12
fre 29/12
lör 30/12I 19 IF:s JulsprintI 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund89
S
distSVisa rutter i LiveloxResultat
I 19 IF:s JulmedelI 19 IFNorrbottens Orienteringsförbund89
S
distMVisa rutter i LiveloxResultat
sön 31/12
v 1mån 1/1NyårsorienteringTormestorps IFSkåne143
distLResultat

Annonser

Bagheera